Iz matičnih knjiga

Home / Građani / Iz matičnih knjiga
Izvor: Matična služba.

Izvještaj iz Matične službe za 19. septembar 2019. godine

Rođeni: Matija Mijić, sin Radoslava i Zvjezdane; Mihael Ikić, sin Saše i Lidije; Aleksej Kalamanda, sin Igora i Snježane; Nika Samardžija, kći Slaviše i Biljane; Kosta Milinović, sin Bojana i Anje; Sofija Tomić, kći Jove i Tanje; Nikola Đukić, sin Srećka i Bojane; Sofija Ubović, kći Bojana i Milice; Milan Santrač, sin Dragana i Stanislave; Luka Balaban, sin Miodraga i Snežane; Mihajlo Savić, sin Đorđe i Bojane; Jovana Popović, kći Jovice i Dragane; Sergej Jakšić, sin Predraga i Andreje; Dimitrije i Vukašin Dragojević, sinovi Stojka i Danijele; Gavrilo Bašić, sin Ranka i Milane; Dejan Dejan, sin Željka i Mirele; Miloš Jandrić, sin Anđelka i Tijane; Anđela Rabić, kći Aleksandra i Darije; Luka Goronja, sin Boriše i Jelene; Mia Kostadinović, kći Dragana i Maje; Andrea Kosić, kći Bojana i Brankice; Una Milojević, kći Branka i Helene; Marija Kuzmić, kći Slavena i Dijane; Lazar Ćirković, sin Nedeljka i Milijane.

Izvještaj iz Matične službe za 18. septembar 2019. godine

Rođeni: Sergej Ilić, sin Aleksandra i Marijane; Teodor Janković, sin Nikole i Mirjane; Jana Čorković, kći Ivana i Jelene; Lazar Lovre, sin Vladimira i Maje; Anastasija i Elena Sladojević, kćerke Dejana i Marice; Slaviša Vasilić, sin Saše i Ivane; Lara Vidović, kći Armina i Irene; David Gavrić, sin Đure i Nede; Luka Bošnjak, sin Darija i Tanje; Viktor Sukur, sin Aleksandra i Željane; Bogdan Čulić, sin Nikole i Biljane; David Pepić, sin Vladimira i Tijane; Iva Topić, kći Dragiše i Jovane; Anastasia Ilić, kći Vedrana i Jovane; Filip Kopanja, sin Radovana i Žane.

Izvještaj iz Matične službe za 17. septembar 2019. godine

Rođeni: Nikola Višić, sin Dejana i Božane; Nikola i Snežana Stajić, sin i kći Budimira i Marije; Nastja Karapetrović, kći Marka i Jasne; Srna Bundalo, kći Đorđa i Jelene; Milica Laketić, kći Borisa i Dijane; Ivona Marić, kći Vinka i Radmile; Stefan Cvijanović, sin Dragiše i Vesne; Ružica Popadić, kći Verka i Vesne; Vukašin Kodžoman, sin Aleksandra i Željane; Danilo Kusić, sin Velibora i Milene; Sofija Babić, kći Milana i Tamara; Aleksandra Stupar, kći Borislava i Jovane; Lazar Lukić, sin Njegoša i Milane; Sonja Momić, kći Bojana i Ružice; Anđela Gavrić, kći Milana i Brankice; Sofija Gašić, kći Dejana i Marije; Dunja Đurica, kći Brane i Dragane; David Mlađenović, sin Filipa i Tamare.

Izvještaj iz Matične službe za 16. septembar 2019. godine

Rođeni: Ema Damjanić, kći Srđana i Dajane; Nikolija Rožić, kći Nikole i Jelene; Lav Bunić, sin Nikole i Dajane; Mihajlo Dejanović, sin Miloša i Milene; Lena Kovač, kći Aleksandra i Danke; Jovana Vučković, kći Slobodana i Jelene; Tea Pandža, kći Ognjena i Zorane; Anđela Trivić, kći Lazara i Slobodanke; Mira Bendra, kći Drage i Svjetlane; Sergej Ilić, sin Aleksandra i Marijane; Lidija Lazić, kći Marka i Dijane.

Vjenčani: Blagojević Igor, diplomirani informatičar i Kovačević Nikolina, hemijski tehničar; Đurić Stefan, diplomirani ekonomista i Sladojević Sonja, diplomirani ekonomista; Vidljinović Dmitar, serviser rashladne tehnike i Pašić Nikolija, sanitarni inženjer; Ćejić Saša, inženjer IT-a i Sobović Aleksandra, inžinjer IT-a; Budić Nedeljko, ekonomista i Lazić Danijela, ekonomski tehničar; Šervel Slaviša, poljoprivredni tehničar i Janković Dragana, kozmetički tehničar; Vranješević Bojan, kuvar i Brnić Ivana, poslovno-pravni tehničar; Simić Ljubiša, diplomirani građevinski inženjer i Milić Darija, inženjer prehrambrene tehnologije; Karanović Boris, prehrambreni tehničar i Mitrić Branka, medicinski tehničar; Đurđević Mladen, doktor medicinskih nauka i Stanivuković Milica, diplomirani pravnik; Puzović Srđan, CNC operater i Šešić Aleksandra, tekstilni tehničar; Lipić Željko, diplomirani ekonomista i Grabovac Nina, magistar farmacije; Pajić Mladen, trgovac i Petrović Jelena, profesor razredne nastave; Zimonja Mladen, tehničar drumskog saobraćaja i Marić Jovana, tehničar drumskog saobraćaja; Dujić Nemanja, novinar i Marinčić Zorica, upravni tehničar; Marić Stefan, student i Vučić Sanja, student; Vejnović Tin, diplomirani ekonomista i Janjanin Biljana, diplomirani inženjer poljoprivrede;  Vujmilović Srđan, građevinski tehničar i Obradović Višnja, trgovački tehničar; Solar Dragan, automehaničar i Bojanić Nikolina, tehničar drumskog saobraćaja; Tubić Dragoslav, magistar ekonomije i Vrhovac Nikolina, diplomirani ekonomista; Darko Boroja, dipl.pravnik i Biljanja Šarić, poslovni pravni tehničar; Dario Bekić, mašinski tehničar i Bojana Predojević, dipl. pedagog; Zoran Marjanović, dipl.inž.elektrotehnike i Božana Mišević dipl.inž.elektrotehnike

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 13. septembar 2019. godine

Rođeni: Dragana Gajić, kći Milana i Svjetlane; Aleksej Branković, sin Vladana i Dejane; Aleksa Njegomirović, sin Aleksandra i Elene; Dunja Tomić, kći Milana i Nataše; Teodora Đukić, kći Saše i Dajane; Nikola Zrnić, sin Igora i Ine; Filip Balta, sin Saše i Zagorke; Nikša Petrović, sin Srđana i Suzane.

Izvještaj iz Matične službe za 12. septembar 2019. godine

Rođeni: Andrej Dragojević, sin Dejana i Bojane; Nika Nišić, kći Vladana i Vesne; Dunja Dragić, kći Duška i Kristine; Vanja i Veljko Ratković, kći i sin Dragana i Gordane; Kosta Čavić, sin Duška i Branke; Luka Šević, sin Rade i Danijele; Elena Tešanović, kći Svetozara i Maje; Novak Tepić, sin Damjana i Darinke; Pavle Đukić, sin Dejana i Dragane; Naida Gigović, kći Sanela i Mirzete; Teodora Zubić, kći Nenada i Milice; Dušan Spasojević, sin Miroslava i Dajane; Tijana Latinčić Račić, kći Saše i Marice; Andrija Bijelonić, sin Slobodana i Jelene; Irina Gaković, kći Dejana i Mirjane; Sara Dmitrović, kći Borisa i Slavice.

Izvještaj iz Matične službe za 11. septembar 2019. godine

Rođeni: Ana Đukić, kći Saše i Gorane; Kalina Despotović, kći Dejana i Vanje; Uroš Lukić, sin Dalibora i Duške; Vasilije Dvizac, sin Draženka i Snežane; Anastasija Čulić, kći Borislava i Tanje; Jana Stanković, kći Branka i Biljane; Luka Tomecić, sin Saše i Milice; Vasilij Agić, sin Darija i Danijele.

Izvještaj iz Matične službe za 10. septembar 2019. godine

Rođeni: Adrian Đurđević, sin Siniše i Dragane; Uroš Ćosić, sin Ognjena i Milice; Matej Modić, sin Mladena i Sanele; Bojan Vinčić, sin Slavoljuba i Tanje; Vasilije Milisavić, sin Dragana i Dragane; Viktor Lakić, sin Radoice i Sandre; Anđela Ristić, kći Čede i Žakline; Relja Kasun, sin Andreja i Tanje; Mihajlo Drinić, sin Milorada i Marijane; Ana Jakara, kći Marija i Zdravke; Una Sundać, kći Đorđa i Dragane; Ana Railić, kći Luke i Dubravke; Lucia Blagojević, kći Zorana i Nataše; Milica Ostojić, kći Nikole i Dragane; Anika Bilić, kći Ljubiše i Jelene; Anđela Poparić, kći Miloša i Jelene; Konstantin Kuzmanović, sin Aleksandra i Zoje.

Izvještaj iz Matične službe za 9. septembar 2019. godine

Rođeni: Mila Nišić, kći Marka i Bojane; Uroš Sredić, sin Igora i Dajane; Jovana Kuzman, kći Milana i Marijane; Lena Čupić kći Daniela i Danijele; Anastasija Dragušić, kći Bojana i Čame; Anastasija Čolić, kći Duška i Tanje; Julijana Gavrilović, kći Darka i Rade; Dušan i Anđela Pastir, sin i kći Mirka i Radenke.

Vjenčani: Stefan Duvnjak, poljoprivredni tehničar i Dejana Ferjančić, ekonomski tehničar; Bojan Pećanac, menadžer prodaje  i Jelena Lukač, student; Antonios Vucas (Antonios Voutsas), menadžer poslovne ekonomije i Andreja Vencelj, diplomirani ekonomista;  Lazar Bursać, inženjer građevinarstva i Smilja Živković, inženjer građevinarstva; Paolo Beltram (Paolo Beltrame), trgovac i Bojana Stijaković, trgovac; Srđan Sukara, diplomirani ekonomista i Tamara Đurić, diplomirani ekonomista; Vladan Blagojević, diplomirani ekonomista i Ivana Sandić, diplomirani politikolog; Miloš Gak, programer i Radenka Dmitrović poslovno-pravni tehničar; Ognjen Gligić, profesionalno vojno lice i Ivana Šakić, ugostiteljski tehničar; Sandro Talović, diplomirani inženjer računarstva i Irena Kovačević, diplomirani ekonomista;  Srđan Lepir, profesionalno vojno lice i Stojanka Novak, frizer; Dragan Mijović, mehaničar i Maja Kovačević, fiziotarapeut; Nemanja Jotić, diplomirani inženjer elektrotehnike i Vesna Savanović, diplomirani predškolski vaspitač; Bojan Tomanić, doktor medicine i Tanja Cvjetković doktor medicine; Damir Kovačević, hotel menadžer i Mirna Božić, viši fiziotarapeut; Glen Borst (Glenn Borst), građevinski radnik i Tijana Vidović, profesor razredne nastave.

Izvještaj iz Matične službe za 9. septembar 2019. godine

Rođeni: Mila Nišić, kći Marka i Bojane; Uroš Sredić, sin Igora i Dajane; Jovana Kuzman, kći Milana i Marijane; Lena Čupić kći Daniela i Danijele; Anastasija Dragušić, kći Bojana i Čame; Anastasija Čolić, kći Duška i Tanje; Julijana Gavrilović, kći Darka i Rade; Dušan i Anđela Pastir, sin i kći Mirka i Radenke.

Vjenčani: Stefan Duvnjak, poljoprivredni tehničar i Dejana Ferjančić, ekonomski tehničar; Bojan Pećanac, menadžer prodaje  i Jelena Lukač, student; Antonios Vucas (Antonios Voutsas), menadžer poslovne ekonomije i Andreja Vencelj, diplomirani ekonomista;  Lazar Bursać, inženjer građevinarstva i Smilja Živković, inženjer građevinarstva; Paolo Beltram (Paolo Beltrame), trgovac i Bojana Stijaković, trgovac; Srđan Sukara, diplomirani ekonomista i Tamara Đurić, diplomirani ekonomista; Vladan Blagojević, diplomirani ekonomista i Ivana Sandić, diplomirani politikolog; Miloš Gak, programer i Radenka Dmitrović poslovno-pravni tehničar; Ognjen Gligić, profesionalno vojno lice i Ivana Šakić, ugostiteljski tehničar; Sandro Talović, diplomirani inženjer računarstva i Irena Kovačević, diplomirani ekonomista;  Srđan Lepir, profesionalno vojno lice i Stojanka Novak, frizer; Dragan Mijović, mehaničar i Maja Kovačević, fiziotarapeut; Nemanja Jotić, diplomirani inženjer elektrotehnike i Vesna Savanović, diplomirani predškolski vaspitač; Bojan Tomanić, doktor medicine i Tanja Cvjetković doktor medicine; Damir Kovačević, hotel menadžer i Mirna Božić, viši fiziotarapeut; Glen Borst (Glenn Borst), građevinski radnik i Tijana Vidović, profesor razredne nastave.

Izvještaj iz Matične službe za 6. septembar 2019. godine

Rođeni: Emilija Vujinović, kći Zorana i Slađane; Olga Radić, kći Darija i Ivone; Nikola Gambiroža, sin Davora i Silvije; Aleksej Marić, sin Borisa i Milice; Ana Milijašević, kći Bojana i Tanje; Veljko Jokanović, sin Miodraga i Arijane; Aleksa Dragojević, sin Mile i Zorane; Ljiljana Romčević, kći Dragana i Svjetlane.

Izvještaj iz Matične službe za 5. septembar 2019. godine

Rođeni: Mija Batajić, kći Milorada i Marije; Nemanja Malešević, sin Igora i Nataše; Vojin Babić, sin Vladana i Jovane; Elena Janković, kći Saše i Jovane; Sofija Trivić, kći Marka i Tatjane; Marija Smiljić, kći Aleksandra i Živane; Aleksej Zubović, sin Dejana i Sanje; Jovana Kosić, kći Davora i Gorane; Maja Bukva, kći Duška i Milice; Tara Zrnić, kći Dragana i Mirele.

Izvještaj iz Matične službe za 4. septembar 2019. godine

Rođeni: Nataša Vujinović, kći Dalibora i Mirjane; Vuk Omerkadić, sin Andreja i Aleksandre; Lazar Marić, sin Nenada i Svjetlane; Lena Božić, kći Siniše i Branke; Asja Barešić, kći Davora i Jelene; Nikola Jungić, sin Nebojše i  Rade; Lazar Stupar, sin Borislava i Vesne; Radoš Erbez, sin Miljana i Vesne; Milan Knežević, sin Gorana i Maje; Ema Šubić, kći Igora i Suzane; Minja Gačić, kći Slaviše i Milane; Stefan Obradović, sin Žarka i Jelene; Andrea Ružević, kći Vladana i Jelene; Sergej Topić, sin Dušana i Sanje; Sofija Radulović, kći Dragana i Nataše; Nikolas Stjepanović, sin Aleksandra i Maje; Aleksa Ratković, sin Aleksandre i Dajane; Luka Radulović, sin Nikole i Divne; Anđela Popadić, kći Ljubiše i Tanje.

Izvještaj iz Matične službe za 3. septembar 2019. godine

Rođeni: Mila Đurđević, kći Dragana i Dušanke; Nikolina Vukotić, kći Draška i Zorice; Uroš Jovanović, sin Gorana i Sofije; Sofia Todorović, kći Slobodana i Tatjane; Anika Veselinović, kći Vanje i Nikoline; Stefan Zečević, sin Radenka i Ivane.

Izvještaj iz Matične službe za 2. septembar 2019. godine

Rođeni: Marija Nikodinović, kći Nemanje i Maje; Danica Kaurin, kći Mirka i Suzane; Teodor Popović, sin Slobodanke; Lara Žarić, kći Nemanje i Branke; Andrea Jovana Ilnicka, kći Maciej Grzegorza i Ewa Pauline; Emilija Pajkanović, kći Aleksandra i Dragane; Lazar Kovačević, sin Ranka i Sanele; Andrija Kužet, sin Gavrila i Bojane.

Vjenčani: Ljubo Ninković, dipl. pravnik za bezbjednost i kriminalistiku i Dijana Matić, mr farmacije; Dragan Mitrović, ugostitelj i Milana Berić, dipl. menadžer; Marko Raković, dipl. pravnik i Tanja Mitrović, dipl. profesor razredne nastave; Draško Ubiparip, trgovinski tehničar i Tamara Plavljanin, dipl. ekonomista; Antonijo Josipović, mašinski tehničar i Mirjana Đurić, mašinski tehničar; Kristijan Popović, mr pedagogije i Mila Krneta, master istoričar; Kosta Segić, elektroinstalater i Vida Momić, krojač; Danijel Kreka, dipl. informatičar i Nataša Demir, ekonomski tehničar; Dubravko Kičić, automehaničar i Suzana Maksimović, ekonomski tehničar.

