Iz matičnih knjiga – arhiva, 2019. godina

Home / Iz matičnih knjiga – arhiva, 2019. godina

Izvještaj iz Matične službe za 27. septembar 2019. godine

Rođeni: Pavle Bosančić, sin Bojana i Milice; Nikolija Kalamanda, kći Branka i Milane; Dunja Veselinović, kći Bojana i Jovane; Kristian Orašanin, sin Vladimira i Darjane; Stefan Kovačević, sin Dragoslava i Ane; Marija Đurić, kći Slaviše i Aleksandre.

Izvještaj iz Matične službe za 26. septembar 2019. godine

Rođeni: Arsenije Kovačević, sin Ljubiše i Branke; Sonja Savić, kći Ljubiše i Miliborke; Teodora Vrančić, kći Igora i Dragane; Filip Jekić, sin Sandra i Svjetlane; Sandro Vujanović, sin Marija i Ilijane; Saša Šakota, sin Dragana i Irene; Luka Kondić, sin Dejana i Tamare.

 

Izvještaj iz Matične službe za 25. septembar 2019. godine

Rođeni: Magdalena Ćulum, kći Radovana i Nade; Anastasija Pilipović, kći Milenka i Vesne; Kostja Plavšić, sin Miroslava i Žane; Mihaela Lukić, kći Mikajla i Boje; Staša Anđić, kći Miloša i Jadranke; Dunja i Katarina Puzić, kćerke Nikole i Bojane; Helena Tošić, kći Borka i Nikoline; Luka Stefanović, sin Nikole i Dijane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 24. septembar 2019. godine

Rođeni: Teodora Bukša, kći Nenada i Habibe; Ana Šormaz, kći Slobodana i Dajane; Helena Kremenović, kći Slobodana i Marine; Sofija Matić, kći Ilije i Dijane; Vuk Kotaraš, sin Nina i Svjetlane; Lena Jakovljević, kći Darka i Tijane; Maksim Pejaković, sin Dražana i Eme; Kosta Milijević, sin Aleksandra i Marine; Katarina Topić, kći Gorana i Biljane; Filip Šešić, sin Luke i Mare.

 

Izvještaj iz Matične službe za 23. septembar 2019. godine

Rođeni: Stefan Latinčić, sin Srđana i Andree; Ena Lužija, kći Aleksandra i Dragane; Anja Prstojević, kći Bore i Jovane; Teodora Topić, kći Aleksandra i Dragane; Matej Trtić, sin Bojana i Danijele; Srna Čiča, kći Milana i Nikoline; Sofija Marinković, kći Slobodana i Sandre.

Vjenčani: Duško Vuksan, diplomirani inženjer poljoprivrede i Maja Studen, profesor informatike i matematike; Miloš Lučić, profesor razredne nastave i Bojana Milićević, profesor srpskog i ruskog jezika; Dragan Savić, elektrotehničar elektronike i Snježana Aleksić, diplomirani prostorni planer; Mladen Popović, konobar i Nataša Nević, građevinski tehničar; Danijel Subašić, diplomirani ekonomista i Aleksandra Pilipović, profesor engleskog jezika; Srđan Kozomara, diplomirani pravnik i Teodora Knežević, diplomirani ekonomista;  Marko Vujić, diplomirani politikolog i Snežana Zorić, diplomirani pravnik; Nemanja Knežević, diplomirani ekonomista i Jelena Latinović, diplomirani inženjer arhikteture;  Nemanja Kecman, autoelektričar i Jelena Bukša, turistički tehničar; Milan Ratkovica, mašinski tehničar i Aleksandra Brkić, turistički tehničar; Vladimir Radić, doktor stomatologije i Valentina Balaban, diplomirani inženjer arhikteture; Milan Balaban, ekonomski tehničar i Marija Erceg, profesor biologije; Marko Zorić, student i Nataša Mrkela, organizator međunarodnog transporta; Živko Čučić, diplomirani pravnik i Jelena Barać, diplomirani inženjer arhikteture; Igor Miletić, profesionalno vojno lice i Danijela Novaković, trgovac; Dragan Simić, diplomirani inženjer poljoprivrede i Aleksandra Partalo, likovni tehničar; Zoran Paštar, doktor stomatologije i Ines Grbić, diplomirani ekonomista; Anđelko Dvizac, autoelektričar i Jelena Šironjić, trgovac; Zoran Marjanović, diplomirani inženjer elektrotehnike i Božana Nišević diplomirani inženjer elektrotehnike; Dario Bekić, mašinski tehničar i Bojana Predojević, diplomirani pedagog; Darko Boroja,  diplomirani pravnik i Biljana Šarić, poslovno-pravni tehničar.

Izvještaj iz Matične službe za 20. septembar 2019. godine

Rođeni: Ana i Matej Petrović, kći i sin Aleksandra i Anje; Damjan Kresojević, sin Miroslava i Dejane; Kasija Dujaković, kći Nedeljka i Nikoline; Luka Ivić, sin Ranka i Jovane; Andrej Kunovac, sin Aleksandra i Jelene; Tijana Klječanin, kći Ranka i Biljane; Miloš Vasiljević, sin Radoslava i Slađane; Nikša Milinović, sin Slaviše i Biljane; Ana Šarić, kći Mladena i Stojke; Aleksandar Kuprešak, sin Dragana i Gorjane.

Izvještaj iz Matične službe za 19. septembar 2019. godine

Rođeni: Matija Mijić, sin Radoslava i Zvjezdane; Mihael Ikić, sin Saše i Lidije; Aleksej Kalamanda, sin Igora i Snježane; Nika Samardžija, kći Slaviše i Biljane; Kosta Milinović, sin Bojana i Anje; Sofija Tomić, kći Jove i Tanje; Nikola Đukić, sin Srećka i Bojane; Sofija Ubović, kći Bojana i Milice; Milan Santrač, sin Dragana i Stanislave; Luka Balaban, sin Miodraga i Snežane; Mihajlo Savić, sin Đorđe i Bojane; Jovana Popović, kći Jovice i Dragane; Sergej Jakšić, sin Predraga i Andreje; Dimitrije i Vukašin Dragojević, sinovi Stojka i Danijele; Gavrilo Bašić, sin Ranka i Milane; Dejan Dejan, sin Željka i Mirele; Miloš Jandrić, sin Anđelka i Tijane; Anđela Rabić, kći Aleksandra i Darije; Luka Goronja, sin Boriše i Jelene; Mia Kostadinović, kći Dragana i Maje; Andrea Kosić, kći Bojana i Brankice; Una Milojević, kći Branka i Helene; Marija Kuzmić, kći Slavena i Dijane; Lazar Ćirković, sin Nedeljka i Milijane.

Izvještaj iz Matične službe za 18. septembar 2019. godine

Rođeni: Sergej Ilić, sin Aleksandra i Marijane; Teodor Janković, sin Nikole i Mirjane; Jana Čorković, kći Ivana i Jelene; Lazar Lovre, sin Vladimira i Maje; Anastasija i Elena Sladojević, kćerke Dejana i Marice; Slaviša Vasilić, sin Saše i Ivane; Lara Vidović, kći Armina i Irene; David Gavrić, sin Đure i Nede; Luka Bošnjak, sin Darija i Tanje; Viktor Sukur, sin Aleksandra i Željane; Bogdan Čulić, sin Nikole i Biljane; David Pepić, sin Vladimira i Tijane; Iva Topić, kći Dragiše i Jovane; Anastasia Ilić, kći Vedrana i Jovane; Filip Kopanja, sin Radovana i Žane.

Izvještaj iz Matične službe za 17. septembar 2019. godine

Rođeni: Nikola Višić, sin Dejana i Božane; Nikola i Snežana Stajić, sin i kći Budimira i Marije; Nastja Karapetrović, kći Marka i Jasne; Srna Bundalo, kći Đorđa i Jelene; Milica Laketić, kći Borisa i Dijane; Ivona Marić, kći Vinka i Radmile; Stefan Cvijanović, sin Dragiše i Vesne; Ružica Popadić, kći Verka i Vesne; Vukašin Kodžoman, sin Aleksandra i Željane; Danilo Kusić, sin Velibora i Milene; Sofija Babić, kći Milana i Tamara; Aleksandra Stupar, kći Borislava i Jovane; Lazar Lukić, sin Njegoša i Milane; Sonja Momić, kći Bojana i Ružice; Anđela Gavrić, kći Milana i Brankice; Sofija Gašić, kći Dejana i Marije; Dunja Đurica, kći Brane i Dragane; David Mlađenović, sin Filipa i Tamare.

Izvještaj iz Matične službe za 16. septembar 2019. godine

Rođeni: Ema Damjanić, kći Srđana i Dajane; Nikolija Rožić, kći Nikole i Jelene; Lav Bunić, sin Nikole i Dajane; Mihajlo Dejanović, sin Miloša i Milene; Lena Kovač, kći Aleksandra i Danke; Jovana Vučković, kći Slobodana i Jelene; Tea Pandža, kći Ognjena i Zorane; Anđela Trivić, kći Lazara i Slobodanke; Mira Bendra, kći Drage i Svjetlane; Sergej Ilić, sin Aleksandra i Marijane; Lidija Lazić, kći Marka i Dijane.

Vjenčani: Blagojević Igor, diplomirani informatičar i Kovačević Nikolina, hemijski tehničar; Đurić Stefan, diplomirani ekonomista i Sladojević Sonja, diplomirani ekonomista; Vidljinović Dmitar, serviser rashladne tehnike i Pašić Nikolija, sanitarni inženjer; Ćejić Saša, inženjer IT-a i Sobović Aleksandra, inžinjer IT-a; Budić Nedeljko, ekonomista i Lazić Danijela, ekonomski tehničar; Šervel Slaviša, poljoprivredni tehničar i Janković Dragana, kozmetički tehničar; Vranješević Bojan, kuvar i Brnić Ivana, poslovno-pravni tehničar; Simić Ljubiša, diplomirani građevinski inženjer i Milić Darija, inženjer prehrambrene tehnologije; Karanović Boris, prehrambreni tehničar i Mitrić Branka, medicinski tehničar; Đurđević Mladen, doktor medicinskih nauka i Stanivuković Milica, diplomirani pravnik; Puzović Srđan, CNC operater i Šešić Aleksandra, tekstilni tehničar; Lipić Željko, diplomirani ekonomista i Grabovac Nina, magistar farmacije; Pajić Mladen, trgovac i Petrović Jelena, profesor razredne nastave; Zimonja Mladen, tehničar drumskog saobraćaja i Marić Jovana, tehničar drumskog saobraćaja; Dujić Nemanja, novinar i Marinčić Zorica, upravni tehničar; Marić Stefan, student i Vučić Sanja, student; Vejnović Tin, diplomirani ekonomista i Janjanin Biljana, diplomirani inženjer poljoprivrede;  Vujmilović Srđan, građevinski tehničar i Obradović Višnja, trgovački tehničar; Solar Dragan, automehaničar i Bojanić Nikolina, tehničar drumskog saobraćaja; Tubić Dragoslav, magistar ekonomije i Vrhovac Nikolina, diplomirani ekonomista.

Izvještaj iz Matične službe za 13. septembar 2019. godine

Rođeni: Dragana Gajić, kći Milana i Svjetlane; Aleksej Branković, sin Vladana i Dejane; Aleksa Njegomirović, sin Aleksandra i Elene; Dunja Tomić, kći Milana i Nataše; Teodora Đukić, kći Saše i Dajane; Nikola Zrnić, sin Igora i Ine; Filip Balta, sin Saše i Zagorke; Nikša Petrović, sin Srđana i Suzane.

Izvještaj iz Matične službe za 12. septembar 2019. godine

Rođeni: Andrej Dragojević, sin Dejana i Bojane; Nika Nišić, kći Vladana i Vesne; Dunja Dragić, kći Duška i Kristine; Vanja i Veljko Ratković, kći i sin Dragana i Gordane; Kosta Čavić, sin Duška i Branke; Luka Šević, sin Rade i Danijele; Elena Tešanović, kći Svetozara i Maje; Novak Tepić, sin Damjana i Darinke; Pavle Đukić, sin Dejana i Dragane; Naida Gigović, kći Sanela i Mirzete; Teodora Zubić, kći Nenada i Milice; Dušan Spasojević, sin Miroslava i Dajane; Tijana Latinčić Račić, kći Saše i Marice; Andrija Bijelonić, sin Slobodana i Jelene; Irina Gaković, kći Dejana i Mirjane; Sara Dmitrović, kći Borisa i Slavice.

Izvještaj iz Matične službe za 11. septembar 2019. godine

Rođeni: Ana Đukić, kći Saše i Gorane; Kalina Despotović, kći Dejana i Vanje; Uroš Lukić, sin Dalibora i Duške; Vasilije Dvizac, sin Draženka i Snežane; Anastasija Čulić, kći Borislava i Tanje; Jana Stanković, kći Branka i Biljane; Luka Tomecić, sin Saše i Milice; Vasilij Agić, sin Darija i Danijele.

Izvještaj iz Matične službe za 10. septembar 2019. godine

Rođeni: Adrian Đurđević, sin Siniše i Dragane; Uroš Ćosić, sin Ognjena i Milice; Matej Modić, sin Mladena i Sanele; Bojan Vinčić, sin Slavoljuba i Tanje; Vasilije Milisavić, sin Dragana i Dragane; Viktor Lakić, sin Radoice i Sandre; Anđela Ristić, kći Čede i Žakline; Relja Kasun, sin Andreja i Tanje; Mihajlo Drinić, sin Milorada i Marijane; Ana Jakara, kći Marija i Zdravke; Una Sundać, kći Đorđa i Dragane; Ana Railić, kći Luke i Dubravke; Lucia Blagojević, kći Zorana i Nataše; Milica Ostojić, kći Nikole i Dragane; Anika Bilić, kći Ljubiše i Jelene; Anđela Poparić, kći Miloša i Jelene; Konstantin Kuzmanović, sin Aleksandra i Zoje.

Izvještaj iz Matične službe za 9. septembar 2019. godine

Rođeni: Mila Nišić, kći Marka i Bojane; Uroš Sredić, sin Igora i Dajane; Jovana Kuzman, kći Milana i Marijane; Lena Čupić kći Daniela i Danijele; Anastasija Dragušić, kći Bojana i Čame; Anastasija Čolić, kći Duška i Tanje; Julijana Gavrilović, kći Darka i Rade; Dušan i Anđela Pastir, sin i kći Mirka i Radenke.

Vjenčani: Stefan Duvnjak, poljoprivredni tehničar i Dejana Ferjančić, ekonomski tehničar; Bojan Pećanac, menadžer prodaje  i Jelena Lukač, student; Antonios Vucas (Antonios Voutsas), menadžer poslovne ekonomije i Andreja Vencelj, diplomirani ekonomista;  Lazar Bursać, inženjer građevinarstva i Smilja Živković, inženjer građevinarstva; Paolo Beltram (Paolo Beltrame), trgovac i Bojana Stijaković, trgovac; Srđan Sukara, diplomirani ekonomista i Tamara Đurić, diplomirani ekonomista; Vladan Blagojević, diplomirani ekonomista i Ivana Sandić, diplomirani politikolog; Miloš Gak, programer i Radenka Dmitrović poslovno-pravni tehničar; Ognjen Gligić, profesionalno vojno lice i Ivana Šakić, ugostiteljski tehničar; Sandro Talović, diplomirani inženjer računarstva i Irena Kovačević, diplomirani ekonomista;  Srđan Lepir, profesionalno vojno lice i Stojanka Novak, frizer; Dragan Mijović, mehaničar i Maja Kovačević, fiziotarapeut; Nemanja Jotić, diplomirani inženjer elektrotehnike i Vesna Savanović, diplomirani predškolski vaspitač; Bojan Tomanić, doktor medicine i Tanja Cvjetković doktor medicine; Damir Kovačević, hotel menadžer i Mirna Božić, viši fiziotarapeut; Glen Borst (Glenn Borst), građevinski radnik i Tijana Vidović, profesor razredne nastave.

Izvještaj iz Matične službe za 9. septembar 2019. godine

Rođeni: Mila Nišić, kći Marka i Bojane; Uroš Sredić, sin Igora i Dajane; Jovana Kuzman, kći Milana i Marijane; Lena Čupić kći Daniela i Danijele; Anastasija Dragušić, kći Bojana i Čame; Anastasija Čolić, kći Duška i Tanje; Julijana Gavrilović, kći Darka i Rade; Dušan i Anđela Pastir, sin i kći Mirka i Radenke.

Vjenčani: Stefan Duvnjak, poljoprivredni tehničar i Dejana Ferjančić, ekonomski tehničar; Bojan Pećanac, menadžer prodaje  i Jelena Lukač, student; Antonios Vucas (Antonios Voutsas), menadžer poslovne ekonomije i Andreja Vencelj, diplomirani ekonomista;  Lazar Bursać, inženjer građevinarstva i Smilja Živković, inženjer građevinarstva; Paolo Beltram (Paolo Beltrame), trgovac i Bojana Stijaković, trgovac; Srđan Sukara, diplomirani ekonomista i Tamara Đurić, diplomirani ekonomista; Vladan Blagojević, diplomirani ekonomista i Ivana Sandić, diplomirani politikolog; Miloš Gak, programer i Radenka Dmitrović poslovno-pravni tehničar; Ognjen Gligić, profesionalno vojno lice i Ivana Šakić, ugostiteljski tehničar; Sandro Talović, diplomirani inženjer računarstva i Irena Kovačević, diplomirani ekonomista;  Srđan Lepir, profesionalno vojno lice i Stojanka Novak, frizer; Dragan Mijović, mehaničar i Maja Kovačević, fiziotarapeut; Nemanja Jotić, diplomirani inženjer elektrotehnike i Vesna Savanović, diplomirani predškolski vaspitač; Bojan Tomanić, doktor medicine i Tanja Cvjetković doktor medicine; Damir Kovačević, hotel menadžer i Mirna Božić, viši fiziotarapeut; Glen Borst (Glenn Borst), građevinski radnik i Tijana Vidović, profesor razredne nastave.

Izvještaj iz Matične službe za 6. septembar 2019. godine

Rođeni: Emilija Vujinović, kći Zorana i Slađane; Olga Radić, kći Darija i Ivone; Nikola Gambiroža, sin Davora i Silvije; Aleksej Marić, sin Borisa i Milice; Ana Milijašević, kći Bojana i Tanje; Veljko Jokanović, sin Miodraga i Arijane; Aleksa Dragojević, sin Mile i Zorane; Ljiljana Romčević, kći Dragana i Svjetlane.

Izvještaj iz Matične službe za 5. septembar 2019. godine

Rođeni: Mija Batajić, kći Milorada i Marije; Nemanja Malešević, sin Igora i Nataše; Vojin Babić, sin Vladana i Jovane; Elena Janković, kći Saše i Jovane; Sofija Trivić, kći Marka i Tatjane; Marija Smiljić, kći Aleksandra i Živane; Aleksej Zubović, sin Dejana i Sanje; Jovana Kosić, kći Davora i Gorane; Maja Bukva, kći Duška i Milice; Tara Zrnić, kći Dragana i Mirele.

Izvještaj iz Matične službe za 4. septembar 2019. godine

Rođeni: Nataša Vujinović, kći Dalibora i Mirjane; Vuk Omerkadić, sin Andreja i Aleksandre; Lazar Marić, sin Nenada i Svjetlane; Lena Božić, kći Siniše i Branke; Asja Barešić, kći Davora i Jelene; Nikola Jungić, sin Nebojše i  Rade; Lazar Stupar, sin Borislava i Vesne; Radoš Erbez, sin Miljana i Vesne; Milan Knežević, sin Gorana i Maje; Ema Šubić, kći Igora i Suzane; Minja Gačić, kći Slaviše i Milane; Stefan Obradović, sin Žarka i Jelene; Andrea Ružević, kći Vladana i Jelene; Sergej Topić, sin Dušana i Sanje; Sofija Radulović, kći Dragana i Nataše; Nikolas Stjepanović, sin Aleksandra i Maje; Aleksa Ratković, sin Aleksandre i Dajane; Luka Radulović, sin Nikole i Divne; Anđela Popadić, kći Ljubiše i Tanje.

Izvještaj iz Matične službe za 3. septembar 2019. godine

Rođeni: Mila Đurđević, kći Dragana i Dušanke; Nikolina Vukotić, kći Draška i Zorice; Uroš Jovanović, sin Gorana i Sofije; Sofia Todorović, kći Slobodana i Tatjane; Anika Veselinović, kći Vanje i Nikoline; Stefan Zečević, sin Radenka i Ivane.

Izvještaj iz Matične službe za 2. septembar 2019. godine

Rođeni: Marija Nikodinović, kći Nemanje i Maje; Danica Kaurin, kći Mirka i Suzane; Teodor Popović, sin Slobodanke; Lara Žarić, kći Nemanje i Branke; Andrea Jovana Ilnicka, kći Maciej Grzegorza i Ewa Pauline; Emilija Pajkanović, kći Aleksandra i Dragane; Lazar Kovačević, sin Ranka i Sanele; Andrija Kužet, sin Gavrila i Bojane.

Vjenčani: Ljubo Ninković, dipl. pravnik za bezbjednost i kriminalistiku i Dijana Matić, mr farmacije; Dragan Mitrović, ugostitelj i Milana Berić, dipl. menadžer; Marko Raković, dipl. pravnik i Tanja Mitrović, dipl. profesor razredne nastave; Draško Ubiparip, trgovinski tehničar i Tamara Plavljanin, dipl. ekonomista; Antonijo Josipović, mašinski tehničar i Mirjana Đurić, mašinski tehničar; Kristijan Popović, mr pedagogije i Mila Krneta, master istoričar; Kosta Segić, elektroinstalater i Vida Momić, krojač; Danijel Kreka, dipl. informatičar i Nataša Demir, ekonomski tehničar; Dubravko Kičić, automehaničar i Suzana Maksimović, ekonomski tehničar.

 

Izvještaj iz Matične službe za 30. avgust 2019. godine

Rođeni: Adrijana Dvorančić, kći Dragana i Tanje; Aleksej Bašić, sin Milana i Svjetlane; Maria Marjanović, kći Ive i Aleksandre; Natalija Stjepanović, kći Mirka i Nataše; Mihajlo Jovanović, sin Miljana i Marije; Tara Zeljković, kći Bogoljuba i Dragane; Anđela Makarić, kći Saše i Radojke; Relja Jošić, sin Miloša i Jovane; Milica Gaćeša, kći Gorana i Miroslave; Isidora Petrović, kći Nedeljka i Sandre.

 

Izvještaj iz Matične službe za 29. avgust 2019. godine

Rođeni: Marija Smiljanić, kći Vladana i Jelene; Danilo Javor, sin Aleksandra i Jelene; Filip Radulj, sin Zorana i Svjetlane; Arsenije Popović, sin Miroslava i Vanje; Sergej Šašić, sin Miloša i Suzane; Aleksej Sejmanović, sin Aleksandra i Dragane; Ivana Žmirić, kći Vladimira i Vere; Momčilo Božić, sin Mladena i Branke; Lazar Pejić, sin Mile i Nevenke.

Izvještaj iz Matične službe za 28. avgust 2019. godine

Rođeni: Irina i Emilija Railić, kćeri Dragomira i Bojane; Aleksandar Radić, sin Vladimira i Valentine; Milica Lukajić, kći Miloša i Bojane; Matija Stošić, sin Saše i Renate; Njegoš Jovović, sin Nebojše i Tamare; Marija Tešić, kći Ljubiše i Aleksandre; Neven Šebez, sin Vojislava i Marine; Maksim Golubović, sin Dejana i Nikoline; Dragana Tomašević, kći Novice i Stanimirke; Isidora Šarenac, kći Borisa i Tamare; Maja Radić, kći Darka i Gospave; Saša Jurić, sin Miloša i Dragane; Kalina Hrvaćanin, kći Danijela i Nikoline; Stefan Kerezović, sin Ljubiše i Bojane; Filip Marić, sin Save i Stojanke.

Izvještaj iz Matične službe za 27. avgust 2019. godine

Rođeni: Teodor Jovanović, sin Slobodana i Slađane; Stefan Komnenić, sin Sime i Sanje; David Predojević, sin Radoslava i Nataše; Ana Boškić, kći Radoslava i Sanje; Vuk Milić, sin Miroslava i Sanje; Jana Ostojić, kći Zorana i Mirjane; Anja Banjac, kći Branka i Dragane; Anđela Komljenović, kći Mirka i Dragane; Novak Trivić, sin Predraga i Jovane; Luka Mihajlović, sin Mladena i Ksenije; Luka Jovičić, sin Novice i Milene; Lazar Stupar, sin Aleksandra i Nedeljke; Nikolina Kecman, kći Dragana i Jelene.

