У Залужанима окончани значајни пројекти: Водовод мјештанима Улице Ненада Костића, асфалт у Улици Благоја Паровића

 Фото: А. Чавић

Фото: А. Чавић

Обезбијеђено је редовно водоснабдијевање за 25 домаћинстава у Залужанима.

-Инвестицијом вриједном 150.000 КМ ријешили смо овај дугогодишњи проблем, који је мучио мјештане Улице Ненада Костића – казао је градоначелник Драшко Станивуковић, који је посјетио мјештане.

Осим уредног водоснабдијевања, овим домаћиниствима градоначелник је уручио и ваучере за бесплатан прикључак на водоводну мрежу.

-У овом великом бањалучком насељу у току је реконструкција главне саобраћајнице и изградња тротоара у дужини од преко 1.8 километара, а завршили смо и модернизацију пружног прелаза који ће засигурно повећати безбједност саобраћаја моторних возила и пјешака – поручио је градоначелник.

Такође, у Залужанима градоначелик је обишао и мјештане Улице Благоја Паровића, која је добила ново рухо.

-Новоизграђена саобраћајница, осим до породичних домова, води и до запуштеног фудбалског терена који ће Град у наредном периоду обновити и обогатити додатним садржајима – закључио је градоначелник.