 

Izvještaj iz Matične službe za 30. avgust 2019. godine

Rođeni: Adrijana Dvorančić, kći Dragana i Tanje; Aleksej Bašić, sin Milana i Svjetlane; Maria Marjanović, kći Ive i Aleksandre; Natalija Stjepanović, kći Mirka i Nataše; Mihajlo Jovanović, sin Miljana i Marije; Tara Zeljković, kći Bogoljuba i Dragane; Anđela Makarić, kći Saše i Radojke; Relja Jošić, sin Miloša i Jovane; Milica Gaćeša, kći Gorana i Miroslave; Isidora Petrović, kći Nedeljka i Sandre.

 

Izvještaj iz Matične službe za 29. avgust 2019. godine

Rođeni: Marija Smiljanić, kći Vladana i Jelene; Danilo Javor, sin Aleksandra i Jelene; Filip Radulj, sin Zorana i Svjetlane; Arsenije Popović, sin Miroslava i Vanje; Sergej Šašić, sin Miloša i Suzane; Aleksej Sejmanović, sin Aleksandra i Dragane; Ivana Žmirić, kći Vladimira i Vere; Momčilo Božić, sin Mladena i Branke; Lazar Pejić, sin Mile i Nevenke.

Izvještaj iz Matične službe za 28. avgust 2019. godine

Rođeni: Irina i Emilija Railić, kćeri Dragomira i Bojane; Aleksandar Radić, sin Vladimira i Valentine; Milica Lukajić, kći Miloša i Bojane; Matija Stošić, sin Saše i Renate; Njegoš Jovović, sin Nebojše i Tamare; Marija Tešić, kći Ljubiše i Aleksandre; Neven Šebez, sin Vojislava i Marine; Maksim Golubović, sin Dejana i Nikoline; Dragana Tomašević, kći Novice i Stanimirke; Isidora Šarenac, kći Borisa i Tamare; Maja Radić, kći Darka i Gospave; Saša Jurić, sin Miloša i Dragane; Kalina Hrvaćanin, kći Danijela i Nikoline; Stefan Kerezović, sin Ljubiše i Bojane; Filip Marić, sin Save i Stojanke.

Izvještaj iz Matične službe za 27. avgust 2019. godine

Rođeni: Teodor Jovanović, sin Slobodana i Slađane; Stefan Komnenić, sin Sime i Sanje; David Predojević, sin Radoslava i Nataše; Ana Boškić, kći Radoslava i Sanje; Vuk Milić, sin Miroslava i Sanje; Jana Ostojić, kći Zorana i Mirjane; Anja Banjac, kći Branka i Dragane; Anđela Komljenović, kći Mirka i Dragane; Novak Trivić, sin Predraga i Jovane; Luka Mihajlović, sin Mladena i Ksenije; Luka Jovičić, sin Novice i Milene; Lazar Stupar, sin Aleksandra i Nedeljke; Nikolina Kecman, kći Dragana i Jelene.

Izvještaj iz Matične službe za 26. avgust 2019. godine

Rođeni: Stefan Mirković, sin Dragana i Snježane; Dušan Vranješ, sin Vanje i Jovane; Konstantin Teofilović, sin Davora i Tanje.

Vjenčani: Dalibor Rodić, dipl. inž. grafičke tehnologije i Sanja Šubert, master prava; Strahinja Buzadžija, dipl. etnomuzikolog, solo pjevač i Meyri Maura Eho de los Santos, dipl. inženjer; Peđa Subašić, elektroničar telekomunikacija i Tea Jocić, trgovac; Slaviša Majkić, elektrotehničar telekomunikacija i Tanja Tadić, građevinski tehničar; Saša Ćorić, saobraćajni tehničar i Tamara Gojić, kuvar; Milan Popović, dr medicine i Bogdana Pilić, master ekonomije; Ognjen Joldžić, docent i Ljubica Lučić, student; Dario Gagula, dipl. ekonomista i Tatjana Brestovac, dipl. politolog; Nemanja Petković, elektrotehničar elektroničar i Jelena Čivčić, kozmetički tehničar.

Izvještaj iz Matične službe za 23. avgust 2019. godine

Rođeni: Miloš Zrnić, sin Dejana i Rade; Filip Atelj, sin Duška i Maje; Andrija Sašić, sin Bobana i Nede; Matej Ristić, sin Damjana i Vojke; Lena Jorgić, kći Slobodana i Andrijane; Sara Danilović, kći Nikole i Jelene; Una Đurić, kći Milijana i Tanje; Vasilije i Viktor Malinović, sinovi Spomenka i Tijane; Lena Gojković, kći Miroslava i Maje; Aleksandra Trninić, kći Mirka i Sanje; Elena Babić, kći Draženka i Branke; Nika Injac, kći Nikole i Božane; Filip Ševa, sin Vojislava i Marije.

Izvještaj iz Matične službe za 22. avgust 2019. godine

Rođeni: Magdalena i Marija Bakal, kćeri Dragutina i Svjetlane; Andrija Kosić, sin Borisa i Nataše; Mihajlo Jugović, sin Davora i Jelene; Teo Savatić, sin Dejana i Eme; Matija Šips, sin Marka i Jelene; Lazar Pjanić, sin Vedrana i Tanje; Katarina Kovačić, kći Milana i Jelene; Dušan Anđelić, sin Bojana i Milice; Đorđe Lukanović, sin Radivoja i Sonje.

Izvještaj iz Matične službe za 21. avgust 2019. godine

Rođeni: Ilina Gojić, kći Gorana i Maje; Adian Plivac, sin Aldina i Almine; Luka Praštalo, sin Aleksandra i Tee; Petar Radun, sin Ilije i Tamare; Teodora Rogić, kći Vladimira i Milice; Jana Jaćimović, kći Nebojše i Darislavke; Ivan Ilić, sin Predraga i Branke; Luka Lalić, sin Milana i Aleksandre; Tara Lekanić, kći Vanje i Maje.

Izvještaj iz Matične službe za 20. avgust 2019. godine

Rođeni: Mihajlo Savić, sin Dušana i Vesne; Anika Žarković, kći Dejana i Vanje; Eva Branković, kći Siniše i Ružice; Branka Ponorac, kći Lazara i Bojane; Filip Dušanić, sin Dragiše i Marije; Katarina Vujaković, kći Miroslava i Martine; Lena Banjac, kći Milenka i Snježane; Filip Forić, sin Zlatka i Željane; Mihajlo Škrbić, sin Mladena i Milice; Pavle Tešić, sin Božidara i Aleksandre; Kalina Koprena, kći Momira i Nade; Pavle Živanić, sin Bojana i Milice; Matej Šodolović, sin Srđana i Maje; Andrej i Sofija Mijatović, sin i kći Dejana i Ane; Kosta Srdić, sin Borisa i Dijane.

Izvještaj iz Matične službe za 19. avgust 2019. godine

Rođeni: Konstantin Mihajlović, sin Mile i Dragane; Elena Bosančić, kći Tomislava i Suzane; Anastasija Milišić, kći Aranđela i Anđeline; Leon Blagojević, sin Borisa i Nikoline; Matija Mišić, sin Zorana i Milane; Danilo Čobeljić, sin Milana i Željke; Sofija Janjić, kći Saše i Milane; Matej Pezerović, sin Dejana i Biljane; Dušan Popović, sin Krste i Jovane.

Vjenčani: Zoran Knežić, mašinski tehničar i Zorica Berić, trgovac; Gojko Veselinović, novinar i Danijela Milaković, dipl. vaspitač predškolske djece; Saša Stupar, medicinski tehničar i Biljana Dokić, turistički tehničar; Radovan Mirković, kuvar i Kristina Malešević, tehničar drumskog saobraćaja; Nemanja Račić, inž. informatike i Dajana Zeljković, student; Aleksander Milinović, finansijski menadžer i Dijana Milinović, dipl. prostorni planer; Milan Milković, dipl. pravnik i Ana Bundalo, prof. engleskog jezika; Stevan Brkić, dipl. ekonomista i Duška Popović, dipl. ekonomista; Slaviša Đuraš, programer i Diana Vujasinović, dipl. ekonomista; Goran Simić, prof. fizičkog vaspitanja i Sonja Janković, menadžer za odnose sa javnošću.

Izvještaj iz Matične službe za 16. avgust 2019. godine

Rođeni: Pavle Popović, sin Anđelka i Dajane; Julija Mačkić, kći Stefana i Dragane; Mateo Milovanović, sin Nikole i Manuele; Sofija Savić, kći Darka i Dejane; Ksenija Volaš, kći Jovana i Jelene; Anastasia Uzelac, kći Željka i Nedeljke; Lenka Budiša, kći Dejana i Bojane; Natalija Vojvodić, kći Gordana i Violete; Marija Mučibabić, kći Tomislava i Nade; Magdalena Berić, kći Vladimira i Verice; Emilija Jotić, kći Miodraga i Jovane; Sergej Stanković, sin Ranka i Dragane; Anika Simetić, kći Borislava i Miljane; Ana Gavranović, kći Milorada i Jelene.

Izvještaj iz Matične službe za 15. avgust 2019. godine

Rođeni: Nikola Dojčinović, sin Milorada i Daliborke; Luka Suknjaja, sin Gorana i Milene; Tara Milošević, kći Siniše i Nine; Mateja Banjac, kći Duška i Tanje.

Izvještaj iz Matične službe za 14. avgust 2019. godine

Rođeni: Viktor Uvalić, sin Ivana i Sanje; Viktor Štrbac, sin Roberta i Dragane; Zoran Gnjatović, sin Milenka i Zorice; Vedran Pušić, sin Damira i Andree; Anesa Botić, kći Selmina i Mirnese; Marija Jorgić, kći Ratka i Milice; Marina Komljenović, kći Nebojše i Maje; Slaviša Iličić, sin Mladena i Dušanke; Sofija Nedeljković, kći Vladana i Milane; Srđan Bjelovuk, sin Dragoslava i Nataše; Ognjen Karalić, sin Mladena i Tanje; Anđela Bojanić, kći Aleksandra i Ljiljane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 13. avgust 2019. godine

Rođeni: Aneta Crnogorac, kći Branka i Monike; Nemanja Despot, sin Davora i Dragane; Angelina Telić, kći Dejana i Suzane; Igor Lukić, sin Milorada i Andree; Stefan Kaurin, sin Jovana i Nevenke; Anastasija Pucar, kći Bojana i Jelene; Darijan Vadić, sin Milorada i Dragane; Anastasija Erceg, kći Bojana i Željke; Đorđe Tramošljika, sin Nove i Biljane; Jovana Jovičić, kći Petra i Maje; Maksim Matić, sin Davora i Ljubice; Mihajlo Cigan, sin Gorana i Milice; Milica Šibarević, kći Aleksandra i Maje; Andrej Lučić, sin Dragiše i Branke; Aria Tošić, kći Ognjena i Jovane; Danilo Lojpur, sin Srđana i Jelene; Teodor Stojnić, sin Dalibora i Maje.

Izvještaj iz Matične službe za 12. avgust 2019. godine

Rođeni: Lazar Verić, sin Nebojše i Nevene; Sofija Tomašević, kći Aleksandra i Sonje; Staša Višekruna, kći Dragana i Dragane; Pavle Gajić, sin Nevena i Zorice; Ilija Sredić, sin Dragana i Anje; Viktor Budiša, sin Srđana i Kristine; Pavle Sarić, sin Bore i Ane; Sonja Škrbić, kći Dejana i Gorane; Lazar Sejmanović, sin Ognjena i Gordane; Marija Topić, kći Nenada i Dijane.

Vjenčani: Srđo Savić, šumarski tehničar i Stana Milinović, student; Dejan Stanivuković, dipl. inž. poljoprivrede i Vesna Bojanić, dipl. ekonomista; Todor Marić, dipl. inž. poljoprivrede i Jasna Novaković, ekonomski tehničar; Peđa Kekić, informatičar i Valentina Branković, dipl. turizmolog; Nemanja Đurić, tehničar elektronike i Duja Milanović, saobraćajni tehničar; Boris Vučenović, mašinski tehničar i Ivana Kojadinović, ekonomski tehničar; Nikola Šević, mašinski inženjer i Tea Bošnjak, student; Nikola Amidžić, CNC operater i Tatjana Ajder, kozmetički tehničar; Slobodan Pekez, poslastičar i Miroslava Drljača, mašinski tehničar; Srđan Vučić, dipl. ekonomista i Mirela Lojić, hidrološki tehničar; David Ilinčić, trgovac i Sanja Nedić, tehničar telekomunikacija.

Izvještaj iz Matične službe za 9. avgust 2019. godine

Rođeni: Aleksej Srdić, sin Jovana i Vere; Milica Tešić, kći Nebojše i Suzane; Miloš Kovačević, sin Tomislava i Zorane; Aleksandar Jović, sin Mladena i Nede; Pavle Koprena, sin Milana i Jovanke; Sara Kovačević, kći Dejana i Nikoline; Đorđe Talić, sin Mladena i Biljane; Aleksandar Savanović, sin Dragana i Dragane; Isidor Mijatović, sin Ognjena i Nade; Damjan Segić, sin Siniše i Nataše; Tara Čović, kći Peđe i Vukice; Sofija Morača, kći Miloša i Duške.

 

Izvještaj iz Matične službe za 8. avgust 2019. godine

Rođeni: Katarina Obradović, kći Nikole i Sanje; Aleksa Kočić, sin Đorđa i Mirele; Vlado Tomić, sin Ljubiše i Bojane; Andrej Pajčin, sin Mladena i Jelene; Bjanka Uletilović, kći Slaviše i Željke; Teodora Petrović, kći Aleksandra i Vesne; Maksim Marić, sin Siniše i Aleksandre; Milica Trivić, kći Danijela i Branislave; Katarina Kosić, kći Jovana i Snježane; Andrej Zec, sin Petra i Rade.

Izvještaj iz Matične službe za 7. avgust 2019. godine

Rođeni: Lana Čabak, kći Branimira i Snježane; Miloš Ilić, sin Dragana i Dijane; Pavle Trivunović, sin Vlade i Marijane; Filip Ivković, sin Đorđa i Jelene; Natalija Šegrt, kći Nikole i Bojane; Pavle Božić, sin Nemanje i Ružice; Ognjen Arsenić, sin Ozrena i Suzane; Ognjen Kukavica, sin Marinka i Marice; Petar Đurić, sin Radoslava i Dragane; Teodora Tubić, kći Suzane; Luka Branković, sin Aleksandra i Nikoline; Andrej Milaković, sin Milomira i Daniele; Lazar Vasilić, sin Nebojše i Marije.

Izvještaj iz Matične službe za 6. avgust 2019. godine

Rođeni: Sofija Birač, kći Andreja i Milice; Irina Burdelj, kći Dragana i Martine; Vanja Ivić, kći Zdravka i Bojane; Marija Kuzman, kći Marinka i Dijane; Luka Cvetićanin, sin Predraga i Jovane; Sergej Marjanac, sin Aleksandra i Tanje; David Popović, sin Branka i Tatjane; Marina Miletić, kći Nemanje i Radmile; Anja Nikolić, kći Miloša i Jelene; Teodor Dokić, sin Bojana i Dragane; Marija Milinković, kći Boška i Zorice; Vuk Meseldžija, sin Branislava i Dejane; Matej Omičević, sin Rajana i Anđe; Nikolaj Komljenović, sin Željana i Biljane; Nikola Mostarac, sin Đorđa i Bojane; Ognjen Ubiparip, sin Đure i Zorice; Marko Račić, sin Miloša i Anđelije; Tibor Zulić, sin Amera i Romane; Maksim Đukić, sin Radovana i Jelene; Matej Pranjić, sin Borisa i Renate.

Izvještaj iz Matične službe za 5. avgust 2019. godine

Rođeni: Danilo Fatkić, sin Borisa i Milice; Andrija Bundalo, sin Gorana i Jelene; Salih Junuzović, sin Mirsada i Alme; Lazar Jaćimović, sin Dalibora i Milene; Ana Raca, kći Rastka i Jelene; Relja Obradović, sin Slobodana i Nikoline; Luka Karupović, sin Ljubiše i Draženke; Čedo Letić, sin Pere i Bosiljke; Lazar Grgić, sin Dragiše i Silvane; Aleksa Madžarić, sin Mladena i Milijane; Stefan Muzička, sin Danijela i Tatjane; Katarina Jović, kći Gorana i Nataše; Aleksej Bandulaja, sin Danijela i Bojane; Matej Jokanović, sin Novice i Milijane.