Izvještaj iz Matične službe za 26. avgust 2019. godine

Rođeni: Stefan Mirković, sin Dragana i Snježane; Dušan Vranješ, sin Vanje i Jovane; Konstantin Teofilović, sin Davora i Tanje.

Vjenčani: Dalibor Rodić, dipl. inž. grafičke tehnologije i Sanja Šubert, master prava; Strahinja Buzadžija, dipl. etnomuzikolog, solo pjevač i Meyri Maura Eho de los Santos, dipl. inženjer; Peđa Subašić, elektroničar telekomunikacija i Tea Jocić, trgovac; Slaviša Majkić, elektrotehničar telekomunikacija i Tanja Tadić, građevinski tehničar; Saša Ćorić, saobraćajni tehničar i Tamara Gojić, kuvar; Milan Popović, dr medicine i Bogdana Pilić, master ekonomije; Ognjen Joldžić, docent i Ljubica Lučić, student; Dario Gagula, dipl. ekonomista i Tatjana Brestovac, dipl. politolog; Nemanja Petković, elektrotehničar elektroničar i Jelena Čivčić, kozmetički tehničar.

Izvještaj iz Matične službe za 23. avgust 2019. godine

Rođeni: Miloš Zrnić, sin Dejana i Rade; Filip Atelj, sin Duška i Maje; Andrija Sašić, sin Bobana i Nede; Matej Ristić, sin Damjana i Vojke; Lena Jorgić, kći Slobodana i Andrijane; Sara Danilović, kći Nikole i Jelene; Una Đurić, kći Milijana i Tanje; Vasilije i Viktor Malinović, sinovi Spomenka i Tijane; Lena Gojković, kći Miroslava i Maje; Aleksandra Trninić, kći Mirka i Sanje; Elena Babić, kći Draženka i Branke; Nika Injac, kći Nikole i Božane; Filip Ševa, sin Vojislava i Marije.

Izvještaj iz Matične službe za 22. avgust 2019. godine

Rođeni: Magdalena i Marija Bakal, kćeri Dragutina i Svjetlane; Andrija Kosić, sin Borisa i Nataše; Mihajlo Jugović, sin Davora i Jelene; Teo Savatić, sin Dejana i Eme; Matija Šips, sin Marka i Jelene; Lazar Pjanić, sin Vedrana i Tanje; Katarina Kovačić, kći Milana i Jelene; Dušan Anđelić, sin Bojana i Milice; Đorđe Lukanović, sin Radivoja i Sonje.

Izvještaj iz Matične službe za 21. avgust 2019. godine

Rođeni: Ilina Gojić, kći Gorana i Maje; Adian Plivac, sin Aldina i Almine; Luka Praštalo, sin Aleksandra i Tee; Petar Radun, sin Ilije i Tamare; Teodora Rogić, kći Vladimira i Milice; Jana Jaćimović, kći Nebojše i Darislavke; Ivan Ilić, sin Predraga i Branke; Luka Lalić, sin Milana i Aleksandre; Tara Lekanić, kći Vanje i Maje.

Izvještaj iz Matične službe za 20. avgust 2019. godine

Rođeni: Mihajlo Savić, sin Dušana i Vesne; Anika Žarković, kći Dejana i Vanje; Eva Branković, kći Siniše i Ružice; Branka Ponorac, kći Lazara i Bojane; Filip Dušanić, sin Dragiše i Marije; Katarina Vujaković, kći Miroslava i Martine; Lena Banjac, kći Milenka i Snježane; Filip Forić, sin Zlatka i Željane; Mihajlo Škrbić, sin Mladena i Milice; Pavle Tešić, sin Božidara i Aleksandre; Kalina Koprena, kći Momira i Nade; Pavle Živanić, sin Bojana i Milice; Matej Šodolović, sin Srđana i Maje; Andrej i Sofija Mijatović, sin i kći Dejana i Ane; Kosta Srdić, sin Borisa i Dijane.

Izvještaj iz Matične službe za 19. avgust 2019. godine

Rođeni: Konstantin Mihajlović, sin Mile i Dragane; Elena Bosančić, kći Tomislava i Suzane; Anastasija Milišić, kći Aranđela i Anđeline; Leon Blagojević, sin Borisa i Nikoline; Matija Mišić, sin Zorana i Milane; Danilo Čobeljić, sin Milana i Željke; Sofija Janjić, kći Saše i Milane; Matej Pezerović, sin Dejana i Biljane; Dušan Popović, sin Krste i Jovane.

Vjenčani: Zoran Knežić, mašinski tehničar i Zorica Berić, trgovac; Gojko Veselinović, novinar i Danijela Milaković, dipl. vaspitač predškolske djece; Saša Stupar, medicinski tehničar i Biljana Dokić, turistički tehničar; Radovan Mirković, kuvar i Kristina Malešević, tehničar drumskog saobraćaja; Nemanja Račić, inž. informatike i Dajana Zeljković, student; Aleksander Milinović, finansijski menadžer i Dijana Milinović, dipl. prostorni planer; Milan Milković, dipl. pravnik i Ana Bundalo, prof. engleskog jezika; Stevan Brkić, dipl. ekonomista i Duška Popović, dipl. ekonomista; Slaviša Đuraš, programer i Diana Vujasinović, dipl. ekonomista; Goran Simić, prof. fizičkog vaspitanja i Sonja Janković, menadžer za odnose sa javnošću.

Izvještaj iz Matične službe za 16. avgust 2019. godine

Rođeni: Pavle Popović, sin Anđelka i Dajane; Julija Mačkić, kći Stefana i Dragane; Mateo Milovanović, sin Nikole i Manuele; Sofija Savić, kći Darka i Dejane; Ksenija Volaš, kći Jovana i Jelene; Anastasia Uzelac, kći Željka i Nedeljke; Lenka Budiša, kći Dejana i Bojane; Natalija Vojvodić, kći Gordana i Violete; Marija Mučibabić, kći Tomislava i Nade; Magdalena Berić, kći Vladimira i Verice; Emilija Jotić, kći Miodraga i Jovane; Sergej Stanković, sin Ranka i Dragane; Anika Simetić, kći Borislava i Miljane; Ana Gavranović, kći Milorada i Jelene.

Izvještaj iz Matične službe za 15. avgust 2019. godine

Rođeni: Nikola Dojčinović, sin Milorada i Daliborke; Luka Suknjaja, sin Gorana i Milene; Tara Milošević, kći Siniše i Nine; Mateja Banjac, kći Duška i Tanje.

Izvještaj iz Matične službe za 14. avgust 2019. godine

Rođeni: Viktor Uvalić, sin Ivana i Sanje; Viktor Štrbac, sin Roberta i Dragane; Zoran Gnjatović, sin Milenka i Zorice; Vedran Pušić, sin Damira i Andree; Anesa Botić, kći Selmina i Mirnese; Marija Jorgić, kći Ratka i Milice; Marina Komljenović, kći Nebojše i Maje; Slaviša Iličić, sin Mladena i Dušanke; Sofija Nedeljković, kći Vladana i Milane; Srđan Bjelovuk, sin Dragoslava i Nataše; Ognjen Karalić, sin Mladena i Tanje; Anđela Bojanić, kći Aleksandra i Ljiljane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 13. avgust 2019. godine

Rođeni: Aneta Crnogorac, kći Branka i Monike; Nemanja Despot, sin Davora i Dragane; Angelina Telić, kći Dejana i Suzane; Igor Lukić, sin Milorada i Andree; Stefan Kaurin, sin Jovana i Nevenke; Anastasija Pucar, kći Bojana i Jelene; Darijan Vadić, sin Milorada i Dragane; Anastasija Erceg, kći Bojana i Željke; Đorđe Tramošljika, sin Nove i Biljane; Jovana Jovičić, kći Petra i Maje; Maksim Matić, sin Davora i Ljubice; Mihajlo Cigan, sin Gorana i Milice; Milica Šibarević, kći Aleksandra i Maje; Andrej Lučić, sin Dragiše i Branke; Aria Tošić, kći Ognjena i Jovane; Danilo Lojpur, sin Srđana i Jelene; Teodor Stojnić, sin Dalibora i Maje.

Izvještaj iz Matične službe za 12. avgust 2019. godine

Rođeni: Lazar Verić, sin Nebojše i Nevene; Sofija Tomašević, kći Aleksandra i Sonje; Staša Višekruna, kći Dragana i Dragane; Pavle Gajić, sin Nevena i Zorice; Ilija Sredić, sin Dragana i Anje; Viktor Budiša, sin Srđana i Kristine; Pavle Sarić, sin Bore i Ane; Sonja Škrbić, kći Dejana i Gorane; Lazar Sejmanović, sin Ognjena i Gordane; Marija Topić, kći Nenada i Dijane.

Vjenčani: Srđo Savić, šumarski tehničar i Stana Milinović, student; Dejan Stanivuković, dipl. inž. poljoprivrede i Vesna Bojanić, dipl. ekonomista; Todor Marić, dipl. inž. poljoprivrede i Jasna Novaković, ekonomski tehničar; Peđa Kekić, informatičar i Valentina Branković, dipl. turizmolog; Nemanja Đurić, tehničar elektronike i Duja Milanović, saobraćajni tehničar; Boris Vučenović, mašinski tehničar i Ivana Kojadinović, ekonomski tehničar; Nikola Šević, mašinski inženjer i Tea Bošnjak, student; Nikola Amidžić, CNC operater i Tatjana Ajder, kozmetički tehničar; Slobodan Pekez, poslastičar i Miroslava Drljača, mašinski tehničar; Srđan Vučić, dipl. ekonomista i Mirela Lojić, hidrološki tehničar; David Ilinčić, trgovac i Sanja Nedić, tehničar telekomunikacija.

Izvještaj iz Matične službe za 9. avgust 2019. godine

Rođeni: Aleksej Srdić, sin Jovana i Vere; Milica Tešić, kći Nebojše i Suzane; Miloš Kovačević, sin Tomislava i Zorane; Aleksandar Jović, sin Mladena i Nede; Pavle Koprena, sin Milana i Jovanke; Sara Kovačević, kći Dejana i Nikoline; Đorđe Talić, sin Mladena i Biljane; Aleksandar Savanović, sin Dragana i Dragane; Isidor Mijatović, sin Ognjena i Nade; Damjan Segić, sin Siniše i Nataše; Tara Čović, kći Peđe i Vukice; Sofija Morača, kći Miloša i Duške.

 

Izvještaj iz Matične službe za 8. avgust 2019. godine

Rođeni: Katarina Obradović, kći Nikole i Sanje; Aleksa Kočić, sin Đorđa i Mirele; Vlado Tomić, sin Ljubiše i Bojane; Andrej Pajčin, sin Mladena i Jelene; Bjanka Uletilović, kći Slaviše i Željke; Teodora Petrović, kći Aleksandra i Vesne; Maksim Marić, sin Siniše i Aleksandre; Milica Trivić, kći Danijela i Branislave; Katarina Kosić, kći Jovana i Snježane; Andrej Zec, sin Petra i Rade.

Izvještaj iz Matične službe za 7. avgust 2019. godine

Rođeni: Lana Čabak, kći Branimira i Snježane; Miloš Ilić, sin Dragana i Dijane; Pavle Trivunović, sin Vlade i Marijane; Filip Ivković, sin Đorđa i Jelene; Natalija Šegrt, kći Nikole i Bojane; Pavle Božić, sin Nemanje i Ružice; Ognjen Arsenić, sin Ozrena i Suzane; Ognjen Kukavica, sin Marinka i Marice; Petar Đurić, sin Radoslava i Dragane; Teodora Tubić, kći Suzane; Luka Branković, sin Aleksandra i Nikoline; Andrej Milaković, sin Milomira i Daniele; Lazar Vasilić, sin Nebojše i Marije.

Izvještaj iz Matične službe za 6. avgust 2019. godine

Rođeni: Sofija Birač, kći Andreja i Milice; Irina Burdelj, kći Dragana i Martine; Vanja Ivić, kći Zdravka i Bojane; Marija Kuzman, kći Marinka i Dijane; Luka Cvetićanin, sin Predraga i Jovane; Sergej Marjanac, sin Aleksandra i Tanje; David Popović, sin Branka i Tatjane; Marina Miletić, kći Nemanje i Radmile; Anja Nikolić, kći Miloša i Jelene; Teodor Dokić, sin Bojana i Dragane; Marija Milinković, kći Boška i Zorice; Vuk Meseldžija, sin Branislava i Dejane; Matej Omičević, sin Rajana i Anđe; Nikolaj Komljenović, sin Željana i Biljane; Nikola Mostarac, sin Đorđa i Bojane; Ognjen Ubiparip, sin Đure i Zorice; Marko Račić, sin Miloša i Anđelije; Tibor Zulić, sin Amera i Romane; Maksim Đukić, sin Radovana i Jelene; Matej Pranjić, sin Borisa i Renate.

Izvještaj iz Matične službe za 5. avgust 2019. godine

Rođeni: Danilo Fatkić, sin Borisa i Milice; Andrija Bundalo, sin Gorana i Jelene; Salih Junuzović, sin Mirsada i Alme; Lazar Jaćimović, sin Dalibora i Milene; Ana Raca, kći Rastka i Jelene; Relja Obradović, sin Slobodana i Nikoline; Luka Karupović, sin Ljubiše i Draženke; Čedo Letić, sin Pere i Bosiljke; Lazar Grgić, sin Dragiše i Silvane; Aleksa Madžarić, sin Mladena i Milijane; Stefan Muzička, sin Danijela i Tatjane; Katarina Jović, kći Gorana i Nataše; Aleksej Bandulaja, sin Danijela i Bojane; Matej Jokanović, sin Novice i Milijane.

Vjenčani: Boris Lakić, novinar i Nataša Pušić, novinar; Predrag Dragić, mašinski tehničar i Sanja Antonić, trgovački tehničar; Atinodoros Mihailidis  (Athinodoros Michailidis), profesionalni sportista i Jasenka Crnomarković, dipl. pravnik; Pavle Kovačević, nautičar i Tamara Subotić, master inž. arhitekture; Dejan Kondić, dipl. profesor geografije i Nina Davidović, etnolog – antropolog; Dragan Ninić, dipl. ekonomista i Aleksandra Radulović, dr medicine; Danilo Šibarević, tehničar drumskog saobraćaja i Mirela Karačić, ekonomista; Bojan Valjak, dipl. inž. poljoprivrede i Bojana Škondrić, dipl. ekonomista; Boris Simić, dipl. pravnik i Valentina Rakić, profesor razredne nastave; Srđan Solarević, vozač i Đurđina Moconja, medicinska sestra; Mladen Milinković, dipl. ekolog i Dragana Vukobrat, student; David Segić, kontrolor letenja i Dajana Stanić, građevinski tehničar; Jugoslav Ćebedžija, tehničar drumskog saobraćaja i Dragana Golubović, kuvar; Borislav Tutić, geodetski tehničar i Dejana Radeta, maturant gimnazije.

Izvještaj iz Matične službe za 2. avgust 2019. godine

Rođeni: Dušan Malešević, sin Radenka i Dajane; Nikola Protić, sin Zorana i Svjetlane; Nikša Markić, sin Nenada i Maje; Ana Katana, kći Dragana i Svjetlane; Lara Vračar, kći Gojka i Slađane; Damjan Kecman, sin Siniše i Milijane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 1. avgust 2019. godine

Rođeni: Danilo Jandrić, sin Gorana i Dragane; Danilo Božunović, sin Milana i Anite; Mihajlo Mitrović, sin Saše i Gordane; Sara Martinović, kći Marina i Danice; Sara Banjac, kći Roberta i Ljubice; Ognjen Savanović, sin Srđana i Ivane; Srđan Golić, sin Milana i Slavice; Kosta Ćoralić, sin Stanka i Sandre.

Izvještaj iz Matične službe za 31. jul 2019. godine

Rođeni: Isidora Kulaga, kći Siniše i Ivane; Lara Šurlan, kći Aleksandra i Maje; Relja Savić, sin Dejana i Sanje; Milan Gajić, sin Branka i Sanje; Mia Malbašić, kći Miroslava i Tamare; Luka Kisin, sin Slobodana i Jelene; Sofija Tešanović, kći Dragoljuba i Nataše; Nikolaj Lolić, sin Đorđa i Gordane.

Izvještaj iz Matične službe za 30. jul 2019. godine

Rođeni: Mihajlo i Jovan Grbić, sinovi Momira i Sonje; Lorena Đukić, kći Slaviše i Snežane; Jakov Šolaja, sin Radenka i Slavice; Viktor Ćosić, sin Maria i Amre; Pavle Slavnić, sin Ranka i Mirjane; Helena Stančić, kći Ljubiše i Vedrane; Irina Čergić, kći Sanjina i Jelene; Kaća Ubović, kći Milana i Tatjane; Veljko Bojanić, sin Slobodana i Milane; Aleksej Dobraš, sin Duška i Nataše.

Izvještaj iz Matične službe za 29. jul 2019. godine

Rođeni: Tijana Ivanković, kći Nevenka i Danijele; Lazar Ilisić, sin Zorana i Marijane; Đorđe Mihić, sin Danijela i Tijane; Katarina Krčmar, kći Mladena i Biljane; Nemanja Tadić, sin Đorđa i Aleksandre.

Vjenčani: Slobodan Plavšić, dipl. inž. mašinstva i Tatjana Sergejevna, dipl. pravnik; Miloš Grbić, muzičar i Bojana Mačkić, etnomuzikolog; Stevica Đumić, poslovno-pravni tehničar i Sanja Novaković, dipl. pedagog; Duško Bukva, dipl. ekonomista i Milica Vujić, dipl. ekonomista; Danijel Dujlović, veterinarski tehničar i Dejana Pajić, tehničar elektronike; Nemanja Narić, tehničar poštanskog saobraćaja i Dajana Džajić, građ. tehničar; Zoran Bulajić, mašinski tehničar i Gordana Polić, poljoprivredni tehničar; Alen Anikić, elektrotehničar i Jelena Dragičević, ekonomski tehničar; Aleksandar Šućur, dipl. inž. arhitekture i Maja Gavrilović, prof. srpskog i italijanskog jezika; Goran Topić, ljekar i Danijela Bajalica, profesor; Siniša Kuzmanović, mehaničar mašina i postrojenja i Suzana Mudrinić, tekstilni tehničar; Dragan Popović, CNC programer i Snežana Barišić, student; Miroslav Pilipović, elektrotehničar i Đurđina Janković, prof. razredne nastave; Nebojša Vukajlović, dipl. inž. geodezije i Darija Mirosavljević, student; Zoran Mrđenović, elektrotehničar i Sandra Skenderija, master razredne nastave;  Ermin Čavka, ugostiteljski tehničar i Aldijana Muhić, frizer.

Izvještaj iz Matične službe za 26. jul 2019. godine

Rođeni: Aleksandar Mitrović, sin Dejana i Branke; Gavrilo Zečević, sin Milana i Karoline; Marija Radonjić, kći Davora i Jelene; Sara Javor, kći Emira i Senade; Filip Stanić, sin Saše i Irene; Ivana Simatović, kći Draška i Mirjane; Jelena Maglov, kći Save i Zorane.

Izvještaj iz Matične službe za 25. jul 2019. godine

Rođeni: Đorđe Marić, sin Darka i Silvane; Anja Vujković, kći Stojana i Slobodanke; Kira Gambiroža, kći Đorđa i Borke; Filip Gašić, sin Srđana i Dragane; Andrija Bekić, sin Slobodana i Maje; Branka Prijević, kći Milojka i Mare.

 

Izvještaj iz Matične službe za 24. jul 2019. godine

Rođeni: Kalina Tešić, kći Aleksandra i Vladane; Filip Kukrika, sin Vladimira i Renate; Todor Marković, sin Branka i Nataše; Mihailo Slijepčević, sin Dejana i Minje; Vedran Babić, sin Dejana i Milene; Ema Vuković, kći Borislava i Danane; Sofija Šušnjar, kći Boška i Višnje; Anika Filipović, kći Aleksandra i Jovane; Ivan Novaković, sin Slobodana i Olivere; Todor Živanović, sin Branislava i Minje; Anastasija Vukotić, kći Danijela i Tamare; Vedran Bugeza, sin Mile i Željke; Jana Sikimić, kći Marka i Slađane; Leonora Čorokalo, kći Gorana i Nikoline; Pavle Gajić, sin Nemanje i Suzane.

Izvještaj iz Matične službe za 23. jul 2019. godine

Rođeni: Tina Onufrija, kći Petra i Slađane; Anja Miličević, kći Zorana i Diane; Viktor Galić, sin Dragana i Sanje; Vasilije i Luka Gvozden, sinovi Rada i Slavice; Elena Čapljak, kći Bojana i Nevenke; Vasilije Mlađenović, sin Dragana i Sare; Esma Alagić, kći Elvira i Ramize; Julia Srdić, kći Radomira i Dragane; Nemanja Buvač, sin Borislava i Đane; Dušan Gajić, sin Daria i Jovane; Karolina Vasiljević, kći Milana i Bojane; Una Janković, kći Zorana i Vedrane; Danilo Blagojević, sin Gorana i Dragane; Simona Milijević, kći Milana i Daliborke; Ana Galić, kći Željka i Branke; Ana Stojaković, kći Vasilija i Snježane.

Izvještaj iz Matične službe za 22. jul 2019. godine

Rođeni: Milica Perković, kći Dejana i Tatjane; Tatjana Stanković, kći Brane i Stojanke; Pavle Krkljić, sin Dragana i Dragane; Jana Šipka, kći Aleksandra i Jovane; Lena Popadić, kći Saše i Željane; Biljana Rađenović, kći Luke i Dajane.

Vjenčani: Dragan Avramović, mašinski tehničar i Ranka Đukić, mašinski tehničar; Pero Kuzmanović, penzioner i Dajana Tadić, dipl. ekonomista; Marko Marčeta, trgovac i Dajana Kaurčić, frizer; Branko Kalamanda, zubni tehničar i Milana Trivunić, zubno-stomatološki tehničar; Dejan Strika, elektroničar telekomunikacija i Silvana Petković, dipl. inž. geodezije; Vladimir Veselinović, dipl. pravnik i Suzana Marinković, trgovački tehničar; Aleksandar Košpić, dr medicine i Jelena Vučanović, dipl. ekonomista.

Izvještaj iz Matične službe za 19. jul 2019. godine

Rođeni: Dunja Babić, kći Mišela i Milane; Leonid Pešić, sin Dragana i Anđele; Stefan Mazalica, sin Duška i Ane; Sofija Đokić, kći Brana i Daniele; Ilija Sandić, sin Bogoljuba i Milke; Teo Lojpur, sin Saše i Šerife; Anja Jović, kći Nemanje i Radenke; Todor Grahovac, sin Srđana i Katarine; Petar Čelebić, sin Miloša i Slađane.

Izvještaj iz Matične službe za 18. jul 2019. godine

Rođeni: Jovana Janković, kći Dalibora i Aleksandre; Vukašin Pavlović, sin Srđana i Nataše; Petra Udovčić, kći Srđana i Sonje; Stefan Ožegović, sin Dejana i Jelene; Una Pejaković, kći Milana i Sanele; Jovan Pojatar, sin Laze i Marte; Petar Janković, sin Orjena i Ines; Gojko Vukmir, sin Nenada i Mirjane; Nikola Bojanić, sin Željka i Rose; Miloš Radić, sin Aleksandra i Olene.

Izvještaj iz Matične službe za 17. jul 2019. godine

Rođeni: Maksim Galić, sin Bore i Gorane; Elena Mrđa, kći Željka i Ane; Marija Bosančić, kći Momira i Mirjane; Anđela Gavur, kći Zorana i Jelene; Tijana Dragojević, kći Aleksandra i Mirjane; Mija Ćulum, kći Dejana i Irene; Natalija Simičić, kći Stanka i Vedrane; Anja Vujičić, kći Siniše i Angeline; Tara Kosić, kći Dejana i Nataše; Luka Čupeljić, sin Siniše i Slađane; Nikša Kačavenda, sin Miroslava i Pavline; Andrej Milinčić, sin Dragana i Andree.

