Екипе максимално ангажоване: Појачане активности на одржавању хигијене, прање улица се одвија у континуитету
Послови на одржавању јавне хигијене обављају се свакодневно и прање улица одвија се у континуитету према утврђеном програму рада и у ноћним часовима, како се не би стварале гужве у саобраћају.
Током протеклих дана надлежне екипе спроводиле су ове активности на подручју улица: Алеја Светог Саве, Вука Караџића, Ранка Шипке, Гундулићева, Војводе Радомира Путника, Гавре Вучковића, Суботичка, а извршено је и прање паркинга на Паскулиној циглани, као и паркинга код Градског олимпијског базена у Улици Вељка Млађеновића.
Према плану Одјељења за комуналне послове, екипе настављају са прањем улица на подручју града, а у току је и прање контејнерских мјеста по насељима.
Како су најавили из овог одјељења, надлежне екипе започињу и активности прикупљања лишћа са јавних површина.