Vjenčani: Boris Lakić, novinar i Nataša Pušić, novinar; Predrag Dragić, mašinski tehničar i Sanja Antonić, trgovački tehničar; Atinodoros Mihailidis  (Athinodoros Michailidis), profesionalni sportista i Jasenka Crnomarković, dipl. pravnik; Pavle Kovačević, nautičar i Tamara Subotić, master inž. arhitekture; Dejan Kondić, dipl. profesor geografije i Nina Davidović, etnolog – antropolog; Dragan Ninić, dipl. ekonomista i Aleksandra Radulović, dr medicine; Danilo Šibarević, tehničar drumskog saobraćaja i Mirela Karačić, ekonomista; Bojan Valjak, dipl. inž. poljoprivrede i Bojana Škondrić, dipl. ekonomista; Boris Simić, dipl. pravnik i Valentina Rakić, profesor razredne nastave; Srđan Solarević, vozač i Đurđina Moconja, medicinska sestra; Mladen Milinković, dipl. ekolog i Dragana Vukobrat, student; David Segić, kontrolor letenja i Dajana Stanić, građevinski tehničar; Jugoslav Ćebedžija, tehničar drumskog saobraćaja i Dragana Golubović, kuvar; Borislav Tutić, geodetski tehničar i Dejana Radeta, maturant gimnazije.

Izvještaj iz Matične službe za 2. avgust 2019. godine

Rođeni: Dušan Malešević, sin Radenka i Dajane; Nikola Protić, sin Zorana i Svjetlane; Nikša Markić, sin Nenada i Maje; Ana Katana, kći Dragana i Svjetlane; Lara Vračar, kći Gojka i Slađane; Damjan Kecman, sin Siniše i Milijane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 1. avgust 2019. godine

Rođeni: Danilo Jandrić, sin Gorana i Dragane; Danilo Božunović, sin Milana i Anite; Mihajlo Mitrović, sin Saše i Gordane; Sara Martinović, kći Marina i Danice; Sara Banjac, kći Roberta i Ljubice; Ognjen Savanović, sin Srđana i Ivane; Srđan Golić, sin Milana i Slavice; Kosta Ćoralić, sin Stanka i Sandre.

Izvještaj iz Matične službe za 31. jul 2019. godine

Rođeni: Isidora Kulaga, kći Siniše i Ivane; Lara Šurlan, kći Aleksandra i Maje; Relja Savić, sin Dejana i Sanje; Milan Gajić, sin Branka i Sanje; Mia Malbašić, kći Miroslava i Tamare; Luka Kisin, sin Slobodana i Jelene; Sofija Tešanović, kći Dragoljuba i Nataše; Nikolaj Lolić, sin Đorđa i Gordane.

Izvještaj iz Matične službe za 30. jul 2019. godine

Rođeni: Mihajlo i Jovan Grbić, sinovi Momira i Sonje; Lorena Đukić, kći Slaviše i Snežane; Jakov Šolaja, sin Radenka i Slavice; Viktor Ćosić, sin Maria i Amre; Pavle Slavnić, sin Ranka i Mirjane; Helena Stančić, kći Ljubiše i Vedrane; Irina Čergić, kći Sanjina i Jelene; Kaća Ubović, kći Milana i Tatjane; Veljko Bojanić, sin Slobodana i Milane; Aleksej Dobraš, sin Duška i Nataše.

Izvještaj iz Matične službe za 29. jul 2019. godine

Rođeni: Tijana Ivanković, kći Nevenka i Danijele; Lazar Ilisić, sin Zorana i Marijane; Đorđe Mihić, sin Danijela i Tijane; Katarina Krčmar, kći Mladena i Biljane; Nemanja Tadić, sin Đorđa i Aleksandre.

Vjenčani: Slobodan Plavšić, dipl. inž. mašinstva i Tatjana Sergejevna, dipl. pravnik; Miloš Grbić, muzičar i Bojana Mačkić, etnomuzikolog; Stevica Đumić, poslovno-pravni tehničar i Sanja Novaković, dipl. pedagog; Duško Bukva, dipl. ekonomista i Milica Vujić, dipl. ekonomista; Danijel Dujlović, veterinarski tehničar i Dejana Pajić, tehničar elektronike; Nemanja Narić, tehničar poštanskog saobraćaja i Dajana Džajić, građ. tehničar; Zoran Bulajić, mašinski tehničar i Gordana Polić, poljoprivredni tehničar; Alen Anikić, elektrotehničar i Jelena Dragičević, ekonomski tehničar; Aleksandar Šućur, dipl. inž. arhitekture i Maja Gavrilović, prof. srpskog i italijanskog jezika; Goran Topić, ljekar i Danijela Bajalica, profesor; Siniša Kuzmanović, mehaničar mašina i postrojenja i Suzana Mudrinić, tekstilni tehničar; Dragan Popović, CNC programer i Snežana Barišić, student; Miroslav Pilipović, elektrotehničar i Đurđina Janković, prof. razredne nastave; Nebojša Vukajlović, dipl. inž. geodezije i Darija Mirosavljević, student; Zoran Mrđenović, elektrotehničar i Sandra Skenderija, master razredne nastave;  Ermin Čavka, ugostiteljski tehničar i Aldijana Muhić, frizer.

Izvještaj iz Matične službe za 26. jul 2019. godine

Rođeni: Aleksandar Mitrović, sin Dejana i Branke; Gavrilo Zečević, sin Milana i Karoline; Marija Radonjić, kći Davora i Jelene; Sara Javor, kći Emira i Senade; Filip Stanić, sin Saše i Irene; Ivana Simatović, kći Draška i Mirjane; Jelena Maglov, kći Save i Zorane.

Izvještaj iz Matične službe za 25. jul 2019. godine

Rođeni: Đorđe Marić, sin Darka i Silvane; Anja Vujković, kći Stojana i Slobodanke; Kira Gambiroža, kći Đorđa i Borke; Filip Gašić, sin Srđana i Dragane; Andrija Bekić, sin Slobodana i Maje; Branka Prijević, kći Milojka i Mare.

 

Izvještaj iz Matične službe za 24. jul 2019. godine

Rođeni: Kalina Tešić, kći Aleksandra i Vladane; Filip Kukrika, sin Vladimira i Renate; Todor Marković, sin Branka i Nataše; Mihailo Slijepčević, sin Dejana i Minje; Vedran Babić, sin Dejana i Milene; Ema Vuković, kći Borislava i Danane; Sofija Šušnjar, kći Boška i Višnje; Anika Filipović, kći Aleksandra i Jovane; Ivan Novaković, sin Slobodana i Olivere; Todor Živanović, sin Branislava i Minje; Anastasija Vukotić, kći Danijela i Tamare; Vedran Bugeza, sin Mile i Željke; Jana Sikimić, kći Marka i Slađane; Leonora Čorokalo, kći Gorana i Nikoline; Pavle Gajić, sin Nemanje i Suzane.

Izvještaj iz Matične službe za 23. jul 2019. godine

Rođeni: Tina Onufrija, kći Petra i Slađane; Anja Miličević, kći Zorana i Diane; Viktor Galić, sin Dragana i Sanje; Vasilije i Luka Gvozden, sinovi Rada i Slavice; Elena Čapljak, kći Bojana i Nevenke; Vasilije Mlađenović, sin Dragana i Sare; Esma Alagić, kći Elvira i Ramize; Julia Srdić, kći Radomira i Dragane; Nemanja Buvač, sin Borislava i Đane; Dušan Gajić, sin Daria i Jovane; Karolina Vasiljević, kći Milana i Bojane; Una Janković, kći Zorana i Vedrane; Danilo Blagojević, sin Gorana i Dragane; Simona Milijević, kći Milana i Daliborke; Ana Galić, kći Željka i Branke; Ana Stojaković, kći Vasilija i Snježane.

Izvještaj iz Matične službe za 22. jul 2019. godine

Rođeni: Milica Perković, kći Dejana i Tatjane; Tatjana Stanković, kći Brane i Stojanke; Pavle Krkljić, sin Dragana i Dragane; Jana Šipka, kći Aleksandra i Jovane; Lena Popadić, kći Saše i Željane; Biljana Rađenović, kći Luke i Dajane.

Vjenčani: Dragan Avramović, mašinski tehničar i Ranka Đukić, mašinski tehničar; Pero Kuzmanović, penzioner i Dajana Tadić, dipl. ekonomista; Marko Marčeta, trgovac i Dajana Kaurčić, frizer; Branko Kalamanda, zubni tehničar i Milana Trivunić, zubno-stomatološki tehničar; Dejan Strika, elektroničar telekomunikacija i Silvana Petković, dipl. inž. geodezije; Vladimir Veselinović, dipl. pravnik i Suzana Marinković, trgovački tehničar; Aleksandar Košpić, dr medicine i Jelena Vučanović, dipl. ekonomista.

Izvještaj iz Matične službe za 19. jul 2019. godine

Rođeni: Dunja Babić, kći Mišela i Milane; Leonid Pešić, sin Dragana i Anđele; Stefan Mazalica, sin Duška i Ane; Sofija Đokić, kći Brana i Daniele; Ilija Sandić, sin Bogoljuba i Milke; Teo Lojpur, sin Saše i Šerife; Anja Jović, kći Nemanje i Radenke; Todor Grahovac, sin Srđana i Katarine; Petar Čelebić, sin Miloša i Slađane.

Izvještaj iz Matične službe za 18. jul 2019. godine

Rođeni: Jovana Janković, kći Dalibora i Aleksandre; Vukašin Pavlović, sin Srđana i Nataše; Petra Udovčić, kći Srđana i Sonje; Stefan Ožegović, sin Dejana i Jelene; Una Pejaković, kći Milana i Sanele; Jovan Pojatar, sin Laze i Marte; Petar Janković, sin Orjena i Ines; Gojko Vukmir, sin Nenada i Mirjane; Nikola Bojanić, sin Željka i Rose; Miloš Radić, sin Aleksandra i Olene.

Izvještaj iz Matične službe za 17. jul 2019. godine

Rođeni: Maksim Galić, sin Bore i Gorane; Elena Mrđa, kći Željka i Ane; Marija Bosančić, kći Momira i Mirjane; Anđela Gavur, kći Zorana i Jelene; Tijana Dragojević, kći Aleksandra i Mirjane; Mija Ćulum, kći Dejana i Irene; Natalija Simičić, kći Stanka i Vedrane; Anja Vujičić, kći Siniše i Angeline; Tara Kosić, kći Dejana i Nataše; Luka Čupeljić, sin Siniše i Slađane; Nikša Kačavenda, sin Miroslava i Pavline; Andrej Milinčić, sin Dragana i Andree.

Izvještaj iz Matične službe za 16. jul 2019. godine

Rođeni: Marija Radić, kći Nenada i Milene; Jovan Keleman, sin Slavka i Dragane; Miloš Manojlović, sin Zorana i Dajane; Nađa Dević, kći Dražena i Vesne; Valerija Lukić, kći Radenka i Milane; Sofija Kresojević, kći Bojana i Tamare; Milica Arapović, kći Dragoslava i Dragane; Strahinja Milaković, sin Mijodraga i Tamare; Matea Momić, kći Zlatana i Ljiljane; Damjan Đurić, sin Ognjena i Dragomirke; Nikša Radoja, sin Milana i Nataše; Saša Pavlović, sin Željka i Brankice; Dejan Agić, sin Aleksandra i Tamare; Nikolija Topić, kći Gorana i Dragane; Veljko Jotanović, sin Nemanje i Sanje; Jakov Okilj, sin Nemanje i Une; Zara Kragulj, kći Feđe i Vanese; Mila Mandić, kći Gorana i Sandre.

Izvještaj iz Matične službe za 15. jul 2019. godine

Rođeni: Nikša Hrka, sin Darka i Jelene; Adna Handan, kći Dine i Amire; Uroš Janković, sin Predraga i Slađane; Nemanja Kralj, sin Aleksandra i Marije; Teodora Savić, kći Božidara i Jelene; Nebojša Pavičić, sin Nedeljka i Gorane; Anastasija Olić, kći Nebojše i Nine; Anja Blagojević, kći Vladana i Jovane; Filip Mandić, sin Dražena i Marije; Mihajlo Grmuša, sin Veljka i Mirele; Sara Peno, kći Vida i Maje; Lazar Vulin, sin Igora i Mirjane.

Vjenčani: Alen Talić, dipl. inž. medicinsko-laboratorijske dijagnostike i Zorana Zec, medicinski tehničar; Levon Keleman, programer i Ivana Fedoran, mr farmacije; Đorđo Savić, inž. menadžmenta i Bojana Nikodinović, fizioterapeut; Marko Tripić, dipl. ekonomista i Maja Amidžić, dipl. muzički umjetnik – gitarista; Ognjen Pandža, automehaničar i Zorana Janković, prehrambeni tehničar; Aleksandar Macanović, medicinski tehničar-anestetičar i Dražena Blagojević, medicinski tehničar; Dejan Andrić, poljoprivredni tehničar i Lana Bogdanović, fizioterapeutski tehničar; Dobrivoje Popović, VKV i Danijela Marić, dipl. ekolog; Dario Divljak, tehničar drumskog saobraćaja i Dragana Vučić, ekonomski tehničar.

Izvještaj iz Matične službe za 12. jul 2019. godine

Rođeni: Tamara, Andrea i Vojislav Marković, kćeri i sin Strahinje i Borke; Ognjen Damjanović, sin Nebojše i Slobodanke; Pavle Stanišić, sin Danijela i Sandre; Luka Ratković, sin Srđana i Brankice; Novak Brkić, sin Miloša i Kristine; Iskra Reljić, kći Vladimira i Jelene; Mak Hrgić, sin Boška i Ide; Mila Pokrajac, kći Ljubomira i Silvije; Tia Knežević, kći Andreja i Tee; Njegoš Janković, sin Dejana i Jovane.

Izvještaj iz Matične službe za 11. jul 2019. godine

Rođeni: Nikša Ćulum, sin Borislava i Slađane; Ana Kusić, kći Igora i Zdravke; Lazar Barišić, sin Bogdana i Vesne; Sofija Ćejić, kći Igora i Dragane; Sofija Kragić, kći Radana i Zorice; Novak Đuza, sin Momčila i Bojane; Andrea Obradović, kći Bojana i Milane; Teodor Kerkez, sin Stanimira i Marijane; Ivana Veselinović, kći Borisa i Slađane; Vukašin Knežević, sin Uglješe i Ivane; Simeon Pantić, sin Čede i Stane; Filip Đukić, sin Dalibora i Dijane; Tamara Đukić, kći Gorana i Dajane; Matija Savanović, sin Đorđa i Dragane.

Izvještaj iz Matične službe za 10. jul 2019. godine

Rođeni: Emilija Romić, kći Mirka i Silvane; Sofija Tovilović, kći Nemanje i Slađane; Stefan Vuleta, sin Radoslava i Tanje; Dunja Čekić, kći Milana i Nataše; Luka Jovanović, sin Jovana i Vlatke; Vuk Boromisa, sin Dragana i Daliborke; Anja Lazić, kći Slobodana i Albane; Teodora Cvijetić, kći Zorana i Mirjane; Azarija Milašinović, kći Milana i Dajane; Milica Čutura, kći Željka i Ljiljane; Sunčica Popović, kći Sretena i Dajane.

Izvještaj iz Matične službe za 9. jul 2019. godine

Rođeni: Filip Smilčić, sin Darija i Sande; Dunja Todorović, kći Vladimira i Zerine; Marija Šešić, kći Dejana i Dajane; Elena Šikić, kći Srđana i Milane; Lazar Šipka, sin Dragana i Maje; Kosta Brborović, sin Siniše i Tamare; Magdalena Samardžić, kći Slaviše i Snježane; Vedran Davidović, sin Dragana i Danijele; Damjana Milašinović, kći Radislava i Zorice; Kalina Đapin, kći Božidara i Danijele; Staša Hrvaćanin, kći Milana i Bojane; Andrej Ćetojević, sin Saše i Nikoline.

Izvještaj iz Matične službe za 8. jul 2019. godine

Rođeni: Arsenije Tamamović, sin Srđana i Lazarele; Gabrijela Pećanac, kći Stefana i Dragane; Martina Ličinar, kći Zlatka i Milanke; Sofija Maletić, kći Zorana i Branke; Andrej Đukić, sin Roberta i Jelene; Kalina Medić, kći Gorana i Jovane; Viktor Džajić, sin Miloša i Biljane.

Vjenčani: Goran Maksimović, tehničar drumskog saobraćaja i Ivana Tepić, dipl. ekonomista; Dragan Bodiroža, automehaničar i Danka Praštalo, frizer; Aleksandar Rujević, tehničar elektronike i Tijana Četnik, tehničar-modelar odjeće; Saša Arsenić, saobraćajni tehničar i Zorana Slijepčević, student; Saša Stojaković, elektrotehničar računara i Đulija Aćimović, tehničar dizajna i enterijera i ind. proizvoda; Nemanja Đorđević, ekonomski tehničar i Nikolina Trkulja, tehničar računarstva; Mladen Majstorović, elektrotehničar i Natalija Šikanić, student; Dalibor Radulj, dipl. inž. poljoprivrede i Maja Pezer, prof. razredne nastave; Dejan Miljić, mr farmacije i Milana Ilić, mr farmacije; Zlatan Miličević, elektrotehničar i Jovana Rajačić, zubno-stomatološki tehničar; Srećko Milosavić, konobar i Jovana Kaurin, student; Dejan Marić, tehničar drumskog saobraćaja i Jovana Opačić, frizer.