Izvještaj iz Matične službe za 16. jul 2019. godine

Rođeni: Marija Radić, kći Nenada i Milene; Jovan Keleman, sin Slavka i Dragane; Miloš Manojlović, sin Zorana i Dajane; Nađa Dević, kći Dražena i Vesne; Valerija Lukić, kći Radenka i Milane; Sofija Kresojević, kći Bojana i Tamare; Milica Arapović, kći Dragoslava i Dragane; Strahinja Milaković, sin Mijodraga i Tamare; Matea Momić, kći Zlatana i Ljiljane; Damjan Đurić, sin Ognjena i Dragomirke; Nikša Radoja, sin Milana i Nataše; Saša Pavlović, sin Željka i Brankice; Dejan Agić, sin Aleksandra i Tamare; Nikolija Topić, kći Gorana i Dragane; Veljko Jotanović, sin Nemanje i Sanje; Jakov Okilj, sin Nemanje i Une; Zara Kragulj, kći Feđe i Vanese; Mila Mandić, kći Gorana i Sandre.

Izvještaj iz Matične službe za 15. jul 2019. godine

Rođeni: Nikša Hrka, sin Darka i Jelene; Adna Handan, kći Dine i Amire; Uroš Janković, sin Predraga i Slađane; Nemanja Kralj, sin Aleksandra i Marije; Teodora Savić, kći Božidara i Jelene; Nebojša Pavičić, sin Nedeljka i Gorane; Anastasija Olić, kći Nebojše i Nine; Anja Blagojević, kći Vladana i Jovane; Filip Mandić, sin Dražena i Marije; Mihajlo Grmuša, sin Veljka i Mirele; Sara Peno, kći Vida i Maje; Lazar Vulin, sin Igora i Mirjane.

Vjenčani: Alen Talić, dipl. inž. medicinsko-laboratorijske dijagnostike i Zorana Zec, medicinski tehničar; Levon Keleman, programer i Ivana Fedoran, mr farmacije; Đorđo Savić, inž. menadžmenta i Bojana Nikodinović, fizioterapeut; Marko Tripić, dipl. ekonomista i Maja Amidžić, dipl. muzički umjetnik – gitarista; Ognjen Pandža, automehaničar i Zorana Janković, prehrambeni tehničar; Aleksandar Macanović, medicinski tehničar-anestetičar i Dražena Blagojević, medicinski tehničar; Dejan Andrić, poljoprivredni tehničar i Lana Bogdanović, fizioterapeutski tehničar; Dobrivoje Popović, VKV i Danijela Marić, dipl. ekolog; Dario Divljak, tehničar drumskog saobraćaja i Dragana Vučić, ekonomski tehničar.

Izvještaj iz Matične službe za 12. jul 2019. godine

Rođeni: Tamara, Andrea i Vojislav Marković, kćeri i sin Strahinje i Borke; Ognjen Damjanović, sin Nebojše i Slobodanke; Pavle Stanišić, sin Danijela i Sandre; Luka Ratković, sin Srđana i Brankice; Novak Brkić, sin Miloša i Kristine; Iskra Reljić, kći Vladimira i Jelene; Mak Hrgić, sin Boška i Ide; Mila Pokrajac, kći Ljubomira i Silvije; Tia Knežević, kći Andreja i Tee; Njegoš Janković, sin Dejana i Jovane.

Izvještaj iz Matične službe za 11. jul 2019. godine

Rođeni: Nikša Ćulum, sin Borislava i Slađane; Ana Kusić, kći Igora i Zdravke; Lazar Barišić, sin Bogdana i Vesne; Sofija Ćejić, kći Igora i Dragane; Sofija Kragić, kći Radana i Zorice; Novak Đuza, sin Momčila i Bojane; Andrea Obradović, kći Bojana i Milane; Teodor Kerkez, sin Stanimira i Marijane; Ivana Veselinović, kći Borisa i Slađane; Vukašin Knežević, sin Uglješe i Ivane; Simeon Pantić, sin Čede i Stane; Filip Đukić, sin Dalibora i Dijane; Tamara Đukić, kći Gorana i Dajane; Matija Savanović, sin Đorđa i Dragane.

Izvještaj iz Matične službe za 10. jul 2019. godine

Rođeni: Emilija Romić, kći Mirka i Silvane; Sofija Tovilović, kći Nemanje i Slađane; Stefan Vuleta, sin Radoslava i Tanje; Dunja Čekić, kći Milana i Nataše; Luka Jovanović, sin Jovana i Vlatke; Vuk Boromisa, sin Dragana i Daliborke; Anja Lazić, kći Slobodana i Albane; Teodora Cvijetić, kći Zorana i Mirjane; Azarija Milašinović, kći Milana i Dajane; Milica Čutura, kći Željka i Ljiljane; Sunčica Popović, kći Sretena i Dajane.

Izvještaj iz Matične službe za 9. jul 2019. godine

Rođeni: Filip Smilčić, sin Darija i Sande; Dunja Todorović, kći Vladimira i Zerine; Marija Šešić, kći Dejana i Dajane; Elena Šikić, kći Srđana i Milane; Lazar Šipka, sin Dragana i Maje; Kosta Brborović, sin Siniše i Tamare; Magdalena Samardžić, kći Slaviše i Snježane; Vedran Davidović, sin Dragana i Danijele; Damjana Milašinović, kći Radislava i Zorice; Kalina Đapin, kći Božidara i Danijele; Staša Hrvaćanin, kći Milana i Bojane; Andrej Ćetojević, sin Saše i Nikoline.

Izvještaj iz Matične službe za 8. jul 2019. godine

Rođeni: Arsenije Tamamović, sin Srđana i Lazarele; Gabrijela Pećanac, kći Stefana i Dragane; Martina Ličinar, kći Zlatka i Milanke; Sofija Maletić, kći Zorana i Branke; Andrej Đukić, sin Roberta i Jelene; Kalina Medić, kći Gorana i Jovane; Viktor Džajić, sin Miloša i Biljane.

Vjenčani: Goran Maksimović, tehničar drumskog saobraćaja i Ivana Tepić, dipl. ekonomista; Dragan Bodiroža, automehaničar i Danka Praštalo, frizer; Aleksandar Rujević, tehničar elektronike i Tijana Četnik, tehničar-modelar odjeće; Saša Arsenić, saobraćajni tehničar i Zorana Slijepčević, student; Saša Stojaković, elektrotehničar računara i Đulija Aćimović, tehničar dizajna i enterijera i ind. proizvoda; Nemanja Đorđević, ekonomski tehničar i Nikolina Trkulja, tehničar računarstva; Mladen Majstorović, elektrotehničar i Natalija Šikanić, student; Dalibor Radulj, dipl. inž. poljoprivrede i Maja Pezer, prof. razredne nastave; Dejan Miljić, mr farmacije i Milana Ilić, mr farmacije; Zlatan Miličević, elektrotehničar i Jovana Rajačić, zubno-stomatološki tehničar; Srećko Milosavić, konobar i Jovana Kaurin, student; Dejan Marić, tehničar drumskog saobraćaja i Jovana Opačić, frizer.

Izvještaj iz Matične službe za 5. jul 2019. godine

Rođeni: Mane Vuković, sin Miroslava i Tamare; Dunja Vojvodić, kći Duška i Gordane; Gavrilo Kresojević, sin Saše i Marije; Ajla Čamdžić, kći Jasmina i Vedrane; Tea Šarac, kći Vladimira i Katarine; Ilija Kiklić, sin Gorana i Stanislave; Relja Babić, sin Aleksandra i Jelene; Stevan Škorić, sin Dragana i Nikoline; Nađa Trivić, kći Miloša i Bojane: Nikolaj Baškalo, sin Feđe i Nataše.

Izvještaj iz Matične službe za 4. jul 2019. godine

Rođeni: Sofija Vuković, kći Dragana i Dragane; Lazar Perković, sin Dejana i Branislave; Nenad Stojnić, sin Gorana i Milice; Gavrilo Ponorac, sin Miroslava i Milke; Anja Govedar, kći Milana i Biljane; Magdalena Đumić, kći Nikole i Dajane; Helena Mehić, kći Gorana i Dijane; Viktorija Dimitrić, kći Zorana i Nataše; Matea Vukosavljević, kći Vladimira i Svetlane; Nađa Zarić, kći Milana i Slobodanke; Milica Janković, kći Željka i Bojane; Lena Radujković, kći Branka i Zvezdane; Viktor Nikšić, sin Darija i Milice; Ognjen Marković, sin Nedeljka i Pelke.

 

Izvještaj iz Matične službe za 3. jul 2019. godine

Rođeni: Veljko Čekić, sin Danijela i Jelene; Irina Danilović, kći Marka i Nede; Sergej Čučak, sin Nenada i Sanje; Aleksandar Kostadinović, sin Konstantina i Andree; Mihajlo Ivanović, sin Pere i Đuke; Mia Jelisavac, kći Đorđa i Irene; Boris Stojaković, sin Danijela i Darije; Maša Vidović, kći Milana i Jovane; Andrej Lužija, sin Aleksandra i Dragane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 2. jul 2019. godine

Rođeni: Milica i Nikola Berak, kći i sin Zorana i Aleksandre; Tarik i Ajša Rahmanović, sin i kći Nevresa i Melise; Matej Žarić, sin Dragana i Petre; Luka Budić, sin Nenada i Nataše; Erna Šehović, kći Bećira i Elbime; Milica Slijepčević, kći Borisa i Jelene; Danilo Dukić, sin Darka i Aleksandre; Petra Glavendekić, kći Vladimira i Tatjane; Helena Blažević, kći Marija i Svjetlane; Saša Ćup, sin Darija i Brankice; Gorana Blagić, kći Gorana i Gordane; Amir Poprženović, sin Adnana i Selme; Arsenije Petković, sin Željka i Vedrane; Jana Mirčić, kći Darka i Danijele; Kristijan Đurić, sin Velibora i Dragane; Danica Lolić, kći Božidara i Željane; Ina Makarić, kći Alena i Marine; Danilo Milaković, sin Bojana i Milene.

Izvještaj iz Matične službe za 1. jul 2019. godine

Rođeni: Blaže i Simeona Grubač, sin i kći Milana i Tatjane; Ajdin i Aldin Jusufović, sinovi Adisa i Samre; Pavle i Lenka Krčić, sin i kći Željka i Dražane; Lazar Đekić, sin Borislava i Kristine; Sofija Rogić, kći Slaviše i Dajane; Tara Krivaja, kći Marija i Mirele; Vasilije Suvajčević, sin Zorana i Snježane; Vuk Vujić, sin Bore i Dragane.

Vjenčani: Mirza Teskeredžić, elektrotehničar i Merisa Grahić, dipl. ekonomista; Branko Mlađenović elektrotehničar i Jelena Zec, dipl. ekonomista; Miloš Vidić, dipl. inž. poljoprivrede i Dragana Manojlović, dipl. inž. poljoprivrede; Vukašin Marković, razvojni inženjer i Biljana Đapić, dipl. pravnik; Nenad Bukša, električar i Habiba Muhader, tekstilni tehničar; Dragan Stojanović, dipl. ekonomista i Dajana Radanović, dipl. pravnik;  Miroslav Golijanin, saobraćajni tehničar i Sanja Milosavljević, knjigovođa; Filip Adamović, profesionalni sportista i Joana Valentina, pravni savjetnik; Stefan Stanković, dr medicine i Angelica Lizette Arce Zuniga, dr medicine; Njegoš Petrović, advokat i Maja Jovičić, dipl. pravnik; Aleksandar Reljić, informatičar i Danijela Grgić, građevinski tehničar; Ratomir Baštić, dipl. pravnik i Tina Andrić, carinski tehničar; Marko Salapura, dipl. inž. građevine i Bojana Šarić, dipl.medicinar fizioterapije; Milan Bulajić, mašinski inženjer i Aleksandra Kalkan, dipl. pravnik; Dejan Stojanović, mr farmacije i Neda Jeftenić, dr stomatologije.

Izvještaj iz Matične službe za 28. jun 2019. godine

Rođeni: Marina i Ana Popović, kćeri Aleksandra i Suzane; Ajna Đaferović, kći Nermina i Sanele; David Kačavenda, sin Nebojše i Gabrijele; Jovan Topić, sin Zorana i Milke; Sara Jorgić, kći Dejana i Staše; Sanjin i Arsen Švraka, sinovi Tihomira i Danice; Nađa Ivanović, kći Đorđa i Maje; Aleksandar Milašinović, sin Branka i  Gordane; Vasilije Milašinović, sin Branka i Gordane; Sunčica Tuckešić, kći Bojana i Tanje; Vasilije Ćulibrk, sin Borislava i Gorane.

Izvještaj iz Matične službe za 28. jun 2019. godine

Rođeni: Marina i Ana Popović, kćeri Aleksandra i Suzane; Ajna Đaferović, kći Nermina i Sanele; David Kačavenda, sin Nebojše i Gabrijele; Jovan Topić, sin Zorana i Milke; Sara Jorgić, kći Dejana i Staše; Sanjin i Arsen Švraka, sinovi Tihomira i Danice; Nađa Ivanović, kći Đorđa i Maje; Aleksandar Milašinović, sin Branka i  Gordane; Vasilije Milašinović, sin Branka i Gordane; Sunčica Tuckešić, kći Bojana i Tanje; Vasilije Ćulibrk, sin Borislava i Gorane.

Izvještaj iz Matične službe za 27. jun 2019. godine

Rođeni: Nađa Kunovac, kći Nikole i Sanje; Danica Backović, kći Nenada i Bojane; Katarina Borojević, kći Milana i Jelene; Teodor Nagraisalović, sin Mihajla i Gabriele; Viktor Bukva, sin Ozrena i Vesne; Dea Kopranović, kći Jelenka i Stanislave; Dajana Rodić, kći Marka i Milijane; Kolja Pandžić, sin Milana i Tatjane; Anastasija Cvišić, kći Darija i Suzane; Nikša Mihaljčić, sin Bojana i Marije; Pavle Babić, sin Darija i Gorane; Mateja Erak, kći Aleksandra i Zvezdane; Hamza Sedić, sin Aldina i Šejle; Tea Đurović, kći Ljubiše i Sanje; Matija Šabić, sin Igora i Svetlane.

Izvještaj iz Matične službe za 26. jun 2019. godine

Rođeni: Helena Šukalo, kći Duška i Stojanke; Luka Radić, sin Vladana i Olje; Petra Mišanović, kći Darijana i Marijane; Aleksej Mastalo, sin Branislava i Jelene; Stefan Ivanović, sin Perice i Svjetlane.

Izvještaj iz Matične službe za 25. jun 2019. godine

Rođeni: Damjan Đurđević, sin Darija i Dragane; Vukašin Trivunović, sin Borislava i Svjetlane; Sonja Smiljić, kći Borisa i Jelene; Arsenije Došenović, sin Vladimira i Julije; Lazar Lolić, sin Bojana i Zorane; Mihajlo Krmpot, sin Igora i Adrijane; Jana Obradović, kći Gorana i Jelene; Lazar Muždeka, sin Miloša i Milane; Bogdan Blagojević, sin Mladena i Nikoline; Jovan Grbić, sin Ognjena i Aleksandre; Lazar Gaković, sin Slaviše i Ilijane; Maksim Vujičić, sin Maria i Branke.

 

Izvještaj iz Matične službe za 24. jun 2019. godine

Rođeni: Kiril i Vasil Mirković, sinovi Vladimira i Tijane; Anastasija Todorović, kći Draška i Danke; Janko Marković, sin Dalibora i Suzane; Matej Vukelić, sin Nevenka i Borjane; Danijel Jeremić, sin Siniše i Dragane; Helena Korov, kći Boška i Emine; Tara Gluvić, kći Duška i Nevene.

Vjenčani: Ćurlić Milan, ekonomista i Aleksić Željka, ekonomista; Majstorović Goran, diplomirani pravnik i Vuković Milena, diplomirani inž. građevinarstva; Komljenović Dario, elektrotehničar računara i Hrnjak Danijela, diplomirani inž. poljoprivrede;  Danilović Nikola, policijski službenik i Đekanović Milica, tehničar drumskog saobraćaja;  Kunovac Aleksandar, konobar i Lešnjaković Jelena, diplomirani ekonomista;  Despot Davor, vozač i Krčmar Dragana, trgovački tehničar;  Kosić Milan, diplomirani inž. arhikteture i Crnković Nataša, ekolog;  Mišić Branko, administrativni radnik i Prosan Maja, apsolvent prava; Jošić Goran, cvjećar i Puzić Olja, frizer; Brdar Nemanja, mašinski inženjer i Topić Marina, diplomirani ekonomista; Dabić Vladan, diplomirani pravnik i Bijelić Loredana, diplomirani ekonomista; Jović Predrag, mašin-bravar i Šipka Gordana,  kozmetički tehničar;  Rajković Dario, poljoprivrednik i Ćulum Dragana, trgovački tehničar; Balaban Gordan, diplomirani pravnik i Milinović Milana, diplomirani pravnik; Dragičević Stefan, diplomirani IT inženjer i Malešević Irena, diplomirani novinar; Srdić Miloš, diplomirani novinar i Brnić Tijana, diplomirani ekolog.

Izvještaj iz Matične službe za 21. jun 2019. godine

Rođeni: Robert Dobraš, sin Vedrana i Alise; Tara Ožegović, kći Borisa i Ljubice; Katja Milinković, kći Aleksandra i Jelene; Kosta Mršić, sin Mrđana i Bojane; Mia Inić, kći Miloša i Tijane; Teodor Gverić, sin Mladena i Jovane.

Izvještaj iz Matične službe za 20. jun 2019. godine

Rođeni: Jakov Čolić, sin Ozrena i Vanje; Mihajlo Vokić, sin Dejana i Snježane; Arsenije Kavić, sin Srđana i Marijane; Tijana Jalić, kći Radenka i Bosiljke; Natalija Karupović, kći Slaviše i Mirjane; Danka Jovičić, kći Željka i Aleksandre; Filip Popović, sin Novice i Maje; Una Novaković, kći Ratka i Dajane; Kalina Čavić, kći Zorana i Slobodanke; Božidar Predojević Sedić, sin Branislava i Mariane; Dominik Crnadak, sin Alena i Dijane; Vasilije Balaban, sin Željka i Dragane.

Izvještaj iz Matične službe za 19. jun 2019. godine

Rođeni: Lazar Radišić, sin Nikole i Dubravke; Iris Marinković, kći Nevena i Milice; Ana Damjanović, kći Nemanje i Marije; Vuk Mijić, sin Bojana i Alene; Relja Popović, sin Dragana i Jelene; Ana Pašalić, kći Dražena i Nevene; Leon Ilić, sin Njegoša i Vanje; Jana Ristić, kći Borisa i Ines; Sonja Mićić, kći Saše i Danijele; Mia Rogić, kći Danijela i Žane; Dejan Srebro, sin Miloša i Božane; Stefan Stojaković, sin Svjetlane; Lenka Šušnjara, kći Vladimira i Smiljane; Dunja Jovanović, kći Željka i Jovane; Adam Stegić, sin Darija i Julijane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 18. jun 2019. godine

Rođeni: Đorđe Tešić, sin Ognjena i Milijane; Filip Rogić, sin Gorana i Ane; Petar Kostadinović, sin Darka i Dubravke; Milana Miodanić, kći Duška i Jelene; Teja Pikula, kći Bojana i Nataše; Stefan Domuz, sin Radomira i Milene; Tara Rosić, kći Sanela i Vedrane; Vid Aćimović, sin Aleksandra i Mihaele; Luka Srdić, sin Ognjena i Sanje; Mihajlo Lojić, sin Dragana i Danijele; Viktor Radaković, sin Miše i Aleksandre; Tadej Klepić, sin Save i Bojane; Jovana i Irina Radivojević, kćeri Duška i Slađane; Vanja Đukić, kći Nenada i Nikoline; Isidora Komlenić, kći Želimira i Mirjane; Sofija Đuričić, kći Slobodana i Dajane; Aleksej Trtić, sin Vanje i Branke; Elena Kragulj, kći Renata i Sonje.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 17. jun 2019. godine

Rođeni: Marija Madžar, kći Dejana i Milice; Milica Karanović, kći Zorana i Stojanke; Stela Stjepanović, kći Aleksandra i Tanje; Arsenije Radoja, sin Jovice i Dijane; David Milić, sin Boška i Biljane; Đorđe Đaković, sin Luke i Sanje; Sofija Mirković, kći Dragana i Nikoline; Nikša Kušljić, sin Marka i Nevene; Uroš Kuzmanović, sin Gorana i Slađane; Petar Milošević, sin Milana i Mirjane.

Vjenčani: Dejan Kosić, dipl. ekonomista i Nataša Vrebac, likovni tehničar; Gabrijel Mitović, medicinski tehničar i Jelena Kalik, tekstilni tehničar; Ognjen Vukmanović, turistički tehničar i Tamara Slijepac, turistički tehničar; Kosta Šešić, ugostiteljsko-kulinarski tehničar i Vesna Latinović, ekonomski tehničar; Miroslav Matić, dipl. dizajner i Slađana Kitić Zlatar, dr stomatologije; Darko Miljuš,  elektrotehničar računarstva i informatike i Jovana Ponjević, frizer; Majo Vujović, mašinski tehničar i Sonja Jestrović, mašinski tehničar; Mladen Stojanović, ugostiteljski tehničar i Slavica Popović, dipl. medicinsko-laboratorijski inženjer; Milić Marjanović, električar i Jelena Berendika, ekonomski tehničar; Andrej Omerkadić, dipl. inž. saobraćaja i Aleksandra Bajić, student; Dejan Gotovac, dr stomatologije i Leara Tomić, prof. ruskog jezika; Darjan Deležan, poslovni-pravni tehničar i Milica Paspalj, vaspitač; Aleksandar Tovilović, mašinski tehničar i Sanela Jakovljević, dipl. inž. geodezije.

Izvještaj iz Matične službe za 14. jun 2019. godine

Rođeni: Lena Krivokuća, kći Darka i Dragane; Bojana Topić, kći Ognjena i Branke; Sergej Zec, sin Sandra i Maje; Luka Knežić, sin Aleksandra i Elizabet; Mihajlo Krajišnik, sin Duška i Mladenke; Marija Stančić, kći Gorana i Mirjane; Monika Amidžić, kći Zdravka i Ljiljane; Nikola Vidović, sin Miladina i Vladane.

Izvještaj iz Matične službe za 13. jun 2019. godine

Rođeni: Milica Nikolić, kći Nebojše i Dijane; Kristijan Nahirni, sin Darka i Aleksandre; Sofija Čičić, kći Luke i Milene; Aleksej Krejić, sin Srđana i Natalije; Iva Radonjić, kći Saše i Kristine; Katarina Ninković, kći Vladimira i Marijane.

Izvještaj iz Matične službe za 12. jun 2019. godine

Rođeni: Tara Lukić, kći Ognjena i Slađane; Nađa Karlaš, kći Igora i Nataše; Andrija Berak, sin Igora i Rajke; Konstantin Cvijanović, sin Milka i Katsiaryna Ivanovne; Sergej Nikolić, sin Aleksandra i Nikoline; Đorđe Despot-Vuletić, sin Borisa i Sanje; Nikolina Miščević, kći Srđana i Dragane; Mihajlo Suvajac, sin Igora i Zvjezdane; Anastasija Radusinović, kći Dragana i Milice; Miloš Grujić, sin Danijela i Brankice; Sergej Kozomara, sin Miroslava i Maje; Filip Malkić, sin Dejana i Žakline.

 

Izvještaj iz Matične službe za 11. jun 2019. godine

Rođeni: Dragana Tomić, kći Perice i Jovane; Aleksandar Jakovljev, sin Janisa i Suzane; Una Dojčinović, kći Miroslava i Dušane; Jelena i Nemanja Pijetlović, kći i sin Darija i Bojane; Lara Ristić, kći Dejana i Maje; Lazar Popović, sin Danijela i Jelene; Kosta Brnić, sin Miomira i Jane; Andrea Marinković, kći Milivoja i Tijane; Tara Babić, kći Vladimira i Slađane; Luka Jokić, sin Jasminka i Srđane; Jovan Vasiljević, sin Neđe i Dejane; Magdalena Bojanić, kći Bojana i Dijane.

Izvještaj iz Matične službe za 10. jun 2019. godine

Rođeni: Tamara Kokić, kći Nediljka i Jelene; Kosta Vulin, sin Nebojše i Valentine; Todor Keserović, sin Dragana i Snježane; Andrej Pejić, sin Saše i Dragane.

Vjenčani: Ognjen Kremenović, prof. fizičkog vaspitanja i sporta i Milica Trninić, dipl. pravnik; Srđan Stojčić, IT stručnjak i Sonja Pinević, dipl. ekonomista; Boris Vidović, limarski tehničar  i Veronika Džajić, medicinski tehničar; Phillip Michael Aliff, student i Adriana Ćup, dipl. inž. informatike; Gojko Novaković, dipl. inž. saobraćaja i Dijana Tanasić, dipl. inž. saobraćaja; Aleksandar Pavlović, protetičar i Borjana Đokić, dipl. pravnik; Nedeljko Petrović, građevinski tehničar i Sandra Turudija, dipl. psiholog; Srđan Mihajlović, tehničar drumskog saobraćaja i Jelena Jaćimović, mr farmacije; Dragan Marić, autolimar i Rajka Stanivuković, tehničar elektronike; Vladimir Đumić i Sandra Smiljanić.

Izvještaj iz Matične službe za 30. jul 2019. godine

Rođeni: Mihajlo i Jovan Grbić, sinovi Momira i Sonje; Lorena Đukić, kći Slaviše i Snežane; Jakov Šolaja, sin Radenka i Slavice; Viktor Ćosić, sin Maria i Amre; Pavle Slavnić, sin Ranka i Mirjane; Helena Stančić, kći Ljubiše i Vedrane; Irina Čergić, kći Sanjina i Jelene; Kaća Ubović, kći Milana i Tatjane; Veljko Bojanić, sin Slobodana i Milane; Aleksej Dobraš, sin Duška i Nataše.

Izvještaj iz Matične službe za 29. jul 2019. godine

Rođeni: Tijana Ivanković, kći Nevenka i Danijele; Lazar Ilisić, sin Zorana i Marijane; Đorđe Mihić, sin Danijela i Tijane; Katarina Krčmar, kći Mladena i Biljane; Nemanja Tadić, sin Đorđa i Aleksandre.

Vjenčani: Slobodan Plavšić, dipl. inž. mašinstva i Tatjana Sergejevna, dipl. pravnik; Miloš Grbić, muzičar i Bojana Mačkić, etnomuzikolog; Stevica Đumić, poslovno-pravni tehničar i Sanja Novaković, dipl. pedagog; Duško Bukva, dipl. ekonomista i Milica Vujić, dipl. ekonomista; Danijel Dujlović, veterinarski tehničar i Dejana Pajić, tehničar elektronike; Nemanja Narić, tehničar poštanskog saobraćaja i Dajana Džajić, građ. tehničar; Zoran Bulajić, mašinski tehničar i Gordana Polić, poljoprivredni tehničar; Alen Anikić, elektrotehničar i Jelena Dragičević, ekonomski tehničar; Aleksandar Šućur, dipl. inž. arhitekture i Maja Gavrilović, prof. srpskog i italijanskog jezika; Goran Topić, ljekar i Danijela Bajalica, profesor; Siniša Kuzmanović, mehaničar mašina i postrojenja i Suzana Mudrinić, tekstilni tehničar; Dragan Popović, CNC programer i Snežana Barišić, student; Miroslav Pilipović, elektrotehničar i Đurđina Janković, prof. razredne nastave; Nebojša Vukajlović, dipl. inž. geodezije i Darija Mirosavljević, student; Zoran Mrđenović, elektrotehničar i Sandra Skenderija, master razredne nastave;  Ermin Čavka, ugostiteljski tehničar i Aldijana Muhić, frizer.

Izvještaj iz Matične službe za 26. jul 2019. godine

Rođeni: Aleksandar Mitrović, sin Dejana i Branke; Gavrilo Zečević, sin Milana i Karoline; Marija Radonjić, kći Davora i Jelene; Sara Javor, kći Emira i Senade; Filip Stanić, sin Saše i Irene; Ivana Simatović, kći Draška i Mirjane; Jelena Maglov, kći Save i Zorane.

Izvještaj iz Matične službe za 25. jul 2019. godine

Rođeni: Đorđe Marić, sin Darka i Silvane; Anja Vujković, kći Stojana i Slobodanke; Kira Gambiroža, kći Đorđa i Borke; Filip Gašić, sin Srđana i Dragane; Andrija Bekić, sin Slobodana i Maje; Branka Prijević, kći Milojka i Mare.

 

Izvještaj iz Matične službe za 24. jul 2019. godine

Rođeni: Kalina Tešić, kći Aleksandra i Vladane; Filip Kukrika, sin Vladimira i Renate; Todor Marković, sin Branka i Nataše; Mihailo Slijepčević, sin Dejana i Minje; Vedran Babić, sin Dejana i Milene; Ema Vuković, kći Borislava i Danane; Sofija Šušnjar, kći Boška i Višnje; Anika Filipović, kći Aleksandra i Jovane; Ivan Novaković, sin Slobodana i Olivere; Todor Živanović, sin Branislava i Minje; Anastasija Vukotić, kći Danijela i Tamare; Vedran Bugeza, sin Mile i Željke; Jana Sikimić, kći Marka i Slađane; Leonora Čorokalo, kći Gorana i Nikoline; Pavle Gajić, sin Nemanje i Suzane.

Izvještaj iz Matične službe za 23. jul 2019. godine

Rođeni: Tina Onufrija, kći Petra i Slađane; Anja Miličević, kći Zorana i Diane; Viktor Galić, sin Dragana i Sanje; Vasilije i Luka Gvozden, sinovi Rada i Slavice; Elena Čapljak, kći Bojana i Nevenke; Vasilije Mlađenović, sin Dragana i Sare; Esma Alagić, kći Elvira i Ramize; Julia Srdić, kći Radomira i Dragane; Nemanja Buvač, sin Borislava i Đane; Dušan Gajić, sin Daria i Jovane; Karolina Vasiljević, kći Milana i Bojane; Una Janković, kći Zorana i Vedrane; Danilo Blagojević, sin Gorana i Dragane; Simona Milijević, kći Milana i Daliborke; Ana Galić, kći Željka i Branke; Ana Stojaković, kći Vasilija i Snježane.

Izvještaj iz Matične službe za 22. jul 2019. godine

Rođeni: Milica Perković, kći Dejana i Tatjane; Tatjana Stanković, kći Brane i Stojanke; Pavle Krkljić, sin Dragana i Dragane; Jana Šipka, kći Aleksandra i Jovane; Lena Popadić, kći Saše i Željane; Biljana Rađenović, kći Luke i Dajane.

Vjenčani: Dragan Avramović, mašinski tehničar i Ranka Đukić, mašinski tehničar; Pero Kuzmanović, penzioner i Dajana Tadić, dipl. ekonomista; Marko Marčeta, trgovac i Dajana Kaurčić, frizer; Branko Kalamanda, zubni tehničar i Milana Trivunić, zubno-stomatološki tehničar; Dejan Strika, elektroničar telekomunikacija i Silvana Petković, dipl. inž. geodezije; Vladimir Veselinović, dipl. pravnik i Suzana Marinković, trgovački tehničar; Aleksandar Košpić, dr medicine i Jelena Vučanović, dipl. ekonomista.

Izvještaj iz Matične službe za 19. jul 2019. godine

Rođeni: Dunja Babić, kći Mišela i Milane; Leonid Pešić, sin Dragana i Anđele; Stefan Mazalica, sin Duška i Ane; Sofija Đokić, kći Brana i Daniele; Ilija Sandić, sin Bogoljuba i Milke; Teo Lojpur, sin Saše i Šerife; Anja Jović, kći Nemanje i Radenke; Todor Grahovac, sin Srđana i Katarine; Petar Čelebić, sin Miloša i Slađane.

Izvještaj iz Matične službe za 18. jul 2019. godine

Rođeni: Jovana Janković, kći Dalibora i Aleksandre; Vukašin Pavlović, sin Srđana i Nataše; Petra Udovčić, kći Srđana i Sonje; Stefan Ožegović, sin Dejana i Jelene; Una Pejaković, kći Milana i Sanele; Jovan Pojatar, sin Laze i Marte; Petar Janković, sin Orjena i Ines; Gojko Vukmir, sin Nenada i Mirjane; Nikola Bojanić, sin Željka i Rose; Miloš Radić, sin Aleksandra i Olene.

Izvještaj iz Matične službe za 17. jul 2019. godine

Rođeni: Maksim Galić, sin Bore i Gorane; Elena Mrđa, kći Željka i Ane; Marija Bosančić, kći Momira i Mirjane; Anđela Gavur, kći Zorana i Jelene; Tijana Dragojević, kći Aleksandra i Mirjane; Mija Ćulum, kći Dejana i Irene; Natalija Simičić, kći Stanka i Vedrane; Anja Vujičić, kći Siniše i Angeline; Tara Kosić, kći Dejana i Nataše; Luka Čupeljić, sin Siniše i Slađane; Nikša Kačavenda, sin Miroslava i Pavline; Andrej Milinčić, sin Dragana i Andree.

Izvještaj iz Matične službe za 16. jul 2019. godine

Rođeni: Marija Radić, kći Nenada i Milene; Jovan Keleman, sin Slavka i Dragane; Miloš Manojlović, sin Zorana i Dajane; Nađa Dević, kći Dražena i Vesne; Valerija Lukić, kći Radenka i Milane; Sofija Kresojević, kći Bojana i Tamare; Milica Arapović, kći Dragoslava i Dragane; Strahinja Milaković, sin Mijodraga i Tamare; Matea Momić, kći Zlatana i Ljiljane; Damjan Đurić, sin Ognjena i Dragomirke; Nikša Radoja, sin Milana i Nataše; Saša Pavlović, sin Željka i Brankice; Dejan Agić, sin Aleksandra i Tamare; Nikolija Topić, kći Gorana i Dragane; Veljko Jotanović, sin Nemanje i Sanje; Jakov Okilj, sin Nemanje i Une; Zara Kragulj, kći Feđe i Vanese; Mila Mandić, kći Gorana i Sandre.

Izvještaj iz Matične službe za 15. jul 2019. godine

Rođeni: Nikša Hrka, sin Darka i Jelene; Adna Handan, kći Dine i Amire; Uroš Janković, sin Predraga i Slađane; Nemanja Kralj, sin Aleksandra i Marije; Teodora Savić, kći Božidara i Jelene; Nebojša Pavičić, sin Nedeljka i Gorane; Anastasija Olić, kći Nebojše i Nine; Anja Blagojević, kći Vladana i Jovane; Filip Mandić, sin Dražena i Marije; Mihajlo Grmuša, sin Veljka i Mirele; Sara Peno, kći Vida i Maje; Lazar Vulin, sin Igora i Mirjane.

Vjenčani: Alen Talić, dipl. inž. medicinsko-laboratorijske dijagnostike i Zorana Zec, medicinski tehničar; Levon Keleman, programer i Ivana Fedoran, mr farmacije; Đorđo Savić, inž. menadžmenta i Bojana Nikodinović, fizioterapeut; Marko Tripić, dipl. ekonomista i Maja Amidžić, dipl. muzički umjetnik – gitarista; Ognjen Pandža, automehaničar i Zorana Janković, prehrambeni tehničar; Aleksandar Macanović, medicinski tehničar-anestetičar i Dražena Blagojević, medicinski tehničar; Dejan Andrić, poljoprivredni tehničar i Lana Bogdanović, fizioterapeutski tehničar; Dobrivoje Popović, VKV i Danijela Marić, dipl. ekolog; Dario Divljak, tehničar drumskog saobraćaja i Dragana Vučić, ekonomski tehničar.

Izvještaj iz Matične službe za 12. jul 2019. godine

Rođeni: Tamara, Andrea i Vojislav Marković, kćeri i sin Strahinje i Borke; Ognjen Damjanović, sin Nebojše i Slobodanke; Pavle Stanišić, sin Danijela i Sandre; Luka Ratković, sin Srđana i Brankice; Novak Brkić, sin Miloša i Kristine; Iskra Reljić, kći Vladimira i Jelene; Mak Hrgić, sin Boška i Ide; Mila Pokrajac, kći Ljubomira i Silvije; Tia Knežević, kći Andreja i Tee; Njegoš Janković, sin Dejana i Jovane.

Izvještaj iz Matične službe za 11. jul 2019. godine

Rođeni: Nikša Ćulum, sin Borislava i Slađane; Ana Kusić, kći Igora i Zdravke; Lazar Barišić, sin Bogdana i Vesne; Sofija Ćejić, kći Igora i Dragane; Sofija Kragić, kći Radana i Zorice; Novak Đuza, sin Momčila i Bojane; Andrea Obradović, kći Bojana i Milane; Teodor Kerkez, sin Stanimira i Marijane; Ivana Veselinović, kći Borisa i Slađane; Vukašin Knežević, sin Uglješe i Ivane; Simeon Pantić, sin Čede i Stane; Filip Đukić, sin Dalibora i Dijane; Tamara Đukić, kći Gorana i Dajane; Matija Savanović, sin Đorđa i Dragane.

Izvještaj iz Matične službe za 10. jul 2019. godine

Rođeni: Emilija Romić, kći Mirka i Silvane; Sofija Tovilović, kći Nemanje i Slađane; Stefan Vuleta, sin Radoslava i Tanje; Dunja Čekić, kći Milana i Nataše; Luka Jovanović, sin Jovana i Vlatke; Vuk Boromisa, sin Dragana i Daliborke; Anja Lazić, kći Slobodana i Albane; Teodora Cvijetić, kći Zorana i Mirjane; Azarija Milašinović, kći Milana i Dajane; Milica Čutura, kći Željka i Ljiljane; Sunčica Popović, kći Sretena i Dajane.

Izvještaj iz Matične službe za 9. jul 2019. godine

Rođeni: Filip Smilčić, sin Darija i Sande; Dunja Todorović, kći Vladimira i Zerine; Marija Šešić, kći Dejana i Dajane; Elena Šikić, kći Srđana i Milane; Lazar Šipka, sin Dragana i Maje; Kosta Brborović, sin Siniše i Tamare; Magdalena Samardžić, kći Slaviše i Snježane; Vedran Davidović, sin Dragana i Danijele; Damjana Milašinović, kći Radislava i Zorice; Kalina Đapin, kći Božidara i Danijele; Staša Hrvaćanin, kći Milana i Bojane; Andrej Ćetojević, sin Saše i Nikoline.

Izvještaj iz Matične službe za 8. jul 2019. godine

Rođeni: Arsenije Tamamović, sin Srđana i Lazarele; Gabrijela Pećanac, kći Stefana i Dragane; Martina Ličinar, kći Zlatka i Milanke; Sofija Maletić, kći Zorana i Branke; Andrej Đukić, sin Roberta i Jelene; Kalina Medić, kći Gorana i Jovane; Viktor Džajić, sin Miloša i Biljane.

Vjenčani: Goran Maksimović, tehničar drumskog saobraćaja i Ivana Tepić, dipl. ekonomista; Dragan Bodiroža, automehaničar i Danka Praštalo, frizer; Aleksandar Rujević, tehničar elektronike i Tijana Četnik, tehničar-modelar odjeće; Saša Arsenić, saobraćajni tehničar i Zorana Slijepčević, student; Saša Stojaković, elektrotehničar računara i Đulija Aćimović, tehničar dizajna i enterijera i ind. proizvoda; Nemanja Đorđević, ekonomski tehničar i Nikolina Trkulja, tehničar računarstva; Mladen Majstorović, elektrotehničar i Natalija Šikanić, student; Dalibor Radulj, dipl. inž. poljoprivrede i Maja Pezer, prof. razredne nastave; Dejan Miljić, mr farmacije i Milana Ilić, mr farmacije; Zlatan Miličević, elektrotehničar i Jovana Rajačić, zubno-stomatološki tehničar; Srećko Milosavić, konobar i Jovana Kaurin, student; Dejan Marić, tehničar drumskog saobraćaja i Jovana Opačić, frizer.

Izvještaj iz Matične službe za 5. jul 2019. godine

Rođeni: Mane Vuković, sin Miroslava i Tamare; Dunja Vojvodić, kći Duška i Gordane; Gavrilo Kresojević, sin Saše i Marije; Ajla Čamdžić, kći Jasmina i Vedrane; Tea Šarac, kći Vladimira i Katarine; Ilija Kiklić, sin Gorana i Stanislave; Relja Babić, sin Aleksandra i Jelene; Stevan Škorić, sin Dragana i Nikoline; Nađa Trivić, kći Miloša i Bojane: Nikolaj Baškalo, sin Feđe i Nataše.

Izvještaj iz Matične službe za 4. jul 2019. godine

Rođeni: Sofija Vuković, kći Dragana i Dragane; Lazar Perković, sin Dejana i Branislave; Nenad Stojnić, sin Gorana i Milice; Gavrilo Ponorac, sin Miroslava i Milke; Anja Govedar, kći Milana i Biljane; Magdalena Đumić, kći Nikole i Dajane; Helena Mehić, kći Gorana i Dijane; Viktorija Dimitrić, kći Zorana i Nataše; Matea Vukosavljević, kći Vladimira i Svetlane; Nađa Zarić, kći Milana i Slobodanke; Milica Janković, kći Željka i Bojane; Lena Radujković, kći Branka i Zvezdane; Viktor Nikšić, sin Darija i Milice; Ognjen Marković, sin Nedeljka i Pelke.

 

Izvještaj iz Matične službe za 3. jul 2019. godine

Rođeni: Veljko Čekić, sin Danijela i Jelene; Irina Danilović, kći Marka i Nede; Sergej Čučak, sin Nenada i Sanje; Aleksandar Kostadinović, sin Konstantina i Andree; Mihajlo Ivanović, sin Pere i Đuke; Mia Jelisavac, kći Đorđa i Irene; Boris Stojaković, sin Danijela i Darije; Maša Vidović, kći Milana i Jovane; Andrej Lužija, sin Aleksandra i Dragane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 2. jul 2019. godine

Rođeni: Milica i Nikola Berak, kći i sin Zorana i Aleksandre; Tarik i Ajša Rahmanović, sin i kći Nevresa i Melise; Matej Žarić, sin Dragana i Petre; Luka Budić, sin Nenada i Nataše; Erna Šehović, kći Bećira i Elbime; Milica Slijepčević, kći Borisa i Jelene; Danilo Dukić, sin Darka i Aleksandre; Petra Glavendekić, kći Vladimira i Tatjane; Helena Blažević, kći Marija i Svjetlane; Saša Ćup, sin Darija i Brankice; Gorana Blagić, kći Gorana i Gordane; Amir Poprženović, sin Adnana i Selme; Arsenije Petković, sin Željka i Vedrane; Jana Mirčić, kći Darka i Danijele; Kristijan Đurić, sin Velibora i Dragane; Danica Lolić, kći Božidara i Željane; Ina Makarić, kći Alena i Marine; Danilo Milaković, sin Bojana i Milene.

Izvještaj iz Matične službe za 1. jul 2019. godine

Rođeni: Blaže i Simeona Grubač, sin i kći Milana i Tatjane; Ajdin i Aldin Jusufović, sinovi Adisa i Samre; Pavle i Lenka Krčić, sin i kći Željka i Dražane; Lazar Đekić, sin Borislava i Kristine; Sofija Rogić, kći Slaviše i Dajane; Tara Krivaja, kći Marija i Mirele; Vasilije Suvajčević, sin Zorana i Snježane; Vuk Vujić, sin Bore i Dragane.

Vjenčani: Mirza Teskeredžić, elektrotehničar i Merisa Grahić, dipl. ekonomista; Branko Mlađenović elektrotehničar i Jelena Zec, dipl. ekonomista; Miloš Vidić, dipl. inž. poljoprivrede i Dragana Manojlović, dipl. inž. poljoprivrede; Vukašin Marković, razvojni inženjer i Biljana Đapić, dipl. pravnik; Nenad Bukša, električar i Habiba Muhader, tekstilni tehničar; Dragan Stojanović, dipl. ekonomista i Dajana Radanović, dipl. pravnik;  Miroslav Golijanin, saobraćajni tehničar i Sanja Milosavljević, knjigovođa; Filip Adamović, profesionalni sportista i Joana Valentina, pravni savjetnik; Stefan Stanković, dr medicine i Angelica Lizette Arce Zuniga, dr medicine; Njegoš Petrović, advokat i Maja Jovičić, dipl. pravnik; Aleksandar Reljić, informatičar i Danijela Grgić, građevinski tehničar; Ratomir Baštić, dipl. pravnik i Tina Andrić, carinski tehničar; Marko Salapura, dipl. inž. građevine i Bojana Šarić, dipl.medicinar fizioterapije; Milan Bulajić, mašinski inženjer i Aleksandra Kalkan, dipl. pravnik; Dejan Stojanović, mr farmacije i Neda Jeftenić, dr stomatologije.

Izvještaj iz Matične službe za 28. jun 2019. godine

Rođeni: Marina i Ana Popović, kćeri Aleksandra i Suzane; Ajna Đaferović, kći Nermina i Sanele; David Kačavenda, sin Nebojše i Gabrijele; Jovan Topić, sin Zorana i Milke; Sara Jorgić, kći Dejana i Staše; Sanjin i Arsen Švraka, sinovi Tihomira i Danice; Nađa Ivanović, kći Đorđa i Maje; Aleksandar Milašinović, sin Branka i  Gordane; Vasilije Milašinović, sin Branka i Gordane; Sunčica Tuckešić, kći Bojana i Tanje; Vasilije Ćulibrk, sin Borislava i Gorane.

Izvještaj iz Matične službe za 28. jun 2019. godine

Rođeni: Marina i Ana Popović, kćeri Aleksandra i Suzane; Ajna Đaferović, kći Nermina i Sanele; David Kačavenda, sin Nebojše i Gabrijele; Jovan Topić, sin Zorana i Milke; Sara Jorgić, kći Dejana i Staše; Sanjin i Arsen Švraka, sinovi Tihomira i Danice; Nađa Ivanović, kći Đorđa i Maje; Aleksandar Milašinović, sin Branka i  Gordane; Vasilije Milašinović, sin Branka i Gordane; Sunčica Tuckešić, kći Bojana i Tanje; Vasilije Ćulibrk, sin Borislava i Gorane.

Izvještaj iz Matične službe za 27. jun 2019. godine

Rođeni: Nađa Kunovac, kći Nikole i Sanje; Danica Backović, kći Nenada i Bojane; Katarina Borojević, kći Milana i Jelene; Teodor Nagraisalović, sin Mihajla i Gabriele; Viktor Bukva, sin Ozrena i Vesne; Dea Kopranović, kći Jelenka i Stanislave; Dajana Rodić, kći Marka i Milijane; Kolja Pandžić, sin Milana i Tatjane; Anastasija Cvišić, kći Darija i Suzane; Nikša Mihaljčić, sin Bojana i Marije; Pavle Babić, sin Darija i Gorane; Mateja Erak, kći Aleksandra i Zvezdane; Hamza Sedić, sin Aldina i Šejle; Tea Đurović, kći Ljubiše i Sanje; Matija Šabić, sin Igora i Svetlane.

Izvještaj iz Matične službe za 26. jun 2019. godine

Rođeni: Helena Šukalo, kći Duška i Stojanke; Luka Radić, sin Vladana i Olje; Petra Mišanović, kći Darijana i Marijane; Aleksej Mastalo, sin Branislava i Jelene; Stefan Ivanović, sin Perice i Svjetlane.

Izvještaj iz Matične službe za 25. jun 2019. godine

Rođeni: Damjan Đurđević, sin Darija i Dragane; Vukašin Trivunović, sin Borislava i Svjetlane; Sonja Smiljić, kći Borisa i Jelene; Arsenije Došenović, sin Vladimira i Julije; Lazar Lolić, sin Bojana i Zorane; Mihajlo Krmpot, sin Igora i Adrijane; Jana Obradović, kći Gorana i Jelene; Lazar Muždeka, sin Miloša i Milane; Bogdan Blagojević, sin Mladena i Nikoline; Jovan Grbić, sin Ognjena i Aleksandre; Lazar Gaković, sin Slaviše i Ilijane; Maksim Vujičić, sin Maria i Branke.

 

Izvještaj iz Matične službe za 24. jun 2019. godine

Rođeni: Kiril i Vasil Mirković, sinovi Vladimira i Tijane; Anastasija Todorović, kći Draška i Danke; Janko Marković, sin Dalibora i Suzane; Matej Vukelić, sin Nevenka i Borjane; Danijel Jeremić, sin Siniše i Dragane; Helena Korov, kći Boška i Emine; Tara Gluvić, kći Duška i Nevene.