Izvještaj iz Matične službe za 5. jul 2019. godine

Rođeni: Mane Vuković, sin Miroslava i Tamare; Dunja Vojvodić, kći Duška i Gordane; Gavrilo Kresojević, sin Saše i Marije; Ajla Čamdžić, kći Jasmina i Vedrane; Tea Šarac, kći Vladimira i Katarine; Ilija Kiklić, sin Gorana i Stanislave; Relja Babić, sin Aleksandra i Jelene; Stevan Škorić, sin Dragana i Nikoline; Nađa Trivić, kći Miloša i Bojane: Nikolaj Baškalo, sin Feđe i Nataše.

Izvještaj iz Matične službe za 4. jul 2019. godine

Rođeni: Sofija Vuković, kći Dragana i Dragane; Lazar Perković, sin Dejana i Branislave; Nenad Stojnić, sin Gorana i Milice; Gavrilo Ponorac, sin Miroslava i Milke; Anja Govedar, kći Milana i Biljane; Magdalena Đumić, kći Nikole i Dajane; Helena Mehić, kći Gorana i Dijane; Viktorija Dimitrić, kći Zorana i Nataše; Matea Vukosavljević, kći Vladimira i Svetlane; Nađa Zarić, kći Milana i Slobodanke; Milica Janković, kći Željka i Bojane; Lena Radujković, kći Branka i Zvezdane; Viktor Nikšić, sin Darija i Milice; Ognjen Marković, sin Nedeljka i Pelke.

 

Izvještaj iz Matične službe za 3. jul 2019. godine

Rođeni: Veljko Čekić, sin Danijela i Jelene; Irina Danilović, kći Marka i Nede; Sergej Čučak, sin Nenada i Sanje; Aleksandar Kostadinović, sin Konstantina i Andree; Mihajlo Ivanović, sin Pere i Đuke; Mia Jelisavac, kći Đorđa i Irene; Boris Stojaković, sin Danijela i Darije; Maša Vidović, kći Milana i Jovane; Andrej Lužija, sin Aleksandra i Dragane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 2. jul 2019. godine

Rođeni: Milica i Nikola Berak, kći i sin Zorana i Aleksandre; Tarik i Ajša Rahmanović, sin i kći Nevresa i Melise; Matej Žarić, sin Dragana i Petre; Luka Budić, sin Nenada i Nataše; Erna Šehović, kći Bećira i Elbime; Milica Slijepčević, kći Borisa i Jelene; Danilo Dukić, sin Darka i Aleksandre; Petra Glavendekić, kći Vladimira i Tatjane; Helena Blažević, kći Marija i Svjetlane; Saša Ćup, sin Darija i Brankice; Gorana Blagić, kći Gorana i Gordane; Amir Poprženović, sin Adnana i Selme; Arsenije Petković, sin Željka i Vedrane; Jana Mirčić, kći Darka i Danijele; Kristijan Đurić, sin Velibora i Dragane; Danica Lolić, kći Božidara i Željane; Ina Makarić, kći Alena i Marine; Danilo Milaković, sin Bojana i Milene.

Izvještaj iz Matične službe za 1. jul 2019. godine

Rođeni: Blaže i Simeona Grubač, sin i kći Milana i Tatjane; Ajdin i Aldin Jusufović, sinovi Adisa i Samre; Pavle i Lenka Krčić, sin i kći Željka i Dražane; Lazar Đekić, sin Borislava i Kristine; Sofija Rogić, kći Slaviše i Dajane; Tara Krivaja, kći Marija i Mirele; Vasilije Suvajčević, sin Zorana i Snježane; Vuk Vujić, sin Bore i Dragane.

Vjenčani: Mirza Teskeredžić, elektrotehničar i Merisa Grahić, dipl. ekonomista; Branko Mlađenović elektrotehničar i Jelena Zec, dipl. ekonomista; Miloš Vidić, dipl. inž. poljoprivrede i Dragana Manojlović, dipl. inž. poljoprivrede; Vukašin Marković, razvojni inženjer i Biljana Đapić, dipl. pravnik; Nenad Bukša, električar i Habiba Muhader, tekstilni tehničar; Dragan Stojanović, dipl. ekonomista i Dajana Radanović, dipl. pravnik;  Miroslav Golijanin, saobraćajni tehničar i Sanja Milosavljević, knjigovođa; Filip Adamović, profesionalni sportista i Joana Valentina, pravni savjetnik; Stefan Stanković, dr medicine i Angelica Lizette Arce Zuniga, dr medicine; Njegoš Petrović, advokat i Maja Jovičić, dipl. pravnik; Aleksandar Reljić, informatičar i Danijela Grgić, građevinski tehničar; Ratomir Baštić, dipl. pravnik i Tina Andrić, carinski tehničar; Marko Salapura, dipl. inž. građevine i Bojana Šarić, dipl.medicinar fizioterapije; Milan Bulajić, mašinski inženjer i Aleksandra Kalkan, dipl. pravnik; Dejan Stojanović, mr farmacije i Neda Jeftenić, dr stomatologije.

Izvještaj iz Matične službe za 28. jun 2019. godine

Rođeni: Marina i Ana Popović, kćeri Aleksandra i Suzane; Ajna Đaferović, kći Nermina i Sanele; David Kačavenda, sin Nebojše i Gabrijele; Jovan Topić, sin Zorana i Milke; Sara Jorgić, kći Dejana i Staše; Sanjin i Arsen Švraka, sinovi Tihomira i Danice; Nađa Ivanović, kći Đorđa i Maje; Aleksandar Milašinović, sin Branka i  Gordane; Vasilije Milašinović, sin Branka i Gordane; Sunčica Tuckešić, kći Bojana i Tanje; Vasilije Ćulibrk, sin Borislava i Gorane.

Izvještaj iz Matične službe za 28. jun 2019. godine

Rođeni: Marina i Ana Popović, kćeri Aleksandra i Suzane; Ajna Đaferović, kći Nermina i Sanele; David Kačavenda, sin Nebojše i Gabrijele; Jovan Topić, sin Zorana i Milke; Sara Jorgić, kći Dejana i Staše; Sanjin i Arsen Švraka, sinovi Tihomira i Danice; Nađa Ivanović, kći Đorđa i Maje; Aleksandar Milašinović, sin Branka i  Gordane; Vasilije Milašinović, sin Branka i Gordane; Sunčica Tuckešić, kći Bojana i Tanje; Vasilije Ćulibrk, sin Borislava i Gorane.

Izvještaj iz Matične službe za 27. jun 2019. godine

Rođeni: Nađa Kunovac, kći Nikole i Sanje; Danica Backović, kći Nenada i Bojane; Katarina Borojević, kći Milana i Jelene; Teodor Nagraisalović, sin Mihajla i Gabriele; Viktor Bukva, sin Ozrena i Vesne; Dea Kopranović, kći Jelenka i Stanislave; Dajana Rodić, kći Marka i Milijane; Kolja Pandžić, sin Milana i Tatjane; Anastasija Cvišić, kći Darija i Suzane; Nikša Mihaljčić, sin Bojana i Marije; Pavle Babić, sin Darija i Gorane; Mateja Erak, kći Aleksandra i Zvezdane; Hamza Sedić, sin Aldina i Šejle; Tea Đurović, kći Ljubiše i Sanje; Matija Šabić, sin Igora i Svetlane.

Izvještaj iz Matične službe za 26. jun 2019. godine

Rođeni: Helena Šukalo, kći Duška i Stojanke; Luka Radić, sin Vladana i Olje; Petra Mišanović, kći Darijana i Marijane; Aleksej Mastalo, sin Branislava i Jelene; Stefan Ivanović, sin Perice i Svjetlane.

Izvještaj iz Matične službe za 25. jun 2019. godine

Rođeni: Damjan Đurđević, sin Darija i Dragane; Vukašin Trivunović, sin Borislava i Svjetlane; Sonja Smiljić, kći Borisa i Jelene; Arsenije Došenović, sin Vladimira i Julije; Lazar Lolić, sin Bojana i Zorane; Mihajlo Krmpot, sin Igora i Adrijane; Jana Obradović, kći Gorana i Jelene; Lazar Muždeka, sin Miloša i Milane; Bogdan Blagojević, sin Mladena i Nikoline; Jovan Grbić, sin Ognjena i Aleksandre; Lazar Gaković, sin Slaviše i Ilijane; Maksim Vujičić, sin Maria i Branke.

 

Izvještaj iz Matične službe za 24. jun 2019. godine

Rođeni: Kiril i Vasil Mirković, sinovi Vladimira i Tijane; Anastasija Todorović, kći Draška i Danke; Janko Marković, sin Dalibora i Suzane; Matej Vukelić, sin Nevenka i Borjane; Danijel Jeremić, sin Siniše i Dragane; Helena Korov, kći Boška i Emine; Tara Gluvić, kći Duška i Nevene.

Vjenčani: Ćurlić Milan, ekonomista i Aleksić Željka, ekonomista; Majstorović Goran, diplomirani pravnik i Vuković Milena, diplomirani inž. građevinarstva; Komljenović Dario, elektrotehničar računara i Hrnjak Danijela, diplomirani inž. poljoprivrede;  Danilović Nikola, policijski službenik i Đekanović Milica, tehničar drumskog saobraćaja;  Kunovac Aleksandar, konobar i Lešnjaković Jelena, diplomirani ekonomista;  Despot Davor, vozač i Krčmar Dragana, trgovački tehničar;  Kosić Milan, diplomirani inž. arhikteture i Crnković Nataša, ekolog;  Mišić Branko, administrativni radnik i Prosan Maja, apsolvent prava; Jošić Goran, cvjećar i Puzić Olja, frizer; Brdar Nemanja, mašinski inženjer i Topić Marina, diplomirani ekonomista; Dabić Vladan, diplomirani pravnik i Bijelić Loredana, diplomirani ekonomista; Jović Predrag, mašin-bravar i Šipka Gordana,  kozmetički tehničar;  Rajković Dario, poljoprivrednik i Ćulum Dragana, trgovački tehničar; Balaban Gordan, diplomirani pravnik i Milinović Milana, diplomirani pravnik; Dragičević Stefan, diplomirani IT inženjer i Malešević Irena, diplomirani novinar; Srdić Miloš, diplomirani novinar i Brnić Tijana, diplomirani ekolog.

Izvještaj iz Matične službe za 21. jun 2019. godine

Rođeni: Robert Dobraš, sin Vedrana i Alise; Tara Ožegović, kći Borisa i Ljubice; Katja Milinković, kći Aleksandra i Jelene; Kosta Mršić, sin Mrđana i Bojane; Mia Inić, kći Miloša i Tijane; Teodor Gverić, sin Mladena i Jovane.

Izvještaj iz Matične službe za 20. jun 2019. godine

Rođeni: Jakov Čolić, sin Ozrena i Vanje; Mihajlo Vokić, sin Dejana i Snježane; Arsenije Kavić, sin Srđana i Marijane; Tijana Jalić, kći Radenka i Bosiljke; Natalija Karupović, kći Slaviše i Mirjane; Danka Jovičić, kći Željka i Aleksandre; Filip Popović, sin Novice i Maje; Una Novaković, kći Ratka i Dajane; Kalina Čavić, kći Zorana i Slobodanke; Božidar Predojević Sedić, sin Branislava i Mariane; Dominik Crnadak, sin Alena i Dijane; Vasilije Balaban, sin Željka i Dragane.

Izvještaj iz Matične službe za 19. jun 2019. godine

Rođeni: Lazar Radišić, sin Nikole i Dubravke; Iris Marinković, kći Nevena i Milice; Ana Damjanović, kći Nemanje i Marije; Vuk Mijić, sin Bojana i Alene; Relja Popović, sin Dragana i Jelene; Ana Pašalić, kći Dražena i Nevene; Leon Ilić, sin Njegoša i Vanje; Jana Ristić, kći Borisa i Ines; Sonja Mićić, kći Saše i Danijele; Mia Rogić, kći Danijela i Žane; Dejan Srebro, sin Miloša i Božane; Stefan Stojaković, sin Svjetlane; Lenka Šušnjara, kći Vladimira i Smiljane; Dunja Jovanović, kći Željka i Jovane; Adam Stegić, sin Darija i Julijane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 18. jun 2019. godine

Rođeni: Đorđe Tešić, sin Ognjena i Milijane; Filip Rogić, sin Gorana i Ane; Petar Kostadinović, sin Darka i Dubravke; Milana Miodanić, kći Duška i Jelene; Teja Pikula, kći Bojana i Nataše; Stefan Domuz, sin Radomira i Milene; Tara Rosić, kći Sanela i Vedrane; Vid Aćimović, sin Aleksandra i Mihaele; Luka Srdić, sin Ognjena i Sanje; Mihajlo Lojić, sin Dragana i Danijele; Viktor Radaković, sin Miše i Aleksandre; Tadej Klepić, sin Save i Bojane; Jovana i Irina Radivojević, kćeri Duška i Slađane; Vanja Đukić, kći Nenada i Nikoline; Isidora Komlenić, kći Želimira i Mirjane; Sofija Đuričić, kći Slobodana i Dajane; Aleksej Trtić, sin Vanje i Branke; Elena Kragulj, kći Renata i Sonje.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 17. jun 2019. godine

Rođeni: Marija Madžar, kći Dejana i Milice; Milica Karanović, kći Zorana i Stojanke; Stela Stjepanović, kći Aleksandra i Tanje; Arsenije Radoja, sin Jovice i Dijane; David Milić, sin Boška i Biljane; Đorđe Đaković, sin Luke i Sanje; Sofija Mirković, kći Dragana i Nikoline; Nikša Kušljić, sin Marka i Nevene; Uroš Kuzmanović, sin Gorana i Slađane; Petar Milošević, sin Milana i Mirjane.

Vjenčani: Dejan Kosić, dipl. ekonomista i Nataša Vrebac, likovni tehničar; Gabrijel Mitović, medicinski tehničar i Jelena Kalik, tekstilni tehničar; Ognjen Vukmanović, turistički tehničar i Tamara Slijepac, turistički tehničar; Kosta Šešić, ugostiteljsko-kulinarski tehničar i Vesna Latinović, ekonomski tehničar; Miroslav Matić, dipl. dizajner i Slađana Kitić Zlatar, dr stomatologije; Darko Miljuš,  elektrotehničar računarstva i informatike i Jovana Ponjević, frizer; Majo Vujović, mašinski tehničar i Sonja Jestrović, mašinski tehničar; Mladen Stojanović, ugostiteljski tehničar i Slavica Popović, dipl. medicinsko-laboratorijski inženjer; Milić Marjanović, električar i Jelena Berendika, ekonomski tehničar; Andrej Omerkadić, dipl. inž. saobraćaja i Aleksandra Bajić, student; Dejan Gotovac, dr stomatologije i Leara Tomić, prof. ruskog jezika; Darjan Deležan, poslovni-pravni tehničar i Milica Paspalj, vaspitač; Aleksandar Tovilović, mašinski tehničar i Sanela Jakovljević, dipl. inž. geodezije.

Izvještaj iz Matične službe za 14. jun 2019. godine

Rođeni: Lena Krivokuća, kći Darka i Dragane; Bojana Topić, kći Ognjena i Branke; Sergej Zec, sin Sandra i Maje; Luka Knežić, sin Aleksandra i Elizabet; Mihajlo Krajišnik, sin Duška i Mladenke; Marija Stančić, kći Gorana i Mirjane; Monika Amidžić, kći Zdravka i Ljiljane; Nikola Vidović, sin Miladina i Vladane.

Izvještaj iz Matične službe za 13. jun 2019. godine

Rođeni: Milica Nikolić, kći Nebojše i Dijane; Kristijan Nahirni, sin Darka i Aleksandre; Sofija Čičić, kći Luke i Milene; Aleksej Krejić, sin Srđana i Natalije; Iva Radonjić, kći Saše i Kristine; Katarina Ninković, kći Vladimira i Marijane.

Izvještaj iz Matične službe za 12. jun 2019. godine

Rođeni: Tara Lukić, kći Ognjena i Slađane; Nađa Karlaš, kći Igora i Nataše; Andrija Berak, sin Igora i Rajke; Konstantin Cvijanović, sin Milka i Katsiaryna Ivanovne; Sergej Nikolić, sin Aleksandra i Nikoline; Đorđe Despot-Vuletić, sin Borisa i Sanje; Nikolina Miščević, kći Srđana i Dragane; Mihajlo Suvajac, sin Igora i Zvjezdane; Anastasija Radusinović, kći Dragana i Milice; Miloš Grujić, sin Danijela i Brankice; Sergej Kozomara, sin Miroslava i Maje; Filip Malkić, sin Dejana i Žakline.

 

Izvještaj iz Matične službe za 11. jun 2019. godine

Rođeni: Dragana Tomić, kći Perice i Jovane; Aleksandar Jakovljev, sin Janisa i Suzane; Una Dojčinović, kći Miroslava i Dušane; Jelena i Nemanja Pijetlović, kći i sin Darija i Bojane; Lara Ristić, kći Dejana i Maje; Lazar Popović, sin Danijela i Jelene; Kosta Brnić, sin Miomira i Jane; Andrea Marinković, kći Milivoja i Tijane; Tara Babić, kći Vladimira i Slađane; Luka Jokić, sin Jasminka i Srđane; Jovan Vasiljević, sin Neđe i Dejane; Magdalena Bojanić, kći Bojana i Dijane.