Vjenčani: Ćurlić Milan, ekonomista i Aleksić Željka, ekonomista; Majstorović Goran, diplomirani pravnik i Vuković Milena, diplomirani inž. građevinarstva; Komljenović Dario, elektrotehničar računara i Hrnjak Danijela, diplomirani inž. poljoprivrede;  Danilović Nikola, policijski službenik i Đekanović Milica, tehničar drumskog saobraćaja;  Kunovac Aleksandar, konobar i Lešnjaković Jelena, diplomirani ekonomista;  Despot Davor, vozač i Krčmar Dragana, trgovački tehničar;  Kosić Milan, diplomirani inž. arhikteture i Crnković Nataša, ekolog;  Mišić Branko, administrativni radnik i Prosan Maja, apsolvent prava; Jošić Goran, cvjećar i Puzić Olja, frizer; Brdar Nemanja, mašinski inženjer i Topić Marina, diplomirani ekonomista; Dabić Vladan, diplomirani pravnik i Bijelić Loredana, diplomirani ekonomista; Jović Predrag, mašin-bravar i Šipka Gordana,  kozmetički tehničar;  Rajković Dario, poljoprivrednik i Ćulum Dragana, trgovački tehničar; Balaban Gordan, diplomirani pravnik i Milinović Milana, diplomirani pravnik; Dragičević Stefan, diplomirani IT inženjer i Malešević Irena, diplomirani novinar; Srdić Miloš, diplomirani novinar i Brnić Tijana, diplomirani ekolog.

Izvještaj iz Matične službe za 21. jun 2019. godine

Rođeni: Robert Dobraš, sin Vedrana i Alise; Tara Ožegović, kći Borisa i Ljubice; Katja Milinković, kći Aleksandra i Jelene; Kosta Mršić, sin Mrđana i Bojane; Mia Inić, kći Miloša i Tijane; Teodor Gverić, sin Mladena i Jovane.

Izvještaj iz Matične službe za 20. jun 2019. godine

Rođeni: Jakov Čolić, sin Ozrena i Vanje; Mihajlo Vokić, sin Dejana i Snježane; Arsenije Kavić, sin Srđana i Marijane; Tijana Jalić, kći Radenka i Bosiljke; Natalija Karupović, kći Slaviše i Mirjane; Danka Jovičić, kći Željka i Aleksandre; Filip Popović, sin Novice i Maje; Una Novaković, kći Ratka i Dajane; Kalina Čavić, kći Zorana i Slobodanke; Božidar Predojević Sedić, sin Branislava i Mariane; Dominik Crnadak, sin Alena i Dijane; Vasilije Balaban, sin Željka i Dragane.

Izvještaj iz Matične službe za 19. jun 2019. godine

Rođeni: Lazar Radišić, sin Nikole i Dubravke; Iris Marinković, kći Nevena i Milice; Ana Damjanović, kći Nemanje i Marije; Vuk Mijić, sin Bojana i Alene; Relja Popović, sin Dragana i Jelene; Ana Pašalić, kći Dražena i Nevene; Leon Ilić, sin Njegoša i Vanje; Jana Ristić, kći Borisa i Ines; Sonja Mićić, kći Saše i Danijele; Mia Rogić, kći Danijela i Žane; Dejan Srebro, sin Miloša i Božane; Stefan Stojaković, sin Svjetlane; Lenka Šušnjara, kći Vladimira i Smiljane; Dunja Jovanović, kći Željka i Jovane; Adam Stegić, sin Darija i Julijane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 18. jun 2019. godine

Rođeni: Đorđe Tešić, sin Ognjena i Milijane; Filip Rogić, sin Gorana i Ane; Petar Kostadinović, sin Darka i Dubravke; Milana Miodanić, kći Duška i Jelene; Teja Pikula, kći Bojana i Nataše; Stefan Domuz, sin Radomira i Milene; Tara Rosić, kći Sanela i Vedrane; Vid Aćimović, sin Aleksandra i Mihaele; Luka Srdić, sin Ognjena i Sanje; Mihajlo Lojić, sin Dragana i Danijele; Viktor Radaković, sin Miše i Aleksandre; Tadej Klepić, sin Save i Bojane; Jovana i Irina Radivojević, kćeri Duška i Slađane; Vanja Đukić, kći Nenada i Nikoline; Isidora Komlenić, kći Želimira i Mirjane; Sofija Đuričić, kći Slobodana i Dajane; Aleksej Trtić, sin Vanje i Branke; Elena Kragulj, kći Renata i Sonje.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 17. jun 2019. godine

Rođeni: Marija Madžar, kći Dejana i Milice; Milica Karanović, kći Zorana i Stojanke; Stela Stjepanović, kći Aleksandra i Tanje; Arsenije Radoja, sin Jovice i Dijane; David Milić, sin Boška i Biljane; Đorđe Đaković, sin Luke i Sanje; Sofija Mirković, kći Dragana i Nikoline; Nikša Kušljić, sin Marka i Nevene; Uroš Kuzmanović, sin Gorana i Slađane; Petar Milošević, sin Milana i Mirjane.

Vjenčani: Dejan Kosić, dipl. ekonomista i Nataša Vrebac, likovni tehničar; Gabrijel Mitović, medicinski tehničar i Jelena Kalik, tekstilni tehničar; Ognjen Vukmanović, turistički tehničar i Tamara Slijepac, turistički tehničar; Kosta Šešić, ugostiteljsko-kulinarski tehničar i Vesna Latinović, ekonomski tehničar; Miroslav Matić, dipl. dizajner i Slađana Kitić Zlatar, dr stomatologije; Darko Miljuš,  elektrotehničar računarstva i informatike i Jovana Ponjević, frizer; Majo Vujović, mašinski tehničar i Sonja Jestrović, mašinski tehničar; Mladen Stojanović, ugostiteljski tehničar i Slavica Popović, dipl. medicinsko-laboratorijski inženjer; Milić Marjanović, električar i Jelena Berendika, ekonomski tehničar; Andrej Omerkadić, dipl. inž. saobraćaja i Aleksandra Bajić, student; Dejan Gotovac, dr stomatologije i Leara Tomić, prof. ruskog jezika; Darjan Deležan, poslovni-pravni tehničar i Milica Paspalj, vaspitač; Aleksandar Tovilović, mašinski tehničar i Sanela Jakovljević, dipl. inž. geodezije.

Izvještaj iz Matične službe za 14. jun 2019. godine

Rođeni: Lena Krivokuća, kći Darka i Dragane; Bojana Topić, kći Ognjena i Branke; Sergej Zec, sin Sandra i Maje; Luka Knežić, sin Aleksandra i Elizabet; Mihajlo Krajišnik, sin Duška i Mladenke; Marija Stančić, kći Gorana i Mirjane; Monika Amidžić, kći Zdravka i Ljiljane; Nikola Vidović, sin Miladina i Vladane.

Izvještaj iz Matične službe za 13. jun 2019. godine

Rođeni: Milica Nikolić, kći Nebojše i Dijane; Kristijan Nahirni, sin Darka i Aleksandre; Sofija Čičić, kći Luke i Milene; Aleksej Krejić, sin Srđana i Natalije; Iva Radonjić, kći Saše i Kristine; Katarina Ninković, kći Vladimira i Marijane.

Izvještaj iz Matične službe za 12. jun 2019. godine

Rođeni: Tara Lukić, kći Ognjena i Slađane; Nađa Karlaš, kći Igora i Nataše; Andrija Berak, sin Igora i Rajke; Konstantin Cvijanović, sin Milka i Katsiaryna Ivanovne; Sergej Nikolić, sin Aleksandra i Nikoline; Đorđe Despot-Vuletić, sin Borisa i Sanje; Nikolina Miščević, kći Srđana i Dragane; Mihajlo Suvajac, sin Igora i Zvjezdane; Anastasija Radusinović, kći Dragana i Milice; Miloš Grujić, sin Danijela i Brankice; Sergej Kozomara, sin Miroslava i Maje; Filip Malkić, sin Dejana i Žakline.

 

Izvještaj iz Matične službe za 11. jun 2019. godine

Rođeni: Dragana Tomić, kći Perice i Jovane; Aleksandar Jakovljev, sin Janisa i Suzane; Una Dojčinović, kći Miroslava i Dušane; Jelena i Nemanja Pijetlović, kći i sin Darija i Bojane; Lara Ristić, kći Dejana i Maje; Lazar Popović, sin Danijela i Jelene; Kosta Brnić, sin Miomira i Jane; Andrea Marinković, kći Milivoja i Tijane; Tara Babić, kći Vladimira i Slađane; Luka Jokić, sin Jasminka i Srđane; Jovan Vasiljević, sin Neđe i Dejane; Magdalena Bojanić, kći Bojana i Dijane.

Izvještaj iz Matične službe za 10. jun 2019. godine

Rođeni: Tamara Kokić, kći Nediljka i Jelene; Kosta Vulin, sin Nebojše i Valentine; Todor Keserović, sin Dragana i Snježane; Andrej Pejić, sin Saše i Dragane.

Vjenčani: Ognjen Kremenović, prof. fizičkog vaspitanja i sporta i Milica Trninić, dipl. pravnik; Srđan Stojčić, IT stručnjak i Sonja Pinević, dipl. ekonomista; Boris Vidović, limarski tehničar  i Veronika Džajić, medicinski tehničar; Phillip Michael Aliff, student i Adriana Ćup, dipl. inž. informatike; Gojko Novaković, dipl. inž. saobraćaja i Dijana Tanasić, dipl. inž. saobraćaja; Aleksandar Pavlović, protetičar i Borjana Đokić, dipl. pravnik; Nedeljko Petrović, građevinski tehničar i Sandra Turudija, dipl. psiholog; Srđan Mihajlović, tehničar drumskog saobraćaja i Jelena Jaćimović, mr farmacije; Dragan Marić, autolimar i Rajka Stanivuković, tehničar elektronike; Vladimir Đumić i Sandra Smiljanić.

Izvještaj iz Matične službe za 30. jul 2019. godine

Rođeni: Mihajlo i Jovan Grbić, sinovi Momira i Sonje; Lorena Đukić, kći Slaviše i Snežane; Jakov Šolaja, sin Radenka i Slavice; Viktor Ćosić, sin Maria i Amre; Pavle Slavnić, sin Ranka i Mirjane; Helena Stančić, kći Ljubiše i Vedrane; Irina Čergić, kći Sanjina i Jelene; Kaća Ubović, kći Milana i Tatjane; Veljko Bojanić, sin Slobodana i Milane; Aleksej Dobraš, sin Duška i Nataše.

Izvještaj iz Matične službe za 29. jul 2019. godine

Rođeni: Tijana Ivanković, kći Nevenka i Danijele; Lazar Ilisić, sin Zorana i Marijane; Đorđe Mihić, sin Danijela i Tijane; Katarina Krčmar, kći Mladena i Biljane; Nemanja Tadić, sin Đorđa i Aleksandre.

Vjenčani: Slobodan Plavšić, dipl. inž. mašinstva i Tatjana Sergejevna, dipl. pravnik; Miloš Grbić, muzičar i Bojana Mačkić, etnomuzikolog; Stevica Đumić, poslovno-pravni tehničar i Sanja Novaković, dipl. pedagog; Duško Bukva, dipl. ekonomista i Milica Vujić, dipl. ekonomista; Danijel Dujlović, veterinarski tehničar i Dejana Pajić, tehničar elektronike; Nemanja Narić, tehničar poštanskog saobraćaja i Dajana Džajić, građ. tehničar; Zoran Bulajić, mašinski tehničar i Gordana Polić, poljoprivredni tehničar; Alen Anikić, elektrotehničar i Jelena Dragičević, ekonomski tehničar; Aleksandar Šućur, dipl. inž. arhitekture i Maja Gavrilović, prof. srpskog i italijanskog jezika; Goran Topić, ljekar i Danijela Bajalica, profesor; Siniša Kuzmanović, mehaničar mašina i postrojenja i Suzana Mudrinić, tekstilni tehničar; Dragan Popović, CNC programer i Snežana Barišić, student; Miroslav Pilipović, elektrotehničar i Đurđina Janković, prof. razredne nastave; Nebojša Vukajlović, dipl. inž. geodezije i Darija Mirosavljević, student; Zoran Mrđenović, elektrotehničar i Sandra Skenderija, master razredne nastave;  Ermin Čavka, ugostiteljski tehničar i Aldijana Muhić, frizer.

Izvještaj iz Matične službe za 26. jul 2019. godine

Rođeni: Aleksandar Mitrović, sin Dejana i Branke; Gavrilo Zečević, sin Milana i Karoline; Marija Radonjić, kći Davora i Jelene; Sara Javor, kći Emira i Senade; Filip Stanić, sin Saše i Irene; Ivana Simatović, kći Draška i Mirjane; Jelena Maglov, kći Save i Zorane.

Izvještaj iz Matične službe za 25. jul 2019. godine

Rođeni: Đorđe Marić, sin Darka i Silvane; Anja Vujković, kći Stojana i Slobodanke; Kira Gambiroža, kći Đorđa i Borke; Filip Gašić, sin Srđana i Dragane; Andrija Bekić, sin Slobodana i Maje; Branka Prijević, kći Milojka i Mare.

 

Izvještaj iz Matične službe za 24. jul 2019. godine

Rođeni: Kalina Tešić, kći Aleksandra i Vladane; Filip Kukrika, sin Vladimira i Renate; Todor Marković, sin Branka i Nataše; Mihailo Slijepčević, sin Dejana i Minje; Vedran Babić, sin Dejana i Milene; Ema Vuković, kći Borislava i Danane; Sofija Šušnjar, kći Boška i Višnje; Anika Filipović, kći Aleksandra i Jovane; Ivan Novaković, sin Slobodana i Olivere; Todor Živanović, sin Branislava i Minje; Anastasija Vukotić, kći Danijela i Tamare; Vedran Bugeza, sin Mile i Željke; Jana Sikimić, kći Marka i Slađane; Leonora Čorokalo, kći Gorana i Nikoline; Pavle Gajić, sin Nemanje i Suzane.

Izvještaj iz Matične službe za 23. jul 2019. godine

Rođeni: Tina Onufrija, kći Petra i Slađane; Anja Miličević, kći Zorana i Diane; Viktor Galić, sin Dragana i Sanje; Vasilije i Luka Gvozden, sinovi Rada i Slavice; Elena Čapljak, kći Bojana i Nevenke; Vasilije Mlađenović, sin Dragana i Sare; Esma Alagić, kći Elvira i Ramize; Julia Srdić, kći Radomira i Dragane; Nemanja Buvač, sin Borislava i Đane; Dušan Gajić, sin Daria i Jovane; Karolina Vasiljević, kći Milana i Bojane; Una Janković, kći Zorana i Vedrane; Danilo Blagojević, sin Gorana i Dragane; Simona Milijević, kći Milana i Daliborke; Ana Galić, kći Željka i Branke; Ana Stojaković, kći Vasilija i Snježane.

Izvještaj iz Matične službe za 22. jul 2019. godine

Rođeni: Milica Perković, kći Dejana i Tatjane; Tatjana Stanković, kći Brane i Stojanke; Pavle Krkljić, sin Dragana i Dragane; Jana Šipka, kći Aleksandra i Jovane; Lena Popadić, kći Saše i Željane; Biljana Rađenović, kći Luke i Dajane.

Vjenčani: Dragan Avramović, mašinski tehničar i Ranka Đukić, mašinski tehničar; Pero Kuzmanović, penzioner i Dajana Tadić, dipl. ekonomista; Marko Marčeta, trgovac i Dajana Kaurčić, frizer; Branko Kalamanda, zubni tehničar i Milana Trivunić, zubno-stomatološki tehničar; Dejan Strika, elektroničar telekomunikacija i Silvana Petković, dipl. inž. geodezije; Vladimir Veselinović, dipl. pravnik i Suzana Marinković, trgovački tehničar; Aleksandar Košpić, dr medicine i Jelena Vučanović, dipl. ekonomista.

Izvještaj iz Matične službe za 19. jul 2019. godine

Rođeni: Dunja Babić, kći Mišela i Milane; Leonid Pešić, sin Dragana i Anđele; Stefan Mazalica, sin Duška i Ane; Sofija Đokić, kći Brana i Daniele; Ilija Sandić, sin Bogoljuba i Milke; Teo Lojpur, sin Saše i Šerife; Anja Jović, kći Nemanje i Radenke; Todor Grahovac, sin Srđana i Katarine; Petar Čelebić, sin Miloša i Slađane.

Izvještaj iz Matične službe za 18. jul 2019. godine

Rođeni: Jovana Janković, kći Dalibora i Aleksandre; Vukašin Pavlović, sin Srđana i Nataše; Petra Udovčić, kći Srđana i Sonje; Stefan Ožegović, sin Dejana i Jelene; Una Pejaković, kći Milana i Sanele; Jovan Pojatar, sin Laze i Marte; Petar Janković, sin Orjena i Ines; Gojko Vukmir, sin Nenada i Mirjane; Nikola Bojanić, sin Željka i Rose; Miloš Radić, sin Aleksandra i Olene.

Izvještaj iz Matične službe za 17. jul 2019. godine

Rođeni: Maksim Galić, sin Bore i Gorane; Elena Mrđa, kći Željka i Ane; Marija Bosančić, kći Momira i Mirjane; Anđela Gavur, kći Zorana i Jelene; Tijana Dragojević, kći Aleksandra i Mirjane; Mija Ćulum, kći Dejana i Irene; Natalija Simičić, kći Stanka i Vedrane; Anja Vujičić, kći Siniše i Angeline; Tara Kosić, kći Dejana i Nataše; Luka Čupeljić, sin Siniše i Slađane; Nikša Kačavenda, sin Miroslava i Pavline; Andrej Milinčić, sin Dragana i Andree.

Izvještaj iz Matične službe za 16. jul 2019. godine

Rođeni: Marija Radić, kći Nenada i Milene; Jovan Keleman, sin Slavka i Dragane; Miloš Manojlović, sin Zorana i Dajane; Nađa Dević, kći Dražena i Vesne; Valerija Lukić, kći Radenka i Milane; Sofija Kresojević, kći Bojana i Tamare; Milica Arapović, kći Dragoslava i Dragane; Strahinja Milaković, sin Mijodraga i Tamare; Matea Momić, kći Zlatana i Ljiljane; Damjan Đurić, sin Ognjena i Dragomirke; Nikša Radoja, sin Milana i Nataše; Saša Pavlović, sin Željka i Brankice; Dejan Agić, sin Aleksandra i Tamare; Nikolija Topić, kći Gorana i Dragane; Veljko Jotanović, sin Nemanje i Sanje; Jakov Okilj, sin Nemanje i Une; Zara Kragulj, kći Feđe i Vanese; Mila Mandić, kći Gorana i Sandre.

Izvještaj iz Matične službe za 15. jul 2019. godine

Rođeni: Nikša Hrka, sin Darka i Jelene; Adna Handan, kći Dine i Amire; Uroš Janković, sin Predraga i Slađane; Nemanja Kralj, sin Aleksandra i Marije; Teodora Savić, kći Božidara i Jelene; Nebojša Pavičić, sin Nedeljka i Gorane; Anastasija Olić, kći Nebojše i Nine; Anja Blagojević, kći Vladana i Jovane; Filip Mandić, sin Dražena i Marije; Mihajlo Grmuša, sin Veljka i Mirele; Sara Peno, kći Vida i Maje; Lazar Vulin, sin Igora i Mirjane.

Vjenčani: Alen Talić, dipl. inž. medicinsko-laboratorijske dijagnostike i Zorana Zec, medicinski tehničar; Levon Keleman, programer i Ivana Fedoran, mr farmacije; Đorđo Savić, inž. menadžmenta i Bojana Nikodinović, fizioterapeut; Marko Tripić, dipl. ekonomista i Maja Amidžić, dipl. muzički umjetnik – gitarista; Ognjen Pandža, automehaničar i Zorana Janković, prehrambeni tehničar; Aleksandar Macanović, medicinski tehničar-anestetičar i Dražena Blagojević, medicinski tehničar; Dejan Andrić, poljoprivredni tehničar i Lana Bogdanović, fizioterapeutski tehničar; Dobrivoje Popović, VKV i Danijela Marić, dipl. ekolog; Dario Divljak, tehničar drumskog saobraćaja i Dragana Vučić, ekonomski tehničar.

Izvještaj iz Matične službe za 12. jul 2019. godine

Rođeni: Tamara, Andrea i Vojislav Marković, kćeri i sin Strahinje i Borke; Ognjen Damjanović, sin Nebojše i Slobodanke; Pavle Stanišić, sin Danijela i Sandre; Luka Ratković, sin Srđana i Brankice; Novak Brkić, sin Miloša i Kristine; Iskra Reljić, kći Vladimira i Jelene; Mak Hrgić, sin Boška i Ide; Mila Pokrajac, kći Ljubomira i Silvije; Tia Knežević, kći Andreja i Tee; Njegoš Janković, sin Dejana i Jovane.

Izvještaj iz Matične službe za 11. jul 2019. godine

Rođeni: Nikša Ćulum, sin Borislava i Slađane; Ana Kusić, kći Igora i Zdravke; Lazar Barišić, sin Bogdana i Vesne; Sofija Ćejić, kći Igora i Dragane; Sofija Kragić, kći Radana i Zorice; Novak Đuza, sin Momčila i Bojane; Andrea Obradović, kći Bojana i Milane; Teodor Kerkez, sin Stanimira i Marijane; Ivana Veselinović, kći Borisa i Slađane; Vukašin Knežević, sin Uglješe i Ivane; Simeon Pantić, sin Čede i Stane; Filip Đukić, sin Dalibora i Dijane; Tamara Đukić, kći Gorana i Dajane; Matija Savanović, sin Đorđa i Dragane.

Izvještaj iz Matične službe za 10. jul 2019. godine

Rođeni: Emilija Romić, kći Mirka i Silvane; Sofija Tovilović, kći Nemanje i Slađane; Stefan Vuleta, sin Radoslava i Tanje; Dunja Čekić, kći Milana i Nataše; Luka Jovanović, sin Jovana i Vlatke; Vuk Boromisa, sin Dragana i Daliborke; Anja Lazić, kći Slobodana i Albane; Teodora Cvijetić, kći Zorana i Mirjane; Azarija Milašinović, kći Milana i Dajane; Milica Čutura, kći Željka i Ljiljane; Sunčica Popović, kći Sretena i Dajane.

Izvještaj iz Matične službe za 9. jul 2019. godine

Rođeni: Filip Smilčić, sin Darija i Sande; Dunja Todorović, kći Vladimira i Zerine; Marija Šešić, kći Dejana i Dajane; Elena Šikić, kći Srđana i Milane; Lazar Šipka, sin Dragana i Maje; Kosta Brborović, sin Siniše i Tamare; Magdalena Samardžić, kći Slaviše i Snježane; Vedran Davidović, sin Dragana i Danijele; Damjana Milašinović, kći Radislava i Zorice; Kalina Đapin, kći Božidara i Danijele; Staša Hrvaćanin, kći Milana i Bojane; Andrej Ćetojević, sin Saše i Nikoline.

Izvještaj iz Matične službe za 8. jul 2019. godine

Rođeni: Arsenije Tamamović, sin Srđana i Lazarele; Gabrijela Pećanac, kći Stefana i Dragane; Martina Ličinar, kći Zlatka i Milanke; Sofija Maletić, kći Zorana i Branke; Andrej Đukić, sin Roberta i Jelene; Kalina Medić, kći Gorana i Jovane; Viktor Džajić, sin Miloša i Biljane.

Vjenčani: Goran Maksimović, tehničar drumskog saobraćaja i Ivana Tepić, dipl. ekonomista; Dragan Bodiroža, automehaničar i Danka Praštalo, frizer; Aleksandar Rujević, tehničar elektronike i Tijana Četnik, tehničar-modelar odjeće; Saša Arsenić, saobraćajni tehničar i Zorana Slijepčević, student; Saša Stojaković, elektrotehničar računara i Đulija Aćimović, tehničar dizajna i enterijera i ind. proizvoda; Nemanja Đorđević, ekonomski tehničar i Nikolina Trkulja, tehničar računarstva; Mladen Majstorović, elektrotehničar i Natalija Šikanić, student; Dalibor Radulj, dipl. inž. poljoprivrede i Maja Pezer, prof. razredne nastave; Dejan Miljić, mr farmacije i Milana Ilić, mr farmacije; Zlatan Miličević, elektrotehničar i Jovana Rajačić, zubno-stomatološki tehničar; Srećko Milosavić, konobar i Jovana Kaurin, student; Dejan Marić, tehničar drumskog saobraćaja i Jovana Opačić, frizer.

Izvještaj iz Matične službe za 5. jul 2019. godine

Rođeni: Mane Vuković, sin Miroslava i Tamare; Dunja Vojvodić, kći Duška i Gordane; Gavrilo Kresojević, sin Saše i Marije; Ajla Čamdžić, kći Jasmina i Vedrane; Tea Šarac, kći Vladimira i Katarine; Ilija Kiklić, sin Gorana i Stanislave; Relja Babić, sin Aleksandra i Jelene; Stevan Škorić, sin Dragana i Nikoline; Nađa Trivić, kći Miloša i Bojane: Nikolaj Baškalo, sin Feđe i Nataše.

Izvještaj iz Matične službe za 4. jul 2019. godine

Rođeni: Sofija Vuković, kći Dragana i Dragane; Lazar Perković, sin Dejana i Branislave; Nenad Stojnić, sin Gorana i Milice; Gavrilo Ponorac, sin Miroslava i Milke; Anja Govedar, kći Milana i Biljane; Magdalena Đumić, kći Nikole i Dajane; Helena Mehić, kći Gorana i Dijane; Viktorija Dimitrić, kći Zorana i Nataše; Matea Vukosavljević, kći Vladimira i Svetlane; Nađa Zarić, kći Milana i Slobodanke; Milica Janković, kći Željka i Bojane; Lena Radujković, kći Branka i Zvezdane; Viktor Nikšić, sin Darija i Milice; Ognjen Marković, sin Nedeljka i Pelke.

 

Izvještaj iz Matične službe za 3. jul 2019. godine

Rođeni: Veljko Čekić, sin Danijela i Jelene; Irina Danilović, kći Marka i Nede; Sergej Čučak, sin Nenada i Sanje; Aleksandar Kostadinović, sin Konstantina i Andree; Mihajlo Ivanović, sin Pere i Đuke; Mia Jelisavac, kći Đorđa i Irene; Boris Stojaković, sin Danijela i Darije; Maša Vidović, kći Milana i Jovane; Andrej Lužija, sin Aleksandra i Dragane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 2. jul 2019. godine

Rođeni: Milica i Nikola Berak, kći i sin Zorana i Aleksandre; Tarik i Ajša Rahmanović, sin i kći Nevresa i Melise; Matej Žarić, sin Dragana i Petre; Luka Budić, sin Nenada i Nataše; Erna Šehović, kći Bećira i Elbime; Milica Slijepčević, kći Borisa i Jelene; Danilo Dukić, sin Darka i Aleksandre; Petra Glavendekić, kći Vladimira i Tatjane; Helena Blažević, kći Marija i Svjetlane; Saša Ćup, sin Darija i Brankice; Gorana Blagić, kći Gorana i Gordane; Amir Poprženović, sin Adnana i Selme; Arsenije Petković, sin Željka i Vedrane; Jana Mirčić, kći Darka i Danijele; Kristijan Đurić, sin Velibora i Dragane; Danica Lolić, kći Božidara i Željane; Ina Makarić, kći Alena i Marine; Danilo Milaković, sin Bojana i Milene.

Izvještaj iz Matične službe za 1. jul 2019. godine

Rođeni: Blaže i Simeona Grubač, sin i kći Milana i Tatjane; Ajdin i Aldin Jusufović, sinovi Adisa i Samre; Pavle i Lenka Krčić, sin i kći Željka i Dražane; Lazar Đekić, sin Borislava i Kristine; Sofija Rogić, kći Slaviše i Dajane; Tara Krivaja, kći Marija i Mirele; Vasilije Suvajčević, sin Zorana i Snježane; Vuk Vujić, sin Bore i Dragane.

Vjenčani: Mirza Teskeredžić, elektrotehničar i Merisa Grahić, dipl. ekonomista; Branko Mlađenović elektrotehničar i Jelena Zec, dipl. ekonomista; Miloš Vidić, dipl. inž. poljoprivrede i Dragana Manojlović, dipl. inž. poljoprivrede; Vukašin Marković, razvojni inženjer i Biljana Đapić, dipl. pravnik; Nenad Bukša, električar i Habiba Muhader, tekstilni tehničar; Dragan Stojanović, dipl. ekonomista i Dajana Radanović, dipl. pravnik;  Miroslav Golijanin, saobraćajni tehničar i Sanja Milosavljević, knjigovođa; Filip Adamović, profesionalni sportista i Joana Valentina, pravni savjetnik; Stefan Stanković, dr medicine i Angelica Lizette Arce Zuniga, dr medicine; Njegoš Petrović, advokat i Maja Jovičić, dipl. pravnik; Aleksandar Reljić, informatičar i Danijela Grgić, građevinski tehničar; Ratomir Baštić, dipl. pravnik i Tina Andrić, carinski tehničar; Marko Salapura, dipl. inž. građevine i Bojana Šarić, dipl.medicinar fizioterapije; Milan Bulajić, mašinski inženjer i Aleksandra Kalkan, dipl. pravnik; Dejan Stojanović, mr farmacije i Neda Jeftenić, dr stomatologije.

Izvještaj iz Matične službe za 28. jun 2019. godine

Rođeni: Marina i Ana Popović, kćeri Aleksandra i Suzane; Ajna Đaferović, kći Nermina i Sanele; David Kačavenda, sin Nebojše i Gabrijele; Jovan Topić, sin Zorana i Milke; Sara Jorgić, kći Dejana i Staše; Sanjin i Arsen Švraka, sinovi Tihomira i Danice; Nađa Ivanović, kći Đorđa i Maje; Aleksandar Milašinović, sin Branka i  Gordane; Vasilije Milašinović, sin Branka i Gordane; Sunčica Tuckešić, kći Bojana i Tanje; Vasilije Ćulibrk, sin Borislava i Gorane.

Izvještaj iz Matične službe za 28. jun 2019. godine

Rođeni: Marina i Ana Popović, kćeri Aleksandra i Suzane; Ajna Đaferović, kći Nermina i Sanele; David Kačavenda, sin Nebojše i Gabrijele; Jovan Topić, sin Zorana i Milke; Sara Jorgić, kći Dejana i Staše; Sanjin i Arsen Švraka, sinovi Tihomira i Danice; Nađa Ivanović, kći Đorđa i Maje; Aleksandar Milašinović, sin Branka i  Gordane; Vasilije Milašinović, sin Branka i Gordane; Sunčica Tuckešić, kći Bojana i Tanje; Vasilije Ćulibrk, sin Borislava i Gorane.

Izvještaj iz Matične službe za 27. jun 2019. godine

Rođeni: Nađa Kunovac, kći Nikole i Sanje; Danica Backović, kći Nenada i Bojane; Katarina Borojević, kći Milana i Jelene; Teodor Nagraisalović, sin Mihajla i Gabriele; Viktor Bukva, sin Ozrena i Vesne; Dea Kopranović, kći Jelenka i Stanislave; Dajana Rodić, kći Marka i Milijane; Kolja Pandžić, sin Milana i Tatjane; Anastasija Cvišić, kći Darija i Suzane; Nikša Mihaljčić, sin Bojana i Marije; Pavle Babić, sin Darija i Gorane; Mateja Erak, kći Aleksandra i Zvezdane; Hamza Sedić, sin Aldina i Šejle; Tea Đurović, kći Ljubiše i Sanje; Matija Šabić, sin Igora i Svetlane.

Izvještaj iz Matične službe za 26. jun 2019. godine

Rođeni: Helena Šukalo, kći Duška i Stojanke; Luka Radić, sin Vladana i Olje; Petra Mišanović, kći Darijana i Marijane; Aleksej Mastalo, sin Branislava i Jelene; Stefan Ivanović, sin Perice i Svjetlane.

Izvještaj iz Matične službe za 25. jun 2019. godine

Rođeni: Damjan Đurđević, sin Darija i Dragane; Vukašin Trivunović, sin Borislava i Svjetlane; Sonja Smiljić, kći Borisa i Jelene; Arsenije Došenović, sin Vladimira i Julije; Lazar Lolić, sin Bojana i Zorane; Mihajlo Krmpot, sin Igora i Adrijane; Jana Obradović, kći Gorana i Jelene; Lazar Muždeka, sin Miloša i Milane; Bogdan Blagojević, sin Mladena i Nikoline; Jovan Grbić, sin Ognjena i Aleksandre; Lazar Gaković, sin Slaviše i Ilijane; Maksim Vujičić, sin Maria i Branke.

 

Izvještaj iz Matične službe za 24. jun 2019. godine

Rođeni: Kiril i Vasil Mirković, sinovi Vladimira i Tijane; Anastasija Todorović, kći Draška i Danke; Janko Marković, sin Dalibora i Suzane; Matej Vukelić, sin Nevenka i Borjane; Danijel Jeremić, sin Siniše i Dragane; Helena Korov, kći Boška i Emine; Tara Gluvić, kći Duška i Nevene.

Vjenčani: Ćurlić Milan, ekonomista i Aleksić Željka, ekonomista; Majstorović Goran, diplomirani pravnik i Vuković Milena, diplomirani inž. građevinarstva; Komljenović Dario, elektrotehničar računara i Hrnjak Danijela, diplomirani inž. poljoprivrede;  Danilović Nikola, policijski službenik i Đekanović Milica, tehničar drumskog saobraćaja;  Kunovac Aleksandar, konobar i Lešnjaković Jelena, diplomirani ekonomista;  Despot Davor, vozač i Krčmar Dragana, trgovački tehničar;  Kosić Milan, diplomirani inž. arhikteture i Crnković Nataša, ekolog;  Mišić Branko, administrativni radnik i Prosan Maja, apsolvent prava; Jošić Goran, cvjećar i Puzić Olja, frizer; Brdar Nemanja, mašinski inženjer i Topić Marina, diplomirani ekonomista; Dabić Vladan, diplomirani pravnik i Bijelić Loredana, diplomirani ekonomista; Jović Predrag, mašin-bravar i Šipka Gordana,  kozmetički tehničar;  Rajković Dario, poljoprivrednik i Ćulum Dragana, trgovački tehničar; Balaban Gordan, diplomirani pravnik i Milinović Milana, diplomirani pravnik; Dragičević Stefan, diplomirani IT inženjer i Malešević Irena, diplomirani novinar; Srdić Miloš, diplomirani novinar i Brnić Tijana, diplomirani ekolog.

Izvještaj iz Matične službe za 21. jun 2019. godine

Rođeni: Robert Dobraš, sin Vedrana i Alise; Tara Ožegović, kći Borisa i Ljubice; Katja Milinković, kći Aleksandra i Jelene; Kosta Mršić, sin Mrđana i Bojane; Mia Inić, kći Miloša i Tijane; Teodor Gverić, sin Mladena i Jovane.

Izvještaj iz Matične službe za 20. jun 2019. godine

Rođeni: Jakov Čolić, sin Ozrena i Vanje; Mihajlo Vokić, sin Dejana i Snježane; Arsenije Kavić, sin Srđana i Marijane; Tijana Jalić, kći Radenka i Bosiljke; Natalija Karupović, kći Slaviše i Mirjane; Danka Jovičić, kći Željka i Aleksandre; Filip Popović, sin Novice i Maje; Una Novaković, kći Ratka i Dajane; Kalina Čavić, kći Zorana i Slobodanke; Božidar Predojević Sedić, sin Branislava i Mariane; Dominik Crnadak, sin Alena i Dijane; Vasilije Balaban, sin Željka i Dragane.

Izvještaj iz Matične službe za 19. jun 2019. godine

Rođeni: Lazar Radišić, sin Nikole i Dubravke; Iris Marinković, kći Nevena i Milice; Ana Damjanović, kći Nemanje i Marije; Vuk Mijić, sin Bojana i Alene; Relja Popović, sin Dragana i Jelene; Ana Pašalić, kći Dražena i Nevene; Leon Ilić, sin Njegoša i Vanje; Jana Ristić, kći Borisa i Ines; Sonja Mićić, kći Saše i Danijele; Mia Rogić, kći Danijela i Žane; Dejan Srebro, sin Miloša i Božane; Stefan Stojaković, sin Svjetlane; Lenka Šušnjara, kći Vladimira i Smiljane; Dunja Jovanović, kći Željka i Jovane; Adam Stegić, sin Darija i Julijane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 18. jun 2019. godine

Rođeni: Đorđe Tešić, sin Ognjena i Milijane; Filip Rogić, sin Gorana i Ane; Petar Kostadinović, sin Darka i Dubravke; Milana Miodanić, kći Duška i Jelene; Teja Pikula, kći Bojana i Nataše; Stefan Domuz, sin Radomira i Milene; Tara Rosić, kći Sanela i Vedrane; Vid Aćimović, sin Aleksandra i Mihaele; Luka Srdić, sin Ognjena i Sanje; Mihajlo Lojić, sin Dragana i Danijele; Viktor Radaković, sin Miše i Aleksandre; Tadej Klepić, sin Save i Bojane; Jovana i Irina Radivojević, kćeri Duška i Slađane; Vanja Đukić, kći Nenada i Nikoline; Isidora Komlenić, kći Želimira i Mirjane; Sofija Đuričić, kći Slobodana i Dajane; Aleksej Trtić, sin Vanje i Branke; Elena Kragulj, kći Renata i Sonje.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 17. jun 2019. godine

Rođeni: Marija Madžar, kći Dejana i Milice; Milica Karanović, kći Zorana i Stojanke; Stela Stjepanović, kći Aleksandra i Tanje; Arsenije Radoja, sin Jovice i Dijane; David Milić, sin Boška i Biljane; Đorđe Đaković, sin Luke i Sanje; Sofija Mirković, kći Dragana i Nikoline; Nikša Kušljić, sin Marka i Nevene; Uroš Kuzmanović, sin Gorana i Slađane; Petar Milošević, sin Milana i Mirjane.

Vjenčani: Dejan Kosić, dipl. ekonomista i Nataša Vrebac, likovni tehničar; Gabrijel Mitović, medicinski tehničar i Jelena Kalik, tekstilni tehničar; Ognjen Vukmanović, turistički tehničar i Tamara Slijepac, turistički tehničar; Kosta Šešić, ugostiteljsko-kulinarski tehničar i Vesna Latinović, ekonomski tehničar; Miroslav Matić, dipl. dizajner i Slađana Kitić Zlatar, dr stomatologije; Darko Miljuš,  elektrotehničar računarstva i informatike i Jovana Ponjević, frizer; Majo Vujović, mašinski tehničar i Sonja Jestrović, mašinski tehničar; Mladen Stojanović, ugostiteljski tehničar i Slavica Popović, dipl. medicinsko-laboratorijski inženjer; Milić Marjanović, električar i Jelena Berendika, ekonomski tehničar; Andrej Omerkadić, dipl. inž. saobraćaja i Aleksandra Bajić, student; Dejan Gotovac, dr stomatologije i Leara Tomić, prof. ruskog jezika; Darjan Deležan, poslovni-pravni tehničar i Milica Paspalj, vaspitač; Aleksandar Tovilović, mašinski tehničar i Sanela Jakovljević, dipl. inž. geodezije.

Izvještaj iz Matične službe za 14. jun 2019. godine

Rođeni: Lena Krivokuća, kći Darka i Dragane; Bojana Topić, kći Ognjena i Branke; Sergej Zec, sin Sandra i Maje; Luka Knežić, sin Aleksandra i Elizabet; Mihajlo Krajišnik, sin Duška i Mladenke; Marija Stančić, kći Gorana i Mirjane; Monika Amidžić, kći Zdravka i Ljiljane; Nikola Vidović, sin Miladina i Vladane.

Izvještaj iz Matične službe za 13. jun 2019. godine

Rođeni: Milica Nikolić, kći Nebojše i Dijane; Kristijan Nahirni, sin Darka i Aleksandre; Sofija Čičić, kći Luke i Milene; Aleksej Krejić, sin Srđana i Natalije; Iva Radonjić, kći Saše i Kristine; Katarina Ninković, kći Vladimira i Marijane.

Izvještaj iz Matične službe za 12. jun 2019. godine

Rođeni: Tara Lukić, kći Ognjena i Slađane; Nađa Karlaš, kći Igora i Nataše; Andrija Berak, sin Igora i Rajke; Konstantin Cvijanović, sin Milka i Katsiaryna Ivanovne; Sergej Nikolić, sin Aleksandra i Nikoline; Đorđe Despot-Vuletić, sin Borisa i Sanje; Nikolina Miščević, kći Srđana i Dragane; Mihajlo Suvajac, sin Igora i Zvjezdane; Anastasija Radusinović, kći Dragana i Milice; Miloš Grujić, sin Danijela i Brankice; Sergej Kozomara, sin Miroslava i Maje; Filip Malkić, sin Dejana i Žakline.

 

Izvještaj iz Matične službe za 11. jun 2019. godine

Rođeni: Dragana Tomić, kći Perice i Jovane; Aleksandar Jakovljev, sin Janisa i Suzane; Una Dojčinović, kći Miroslava i Dušane; Jelena i Nemanja Pijetlović, kći i sin Darija i Bojane; Lara Ristić, kći Dejana i Maje; Lazar Popović, sin Danijela i Jelene; Kosta Brnić, sin Miomira i Jane; Andrea Marinković, kći Milivoja i Tijane; Tara Babić, kći Vladimira i Slađane; Luka Jokić, sin Jasminka i Srđane; Jovan Vasiljević, sin Neđe i Dejane; Magdalena Bojanić, kći Bojana i Dijane.

Izvještaj iz Matične službe za 10. jun 2019. godine

Rođeni: Tamara Kokić, kći Nediljka i Jelene; Kosta Vulin, sin Nebojše i Valentine; Todor Keserović, sin Dragana i Snježane; Andrej Pejić, sin Saše i Dragane.

Vjenčani: Ognjen Kremenović, prof. fizičkog vaspitanja i sporta i Milica Trninić, dipl. pravnik; Srđan Stojčić, IT stručnjak i Sonja Pinević, dipl. ekonomista; Boris Vidović, limarski tehničar  i Veronika Džajić, medicinski tehničar; Phillip Michael Aliff, student i Adriana Ćup, dipl. inž. informatike; Gojko Novaković, dipl. inž. saobraćaja i Dijana Tanasić, dipl. inž. saobraćaja; Aleksandar Pavlović, protetičar i Borjana Đokić, dipl. pravnik; Nedeljko Petrović, građevinski tehničar i Sandra Turudija, dipl. psiholog; Srđan Mihajlović, tehničar drumskog saobraćaja i Jelena Jaćimović, mr farmacije; Dragan Marić, autolimar i Rajka Stanivuković, tehničar elektronike; Vladimir Đumić i Sandra Smiljanić.

Izvještaj iz Matične službe za 7. jun 2019. godine

Rođeni: Irina Lojić, kći Slavena i Ane; Marko Lazarević, sin Ratka i Dragane; Jovan Lazandić, sin Veliše i Dalibore; Danilo Orlić, sin Dragana i Jelene; Aleksej Kelečević, sin Miroslava i Ruže; Nikša Jokanović, sin Željana i Sanje.

Izvještaj iz Matične službe za 6. jun 2019. godine

Rođeni: Magdalena Stojanović, kći Milana i Danijele; Vasilije Savić, sin Zorana i Radmile; Mila Jovičić, kći Duška i Jovane; Dušan Knežić, sin Gorana i Tijane; Ksenija Trivunović, kći Dragana i Marijane; Anja Cvijetić, kći Igora i Ivane; Jovana Knežević, kći Ljubiše i Dajane; Kalina Petrušić, kći Dragana i Nataše.

Izvještaj iz Matične službe za 5. jun 2019. godine

Rođeni: Milica Malić, kći Jovice i Anite; Uroš Usorac, sin Siniše i Irene; Marko Jekić, sin Zorana i Željke; Uroš Čergić, sin Milivoja i Nataše; Anika Đurić, kći Davora i Draženke; Lazar Gvozdenović, sin Miše i Ljiljane; Gavrilo Lazić, sin Aleksandra i Dragane; Nikola Koprena, sin Vladana i Tatjane; Veljko Beatović, sin Vukašina i Vladane; Aleksej Mrđa, sin Dragana i Milene; Maša Vukojević, kći Borislava i Bojane; Uroš Urumović, sin Borisa i Milane; Andrea Jekić, kći Srđana i Biljane; Vukašin Garić, sin Dušana i Gordane; Jelena Maričić, kći Radenka i Biljane; Anja Mrđenović, kći Damira i Nataše; Tea Stjepanović, kći Dalibora i Nikoline; Sofija Novaković, kći Dušana i Dragane; Jelena Vuković, kći Miodraga i Aleksandre; Luka Starčević, sin Marka i Marine; Sara Ivanović, kći Zorana i Dijane; Tara Dragojević, kći Ognjena i Sanele.

Izvještaj iz Matične službe za 4. jun 2019. godine

Rođeni: Pavle Bardak, sin Borisa i Nine; Andrija Tripić, sin Dejana i Anje; Julija Malbašić, kći Veljka i Marjane; Nađa Popadić, kći Milorada i Miše; Elena Šeranić, kći Sanela i Zorane; Dunja Divčić, kći Boriše i Mirne; Strahinja Marković, sin Darka i Jelene; Arsenije Zeljković, sin Đorđa i Mirjane; Aleksej i Gabriel Gavrić, sinovi Borisa i Petre; Kristina Bundalo, kći Miroslava i Ilijane; Dunja Novaković, kći Darka i Anje; Maksim Bradašević, sin Miše i Tijane; Barbara Bursać, kći Aleksandra i Majde; Katarina Gligorić, kći Saše i Nataše; Sanja Đukić, kći Mirka i Vesne; Damjan Brljić, sin Radoje i Valentine; Una Šević, kći Branka i Slađane; Strahinja Knežević, sin Nemanje i Vojislavke.

Izvještaj iz Matične službe za 3. jun 2019. godine

Rođeni:Anika Čubrilović, kći Đure i Olje; Valentina Šorak, kći Milana i Sanje; Elena Blagojević, kći Slaviše i Maje; Teodora Maleš, kći Gorana i Jelene; Luka Stanić, sin Igora i Dragane; Matea Mirčić, kći Duška i Jelene; Tatjana Borojević, kći Dejana i Dragane; Jana Kušljić, kći Mladena i Draženke; Nebojša Perišić, sin Đorđa i Koviljke; Ognjen Berić, sin Radislavka i Jelene; Marija Jaslar, kći Ilije i Dragane.

Vjenčani: Stojan Vranješ, dipl. ekonomista i Sofija Medojević, prof. filozofije; Milan Babić, mašinski tehničar i Tamara Krečar, dipl. pravnik; Velimir Čegar, dipl. inž. poljoprivrede i Borjana Vukša, dipl. ekonomista; Ranko Kremenović, fizioterapeutski tehničar i Dejana Demonjić, ekonomski tehničar; Aleksandar Obradović, automehaničar i Ljiljana Živković, trgovački tehničar; Boris Vučanović, šumarski tehničar i Jovana Račić, mašinski tehničar; Aleksandar Ritan, mašinski tehničar i Tina Stjepanović, tehničar grafičkog dizajna; Zoran Janković, dipl. inž. agroekonomije i Zvezdana Balta, dipl. inž. agroekonomije; Dragan Knežević, grafički dizajner i Dejana Mišković, student; Miloš Račić, dipl. inž. agroekonomije i Valentina Ćetojević, dipl. inž. hortikulture.

 

Izvještaj iz Matične službe za 3. jun 2019. godine

Rođeni:Anika Čubrilović, kći Đure i Olje; Valentina Šorak, kći Milana i Sanje; Elena Blagojević, kći Slaviše i Maje; Teodora Maleš, kći Gorana i Jelene; Luka Stanić, sin Igora i Dragane; Matea Mirčić, kći Duška i Jelene; Tatjana Borojević, kći Dejana i Dragane; Jana Kušljić, kći Mladena i Draženke; Nebojša Perišić, sin Đorđa i Koviljke; Ognjen Berić, sin Radislavka i Jelene; Marija Jaslar, kći Ilije i Dragane.

Vjenčani: Stojan Vranješ, dipl. ekonomista i Sofija Medojević, prof. filozofije; Milan Babić, mašinski tehničar i Tamara Krečar, dipl. pravnik; Velimir Čegar, dipl. inž. poljoprivrede i Borjana Vukša, dipl. ekonomista; Ranko Kremenović, fizioterapeutski tehničar i Dejana Demonjić, ekonomski tehničar; Aleksandar Obradović, automehaničar i Ljiljana Živković, trgovački tehničar; Boris Vučanović, šumarski tehničar i Jovana Račić, mašinski tehničar; Aleksandar Ritan, mašinski tehničar i Tina Stjepanović, tehničar grafičkog dizajna; Zoran Janković, dipl. inž. agroekonomije i Zvezdana Balta, dipl. inž. agroekonomije; Dragan Knežević, grafički dizajner i Dejana Mišković, student; Miloš Račić, dipl. inž. agroekonomije i Valentina Ćetojević, dipl. inž. hortikulture.