Izvještaj iz Matične službe za 10. jun 2019. godine

Rođeni: Tamara Kokić, kći Nediljka i Jelene; Kosta Vulin, sin Nebojše i Valentine; Todor Keserović, sin Dragana i Snježane; Andrej Pejić, sin Saše i Dragane.

Vjenčani: Ognjen Kremenović, prof. fizičkog vaspitanja i sporta i Milica Trninić, dipl. pravnik; Srđan Stojčić, IT stručnjak i Sonja Pinević, dipl. ekonomista; Boris Vidović, limarski tehničar  i Veronika Džajić, medicinski tehničar; Phillip Michael Aliff, student i Adriana Ćup, dipl. inž. informatike; Gojko Novaković, dipl. inž. saobraćaja i Dijana Tanasić, dipl. inž. saobraćaja; Aleksandar Pavlović, protetičar i Borjana Đokić, dipl. pravnik; Nedeljko Petrović, građevinski tehničar i Sandra Turudija, dipl. psiholog; Srđan Mihajlović, tehničar drumskog saobraćaja i Jelena Jaćimović, mr farmacije; Dragan Marić, autolimar i Rajka Stanivuković, tehničar elektronike; Vladimir Đumić i Sandra Smiljanić.

Izvještaj iz Matične službe za 30. jul 2019. godine

Rođeni: Mihajlo i Jovan Grbić, sinovi Momira i Sonje; Lorena Đukić, kći Slaviše i Snežane; Jakov Šolaja, sin Radenka i Slavice; Viktor Ćosić, sin Maria i Amre; Pavle Slavnić, sin Ranka i Mirjane; Helena Stančić, kći Ljubiše i Vedrane; Irina Čergić, kći Sanjina i Jelene; Kaća Ubović, kći Milana i Tatjane; Veljko Bojanić, sin Slobodana i Milane; Aleksej Dobraš, sin Duška i Nataše.

Izvještaj iz Matične službe za 29. jul 2019. godine

Rođeni: Tijana Ivanković, kći Nevenka i Danijele; Lazar Ilisić, sin Zorana i Marijane; Đorđe Mihić, sin Danijela i Tijane; Katarina Krčmar, kći Mladena i Biljane; Nemanja Tadić, sin Đorđa i Aleksandre.

Vjenčani: Slobodan Plavšić, dipl. inž. mašinstva i Tatjana Sergejevna, dipl. pravnik; Miloš Grbić, muzičar i Bojana Mačkić, etnomuzikolog; Stevica Đumić, poslovno-pravni tehničar i Sanja Novaković, dipl. pedagog; Duško Bukva, dipl. ekonomista i Milica Vujić, dipl. ekonomista; Danijel Dujlović, veterinarski tehničar i Dejana Pajić, tehničar elektronike; Nemanja Narić, tehničar poštanskog saobraćaja i Dajana Džajić, građ. tehničar; Zoran Bulajić, mašinski tehničar i Gordana Polić, poljoprivredni tehničar; Alen Anikić, elektrotehničar i Jelena Dragičević, ekonomski tehničar; Aleksandar Šućur, dipl. inž. arhitekture i Maja Gavrilović, prof. srpskog i italijanskog jezika; Goran Topić, ljekar i Danijela Bajalica, profesor; Siniša Kuzmanović, mehaničar mašina i postrojenja i Suzana Mudrinić, tekstilni tehničar; Dragan Popović, CNC programer i Snežana Barišić, student; Miroslav Pilipović, elektrotehničar i Đurđina Janković, prof. razredne nastave; Nebojša Vukajlović, dipl. inž. geodezije i Darija Mirosavljević, student; Zoran Mrđenović, elektrotehničar i Sandra Skenderija, master razredne nastave;  Ermin Čavka, ugostiteljski tehničar i Aldijana Muhić, frizer.

Izvještaj iz Matične službe za 26. jul 2019. godine

Rođeni: Aleksandar Mitrović, sin Dejana i Branke; Gavrilo Zečević, sin Milana i Karoline; Marija Radonjić, kći Davora i Jelene; Sara Javor, kći Emira i Senade; Filip Stanić, sin Saše i Irene; Ivana Simatović, kći Draška i Mirjane; Jelena Maglov, kći Save i Zorane.

Izvještaj iz Matične službe za 25. jul 2019. godine

Rođeni: Đorđe Marić, sin Darka i Silvane; Anja Vujković, kći Stojana i Slobodanke; Kira Gambiroža, kći Đorđa i Borke; Filip Gašić, sin Srđana i Dragane; Andrija Bekić, sin Slobodana i Maje; Branka Prijević, kći Milojka i Mare.

 

Izvještaj iz Matične službe za 24. jul 2019. godine

Rođeni: Kalina Tešić, kći Aleksandra i Vladane; Filip Kukrika, sin Vladimira i Renate; Todor Marković, sin Branka i Nataše; Mihailo Slijepčević, sin Dejana i Minje; Vedran Babić, sin Dejana i Milene; Ema Vuković, kći Borislava i Danane; Sofija Šušnjar, kći Boška i Višnje; Anika Filipović, kći Aleksandra i Jovane; Ivan Novaković, sin Slobodana i Olivere; Todor Živanović, sin Branislava i Minje; Anastasija Vukotić, kći Danijela i Tamare; Vedran Bugeza, sin Mile i Željke; Jana Sikimić, kći Marka i Slađane; Leonora Čorokalo, kći Gorana i Nikoline; Pavle Gajić, sin Nemanje i Suzane.

Izvještaj iz Matične službe za 23. jul 2019. godine

Rođeni: Tina Onufrija, kći Petra i Slađane; Anja Miličević, kći Zorana i Diane; Viktor Galić, sin Dragana i Sanje; Vasilije i Luka Gvozden, sinovi Rada i Slavice; Elena Čapljak, kći Bojana i Nevenke; Vasilije Mlađenović, sin Dragana i Sare; Esma Alagić, kći Elvira i Ramize; Julia Srdić, kći Radomira i Dragane; Nemanja Buvač, sin Borislava i Đane; Dušan Gajić, sin Daria i Jovane; Karolina Vasiljević, kći Milana i Bojane; Una Janković, kći Zorana i Vedrane; Danilo Blagojević, sin Gorana i Dragane; Simona Milijević, kći Milana i Daliborke; Ana Galić, kći Željka i Branke; Ana Stojaković, kći Vasilija i Snježane.

Izvještaj iz Matične službe za 22. jul 2019. godine

Rođeni: Milica Perković, kći Dejana i Tatjane; Tatjana Stanković, kći Brane i Stojanke; Pavle Krkljić, sin Dragana i Dragane; Jana Šipka, kći Aleksandra i Jovane; Lena Popadić, kći Saše i Željane; Biljana Rađenović, kći Luke i Dajane.

Vjenčani: Dragan Avramović, mašinski tehničar i Ranka Đukić, mašinski tehničar; Pero Kuzmanović, penzioner i Dajana Tadić, dipl. ekonomista; Marko Marčeta, trgovac i Dajana Kaurčić, frizer; Branko Kalamanda, zubni tehničar i Milana Trivunić, zubno-stomatološki tehničar; Dejan Strika, elektroničar telekomunikacija i Silvana Petković, dipl. inž. geodezije; Vladimir Veselinović, dipl. pravnik i Suzana Marinković, trgovački tehničar; Aleksandar Košpić, dr medicine i Jelena Vučanović, dipl. ekonomista.

Izvještaj iz Matične službe za 19. jul 2019. godine

Rođeni: Dunja Babić, kći Mišela i Milane; Leonid Pešić, sin Dragana i Anđele; Stefan Mazalica, sin Duška i Ane; Sofija Đokić, kći Brana i Daniele; Ilija Sandić, sin Bogoljuba i Milke; Teo Lojpur, sin Saše i Šerife; Anja Jović, kći Nemanje i Radenke; Todor Grahovac, sin Srđana i Katarine; Petar Čelebić, sin Miloša i Slađane.

Izvještaj iz Matične službe za 18. jul 2019. godine

Rođeni: Jovana Janković, kći Dalibora i Aleksandre; Vukašin Pavlović, sin Srđana i Nataše; Petra Udovčić, kći Srđana i Sonje; Stefan Ožegović, sin Dejana i Jelene; Una Pejaković, kći Milana i Sanele; Jovan Pojatar, sin Laze i Marte; Petar Janković, sin Orjena i Ines; Gojko Vukmir, sin Nenada i Mirjane; Nikola Bojanić, sin Željka i Rose; Miloš Radić, sin Aleksandra i Olene.

Izvještaj iz Matične službe za 17. jul 2019. godine

Rođeni: Maksim Galić, sin Bore i Gorane; Elena Mrđa, kći Željka i Ane; Marija Bosančić, kći Momira i Mirjane; Anđela Gavur, kći Zorana i Jelene; Tijana Dragojević, kći Aleksandra i Mirjane; Mija Ćulum, kći Dejana i Irene; Natalija Simičić, kći Stanka i Vedrane; Anja Vujičić, kći Siniše i Angeline; Tara Kosić, kći Dejana i Nataše; Luka Čupeljić, sin Siniše i Slađane; Nikša Kačavenda, sin Miroslava i Pavline; Andrej Milinčić, sin Dragana i Andree.

Izvještaj iz Matične službe za 16. jul 2019. godine

Rođeni: Marija Radić, kći Nenada i Milene; Jovan Keleman, sin Slavka i Dragane; Miloš Manojlović, sin Zorana i Dajane; Nađa Dević, kći Dražena i Vesne; Valerija Lukić, kći Radenka i Milane; Sofija Kresojević, kći Bojana i Tamare; Milica Arapović, kći Dragoslava i Dragane; Strahinja Milaković, sin Mijodraga i Tamare; Matea Momić, kći Zlatana i Ljiljane; Damjan Đurić, sin Ognjena i Dragomirke; Nikša Radoja, sin Milana i Nataše; Saša Pavlović, sin Željka i Brankice; Dejan Agić, sin Aleksandra i Tamare; Nikolija Topić, kći Gorana i Dragane; Veljko Jotanović, sin Nemanje i Sanje; Jakov Okilj, sin Nemanje i Une; Zara Kragulj, kći Feđe i Vanese; Mila Mandić, kći Gorana i Sandre.

Izvještaj iz Matične službe za 15. jul 2019. godine

Rođeni: Nikša Hrka, sin Darka i Jelene; Adna Handan, kći Dine i Amire; Uroš Janković, sin Predraga i Slađane; Nemanja Kralj, sin Aleksandra i Marije; Teodora Savić, kći Božidara i Jelene; Nebojša Pavičić, sin Nedeljka i Gorane; Anastasija Olić, kći Nebojše i Nine; Anja Blagojević, kći Vladana i Jovane; Filip Mandić, sin Dražena i Marije; Mihajlo Grmuša, sin Veljka i Mirele; Sara Peno, kći Vida i Maje; Lazar Vulin, sin Igora i Mirjane.

Vjenčani: Alen Talić, dipl. inž. medicinsko-laboratorijske dijagnostike i Zorana Zec, medicinski tehničar; Levon Keleman, programer i Ivana Fedoran, mr farmacije; Đorđo Savić, inž. menadžmenta i Bojana Nikodinović, fizioterapeut; Marko Tripić, dipl. ekonomista i Maja Amidžić, dipl. muzički umjetnik – gitarista; Ognjen Pandža, automehaničar i Zorana Janković, prehrambeni tehničar; Aleksandar Macanović, medicinski tehničar-anestetičar i Dražena Blagojević, medicinski tehničar; Dejan Andrić, poljoprivredni tehničar i Lana Bogdanović, fizioterapeutski tehničar; Dobrivoje Popović, VKV i Danijela Marić, dipl. ekolog; Dario Divljak, tehničar drumskog saobraćaja i Dragana Vučić, ekonomski tehničar.

Izvještaj iz Matične službe za 12. jul 2019. godine

Rođeni: Tamara, Andrea i Vojislav Marković, kćeri i sin Strahinje i Borke; Ognjen Damjanović, sin Nebojše i Slobodanke; Pavle Stanišić, sin Danijela i Sandre; Luka Ratković, sin Srđana i Brankice; Novak Brkić, sin Miloša i Kristine; Iskra Reljić, kći Vladimira i Jelene; Mak Hrgić, sin Boška i Ide; Mila Pokrajac, kći Ljubomira i Silvije; Tia Knežević, kći Andreja i Tee; Njegoš Janković, sin Dejana i Jovane.

Izvještaj iz Matične službe za 11. jul 2019. godine

Rođeni: Nikša Ćulum, sin Borislava i Slađane; Ana Kusić, kći Igora i Zdravke; Lazar Barišić, sin Bogdana i Vesne; Sofija Ćejić, kći Igora i Dragane; Sofija Kragić, kći Radana i Zorice; Novak Đuza, sin Momčila i Bojane; Andrea Obradović, kći Bojana i Milane; Teodor Kerkez, sin Stanimira i Marijane; Ivana Veselinović, kći Borisa i Slađane; Vukašin Knežević, sin Uglješe i Ivane; Simeon Pantić, sin Čede i Stane; Filip Đukić, sin Dalibora i Dijane; Tamara Đukić, kći Gorana i Dajane; Matija Savanović, sin Đorđa i Dragane.

Izvještaj iz Matične službe za 10. jul 2019. godine

Rođeni: Emilija Romić, kći Mirka i Silvane; Sofija Tovilović, kći Nemanje i Slađane; Stefan Vuleta, sin Radoslava i Tanje; Dunja Čekić, kći Milana i Nataše; Luka Jovanović, sin Jovana i Vlatke; Vuk Boromisa, sin Dragana i Daliborke; Anja Lazić, kći Slobodana i Albane; Teodora Cvijetić, kći Zorana i Mirjane; Azarija Milašinović, kći Milana i Dajane; Milica Čutura, kći Željka i Ljiljane; Sunčica Popović, kći Sretena i Dajane.

Izvještaj iz Matične službe za 9. jul 2019. godine

Rođeni: Filip Smilčić, sin Darija i Sande; Dunja Todorović, kći Vladimira i Zerine; Marija Šešić, kći Dejana i Dajane; Elena Šikić, kći Srđana i Milane; Lazar Šipka, sin Dragana i Maje; Kosta Brborović, sin Siniše i Tamare; Magdalena Samardžić, kći Slaviše i Snježane; Vedran Davidović, sin Dragana i Danijele; Damjana Milašinović, kći Radislava i Zorice; Kalina Đapin, kći Božidara i Danijele; Staša Hrvaćanin, kći Milana i Bojane; Andrej Ćetojević, sin Saše i Nikoline.

Izvještaj iz Matične službe za 8. jul 2019. godine

Rođeni: Arsenije Tamamović, sin Srđana i Lazarele; Gabrijela Pećanac, kći Stefana i Dragane; Martina Ličinar, kći Zlatka i Milanke; Sofija Maletić, kći Zorana i Branke; Andrej Đukić, sin Roberta i Jelene; Kalina Medić, kći Gorana i Jovane; Viktor Džajić, sin Miloša i Biljane.

Vjenčani: Goran Maksimović, tehničar drumskog saobraćaja i Ivana Tepić, dipl. ekonomista; Dragan Bodiroža, automehaničar i Danka Praštalo, frizer; Aleksandar Rujević, tehničar elektronike i Tijana Četnik, tehničar-modelar odjeće; Saša Arsenić, saobraćajni tehničar i Zorana Slijepčević, student; Saša Stojaković, elektrotehničar računara i Đulija Aćimović, tehničar dizajna i enterijera i ind. proizvoda; Nemanja Đorđević, ekonomski tehničar i Nikolina Trkulja, tehničar računarstva; Mladen Majstorović, elektrotehničar i Natalija Šikanić, student; Dalibor Radulj, dipl. inž. poljoprivrede i Maja Pezer, prof. razredne nastave; Dejan Miljić, mr farmacije i Milana Ilić, mr farmacije; Zlatan Miličević, elektrotehničar i Jovana Rajačić, zubno-stomatološki tehničar; Srećko Milosavić, konobar i Jovana Kaurin, student; Dejan Marić, tehničar drumskog saobraćaja i Jovana Opačić, frizer.

Izvještaj iz Matične službe za 5. jul 2019. godine

Rođeni: Mane Vuković, sin Miroslava i Tamare; Dunja Vojvodić, kći Duška i Gordane; Gavrilo Kresojević, sin Saše i Marije; Ajla Čamdžić, kći Jasmina i Vedrane; Tea Šarac, kći Vladimira i Katarine; Ilija Kiklić, sin Gorana i Stanislave; Relja Babić, sin Aleksandra i Jelene; Stevan Škorić, sin Dragana i Nikoline; Nađa Trivić, kći Miloša i Bojane: Nikolaj Baškalo, sin Feđe i Nataše.