 

Izvještaj iz Matične službe za 31. maj 2019. godine

Rođeni: Jakov Šurkalović, sin Žarka i Sanje; Relja i Leon Bajić, sinovi Aleksandra i Nataše; Nikola Crnić, sin Dragana i Aleksandre; Konstantin Grahovac, sin Strahinje i Tatjane; Nikolija Vučić, kći Milana i Nikoline; Natalija Ostojić, kći Pere i Danijele; Kristijan Vukojević, sin Srećka i Bojane; Pavle Sandalj, sin Duška i Dragane; Vuk Jaćimović, sin Igora i Ranke; Stribor Međedović, sin Borisa i Nikoline; Mitar Kovačević, sin Ile i Milane; Sara Prpić, kći Mišela i Marijane.

Izvještaj iz Matične službe za 30. maj 2019. godine

Rođeni: Anastasija Dobraš, kći Ranka i Biljane; Lazar Lukajić, sin Zdravka i Jelene; Milica Radišić, kći Uglješe i Vedrane; Vasilije Diljkan, sin Igora i Bojane; Matej Pavlović, sin Gojka i Nikoline.

 

Izvještaj iz Matične službe za 29. maj 2019. godine

Rođeni: Emilija i Adrijan Popović, kći i sin Aleksandra i Biljane; Jana Svjetlanović, kći Veselka i Ranke; Lela Trivičević, kći Velimira i Milene; Nikola Grabovac, sin Sretka i Miladinke; Tija Jaćimović, kći Srđana i Sanje; Pavle Jokić, sin Novice i Svjetlane; Ana Bukša, kći Slađana i Dajane; Aleksandar Vukosavljević, sin Rajka i Maje; Gavrilo Okilj, sin Ognjena i Milice; Tara Gluvajić, kći Nikole i Dijane; Aljoša Knežević, sin Bojana i Milice; Jana Đukić, kći Igora i Borjane; Ema Škrbić, kći Milana i Deane; Irina Ilić, kći Gorana i Tatjane; Andrea Lipovčić, kći Aleksandra i Sanje; Danilo Lotinja, sin Zorana i Dijane; Marina Tešić, kći Mladenka i Aleksandre; Todor Gurešić, sin Vladimira i Jelene.

Izvještaj iz Matične službe za 28. maj 2019. godine

Rođeni: Mila Nožinić, kći Bojana i Dražane; Una Popović, kći Bojana i Gorane; Luka Marić, sin Luke i Nikoline; Anika Majkić, kći Saše i Vanje; Andrej Radinović, sin Perice i Dragane; Rastko Kerlec, sin Mitra i Bojane; Luka Savić, sin Dejana i Dragane; Aleksandar Nedić, sin Dražena i Kristine.

 

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 28. maj 2019. godine

Rođeni: Mila Nožinić, kći Bojana i Dražane; Una Popović, kći Bojana i Gorane; Luka Marić, sin Luke i Nikoline; Anika Majkić, kći Saše i Vanje; Andrej Radinović, sin Perice i Dragane; Rastko Kerlec, sin Mitra i Bojane; Luka Savić, sin Dejana i Dragane; Aleksandar Nedić, sin Dražena i Kristine.

 

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 27. maj 2019. godine

Rođeni:Filip Zelenika, sin Denisa i Milke; Ana Stević, kći Srđana i Marijane; Ana Janković, kći Igora i Božidarke; Una Jakovljević, kći Ognjena i Aleksandre.

Vjenčani: Nemanja Lovrić, strukovni inž.vodo,grejnih i ventilacionih instalacija i Nataša Preradović, dipl. inž. arhitekture; Igor Jotanović, dipl. inž. građevine i Ines Adžam, dipl. inž. arhitekture; Zoran Vujić, dipl. ekonomista i Olja Dabić, master planiranja i upravljanja regionalnim razvojem; Slaven Kovačević, dipl. ekolog i Aleksandra Ninković, saobraćajni tehničar; Miloš Đekić, špediter i Teodora Zgonjanin, dr stomatologije; Aleksandar Ćulum, dipl. ekonomista i Edina Velić, dipl. ekonomista; Branko Štrbac, dr medicine i Zorana Stojaković, student; Saša Tomecić, elektrotehničar automatike i Milica Janković, dipl. inž. arhitekture; Aleksandar Kekić, policajac i Duška Šain, dipl. psiholog; Dejan Despotović, veterinarski tehničar i Vanja Slavnić, poljoprivredni tehničar; Aleksandar Marijanac, mašinski tehničar i Sanja Škorić, prehrambeni tehničar; Negomir Vukoman, tehničar elektronike i Nataša Lukić, student; Željan Komljenović, mašinski tehničar i Biljana Božić, PTT tehničar.

 

Izvještaj iz Matične službe za 24. maj 2019. godine

Rođeni: Milica Pepić, kći Zorana i Jovane; Vasilije Gvero, sin Dubravka i Marijane; Filip Moravac, sin Darjana i Biljane; Blanka Lukić, kći Predraga i Klaudije; Lea Topalović, kći Antonija i Marije; Irina Glamočak, kći Srđana i Nede; Ratko Kekić, sin Ranka i Radmile; Milica Ignjatić, kći Dalibora i Dragane; Kalina Jurić, kći Igora i Jasminke; Isidora Savić, kći Miše i Bojane; Paulina Fedčešin, kći Pere i Jelene; Arsenije Đukić, sin Dmitra i Dejane; Anja Savić, kći Darija i Bojane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 23. maj 2019. godine

Rođeni: Đorđe Pivač, sin Vesne; Luka Bjelobrk, sin Milanka i Duške; Mihajlo Jurić, sin Ilije i Tatjane; Nikolina Ostojić, kći Aleksandra i Snježane; Bogdan Pecikoza, sin Mladena i Mirjane; Elena Vrhovac, kći Milana i Tamare; Katja Lukić, kći Stojana i Dragane; Milica Topić, kći Duška i Sanje; Ana Lukić, kći Milana i Milene; Vasilije Topolovac, sin Predraga i Sandre; Srđan Boškić, sin Jovana i Nevene.

 

Izvještaj iz Matične službe za 22. maj 2019. godine

Rođeni: Mirko Brešo, sin Branka i Mirjane; Danica Grozdanić, kći Đorđa i Daliborke; Teodora Tintar, kći Dejana i Jasmine; Stefan Došenović, sin Aleksandra i Maje; Nevena Damjanić, kći Ljubiše i Ljiljane; Ana Babić, kći Ostoje i Milke; Helena Šukalo, kći Željka i Slavice; Ana Pilipović, kći Tadije i Bojane; Nastasja Rađenović, kći Igora i Nevene; Marko Gajić, sin Đure i Biljane; Miloš Vulin, sin Save i Dragice; Duška Žabić, kći Gorana i Svjetlane; Teodora Dragojević, kći Slađana i Dijane.

Izvještaj iz Matične službe za 21. maj 2019. godine

Rođeni: Vasilije Dakić, sin Željka i Dragane; Milica Drakulić, kći Predraga i Maje; David Džakić, sin Rejhana i Stojanke; Vasilije Vuković, sin Žarka i Ljubinke; Elena Petrović, kći Nemanje i Nikolije; Stanko Vujić, sin Predraga i Slavice; Pavle Dobrnjac, sin Nikole i Anđele; Lazar Šteković, sin Vojislava i Anđele; Sofija Bratić, kći Slavka i Sare; Ena Pilipović, kći Bojana i Lidije; Filip Jovanović, sin Branka i Mirjane; Lazar Radanović, sin Radomira i Mirjane; Anika Pejaković, kći Dalibora i Sandre; Dunja Mirnić, kći Slavka i Tanje; Ana Petrušić, kći Aleksandra i Petre.

Izvještaj iz Matične službe za 20. maj 2019. godine

Rođeni: Dušan i Marko Stanišić, sinovi Radivoja i Snežane; Nađa Mihajlović, kći Tome i Jelene; Anđelina Momić, kći Ljubiše i Darije; Mihajlo Gvozdenac, sin Dragana i Jelene; Sara Halilović, kći Mirze i Majde; Aleksa Borojević, sin Radovana i Sandre; Mihajlo Aljetić, sin Borislava i Sanje; Nastja Savić, kći Mile i Maje.

Vjenčani: Mladen Ćopić, inž. poljoprivrede i Tamara Savičić, sanitarni inž.; Stevčo Petkovski, građevinski tehničar i Dragana Kežić, dipl. ekonomista; Predrag Cvetićanin, elektrotehničar i Jovana Milinković, dipl. fizioterapeut; Marko Kleut, dipl. informatičar i Nataša Milosavac, prof. fizičkog vaspitanja i sporta; Mladen Jerkić, student i Maja Račić Sančanin, menadžer za odnose sa javnošću i komunikacije; Vladislav Babić, inž. elektrotehnike i Gorana Vučeta, prof. razredne nastave; Žarko Jurković, turistički tehničar i Vanja Marjanović, dipl. prof. engleskog jezika i književnosti; Nikola Lolić, ugostiteljsko-kulinarski tehničar i Ivana Kesić, tehničar drumskog saobraćaja.

 

Izvještaj iz Matične službe za 17. maj 2019. godine

Rođeni: Vasilije Babić, sin Željka i Radmile: Teodor Todoran, sin Aleksandra i Mirjane; Sara Stojnić, kći Miloša i Sanje; Kristijan Topić, sin Željka i Kristine; Danica Risojević, kći Siniše i Nede; Jana Antonić, kći Miće i Slađane; Milica Jarić, kći Velibora i Biljane; Kalina Slavnić, kći Mile i Radenke; Ana Jokanović, kći Pere i Branke; Sofija Jurošević, kći Dragana i Marije; Emilija Vukelić, kći Miroslava i Snježane; Nikša Alibabić, sin Ljubiše i Nikoline.

 

Izvještaj iz Matične službe za 16. maj 2019. godine

Rođeni: Viktor Galić, sin Saše i Marije; Nastasja Dragić, kći Bojana i Olgice; Jakov Pejić, sin Igora i Tijane; Sandra Vulin, kći Doljana i Aleksandre; Nataša Udovčić, kći Daria i Biljane; Sofija Majkić, kći Siniše i Milice.

Izvještaj iz Matične službe za 15. maj 2019. godine

Rođeni: Kalina Petrović, kći Draška i Željane; Teodora Šešić, kći Srđana i Dijane; Filip Dumanović, sin Đorđa i Jelene; Magdalena Marković, kći Nemanje i Milice.

Izvještaj iz Matične službe za 14. maj 2019. godine

Rođeni: Mila Janković, kći Gorana i Maje; Maksim Pandarić, sin Mladena i Suzane; Viktor Pejčinović, sin Duška i Nataše; Evgenija Kajkut, kći Aleksandra i Jelene; Đorđe Karalić, sin Marinka i Nataše; Aleksej Kostić, sin Borka i Milane; Mirko Suvajac, sin Miodraga i Biljane; Dušan Pajić, sin Bojana i Borke; Imad Sofić, sin Ibrahima i Mirhade.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 13. maj 2019. godine

Rođeni: Gavrilo Bilbija, sin Marka i Monike; Srđan  Ćosić, sin Pere i Ljiljane; Viktor Latinović, sin Bože i Kristine; Mia Stojanović, kći Predraga i Andree; Milica Savanović, kći Ljubiše i Nikoline; Dragana Topalović, kći Slaviše i Biljane; Ana Miljanović, kći Ljubiše i Milijane; Lena Popović, kći Dragana i Aleksandre; Jana Žižak, kći Dejana i Slobodanke; Lazar Radovančević, sin Darija i Sonje; Vanja Božić, kći Vladana i Kristine; Miloš Čeko, sin Dragana i Suzane; Vasilije Vrančić, sin Vladimira i Tanje; Kalina Vasiljević, kći Gorana i Dajane; Danilo Kovačević, sin Slobodana i Nataše.

Vjenčani: Damir Blagojević, inž. šumarstva i Vanja Dobraš, inž.šumarstva; Miroslav Rokvić, inž.informatike i Danijela Srdić, dipl.pedagog; Dalibor Stojnić, master arhitekture i Anja Vranješ, dipl.medicinar zdravstvene njege; Robert Štrbac, dipl.pravnik i Dragana Todorović, dipl.farmaceut; Aleksandar Javor, dipl.politikolog i Jelena Šarić, dipl.politikolog; Miroslav Malešević, master šumarstva i Milijana Smiljanić, dipl.pedagog; Davor Golić, doktor medicine specijalista i Vanja Stojaković, dipl.vaspitač predškolske djece; Ratko Kostadinović,master inž.saobraćaja i Aleksandra Delić, master inž. saobraćaja; Vladan Đukić, konobar i Milinka Kremenović, mašinski tehničar; Nikola Milašinović, ugostiteljsko-kulinarski tehničar i Dražana Trivković, tekstilni tehničar; Milenko Stojičić, prof.fizičkog vaspitanja i sporta i Silva Krecelj, prof.geografije; Vladan Žugić, magistar farmacije i Vanja Oborina, doktor; Dalibor Ćulum, informatičar i Dragana Lakić, farmaceut; Božidar Milaković, dipl.inž. šumarstva i Natalija Stojnić, turistički tehničar; Mladen Petić, doktor medicine i Dragana Šajinović, dipl. medicinska sestra; Aleksandar Stojković, glumac i Sandra Tepić, stomatolog; Vladan Gojić, tehničar elektronike i Mihaela Subašić, tehničar računarstva.

Izvještaj iz Matične službe za 10. maj 2019. godine

Rođeni: Una Jokić, kći Dušana i Biljane; Andrej Golubović, sin Nikole i Slavke; Veronika Bratić, kći Saše i Slobodanke; Teodora Tomić, kći Miroslava i Sanele; Jovana Kiso, kći Ozrena i Sanele; Aleksej Vujinović, sin Bojana i Gorane; Nikolaj Jović, sin Srećka i Nedeljke; Sofija Milekić, kći Nemanje i Vesne; Aljoša Narić, sin Aleksandra i Milijane; Teodora Pavlović, kći Nemanje i Maje; Tijana Davidović, kći Mirka i Stojanke; Mališa Gvero, sin Vojislava i Nade.

 

Izvještaj iz Matične službe za 8. maj 2019. godine

Rođeni: Gavrilo Tatić, sin Gostimira i Branke; Luka Knežević, sin Dražena i Jasne; Sara Pojetar, kći Radoslava i Nikoline; Sara Ilić, kći Momčila i Milane; Konstantin Glišić, sin Nebojše i Duške; Dragana Bajičić, kći Bojana i Fatime; Uroš Bojić, sin Bojana i Vanje; Lara Prerad, kći Ljubiše i Milice; Mihailo Hršum, sin Vlastimira i Jelene; Staša Kovačević, kći Dragoslava i Andree; Lana Đukić, kći Save i Sanje; Petar Jelić, sin Uroša i Ljubice; Jana Kovačević, kći Blagoja i Maje; Irina Antonić, kći Dušana i Dragane; Anastasija Ćetojević, kći Željka i Vanje; Maksim Zgonjanin, sin Dragane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 7. maj 2019. godine

Rođeni: Rijad Mehić, sin Eldina i Elme; Ana Bjelić, kći Jove i Jelene; Matija Kezija,sin Boška i Svjetlane; Jovan Stijaković, sin Aleksandra i Danijele; Andrija Pačavra, sin Dragana i Ljiljane; Luka Šćepanović, sin Igora i Dragane; Leona Kovačević, kći Igora i Marinele; Helena Popržen, kći Rajka i Jelene; Anastasija Maletić, kći Gorana i Gorice; Danica Makarić, kći Slaviše i Nevene.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 6. maj 2019. godine

Rođeni: Tadija Mitrović, sin Marka i Milane; Mila Todorović, kći Milanka i Ane; Lea Zec, kći Ostoje i Desanke; Kosta Karanović,sin Nemanje i Radmile; Helena Kovačević, kći Vladimira i Teodore; Andrej Ostojić, sin Srđana i Milanke; Srna Šipka, kći Bojana i Radmile; Jovan Džombić, sin Milovana i Branke; Vuk Španić, sin Aleksandra i Milice; Dušan Vučanović, sin Draška i Sonje; Vasilije Mušić, sin Siniše i Tanje; Milica Đukić, kći Dejana i Dragane; Viktor Pejanović, sin Milana i Zorice; Lorena Kremenović, kći Sandija i Suzane; Andrej Čolić, sin Gordana i Nikoline; Vanja Gajić, kći Vedrana i Vedrane; Daris Ćošabić, sin  Admira i Erne; Aljoša Ćurković, sin Predraga i Adrijane; Mihael Nikolić, sin Dejana i Željke.

Vjenčani: Ilija Slavnić, građevinski tehničar i Sandra Slavnić, trgovac; Marko Trkulja, električar i Nikolina Nina Čičić, student; Aleksandar Marković, vodoinstalater i Daria Popović, PTT tehničar; Davor Račić, dipl.inž.elektrotehnike i Savičić Nikolina, dipl.inž.saobraćaja; Slaviša Račić, vozač i Borislavka Savanović, trgovački tehničar; Darko Lakić, tehničar elektronike i Milena Malinić, dr stomatologije; Srđan Vojnović, teh.telekomunikacija i Vesna Kačavenda, prehrambeni teh; Filip Mlađenović, dipl. ekonomista i Tamara Piljagić, dipl. inž. građevine; Veljko Divljak, el.tehničar i Žabić Dajana, menadžer, asistent; Dejan Mitrović, saobraćajni teh. i Mišić Božana, dipl.ekonomista; Mladen Dragić, građ. inžinjer i Maja Mirković, dr medicine, Vladimir Bodroža, muški frizer i Galić Vedrana,vazduhoplovni teh.

 

Izvještaj iz Matične službe za 3. maj 2019. godine

Rođeni: Marija i Milica Božić, kćeri Borislava i Vanje; Dunja Kičić, kći Danijela i Lidije; Lazar Knežević, sin Darka i Maje; Filip Milošević, sin Gorana i Sanje; Vasilije Mitrović, sin Srđana i Natalije; Mila Banjac, kći Dragana i Bojane; Petar Matić, sin Gorana i Danire; Petar Keleman, sin Željka i Mirjane; Lav Šukalo, sin Darka i Vanese; Luka Gruban, sin Dejana i Jelene; Lazar Popović, sin Dragana i Milene; Vasilije Milošević, sin Vojislava i Dragane; Katarina Živanić, kći Aleksandra i Dijane; Vuk Ilić, sin Vladimira i Tine; Lana Škrbić, kći Nikole i Aleksandre; Magdalena Ostojić, kći Slaviše i Olivere; Konstantin Novaković, sin Zorana i Ljiljane; Kian Delić, sin Fikreta i Senade; Valentina Nikoletić, kći Mirka i Zorice; Zara Hodžić, kći Zlatka i Amre; Milica Ivanković, kći Veliše i Bogdane; Marija Novković, kći Darka i Ljiljane; Viktorija Knežević, kći Bojana i Sanje; Lorena Jovanović, kći Aleksandra i Tamare.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 30. april 2019. godine

Rođeni: Nikola Kondić, sin Zorana i Milice; Maša Mitrović, kći Borisa i Maje; Nastja Popović, kći Radovana i Dragane; Ana Mićić, kći Dragana i Dubravke; Jana Jeremić, kći Dragana i Sanje; Aleksa Filipović, sin Zorana i Želimirke; Monika Popović, kći Vojina i Gorane; Zdravko Trifunović, sin Milana i Ljiljane; Stefan Jerkić, sin Radomira i Slađane; Ivana Tripić, kći Miladina i Dragane.

Vjenčani: Branislav Ristić, omladinski radnik i Jelena Ivanić, prof. ekologije i zaštite životne sredine; Marko Popović, medicinski tehničar i Kristina Stojanović, farmaceutski tehničar; Goran Medić, konditor i Jovana Marković, frizerski tehničar; Slobodan Kusić, dipl. pravnik i Zorica Šaula, referent prijema pošte; Dragan Grajić, mašinski tehničar i Nataša Krivokuća, frizer; Dalibor Šaran, dr medicine i Nevena Nedinić, student; Ranko Slavnić, elektrotehničar i Mirjana Milašinović, građevinski tehničar; Vanja Mihajlović, grafički dizajner i Sonja Aulić, dipl. ekonomista.

 

Izvještaj iz Matične službe za 25. april 2019. godine

Rođeni: Anastasija Babić, kći Siniše i Vedrane; Njegoš Savanović, sin Sime i Marijane; Dunja Ratković, kći Slobodana i Jovane; Lana Gligić, kći Milka i Milice; Matej Krnetić, sin Darka i Tanje; Mila Škondrić, kći Drage i Slađane; Tara Talijan, kći Mladena i Dragane; Emira Bilanović, kći Edina i Sanite; Dajana Mitrović, kći Ranka i Dragane; Lazar Tomić, sin Đorđa i Dragane; Kristijan Kukolj, sin Vedrana i Dejane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 24. april 2019. godine

Rođeni: Katja Šakić, kći Predraga i Vedrane; Lana Ostrolučanin, kći Aleksandra i Gordane; Mihailo Janošev, sin Bogdana i Milke; Luka Todorović, sin Jovice i Tanje; Veljko Tešić, sin Gorana i Brankice; Aleksa Granulić, sin Duška i Valentine; Danilo Vinčić, sin Tihomira i Duške; Ana Jović, kći Predraga i Gordane; Nemanja Stanivuk, sin Ratka i Slavice; Sunčica Milačak, kći Slobodana i Snježane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 23. april 2019. godine

Rođeni: Tina Vranješ, kći Saše i Sanele; Helena Stokanić, kći Danijela i Svjetlane; Ariana Verić, kći Bore i Nikoline; Katja Dragušić, kći Vladana i Slađane; Jana Kuridža, kći Predraga i Mladenke; Matej Marčeta, sin Davora i Svetlane; Marko Crnobrnja, sin Nebojše i Ivane; Jakša Stojanović, sin Bojana i Kristine; Vukašin Vuković, sin Velibora i Anje; Gavrilo Milanović, sin Ljubiše i Jelene; Magdalena Mirković, kći Bojana i Snežane; Lara Đukić, kći Milovana i Dragane; Helena Tubić, kći Gorana i Nikoline.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 22. april 2019. godine

Rođeni: Lazar Brkić, sin Stefana i Ane; Aleksej Pijetlović, sin Alena i Natalije; Matija Topić, sin Milana i Silvane; Kalina Jungić, kći Čedomira i Jelene; Tanasije Adžić, sin Rade i Dubravke.

Vjenčani: Milorad Batajić dipl. inž. hemijske tehnologije i Marija Bukva, dipl. ekolog i master biologije; Sergej Klašnja, mesar i Dragana Gatarić, PTT tehničar; Igor Lugonjić, PTT tehničar i Ivona Tešanović, medicinski tehničar; Slobodan Ciganović, kuvar i Maja Talić menadžer u kulturi i umjetnosti; Aleksandar Đekić, dipl. pravnik i Milica Antonić, student; Dragan Davidović, dr stomatologije i Danijela Ilibašić, trgovac; Goran Lipovac, rukovalac građevinske mehanizacije i Marijana Janković, recepcionar; Slobodan Blagojević, trgovac i Marina Nenadić, student; Miroslav Vučković, dipl. ekolog i Nataša Vasić, dipl. sanitarni inženjer.

 

Izvještaj iz Matične službe za 19. april 2019. godine

Rođeni: Katarina Malinić, kći Eldara i Gordane; Nastja Butulija, kći Nenada i Bojane; Katja Kovačić, kći Bojana i Tanje; Jelena Tica, kći Ognjena i Maje; Una Antonić, kći Momčila i Ane; Atina Dvizac, kći Milanka i Anastasije; Vuk Barišić, sin Živka i Slobodanke; Viktor Pavlović, sin Predraga i Danijele; Tadija Jović, sin Jovana i Branke.