Izvještaj iz Matične službe za 4. jul 2019. godine

Rođeni: Sofija Vuković, kći Dragana i Dragane; Lazar Perković, sin Dejana i Branislave; Nenad Stojnić, sin Gorana i Milice; Gavrilo Ponorac, sin Miroslava i Milke; Anja Govedar, kći Milana i Biljane; Magdalena Đumić, kći Nikole i Dajane; Helena Mehić, kći Gorana i Dijane; Viktorija Dimitrić, kći Zorana i Nataše; Matea Vukosavljević, kći Vladimira i Svetlane; Nađa Zarić, kći Milana i Slobodanke; Milica Janković, kći Željka i Bojane; Lena Radujković, kći Branka i Zvezdane; Viktor Nikšić, sin Darija i Milice; Ognjen Marković, sin Nedeljka i Pelke.

 

Izvještaj iz Matične službe za 3. jul 2019. godine

Rođeni: Veljko Čekić, sin Danijela i Jelene; Irina Danilović, kći Marka i Nede; Sergej Čučak, sin Nenada i Sanje; Aleksandar Kostadinović, sin Konstantina i Andree; Mihajlo Ivanović, sin Pere i Đuke; Mia Jelisavac, kći Đorđa i Irene; Boris Stojaković, sin Danijela i Darije; Maša Vidović, kći Milana i Jovane; Andrej Lužija, sin Aleksandra i Dragane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 2. jul 2019. godine

Rođeni: Milica i Nikola Berak, kći i sin Zorana i Aleksandre; Tarik i Ajša Rahmanović, sin i kći Nevresa i Melise; Matej Žarić, sin Dragana i Petre; Luka Budić, sin Nenada i Nataše; Erna Šehović, kći Bećira i Elbime; Milica Slijepčević, kći Borisa i Jelene; Danilo Dukić, sin Darka i Aleksandre; Petra Glavendekić, kći Vladimira i Tatjane; Helena Blažević, kći Marija i Svjetlane; Saša Ćup, sin Darija i Brankice; Gorana Blagić, kći Gorana i Gordane; Amir Poprženović, sin Adnana i Selme; Arsenije Petković, sin Željka i Vedrane; Jana Mirčić, kći Darka i Danijele; Kristijan Đurić, sin Velibora i Dragane; Danica Lolić, kći Božidara i Željane; Ina Makarić, kći Alena i Marine; Danilo Milaković, sin Bojana i Milene.

Izvještaj iz Matične službe za 1. jul 2019. godine

Rođeni: Blaže i Simeona Grubač, sin i kći Milana i Tatjane; Ajdin i Aldin Jusufović, sinovi Adisa i Samre; Pavle i Lenka Krčić, sin i kći Željka i Dražane; Lazar Đekić, sin Borislava i Kristine; Sofija Rogić, kći Slaviše i Dajane; Tara Krivaja, kći Marija i Mirele; Vasilije Suvajčević, sin Zorana i Snježane; Vuk Vujić, sin Bore i Dragane.

Vjenčani: Mirza Teskeredžić, elektrotehničar i Merisa Grahić, dipl. ekonomista; Branko Mlađenović elektrotehničar i Jelena Zec, dipl. ekonomista; Miloš Vidić, dipl. inž. poljoprivrede i Dragana Manojlović, dipl. inž. poljoprivrede; Vukašin Marković, razvojni inženjer i Biljana Đapić, dipl. pravnik; Nenad Bukša, električar i Habiba Muhader, tekstilni tehničar; Dragan Stojanović, dipl. ekonomista i Dajana Radanović, dipl. pravnik;  Miroslav Golijanin, saobraćajni tehničar i Sanja Milosavljević, knjigovođa; Filip Adamović, profesionalni sportista i Joana Valentina, pravni savjetnik; Stefan Stanković, dr medicine i Angelica Lizette Arce Zuniga, dr medicine; Njegoš Petrović, advokat i Maja Jovičić, dipl. pravnik; Aleksandar Reljić, informatičar i Danijela Grgić, građevinski tehničar; Ratomir Baštić, dipl. pravnik i Tina Andrić, carinski tehničar; Marko Salapura, dipl. inž. građevine i Bojana Šarić, dipl.medicinar fizioterapije; Milan Bulajić, mašinski inženjer i Aleksandra Kalkan, dipl. pravnik; Dejan Stojanović, mr farmacije i Neda Jeftenić, dr stomatologije.

Izvještaj iz Matične službe za 28. jun 2019. godine

Rođeni: Marina i Ana Popović, kćeri Aleksandra i Suzane; Ajna Đaferović, kći Nermina i Sanele; David Kačavenda, sin Nebojše i Gabrijele; Jovan Topić, sin Zorana i Milke; Sara Jorgić, kći Dejana i Staše; Sanjin i Arsen Švraka, sinovi Tihomira i Danice; Nađa Ivanović, kći Đorđa i Maje; Aleksandar Milašinović, sin Branka i  Gordane; Vasilije Milašinović, sin Branka i Gordane; Sunčica Tuckešić, kći Bojana i Tanje; Vasilije Ćulibrk, sin Borislava i Gorane.

Izvještaj iz Matične službe za 28. jun 2019. godine

Rođeni: Marina i Ana Popović, kćeri Aleksandra i Suzane; Ajna Đaferović, kći Nermina i Sanele; David Kačavenda, sin Nebojše i Gabrijele; Jovan Topić, sin Zorana i Milke; Sara Jorgić, kći Dejana i Staše; Sanjin i Arsen Švraka, sinovi Tihomira i Danice; Nađa Ivanović, kći Đorđa i Maje; Aleksandar Milašinović, sin Branka i  Gordane; Vasilije Milašinović, sin Branka i Gordane; Sunčica Tuckešić, kći Bojana i Tanje; Vasilije Ćulibrk, sin Borislava i Gorane.

Izvještaj iz Matične službe za 27. jun 2019. godine

Rođeni: Nađa Kunovac, kći Nikole i Sanje; Danica Backović, kći Nenada i Bojane; Katarina Borojević, kći Milana i Jelene; Teodor Nagraisalović, sin Mihajla i Gabriele; Viktor Bukva, sin Ozrena i Vesne; Dea Kopranović, kći Jelenka i Stanislave; Dajana Rodić, kći Marka i Milijane; Kolja Pandžić, sin Milana i Tatjane; Anastasija Cvišić, kći Darija i Suzane; Nikša Mihaljčić, sin Bojana i Marije; Pavle Babić, sin Darija i Gorane; Mateja Erak, kći Aleksandra i Zvezdane; Hamza Sedić, sin Aldina i Šejle; Tea Đurović, kći Ljubiše i Sanje; Matija Šabić, sin Igora i Svetlane.

Izvještaj iz Matične službe za 26. jun 2019. godine

Rođeni: Helena Šukalo, kći Duška i Stojanke; Luka Radić, sin Vladana i Olje; Petra Mišanović, kći Darijana i Marijane; Aleksej Mastalo, sin Branislava i Jelene; Stefan Ivanović, sin Perice i Svjetlane.

Izvještaj iz Matične službe za 25. jun 2019. godine

Rođeni: Damjan Đurđević, sin Darija i Dragane; Vukašin Trivunović, sin Borislava i Svjetlane; Sonja Smiljić, kći Borisa i Jelene; Arsenije Došenović, sin Vladimira i Julije; Lazar Lolić, sin Bojana i Zorane; Mihajlo Krmpot, sin Igora i Adrijane; Jana Obradović, kći Gorana i Jelene; Lazar Muždeka, sin Miloša i Milane; Bogdan Blagojević, sin Mladena i Nikoline; Jovan Grbić, sin Ognjena i Aleksandre; Lazar Gaković, sin Slaviše i Ilijane; Maksim Vujičić, sin Maria i Branke.

 

Izvještaj iz Matične službe za 24. jun 2019. godine

Rođeni: Kiril i Vasil Mirković, sinovi Vladimira i Tijane; Anastasija Todorović, kći Draška i Danke; Janko Marković, sin Dalibora i Suzane; Matej Vukelić, sin Nevenka i Borjane; Danijel Jeremić, sin Siniše i Dragane; Helena Korov, kći Boška i Emine; Tara Gluvić, kći Duška i Nevene.

Vjenčani: Ćurlić Milan, ekonomista i Aleksić Željka, ekonomista; Majstorović Goran, diplomirani pravnik i Vuković Milena, diplomirani inž. građevinarstva; Komljenović Dario, elektrotehničar računara i Hrnjak Danijela, diplomirani inž. poljoprivrede;  Danilović Nikola, policijski službenik i Đekanović Milica, tehničar drumskog saobraćaja;  Kunovac Aleksandar, konobar i Lešnjaković Jelena, diplomirani ekonomista;  Despot Davor, vozač i Krčmar Dragana, trgovački tehničar;  Kosić Milan, diplomirani inž. arhikteture i Crnković Nataša, ekolog;  Mišić Branko, administrativni radnik i Prosan Maja, apsolvent prava; Jošić Goran, cvjećar i Puzić Olja, frizer; Brdar Nemanja, mašinski inženjer i Topić Marina, diplomirani ekonomista; Dabić Vladan, diplomirani pravnik i Bijelić Loredana, diplomirani ekonomista; Jović Predrag, mašin-bravar i Šipka Gordana,  kozmetički tehničar;  Rajković Dario, poljoprivrednik i Ćulum Dragana, trgovački tehničar; Balaban Gordan, diplomirani pravnik i Milinović Milana, diplomirani pravnik; Dragičević Stefan, diplomirani IT inženjer i Malešević Irena, diplomirani novinar; Srdić Miloš, diplomirani novinar i Brnić Tijana, diplomirani ekolog.

Izvještaj iz Matične službe za 21. jun 2019. godine

Rođeni: Robert Dobraš, sin Vedrana i Alise; Tara Ožegović, kći Borisa i Ljubice; Katja Milinković, kći Aleksandra i Jelene; Kosta Mršić, sin Mrđana i Bojane; Mia Inić, kći Miloša i Tijane; Teodor Gverić, sin Mladena i Jovane.

Izvještaj iz Matične službe za 20. jun 2019. godine

Rođeni: Jakov Čolić, sin Ozrena i Vanje; Mihajlo Vokić, sin Dejana i Snježane; Arsenije Kavić, sin Srđana i Marijane; Tijana Jalić, kći Radenka i Bosiljke; Natalija Karupović, kći Slaviše i Mirjane; Danka Jovičić, kći Željka i Aleksandre; Filip Popović, sin Novice i Maje; Una Novaković, kći Ratka i Dajane; Kalina Čavić, kći Zorana i Slobodanke; Božidar Predojević Sedić, sin Branislava i Mariane; Dominik Crnadak, sin Alena i Dijane; Vasilije Balaban, sin Željka i Dragane.

Izvještaj iz Matične službe za 19. jun 2019. godine

Rođeni: Lazar Radišić, sin Nikole i Dubravke; Iris Marinković, kći Nevena i Milice; Ana Damjanović, kći Nemanje i Marije; Vuk Mijić, sin Bojana i Alene; Relja Popović, sin Dragana i Jelene; Ana Pašalić, kći Dražena i Nevene; Leon Ilić, sin Njegoša i Vanje; Jana Ristić, kći Borisa i Ines; Sonja Mićić, kći Saše i Danijele; Mia Rogić, kći Danijela i Žane; Dejan Srebro, sin Miloša i Božane; Stefan Stojaković, sin Svjetlane; Lenka Šušnjara, kći Vladimira i Smiljane; Dunja Jovanović, kći Željka i Jovane; Adam Stegić, sin Darija i Julijane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 18. jun 2019. godine

Rođeni: Đorđe Tešić, sin Ognjena i Milijane; Filip Rogić, sin Gorana i Ane; Petar Kostadinović, sin Darka i Dubravke; Milana Miodanić, kći Duška i Jelene; Teja Pikula, kći Bojana i Nataše; Stefan Domuz, sin Radomira i Milene; Tara Rosić, kći Sanela i Vedrane; Vid Aćimović, sin Aleksandra i Mihaele; Luka Srdić, sin Ognjena i Sanje; Mihajlo Lojić, sin Dragana i Danijele; Viktor Radaković, sin Miše i Aleksandre; Tadej Klepić, sin Save i Bojane; Jovana i Irina Radivojević, kćeri Duška i Slađane; Vanja Đukić, kći Nenada i Nikoline; Isidora Komlenić, kći Želimira i Mirjane; Sofija Đuričić, kći Slobodana i Dajane; Aleksej Trtić, sin Vanje i Branke; Elena Kragulj, kći Renata i Sonje.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 17. jun 2019. godine

Rođeni: Marija Madžar, kći Dejana i Milice; Milica Karanović, kći Zorana i Stojanke; Stela Stjepanović, kći Aleksandra i Tanje; Arsenije Radoja, sin Jovice i Dijane; David Milić, sin Boška i Biljane; Đorđe Đaković, sin Luke i Sanje; Sofija Mirković, kći Dragana i Nikoline; Nikša Kušljić, sin Marka i Nevene; Uroš Kuzmanović, sin Gorana i Slađane; Petar Milošević, sin Milana i Mirjane.

Vjenčani: Dejan Kosić, dipl. ekonomista i Nataša Vrebac, likovni tehničar; Gabrijel Mitović, medicinski tehničar i Jelena Kalik, tekstilni tehničar; Ognjen Vukmanović, turistički tehničar i Tamara Slijepac, turistički tehničar; Kosta Šešić, ugostiteljsko-kulinarski tehničar i Vesna Latinović, ekonomski tehničar; Miroslav Matić, dipl. dizajner i Slađana Kitić Zlatar, dr stomatologije; Darko Miljuš,  elektrotehničar računarstva i informatike i Jovana Ponjević, frizer; Majo Vujović, mašinski tehničar i Sonja Jestrović, mašinski tehničar; Mladen Stojanović, ugostiteljski tehničar i Slavica Popović, dipl. medicinsko-laboratorijski inženjer; Milić Marjanović, električar i Jelena Berendika, ekonomski tehničar; Andrej Omerkadić, dipl. inž. saobraćaja i Aleksandra Bajić, student; Dejan Gotovac, dr stomatologije i Leara Tomić, prof. ruskog jezika; Darjan Deležan, poslovni-pravni tehničar i Milica Paspalj, vaspitač; Aleksandar Tovilović, mašinski tehničar i Sanela Jakovljević, dipl. inž. geodezije.

Izvještaj iz Matične službe za 14. jun 2019. godine

Rođeni: Lena Krivokuća, kći Darka i Dragane; Bojana Topić, kći Ognjena i Branke; Sergej Zec, sin Sandra i Maje; Luka Knežić, sin Aleksandra i Elizabet; Mihajlo Krajišnik, sin Duška i Mladenke; Marija Stančić, kći Gorana i Mirjane; Monika Amidžić, kći Zdravka i Ljiljane; Nikola Vidović, sin Miladina i Vladane.

Izvještaj iz Matične službe za 13. jun 2019. godine

Rođeni: Milica Nikolić, kći Nebojše i Dijane; Kristijan Nahirni, sin Darka i Aleksandre; Sofija Čičić, kći Luke i Milene; Aleksej Krejić, sin Srđana i Natalije; Iva Radonjić, kći Saše i Kristine; Katarina Ninković, kći Vladimira i Marijane.

Izvještaj iz Matične službe za 12. jun 2019. godine

Rođeni: Tara Lukić, kći Ognjena i Slađane; Nađa Karlaš, kći Igora i Nataše; Andrija Berak, sin Igora i Rajke; Konstantin Cvijanović, sin Milka i Katsiaryna Ivanovne; Sergej Nikolić, sin Aleksandra i Nikoline; Đorđe Despot-Vuletić, sin Borisa i Sanje; Nikolina Miščević, kći Srđana i Dragane; Mihajlo Suvajac, sin Igora i Zvjezdane; Anastasija Radusinović, kći Dragana i Milice; Miloš Grujić, sin Danijela i Brankice; Sergej Kozomara, sin Miroslava i Maje; Filip Malkić, sin Dejana i Žakline.

 

Izvještaj iz Matične službe za 11. jun 2019. godine

Rođeni: Dragana Tomić, kći Perice i Jovane; Aleksandar Jakovljev, sin Janisa i Suzane; Una Dojčinović, kći Miroslava i Dušane; Jelena i Nemanja Pijetlović, kći i sin Darija i Bojane; Lara Ristić, kći Dejana i Maje; Lazar Popović, sin Danijela i Jelene; Kosta Brnić, sin Miomira i Jane; Andrea Marinković, kći Milivoja i Tijane; Tara Babić, kći Vladimira i Slađane; Luka Jokić, sin Jasminka i Srđane; Jovan Vasiljević, sin Neđe i Dejane; Magdalena Bojanić, kći Bojana i Dijane.

Izvještaj iz Matične službe za 10. jun 2019. godine

Rođeni: Tamara Kokić, kći Nediljka i Jelene; Kosta Vulin, sin Nebojše i Valentine; Todor Keserović, sin Dragana i Snježane; Andrej Pejić, sin Saše i Dragane.

Vjenčani: Ognjen Kremenović, prof. fizičkog vaspitanja i sporta i Milica Trninić, dipl. pravnik; Srđan Stojčić, IT stručnjak i Sonja Pinević, dipl. ekonomista; Boris Vidović, limarski tehničar  i Veronika Džajić, medicinski tehničar; Phillip Michael Aliff, student i Adriana Ćup, dipl. inž. informatike; Gojko Novaković, dipl. inž. saobraćaja i Dijana Tanasić, dipl. inž. saobraćaja; Aleksandar Pavlović, protetičar i Borjana Đokić, dipl. pravnik; Nedeljko Petrović, građevinski tehničar i Sandra Turudija, dipl. psiholog; Srđan Mihajlović, tehničar drumskog saobraćaja i Jelena Jaćimović, mr farmacije; Dragan Marić, autolimar i Rajka Stanivuković, tehničar elektronike; Vladimir Đumić i Sandra Smiljanić.

Izvještaj iz Matične službe za 30. jul 2019. godine

Rođeni: Mihajlo i Jovan Grbić, sinovi Momira i Sonje; Lorena Đukić, kći Slaviše i Snežane; Jakov Šolaja, sin Radenka i Slavice; Viktor Ćosić, sin Maria i Amre; Pavle Slavnić, sin Ranka i Mirjane; Helena Stančić, kći Ljubiše i Vedrane; Irina Čergić, kći Sanjina i Jelene; Kaća Ubović, kći Milana i Tatjane; Veljko Bojanić, sin Slobodana i Milane; Aleksej Dobraš, sin Duška i Nataše.

Izvještaj iz Matične službe za 29. jul 2019. godine

Rođeni: Tijana Ivanković, kći Nevenka i Danijele; Lazar Ilisić, sin Zorana i Marijane; Đorđe Mihić, sin Danijela i Tijane; Katarina Krčmar, kći Mladena i Biljane; Nemanja Tadić, sin Đorđa i Aleksandre.

Vjenčani: Slobodan Plavšić, dipl. inž. mašinstva i Tatjana Sergejevna, dipl. pravnik; Miloš Grbić, muzičar i Bojana Mačkić, etnomuzikolog; Stevica Đumić, poslovno-pravni tehničar i Sanja Novaković, dipl. pedagog; Duško Bukva, dipl. ekonomista i Milica Vujić, dipl. ekonomista; Danijel Dujlović, veterinarski tehničar i Dejana Pajić, tehničar elektronike; Nemanja Narić, tehničar poštanskog saobraćaja i Dajana Džajić, građ. tehničar; Zoran Bulajić, mašinski tehničar i Gordana Polić, poljoprivredni tehničar; Alen Anikić, elektrotehničar i Jelena Dragičević, ekonomski tehničar; Aleksandar Šućur, dipl. inž. arhitekture i Maja Gavrilović, prof. srpskog i italijanskog jezika; Goran Topić, ljekar i Danijela Bajalica, profesor; Siniša Kuzmanović, mehaničar mašina i postrojenja i Suzana Mudrinić, tekstilni tehničar; Dragan Popović, CNC programer i Snežana Barišić, student; Miroslav Pilipović, elektrotehničar i Đurđina Janković, prof. razredne nastave; Nebojša Vukajlović, dipl. inž. geodezije i Darija Mirosavljević, student; Zoran Mrđenović, elektrotehničar i Sandra Skenderija, master razredne nastave;  Ermin Čavka, ugostiteljski tehničar i Aldijana Muhić, frizer.

Izvještaj iz Matične službe za 26. jul 2019. godine

Rođeni: Aleksandar Mitrović, sin Dejana i Branke; Gavrilo Zečević, sin Milana i Karoline; Marija Radonjić, kći Davora i Jelene; Sara Javor, kći Emira i Senade; Filip Stanić, sin Saše i Irene; Ivana Simatović, kći Draška i Mirjane; Jelena Maglov, kći Save i Zorane.

Izvještaj iz Matične službe za 25. jul 2019. godine

Rođeni: Đorđe Marić, sin Darka i Silvane; Anja Vujković, kći Stojana i Slobodanke; Kira Gambiroža, kći Đorđa i Borke; Filip Gašić, sin Srđana i Dragane; Andrija Bekić, sin Slobodana i Maje; Branka Prijević, kći Milojka i Mare.

 

Izvještaj iz Matične službe za 24. jul 2019. godine

Rođeni: Kalina Tešić, kći Aleksandra i Vladane; Filip Kukrika, sin Vladimira i Renate; Todor Marković, sin Branka i Nataše; Mihailo Slijepčević, sin Dejana i Minje; Vedran Babić, sin Dejana i Milene; Ema Vuković, kći Borislava i Danane; Sofija Šušnjar, kći Boška i Višnje; Anika Filipović, kći Aleksandra i Jovane; Ivan Novaković, sin Slobodana i Olivere; Todor Živanović, sin Branislava i Minje; Anastasija Vukotić, kći Danijela i Tamare; Vedran Bugeza, sin Mile i Željke; Jana Sikimić, kći Marka i Slađane; Leonora Čorokalo, kći Gorana i Nikoline; Pavle Gajić, sin Nemanje i Suzane.

Izvještaj iz Matične službe za 23. jul 2019. godine

Rođeni: Tina Onufrija, kći Petra i Slađane; Anja Miličević, kći Zorana i Diane; Viktor Galić, sin Dragana i Sanje; Vasilije i Luka Gvozden, sinovi Rada i Slavice; Elena Čapljak, kći Bojana i Nevenke; Vasilije Mlađenović, sin Dragana i Sare; Esma Alagić, kći Elvira i Ramize; Julia Srdić, kći Radomira i Dragane; Nemanja Buvač, sin Borislava i Đane; Dušan Gajić, sin Daria i Jovane; Karolina Vasiljević, kći Milana i Bojane; Una Janković, kći Zorana i Vedrane; Danilo Blagojević, sin Gorana i Dragane; Simona Milijević, kći Milana i Daliborke; Ana Galić, kći Željka i Branke; Ana Stojaković, kći Vasilija i Snježane.

Izvještaj iz Matične službe za 22. jul 2019. godine

Rođeni: Milica Perković, kći Dejana i Tatjane; Tatjana Stanković, kći Brane i Stojanke; Pavle Krkljić, sin Dragana i Dragane; Jana Šipka, kći Aleksandra i Jovane; Lena Popadić, kći Saše i Željane; Biljana Rađenović, kći Luke i Dajane.

Vjenčani: Dragan Avramović, mašinski tehničar i Ranka Đukić, mašinski tehničar; Pero Kuzmanović, penzioner i Dajana Tadić, dipl. ekonomista; Marko Marčeta, trgovac i Dajana Kaurčić, frizer; Branko Kalamanda, zubni tehničar i Milana Trivunić, zubno-stomatološki tehničar; Dejan Strika, elektroničar telekomunikacija i Silvana Petković, dipl. inž. geodezije; Vladimir Veselinović, dipl. pravnik i Suzana Marinković, trgovački tehničar; Aleksandar Košpić, dr medicine i Jelena Vučanović, dipl. ekonomista.

Izvještaj iz Matične službe za 19. jul 2019. godine

Rođeni: Dunja Babić, kći Mišela i Milane; Leonid Pešić, sin Dragana i Anđele; Stefan Mazalica, sin Duška i Ane; Sofija Đokić, kći Brana i Daniele; Ilija Sandić, sin Bogoljuba i Milke; Teo Lojpur, sin Saše i Šerife; Anja Jović, kći Nemanje i Radenke; Todor Grahovac, sin Srđana i Katarine; Petar Čelebić, sin Miloša i Slađane.

Izvještaj iz Matične službe za 18. jul 2019. godine

Rođeni: Jovana Janković, kći Dalibora i Aleksandre; Vukašin Pavlović, sin Srđana i Nataše; Petra Udovčić, kći Srđana i Sonje; Stefan Ožegović, sin Dejana i Jelene; Una Pejaković, kći Milana i Sanele; Jovan Pojatar, sin Laze i Marte; Petar Janković, sin Orjena i Ines; Gojko Vukmir, sin Nenada i Mirjane; Nikola Bojanić, sin Željka i Rose; Miloš Radić, sin Aleksandra i Olene.

Izvještaj iz Matične službe za 17. jul 2019. godine

Rođeni: Maksim Galić, sin Bore i Gorane; Elena Mrđa, kći Željka i Ane; Marija Bosančić, kći Momira i Mirjane; Anđela Gavur, kći Zorana i Jelene; Tijana Dragojević, kći Aleksandra i Mirjane; Mija Ćulum, kći Dejana i Irene; Natalija Simičić, kći Stanka i Vedrane; Anja Vujičić, kći Siniše i Angeline; Tara Kosić, kći Dejana i Nataše; Luka Čupeljić, sin Siniše i Slađane; Nikša Kačavenda, sin Miroslava i Pavline; Andrej Milinčić, sin Dragana i Andree.

Izvještaj iz Matične službe za 16. jul 2019. godine

Rođeni: Marija Radić, kći Nenada i Milene; Jovan Keleman, sin Slavka i Dragane; Miloš Manojlović, sin Zorana i Dajane; Nađa Dević, kći Dražena i Vesne; Valerija Lukić, kći Radenka i Milane; Sofija Kresojević, kći Bojana i Tamare; Milica Arapović, kći Dragoslava i Dragane; Strahinja Milaković, sin Mijodraga i Tamare; Matea Momić, kći Zlatana i Ljiljane; Damjan Đurić, sin Ognjena i Dragomirke; Nikša Radoja, sin Milana i Nataše; Saša Pavlović, sin Željka i Brankice; Dejan Agić, sin Aleksandra i Tamare; Nikolija Topić, kći Gorana i Dragane; Veljko Jotanović, sin Nemanje i Sanje; Jakov Okilj, sin Nemanje i Une; Zara Kragulj, kći Feđe i Vanese; Mila Mandić, kći Gorana i Sandre.

Izvještaj iz Matične službe za 15. jul 2019. godine

Rođeni: Nikša Hrka, sin Darka i Jelene; Adna Handan, kći Dine i Amire; Uroš Janković, sin Predraga i Slađane; Nemanja Kralj, sin Aleksandra i Marije; Teodora Savić, kći Božidara i Jelene; Nebojša Pavičić, sin Nedeljka i Gorane; Anastasija Olić, kći Nebojše i Nine; Anja Blagojević, kći Vladana i Jovane; Filip Mandić, sin Dražena i Marije; Mihajlo Grmuša, sin Veljka i Mirele; Sara Peno, kći Vida i Maje; Lazar Vulin, sin Igora i Mirjane.

Vjenčani: Alen Talić, dipl. inž. medicinsko-laboratorijske dijagnostike i Zorana Zec, medicinski tehničar; Levon Keleman, programer i Ivana Fedoran, mr farmacije; Đorđo Savić, inž. menadžmenta i Bojana Nikodinović, fizioterapeut; Marko Tripić, dipl. ekonomista i Maja Amidžić, dipl. muzički umjetnik – gitarista; Ognjen Pandža, automehaničar i Zorana Janković, prehrambeni tehničar; Aleksandar Macanović, medicinski tehničar-anestetičar i Dražena Blagojević, medicinski tehničar; Dejan Andrić, poljoprivredni tehničar i Lana Bogdanović, fizioterapeutski tehničar; Dobrivoje Popović, VKV i Danijela Marić, dipl. ekolog; Dario Divljak, tehničar drumskog saobraćaja i Dragana Vučić, ekonomski tehničar.

Izvještaj iz Matične službe za 12. jul 2019. godine

Rođeni: Tamara, Andrea i Vojislav Marković, kćeri i sin Strahinje i Borke; Ognjen Damjanović, sin Nebojše i Slobodanke; Pavle Stanišić, sin Danijela i Sandre; Luka Ratković, sin Srđana i Brankice; Novak Brkić, sin Miloša i Kristine; Iskra Reljić, kći Vladimira i Jelene; Mak Hrgić, sin Boška i Ide; Mila Pokrajac, kći Ljubomira i Silvije; Tia Knežević, kći Andreja i Tee; Njegoš Janković, sin Dejana i Jovane.

Izvještaj iz Matične službe za 11. jul 2019. godine

Rođeni: Nikša Ćulum, sin Borislava i Slađane; Ana Kusić, kći Igora i Zdravke; Lazar Barišić, sin Bogdana i Vesne; Sofija Ćejić, kći Igora i Dragane; Sofija Kragić, kći Radana i Zorice; Novak Đuza, sin Momčila i Bojane; Andrea Obradović, kći Bojana i Milane; Teodor Kerkez, sin Stanimira i Marijane; Ivana Veselinović, kći Borisa i Slađane; Vukašin Knežević, sin Uglješe i Ivane; Simeon Pantić, sin Čede i Stane; Filip Đukić, sin Dalibora i Dijane; Tamara Đukić, kći Gorana i Dajane; Matija Savanović, sin Đorđa i Dragane.

Izvještaj iz Matične službe za 10. jul 2019. godine

Rođeni: Emilija Romić, kći Mirka i Silvane; Sofija Tovilović, kći Nemanje i Slađane; Stefan Vuleta, sin Radoslava i Tanje; Dunja Čekić, kći Milana i Nataše; Luka Jovanović, sin Jovana i Vlatke; Vuk Boromisa, sin Dragana i Daliborke; Anja Lazić, kći Slobodana i Albane; Teodora Cvijetić, kći Zorana i Mirjane; Azarija Milašinović, kći Milana i Dajane; Milica Čutura, kći Željka i Ljiljane; Sunčica Popović, kći Sretena i Dajane.

Izvještaj iz Matične službe za 9. jul 2019. godine

Rođeni: Filip Smilčić, sin Darija i Sande; Dunja Todorović, kći Vladimira i Zerine; Marija Šešić, kći Dejana i Dajane; Elena Šikić, kći Srđana i Milane; Lazar Šipka, sin Dragana i Maje; Kosta Brborović, sin Siniše i Tamare; Magdalena Samardžić, kći Slaviše i Snježane; Vedran Davidović, sin Dragana i Danijele; Damjana Milašinović, kći Radislava i Zorice; Kalina Đapin, kći Božidara i Danijele; Staša Hrvaćanin, kći Milana i Bojane; Andrej Ćetojević, sin Saše i Nikoline.

Izvještaj iz Matične službe za 8. jul 2019. godine

Rođeni: Arsenije Tamamović, sin Srđana i Lazarele; Gabrijela Pećanac, kći Stefana i Dragane; Martina Ličinar, kći Zlatka i Milanke; Sofija Maletić, kći Zorana i Branke; Andrej Đukić, sin Roberta i Jelene; Kalina Medić, kći Gorana i Jovane; Viktor Džajić, sin Miloša i Biljane.

Vjenčani: Goran Maksimović, tehničar drumskog saobraćaja i Ivana Tepić, dipl. ekonomista; Dragan Bodiroža, automehaničar i Danka Praštalo, frizer; Aleksandar Rujević, tehničar elektronike i Tijana Četnik, tehničar-modelar odjeće; Saša Arsenić, saobraćajni tehničar i Zorana Slijepčević, student; Saša Stojaković, elektrotehničar računara i Đulija Aćimović, tehničar dizajna i enterijera i ind. proizvoda; Nemanja Đorđević, ekonomski tehničar i Nikolina Trkulja, tehničar računarstva; Mladen Majstorović, elektrotehničar i Natalija Šikanić, student; Dalibor Radulj, dipl. inž. poljoprivrede i Maja Pezer, prof. razredne nastave; Dejan Miljić, mr farmacije i Milana Ilić, mr farmacije; Zlatan Miličević, elektrotehničar i Jovana Rajačić, zubno-stomatološki tehničar; Srećko Milosavić, konobar i Jovana Kaurin, student; Dejan Marić, tehničar drumskog saobraćaja i Jovana Opačić, frizer.

Izvještaj iz Matične službe za 5. jul 2019. godine

Rođeni: Mane Vuković, sin Miroslava i Tamare; Dunja Vojvodić, kći Duška i Gordane; Gavrilo Kresojević, sin Saše i Marije; Ajla Čamdžić, kći Jasmina i Vedrane; Tea Šarac, kći Vladimira i Katarine; Ilija Kiklić, sin Gorana i Stanislave; Relja Babić, sin Aleksandra i Jelene; Stevan Škorić, sin Dragana i Nikoline; Nađa Trivić, kći Miloša i Bojane: Nikolaj Baškalo, sin Feđe i Nataše.

Izvještaj iz Matične službe za 4. jul 2019. godine

Rođeni: Sofija Vuković, kći Dragana i Dragane; Lazar Perković, sin Dejana i Branislave; Nenad Stojnić, sin Gorana i Milice; Gavrilo Ponorac, sin Miroslava i Milke; Anja Govedar, kći Milana i Biljane; Magdalena Đumić, kći Nikole i Dajane; Helena Mehić, kći Gorana i Dijane; Viktorija Dimitrić, kći Zorana i Nataše; Matea Vukosavljević, kći Vladimira i Svetlane; Nađa Zarić, kći Milana i Slobodanke; Milica Janković, kći Željka i Bojane; Lena Radujković, kći Branka i Zvezdane; Viktor Nikšić, sin Darija i Milice; Ognjen Marković, sin Nedeljka i Pelke.

 

Izvještaj iz Matične službe za 3. jul 2019. godine

Rođeni: Veljko Čekić, sin Danijela i Jelene; Irina Danilović, kći Marka i Nede; Sergej Čučak, sin Nenada i Sanje; Aleksandar Kostadinović, sin Konstantina i Andree; Mihajlo Ivanović, sin Pere i Đuke; Mia Jelisavac, kći Đorđa i Irene; Boris Stojaković, sin Danijela i Darije; Maša Vidović, kći Milana i Jovane; Andrej Lužija, sin Aleksandra i Dragane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 2. jul 2019. godine

Rođeni: Milica i Nikola Berak, kći i sin Zorana i Aleksandre; Tarik i Ajša Rahmanović, sin i kći Nevresa i Melise; Matej Žarić, sin Dragana i Petre; Luka Budić, sin Nenada i Nataše; Erna Šehović, kći Bećira i Elbime; Milica Slijepčević, kći Borisa i Jelene; Danilo Dukić, sin Darka i Aleksandre; Petra Glavendekić, kći Vladimira i Tatjane; Helena Blažević, kći Marija i Svjetlane; Saša Ćup, sin Darija i Brankice; Gorana Blagić, kći Gorana i Gordane; Amir Poprženović, sin Adnana i Selme; Arsenije Petković, sin Željka i Vedrane; Jana Mirčić, kći Darka i Danijele; Kristijan Đurić, sin Velibora i Dragane; Danica Lolić, kći Božidara i Željane; Ina Makarić, kći Alena i Marine; Danilo Milaković, sin Bojana i Milene.

Izvještaj iz Matične službe za 1. jul 2019. godine

Rođeni: Blaže i Simeona Grubač, sin i kći Milana i Tatjane; Ajdin i Aldin Jusufović, sinovi Adisa i Samre; Pavle i Lenka Krčić, sin i kći Željka i Dražane; Lazar Đekić, sin Borislava i Kristine; Sofija Rogić, kći Slaviše i Dajane; Tara Krivaja, kći Marija i Mirele; Vasilije Suvajčević, sin Zorana i Snježane; Vuk Vujić, sin Bore i Dragane.

Vjenčani: Mirza Teskeredžić, elektrotehničar i Merisa Grahić, dipl. ekonomista; Branko Mlađenović elektrotehničar i Jelena Zec, dipl. ekonomista; Miloš Vidić, dipl. inž. poljoprivrede i Dragana Manojlović, dipl. inž. poljoprivrede; Vukašin Marković, razvojni inženjer i Biljana Đapić, dipl. pravnik; Nenad Bukša, električar i Habiba Muhader, tekstilni tehničar; Dragan Stojanović, dipl. ekonomista i Dajana Radanović, dipl. pravnik;  Miroslav Golijanin, saobraćajni tehničar i Sanja Milosavljević, knjigovođa; Filip Adamović, profesionalni sportista i Joana Valentina, pravni savjetnik; Stefan Stanković, dr medicine i Angelica Lizette Arce Zuniga, dr medicine; Njegoš Petrović, advokat i Maja Jovičić, dipl. pravnik; Aleksandar Reljić, informatičar i Danijela Grgić, građevinski tehničar; Ratomir Baštić, dipl. pravnik i Tina Andrić, carinski tehničar; Marko Salapura, dipl. inž. građevine i Bojana Šarić, dipl.medicinar fizioterapije; Milan Bulajić, mašinski inženjer i Aleksandra Kalkan, dipl. pravnik; Dejan Stojanović, mr farmacije i Neda Jeftenić, dr stomatologije.

Izvještaj iz Matične službe za 28. jun 2019. godine

Rođeni: Marina i Ana Popović, kćeri Aleksandra i Suzane; Ajna Đaferović, kći Nermina i Sanele; David Kačavenda, sin Nebojše i Gabrijele; Jovan Topić, sin Zorana i Milke; Sara Jorgić, kći Dejana i Staše; Sanjin i Arsen Švraka, sinovi Tihomira i Danice; Nađa Ivanović, kći Đorđa i Maje; Aleksandar Milašinović, sin Branka i  Gordane; Vasilije Milašinović, sin Branka i Gordane; Sunčica Tuckešić, kći Bojana i Tanje; Vasilije Ćulibrk, sin Borislava i Gorane.

Izvještaj iz Matične službe za 28. jun 2019. godine

Rođeni: Marina i Ana Popović, kćeri Aleksandra i Suzane; Ajna Đaferović, kći Nermina i Sanele; David Kačavenda, sin Nebojše i Gabrijele; Jovan Topić, sin Zorana i Milke; Sara Jorgić, kći Dejana i Staše; Sanjin i Arsen Švraka, sinovi Tihomira i Danice; Nađa Ivanović, kći Đorđa i Maje; Aleksandar Milašinović, sin Branka i  Gordane; Vasilije Milašinović, sin Branka i Gordane; Sunčica Tuckešić, kći Bojana i Tanje; Vasilije Ćulibrk, sin Borislava i Gorane.

Izvještaj iz Matične službe za 27. jun 2019. godine

Rođeni: Nađa Kunovac, kći Nikole i Sanje; Danica Backović, kći Nenada i Bojane; Katarina Borojević, kći Milana i Jelene; Teodor Nagraisalović, sin Mihajla i Gabriele; Viktor Bukva, sin Ozrena i Vesne; Dea Kopranović, kći Jelenka i Stanislave; Dajana Rodić, kći Marka i Milijane; Kolja Pandžić, sin Milana i Tatjane; Anastasija Cvišić, kći Darija i Suzane; Nikša Mihaljčić, sin Bojana i Marije; Pavle Babić, sin Darija i Gorane; Mateja Erak, kći Aleksandra i Zvezdane; Hamza Sedić, sin Aldina i Šejle; Tea Đurović, kći Ljubiše i Sanje; Matija Šabić, sin Igora i Svetlane.

Izvještaj iz Matične službe za 26. jun 2019. godine

Rođeni: Helena Šukalo, kći Duška i Stojanke; Luka Radić, sin Vladana i Olje; Petra Mišanović, kći Darijana i Marijane; Aleksej Mastalo, sin Branislava i Jelene; Stefan Ivanović, sin Perice i Svjetlane.

Izvještaj iz Matične službe za 25. jun 2019. godine

Rođeni: Damjan Đurđević, sin Darija i Dragane; Vukašin Trivunović, sin Borislava i Svjetlane; Sonja Smiljić, kći Borisa i Jelene; Arsenije Došenović, sin Vladimira i Julije; Lazar Lolić, sin Bojana i Zorane; Mihajlo Krmpot, sin Igora i Adrijane; Jana Obradović, kći Gorana i Jelene; Lazar Muždeka, sin Miloša i Milane; Bogdan Blagojević, sin Mladena i Nikoline; Jovan Grbić, sin Ognjena i Aleksandre; Lazar Gaković, sin Slaviše i Ilijane; Maksim Vujičić, sin Maria i Branke.

 

Izvještaj iz Matične službe za 24. jun 2019. godine

Rođeni: Kiril i Vasil Mirković, sinovi Vladimira i Tijane; Anastasija Todorović, kći Draška i Danke; Janko Marković, sin Dalibora i Suzane; Matej Vukelić, sin Nevenka i Borjane; Danijel Jeremić, sin Siniše i Dragane; Helena Korov, kći Boška i Emine; Tara Gluvić, kći Duška i Nevene.

Vjenčani: Ćurlić Milan, ekonomista i Aleksić Željka, ekonomista; Majstorović Goran, diplomirani pravnik i Vuković Milena, diplomirani inž. građevinarstva; Komljenović Dario, elektrotehničar računara i Hrnjak Danijela, diplomirani inž. poljoprivrede;  Danilović Nikola, policijski službenik i Đekanović Milica, tehničar drumskog saobraćaja;  Kunovac Aleksandar, konobar i Lešnjaković Jelena, diplomirani ekonomista;  Despot Davor, vozač i Krčmar Dragana, trgovački tehničar;  Kosić Milan, diplomirani inž. arhikteture i Crnković Nataša, ekolog;  Mišić Branko, administrativni radnik i Prosan Maja, apsolvent prava; Jošić Goran, cvjećar i Puzić Olja, frizer; Brdar Nemanja, mašinski inženjer i Topić Marina, diplomirani ekonomista; Dabić Vladan, diplomirani pravnik i Bijelić Loredana, diplomirani ekonomista; Jović Predrag, mašin-bravar i Šipka Gordana,  kozmetički tehničar;  Rajković Dario, poljoprivrednik i Ćulum Dragana, trgovački tehničar; Balaban Gordan, diplomirani pravnik i Milinović Milana, diplomirani pravnik; Dragičević Stefan, diplomirani IT inženjer i Malešević Irena, diplomirani novinar; Srdić Miloš, diplomirani novinar i Brnić Tijana, diplomirani ekolog.

Izvještaj iz Matične službe za 21. jun 2019. godine

Rođeni: Robert Dobraš, sin Vedrana i Alise; Tara Ožegović, kći Borisa i Ljubice; Katja Milinković, kći Aleksandra i Jelene; Kosta Mršić, sin Mrđana i Bojane; Mia Inić, kći Miloša i Tijane; Teodor Gverić, sin Mladena i Jovane.

Izvještaj iz Matične službe za 20. jun 2019. godine

Rođeni: Jakov Čolić, sin Ozrena i Vanje; Mihajlo Vokić, sin Dejana i Snježane; Arsenije Kavić, sin Srđana i Marijane; Tijana Jalić, kći Radenka i Bosiljke; Natalija Karupović, kći Slaviše i Mirjane; Danka Jovičić, kći Željka i Aleksandre; Filip Popović, sin Novice i Maje; Una Novaković, kći Ratka i Dajane; Kalina Čavić, kći Zorana i Slobodanke; Božidar Predojević Sedić, sin Branislava i Mariane; Dominik Crnadak, sin Alena i Dijane; Vasilije Balaban, sin Željka i Dragane.

Izvještaj iz Matične službe za 19. jun 2019. godine

Rođeni: Lazar Radišić, sin Nikole i Dubravke; Iris Marinković, kći Nevena i Milice; Ana Damjanović, kći Nemanje i Marije; Vuk Mijić, sin Bojana i Alene; Relja Popović, sin Dragana i Jelene; Ana Pašalić, kći Dražena i Nevene; Leon Ilić, sin Njegoša i Vanje; Jana Ristić, kći Borisa i Ines; Sonja Mićić, kći Saše i Danijele; Mia Rogić, kći Danijela i Žane; Dejan Srebro, sin Miloša i Božane; Stefan Stojaković, sin Svjetlane; Lenka Šušnjara, kći Vladimira i Smiljane; Dunja Jovanović, kći Željka i Jovane; Adam Stegić, sin Darija i Julijane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 18. jun 2019. godine

Rođeni: Đorđe Tešić, sin Ognjena i Milijane; Filip Rogić, sin Gorana i Ane; Petar Kostadinović, sin Darka i Dubravke; Milana Miodanić, kći Duška i Jelene; Teja Pikula, kći Bojana i Nataše; Stefan Domuz, sin Radomira i Milene; Tara Rosić, kći Sanela i Vedrane; Vid Aćimović, sin Aleksandra i Mihaele; Luka Srdić, sin Ognjena i Sanje; Mihajlo Lojić, sin Dragana i Danijele; Viktor Radaković, sin Miše i Aleksandre; Tadej Klepić, sin Save i Bojane; Jovana i Irina Radivojević, kćeri Duška i Slađane; Vanja Đukić, kći Nenada i Nikoline; Isidora Komlenić, kći Želimira i Mirjane; Sofija Đuričić, kći Slobodana i Dajane; Aleksej Trtić, sin Vanje i Branke; Elena Kragulj, kći Renata i Sonje.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 17. jun 2019. godine

Rođeni: Marija Madžar, kći Dejana i Milice; Milica Karanović, kći Zorana i Stojanke; Stela Stjepanović, kći Aleksandra i Tanje; Arsenije Radoja, sin Jovice i Dijane; David Milić, sin Boška i Biljane; Đorđe Đaković, sin Luke i Sanje; Sofija Mirković, kći Dragana i Nikoline; Nikša Kušljić, sin Marka i Nevene; Uroš Kuzmanović, sin Gorana i Slađane; Petar Milošević, sin Milana i Mirjane.

Vjenčani: Dejan Kosić, dipl. ekonomista i Nataša Vrebac, likovni tehničar; Gabrijel Mitović, medicinski tehničar i Jelena Kalik, tekstilni tehničar; Ognjen Vukmanović, turistički tehničar i Tamara Slijepac, turistički tehničar; Kosta Šešić, ugostiteljsko-kulinarski tehničar i Vesna Latinović, ekonomski tehničar; Miroslav Matić, dipl. dizajner i Slađana Kitić Zlatar, dr stomatologije; Darko Miljuš,  elektrotehničar računarstva i informatike i Jovana Ponjević, frizer; Majo Vujović, mašinski tehničar i Sonja Jestrović, mašinski tehničar; Mladen Stojanović, ugostiteljski tehničar i Slavica Popović, dipl. medicinsko-laboratorijski inženjer; Milić Marjanović, električar i Jelena Berendika, ekonomski tehničar; Andrej Omerkadić, dipl. inž. saobraćaja i Aleksandra Bajić, student; Dejan Gotovac, dr stomatologije i Leara Tomić, prof. ruskog jezika; Darjan Deležan, poslovni-pravni tehničar i Milica Paspalj, vaspitač; Aleksandar Tovilović, mašinski tehničar i Sanela Jakovljević, dipl. inž. geodezije.

Izvještaj iz Matične službe za 14. jun 2019. godine

Rođeni: Lena Krivokuća, kći Darka i Dragane; Bojana Topić, kći Ognjena i Branke; Sergej Zec, sin Sandra i Maje; Luka Knežić, sin Aleksandra i Elizabet; Mihajlo Krajišnik, sin Duška i Mladenke; Marija Stančić, kći Gorana i Mirjane; Monika Amidžić, kći Zdravka i Ljiljane; Nikola Vidović, sin Miladina i Vladane.

Izvještaj iz Matične službe za 13. jun 2019. godine

Rođeni: Milica Nikolić, kći Nebojše i Dijane; Kristijan Nahirni, sin Darka i Aleksandre; Sofija Čičić, kći Luke i Milene; Aleksej Krejić, sin Srđana i Natalije; Iva Radonjić, kći Saše i Kristine; Katarina Ninković, kći Vladimira i Marijane.

Izvještaj iz Matične službe za 12. jun 2019. godine

Rođeni: Tara Lukić, kći Ognjena i Slađane; Nađa Karlaš, kći Igora i Nataše; Andrija Berak, sin Igora i Rajke; Konstantin Cvijanović, sin Milka i Katsiaryna Ivanovne; Sergej Nikolić, sin Aleksandra i Nikoline; Đorđe Despot-Vuletić, sin Borisa i Sanje; Nikolina Miščević, kći Srđana i Dragane; Mihajlo Suvajac, sin Igora i Zvjezdane; Anastasija Radusinović, kći Dragana i Milice; Miloš Grujić, sin Danijela i Brankice; Sergej Kozomara, sin Miroslava i Maje; Filip Malkić, sin Dejana i Žakline.

 

Izvještaj iz Matične službe za 11. jun 2019. godine

Rođeni: Dragana Tomić, kći Perice i Jovane; Aleksandar Jakovljev, sin Janisa i Suzane; Una Dojčinović, kći Miroslava i Dušane; Jelena i Nemanja Pijetlović, kći i sin Darija i Bojane; Lara Ristić, kći Dejana i Maje; Lazar Popović, sin Danijela i Jelene; Kosta Brnić, sin Miomira i Jane; Andrea Marinković, kći Milivoja i Tijane; Tara Babić, kći Vladimira i Slađane; Luka Jokić, sin Jasminka i Srđane; Jovan Vasiljević, sin Neđe i Dejane; Magdalena Bojanić, kći Bojana i Dijane.

Izvještaj iz Matične službe za 10. jun 2019. godine

Rođeni: Tamara Kokić, kći Nediljka i Jelene; Kosta Vulin, sin Nebojše i Valentine; Todor Keserović, sin Dragana i Snježane; Andrej Pejić, sin Saše i Dragane.

Vjenčani: Ognjen Kremenović, prof. fizičkog vaspitanja i sporta i Milica Trninić, dipl. pravnik; Srđan Stojčić, IT stručnjak i Sonja Pinević, dipl. ekonomista; Boris Vidović, limarski tehničar  i Veronika Džajić, medicinski tehničar; Phillip Michael Aliff, student i Adriana Ćup, dipl. inž. informatike; Gojko Novaković, dipl. inž. saobraćaja i Dijana Tanasić, dipl. inž. saobraćaja; Aleksandar Pavlović, protetičar i Borjana Đokić, dipl. pravnik; Nedeljko Petrović, građevinski tehničar i Sandra Turudija, dipl. psiholog; Srđan Mihajlović, tehničar drumskog saobraćaja i Jelena Jaćimović, mr farmacije; Dragan Marić, autolimar i Rajka Stanivuković, tehničar elektronike; Vladimir Đumić i Sandra Smiljanić.

Arhiva izvještaja