 

Izvještaj iz Matične službe za 18. april 2019. godine

Rođeni: Teodora i Anastasija Đurić, kćeri Slaviše i Božane; Nadja i Anika Božić, kćeri Aljoše i Jelene; Marko Vujičić, sin Nenada i Danijele; Kristina Bjelaković, kći Dragiše i Biljane; Emilija Koprena, kći Milana i Dajane;  Dušan Radić, sin Vojina i Milijane; Valentina Jurišić, kći Nenada i Violete; Bojana Dodig, kći Bojana i Milane; Danica Maletić, kći Borka i Dragane; Tibor Krtolica, sin Duška i Aleksandre.

 

Izvještaj iz Matične službe za 17. april 2019. godine

Rođeni: Lenka Vuksan, kći Nemanje i Tijane; Ana Knežević, kći Dragiše i Tanje; Dunja Petraš, kći Mladena i Marijane; Vuk Đurđević, sin Slaviše i Željke; Sara Gavrić, kći Sanele; Aleksa Jorgić, sin Draženka i Nine; Vukašin Vrhovac, sin Dragana i Nikoline.

 

Izvještaj iz Matične službe za 16. april 2019. godine

Rođeni: Luka Stanojević, sin Aleksandra i Aleksandre; Marija Subašić, kći Radovana i Zorane; Tibor Vojinović, sin Aleksandra i Biljane; Andrej Bojić, sin Dražena i Nede; Ema Gajić, kći Mihajla i Dževade; Katarina Kubat, kći Ognjena i Olje; Miloš Grbić, sin Miroslava i Biljane; Georgina Vojinović, kći Miodraga i Ljiljane; Nikolina Pavić, kći Branka i Dijane; Pavle Pačariz, sin Adija i Milice; Anastasija Bjelić, kći Mladena i Jelene; Katarina Vuković, kći Radiše i Ranke; Anđela Čiča, kći Zdravka i Jelene; Matija Čuković, sin Siniše i Liliane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 15. april 2019. godine

Rođeni: Teodora Rauković, kći Pante i Sanje; Dunja Brnić, kći Duška i Nikoline; Stefan i Sofija Ćulum, sin i kći Nikole i Maje; Pavle Subotinjski, sin Dragana i Nataše; Aleksej Kljajić, sin Đorđa i Aleksandre; Minja Komljenović, kći Save i Dare; Đorđe Lekić, sin Draženka i Brankice; Isidora Marjanović, kći Dalibora i Milijane.

Vjenčani: Veljko Radoja, dipl.informatičar i Maja Bašić, dipl.novinar.

 

Izvještaj iz Matične službe za 12. april 2019. godine

Rođeni: Viktor i Iris Ritan, sin i kći Ognjena i Dragane; Luka Jovanović, sin Igora i Tamare; Danica Šebić, kći Vladana i Snježane; Stojna Milovanović, kći Zorana i Valentine; Koštana Brljić, kći Danijela i Maje; Kira Ranković, kći Uroša i Svetlane; Valentina Đurić, kći Ratka i Tanje; Kosta Aleksić, sin Miroslava i Jelene; Hana Pala, kći Harisa i Almire.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 11. april 2019. godine

Rođeni: Stefan Marjanović, sin Mirona i Jasne; Nenad Đukić, sin Mile i Zorke; Ema Pejičić, kći Milana i Nadice; Jakša Dragoljević, sin Velimira i Mirele.

 

Izvještaj iz Matične službe za 10. april 2019. godine

Rođeni: Luka Tica, sin Draška i Brankice; Danica Jovanović, kći Đorđa i Vanje; Arsenije Blagojević, sin Gorana i Suzane; Lazar Gajić, sin Sime i Jelene; Viktor Blagić, sin Dragana i Tamare; Tea Petrović, kći Dušana i Marijane; Magdalena Mučalović, kći Milomira i Jelene; Aleksa Kerkez, sin Jovice i Darinke; Mihajlo Mikać, sin Velibora i Svjetlane; Lana Pajić, kći Veselina i Branke; Anja Topić, kći Lazara i Nataše; Teodor Marinković, sin Ljubiše i Jelene.

 

Izvještaj iz Matične službe za 9. april 2019. godine

Rođeni: Marko Belenzada, sin Rade i Milice; Sonja Radumilo, kći Vladiira i Nikoline; Viktor Đurđević, sin Danijela i Danijele; Kristina Ivanović, kći Save i Jelene; Pavle Kojić, sin Bojana i Ranke; Pavle Radić, sin Stanka i Jovane; Jelena Šljivić, kći Darija i Nevene; Nevena Aleksić, kći Zlatka i Nataše; Jovan Vujčić, sin Nemanje i Dragane; Aleksandar Kavržić, sin Milana i Zdravke; Luka Kopanja, sin Draženka i Suzane; Vukašin Prodanović, sin Stefana i Nikoline; Aleksandar Dragišić, sin Milana i Leksije; Luka Tadić, sin Nikole i Marijane; Marija Seizović, kći Gorana i Dijane; Andrej Kukrika, sin Žarka i Dragane.

Izvještaj iz Matične službe za 8. april 2019. godine

Rođeni: Milica Novaković, kći Branislava i Dragane; Andreja Babić, kći Nikole i Nikoline; Mihajlo Zgonjanin, sin Miroslava i Mirjane; Sofija Zrnić, kći Darka i Branke; Lana Avramović, kći Branislava i Jelene; Filip Subašić, sin Slavena i Aleksandre; Mihajlo Gligorić, sin Branimira i Ljiljane; Pavle Blagojević, sin Slobodana i Kristine;  Stefan Paštar, sin Mladena i Simonide; Dunja Ćutković, kći Mladena i Tamare; Aleksandar Đekić, sin Milana i Sandre; Luka Grmuša, sin Predraga i Dijane.

Vjenčani: Dario Radić, tehničar elektrotehnike i Ivona Pavlović, prof. engleskog jezika; Goran Vasiljević, vozač i Dajana Milojević, dipl. fizioterapeut; Vladimir Milovac, vozač i Olja Šešić, mašinski tehničar; Bogdan Janošev, moler i Milka Račić, poslastičar; Igor Janković, dipl. inž. elektrotehnike i Božidarka Miljanović, dipl. medicinar radiološke dijagnostike; Dejan Jelača, inž. saobraćaja i Natalija Šuša, ekonomski tehničar; Milan Rujević, dipl. ekonomista i Nikolina Bijelić, dipl. ekonomista; Aleksandar Gatarić, poljoprivredni tehničar i Kristina Stoini, medicinski tehničar; Nemanja Damjanović, dipl. ekonomista i Marija Malešević, medicinski tehničar; Dejan Gatarić, prof. razredne nastave i Dejana Nedić, inž. geodezije.

Izvještaj iz Matične službe za 5. april 2019. godine

Rođeni: Andrej Lolić, sin Gorana i Milve; Georgije Mirković, sin Igora i Vanje; Dunja Marjanović, kći Miše i Željke; Emin Đaferović, sin Emira i Anele; Aleksandar Vujasin, sin Nebojše i Milene; Sergej Mijatović, sin Miše i Branke; Nastja Cvetanovska, kći Dejana i Lane; Gavrilo Kučuk, sin Slobodana i Dragane; Sergej Grahovac, sin Vladimira i Jane; Marija Malešević, kći Darka i Dijane; Gabriel Gatarić, sin Aleksandra i Darije.

Izvještaj iz Matične službe za 4. april 2019. godine

Rođeni: Helena Rudakević, kći Romana i Jelene; Aleksa Majkić, sin Jovana i Milene; Dajana Suvajac, kći Ljubiše i Brankice; Teodora Gašić, kći Željka i Gordane; Milana Gavrić, kći Varnave i Dejane.

Izvještaj iz Matične službe za 3. april 2019. godine

Rođeni: Uroš Ilić, sin Mirka i Sanje; Milica Šakota, kći Slaviše i Vedrane; Rastko Perinović, sin Duška i Bojane; Iskra Pavlović, kći Vladimira i Marije; Lenka Katić, kći Dragana i Dragane; Tea Pejić, kći Dragana i Rade; Gavrilo Tegeltija, sin Sretka i Danijele; Pavle Šarac, sin Rajka i Blažene.

Izvještaj iz Matične službe za 2. april 2019. godine

Rođeni: Anastasija Tepić, kći Dejana i Dragane; Stefan Radulović, sin Miroslava i Žane; Milorad Galešić, sin Stanislava i Dragane; Kalina Jarić, kći Vedrana i Milice; Nađa Gak, kći Borisa i Dragane; Marko Bunić, sin Đorđa i Danijele; Miljan Savić, sin Milana i Branke; Demir Dunić, sin Damira i Envere; Magdalena Bunić, kći Ognjena i Aleksandre; Pavle Nježić, sin Jovana i Milice; Jagoš Eskić, sin Saše i Smiljane.

Izvještaj iz Matične službe za 1. april 2019. godine

Rođeni: Jovana Đoković, kći Aleksandra i Marijane; Viktor Džombić, sin Aleksandra i Ane; Stefan Kalamanda, sin Aleksandra i Bojane; Andrea Gojić, kći Dejana i Željane; Matej Šikanjić, sin Miše i Marijane; Anja Dragojević, kći Stefana i Nataše.

Vjenčani: Andrej Birač, programer i Milica Rokvić, turistički tehničar; Vladimir Žmarić, dipl. novinar i komunikolog i Jovana Đurđević, građevinski tehničar; Vanja Vranješ, fizioterapeut i Jovana Nikodinović, fizioterapeut; Saša Kecman, diplomirani trener atletike i Andrea Račić, trgovac; Branko Tepić, profesor fizičkog vaspitanja i Maja Zrnić, medicinski tehničar.

 

Izvještaj iz Matične službe za 29. mart 2019. godine

Rođeni: Marko Railić, sin Milana i Jelene; Petar Vasić, sin Milana i Jelene; Sara Spasenić, kći Milana i Jelene; Marija Bogdanović, kći Alena i Mirele; Arsenije Tubak, sin Novka i Nikoline; Lenka Vučić, kći Saše i Jelene; Mia Delić, kći Nebojše i Branke; Marija Subašić, kći Darka i Nedeljke; Aleksej Jagodić, sin Igora i Sanje.

Izvještaj iz Matične službe za 28. mart 2019. godine

Rođeni: Katarina Banjac, kći Davida i Sonje; Aleksej Kežić, sin Dejana i Darije; Pavle Dačić, sin Bojana i Milijane; Lazar Mijatović, sin Dalibora i Seke; Emilija Kojčinović, kći Branimira i Božane; Jakov Kotur, sin Nenada i Milene; Aleksa Lazić, sin Nemanje i Jokice; Anastasija Kajkut, kći Nikole i Dajane; Dragan Palikuća, sin Borisa i Željke.

Izvještaj iz Matične službe za 27. mart 2019. godine

Rođeni: Kalina Timarac, kći Saše i Milke; Marija Ivić, kći Branislava i Rade; Anđelina Kuzmanović, kći Duška i Tanje; Mia Kovačević, kći Gorana i Dajane; Andrej Ćurković, sin Radenka i Maje; Teona Banjac, kći Draška i Nataše; Jovana Dodig, kći Boška i Željke; Tara Mirić, kći Zlatana i Danijele; Viktor Nagraisalović, sin Marka i Maje; Vasilije Jungić, sin Dejana i Milje; Aleksandar Keser, sin Dragana i Darije; Zoran Vidović, sin Draženka i Milice; Teodora Ćulibrk, kći Srđana i Mirjane; Adis Fifić, sin Šahde i Alise; Marko Babić, sin Vladimira i Radmile; Aleksa Zirojević, sin Branislava i Tijane.

Izvještaj iz Matične službe za 26. mart 2019. godine

Rođeni: Jovana Stojčić, kći Bojana i Vesne; Veljko Karanović, sin Milorada i Nikoline; Teona Đurić, kći Vedrana i Milanke; Uroš Ratkovac, sin Đorđa i Dijane; Viktor Kremenović, sin Dalibora i Doris; Vuk Spasić, sin Dejana i Andrijane.

Izvještaj iz Matične službe za 25. mart 2019. godine

Rođeni: Vukašin Lukić, sin Slaviše i Sanje; Elena Gašić, kći Miloša i Dragane; Minja Banjac, kći Ilije i Zorane; Aleksa Čučak, sin Milana i Ilijane; Helena Dojčinović Džejms, kći Džejms Vesli Vilijam Ričarda i Nataše; Milica Popović, kći Marka i Zorane; Sofija Puzigaća, kći Nemanje i Stelamaris; Anđela Joldžić, kći Zorana i Dušice.

Vjenčani: Aleksandar Bojić, dipl. inž. saobraćaja i Mirjana Milekić, dipl. inž. saobraćaja; Dejan Miljić, kuvar i Jelena Udovčić, fotograf; Zoran Plaić, mr filozofskih nauka i Jana Šakić, ljekar subspecijalista; Mladen Špica, dipl. inž. saobraćaja i Dragana Končar, poslovno-pravni tehničar; Milan Pejić, građevinski tehničar i Ana Trikić, dipl. vaspitač predškolske djece.

Izvještaj iz Matične službe za 22. mart 2019. godine

Rođeni: Jakša Mirković, sin Ognjena i Nikoline; Matej Kremenović, sin Želimira i Tamare;  Tara Malešević, kći Bojana i Sanje; Matej Jelisavac, sin Dalibora i Jelene; Teodora Župljanin, kći Aleksandra i Ivane; Stela Bošković, kći Save i Vesne; Lazar Kasipović, sin Damira i Zorice; Jovan Stijaković, sin Gorana i Slađane; Mia Milijaš, kći Dragana i Jovane; Milutin i Vukašin Trivić, sinovi Miroslava i Tanje; Leon Blagojević, sin Čede i Violete; Lana Šešum, kći Nikole i Mirjane; Zoran Vračar, sin Stevana i Maje.

Izvještaj iz Matične službe za 21. mart 2019. godine

Rođeni: Anja Gajić, kći Bojana i Danijele; Vuk Baroš, sin Dragana i Bojane; Maksim Petrić, sin Dragana i Snježane; Milica Kovačević, kći Borisa i Jelene; Mihailo Jekić, sin Aleksandra i Željke; Teodora Smiljanić, kći Nenada i Stoje; Sofija Knežević, kći Željka i Sanje; Mihailo Koljanin, sin Miodraga i Sanje.

Izvještaj iz Matične službe za 20. mart 2019. godine

Rođeni: Oliver Ristić, sin Vladana i Mirne; Larisa Jovanić, kći Radovana i Andree; Milica Bojić, kći Mladenka i Milane; Nikša Labus, sin Milana i Milkice; Luka Gajić, sin Dragana i Božane; Vasilija Trivunović, kći Milana i Veliborke; Mateo Jorgić, sin Bojana i Leonarde; Stojan Reljin, sin Aleksandra i Slađane.

Izvještaj iz Matične službe za 19. mart 2019. godine

Rođeni: Vasilije Trivić, sin Ognjena i Rade; Matej Kojić, sin Boriše i Tanje; Nađa Lakić, kći Siniše i Dajane; Uroš Knežević, sin Ozrena i Radmile; Tara Račić, kći Aleksandra i Jelene; Teodor Grubor, sin Denisa i Jasne; Kosta Radić, sin Đorđa i Vanje; Milica Milanović, kći Milana i Vukice; Nađa Stričević, kći Dragane; Vladan Stambolić, sin Milana i Gordane; Simon Dabić, sin Gorana i Daliborke; Kalina i Anika Gajić, kćeri Dejana i Tanje.

Izvještaj iz Matične službe za 18. mart 2019. godine

Rođeni: Anastazija Vulić, kći Dade i Jelene; Lana Simić, kći Maje; Arsenije Kvrgić, sin Miloša i Gordane; Luka Anikić, sin Dragana i Sandre; Radoš Goranović, sin Dubravka i Dijane; Luka Mučalović, sin Milutina i Jelene; Ana Pejić, kći Jovice i Gordane; Haris Imširović, sin Denise; Tamara Labotić, kći Miloša i Kristine.

Vjenčani: David Tomašević, kulinarski tehničar i Slađana Pažin, ekonomski tehničar; Velibor Vranješ, autoelektričar i Milica Tučić, student.

 

Izvještaj iz Matične službe za 15. mart 2019. godine

Rođeni: Jovan Ćelić, sin Milijana i Marije; Teodora Grujinović, kći Darka i Nataše; Sajma Kerkez, kći Elvira i Anane; Ela Kovačević, kći Danijela i Vanje; Aleksa Bulajić, sin Steve i Gordane; Marko Stojnić, sin Darka i Tanje; Irina Beslać, kći Zorana i Ines; Elena Đurić, kći Borisa i Dragice; Ema Kukrika, kći Nemanje i Aleksandre; Aleksa Marković, sin Gorana i Dijane; Lana Savanović, kći Dobrice i Vere; Pavle Šmitran, sin Deana i Anje; Magdalena Valentić, kći Dejana i Maje.

Izvještaj iz Matične službe za 14. mart 2019. godine

Rođeni: Petar Đerić, sin Anđelka i Biljane; Đorđe Smiljić, sin Dražena i Željane; Milana Radulović, kći Milana i Nikoline; Elena Kežić, kći Stanka i Danijele; Kalina Buzadžija, kći Slobodana i Marije; Zaharije Janičić, sin Živojina i Valentine; Vlado Kosić, sin Zorana i Višnje; Rea Madžar, kći Nenada i Kornelije; Teodora Pena, kći Dragana i Brankice; Tara Lukić, kći Negoslava i Danijele; Teodora Šljivić, kći Slaviše i Dragane; Aurora Stijaković, kći Nevena i Vanje; Eva Kutić, kći Nemanje i Ivane; Sergej Perić, sin Slobodana i Dijane; Iskra Kos, kći Gorana i Ivanke; Helena Pekez, kći Miroslava i Nikoline.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 13. mart 2019. godine

Rođeni: Dimitrije Mijatović, sin Dragana i Dragane; Teodora Babić, kći Vojislava i Bojane; Jana Popović, kći Gorana i Tamare; Ema Kljajić, kći Bože i Jelene; Leona Ćerketa, kći Milijane; Ozren Kovačević, sin Saše i Maje; Anastasija Bjelovuk, kći Davora i Marijane; Nemanja Trikić, sin Damjana i Dragane; Ivona Čolić, kći Slobodana i Milane; Vasilije Rajković, sin Saše i Milane; Marija Jokanović, kći Jovana i Gorane; Kosta Peričević, sin Nikole i Dragane; Anika Popović, kći Ognjena i Nataše; Milica Dobrijević, kći Gorana i Danijele; Nia Barbara Plavšić, kći Vedrana i Tamare; Lazar Diljkan, sin Dejana i Gordane; Marija Rakita, kći Miroslava i Dragane; Marina Dubravac, kći Dalibora i Suzane; Matej Danilović, sin Aleksandra i Mirele; Bogdan Miljić, sin Slobodana i Milke; Tara Ivančević, kći Miroslava i Tamare; Teodor Bunić, sin Saše i Danijele.

Izvještaj iz Matične službe za 12. mart 2019. godine

Rođeni: Mila Miletić, kći Slaviše i Sanje; Tara Dobratić, kći Nedeljka i Aleksandre; Lazar Đurašinović, sin Aleksandra i Dražane; Kasija Janjić, kći Srđana i Ljiljane; Đorđe Sikimić, sin Mire i Svetislavke; Đorđe Šajić, sin Milodraga i Nikoline; Jovana Stanivuk, kći Saše i Milke; Marko Pajić, sin Darka i Ane; Nikodina Kopanjić, kći Đorđa i Milice; Ilja Krsman, sin Luke i Loredane; Lav Moconja, sin Nikole i Eme; Andria Sarrazin, sin Sarrazin Stéphane Jean Jacquesa i Gordane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 11. mart 2019. godine

Rođeni: Luka Sailović, sin Pere i Dijane; Teodora Jović, kći Duška i Miljane; Maria Kresojević, kći Bobana i Biljane; Nikola Grujić, sin Dragomira i Milijane; Stevan Prole, sin Dragana i Slađane; Filip Ćulafić, sin Srđana i Tijane.

Vjenčani: Stefan Pećanac, medicinski tehničar i Dragana Korać, turistički tehničar; Nemanja Petrović, policajac i Nikolia Novaković, ekonomski tehničar; Aleksandar Milić, prof. informatike i Maja Subašić, mr farmacije; Igor Šešić, prof. fizičkog vaspitanja i sporta i Jovana Grumić, medicinska sestra; Boris Solomun, elektrotehničar računara i Sanja Karalić, dipl. pravnik; Slobodan Jorgić, dipl. pravnik i Andrijana Gradina, ekonomski tehničar; Igor Jakovljević, politikolog i Danijela Bijak, kuvar; Dejan Janković, elektrotehničar energetike i Jovana Matić, ugostiteljsko-kulinarski tehničar; Slobodan Vuković, dipl. pravnik za bezbjednost i kriminalistiku i Ines Kerezović, dipl. ekonomista; Jovan Ritan, ekonomski tehničar i Ana Subotić, poslovno-pravni tehničar; Branislav Dulić, NK radnik i Jovana Vučković, prehrambeni tehničar; Milan Vulić, kuvar i Miroslava Marinković, ekonomski tehničar; Stefan Pekez, tehničar drumskog saobraćaja i Jovana Sumonja, prof. razredne nastave; Dragan Galić, instalater i Sanja Radinković, dipl. ekolog; Aleksandar Ostrolučanin, dipl. pravnik i Gordana Ciganović, dipl. pravnik; Denis Bates, elektro inženjer i Nikolina Milivojević, vaspitač predškolske djece.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 8. mart 2019. godine

Rođeni: Luka Aćić, sin Dejana i Dragane; Peđa Lazić, sin Siniše i Darije; Tara Malešević, kći Milutina i Olge; Erina Ćoragić, kći Elvedina i Šejle; Tara Pavić, kći Vladimira i Bojane; Pavle Kelečević, sin Aleksandra i Krstine; Ana Mila Tadić, kći Radoslava i Suzane; Adrian Pavlović, sin Duška i Vesne; Luka Janković, sin Zdravka i Sanje; Filip Gigović, sin Aleksandra i Borjane; Danilo Kecman, sin Aleksandra i Perke; Marija Čelebić, kći Jovane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 7. mart 2019. godine

Rođeni: Jana Marković, kći Darka i Jelene; Darko Jovanović, sin Đurđine; Lazar Knežević, sin Vedrana i Nikoline; Dositej Marjanović, sin Darija i Radojke; Vasilije Kostrešević, sin Dražena i Dragane; Lenka Savić, kći Mile i Jelene; Teodora Raca, kći Milorada i Zorane; Katarina Blagojević, kći Nikole i Irine; Matej Marčeta, sin Darka i Sanje; Emilija Petrović, kći Mladena i Milje; Milica Stojanović, kći Petka i Živke.

 

Izvještaj iz Matične službe za 6. mart 2019. godine

Rođeni: Vasilije Bijak, sin Radomira i Snežane; Natalija Davidović, kći Dragana i Radmile; Šejla Vladović, kći Indire; Kalina Zelenac, kći Gorana i Dijane; Ana Dumnić, kći Lazara i Sanje; Konstantin Aleksić, sin Bojana i Jelene; Andrija Vidaković, sin Aleksandra i Željke; Maša Milinković, kći Mladena i Jelene; Stefan Čučak, sin Dejana i Milice; Bogdan Jerosimović, sin Deana i Ljiljane.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 5. mart 2019. godine

Rođeni: Nađa Medar, kći Darka i Aleksandre; Dejana Dragojević, kći Marijane; Dunja Dakić, kći Dalibora i Jelene; Miloš Đundić, sin Mladena i Dajane; Stefan Milanović, sin Danijela i Branke; Filip Višekruna, sin Marka i Ljubinke; Angelina Maksimović, kći Boška i Božane; Lorena Borković, kći Dragana i Milanke; Teodora Ćikić, kći Bojana i Jasne; Miloš Jovanić, sin Miroslava i Nataše; Dunja Drinić, kći Milana i Dajane; Anđela Pavlović, kći Darka i Vidanke; Sofija Marić, kći Marka i Bojane; Nika Ostojić, kći Nebojše i Tanje; Marko Kljunić, sin Nebojše i Dragane; Minja Kelečević, kći Predraga i Ivane; Lorena Tomić, kći Radovana i Ane.

 

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 4. mart 2019. godine

Rođeni: Aljoša Gnjatović, sin Bojana i Biljane; Teodora Živković, kći Marka i Marijane; Kalina Malešević, kći Vedrana i Jovane; Sofija Stanetić, kći Bojana i Rade.

Vjenčani: Bojan Živanić, grafički tehničar i Milica Ždrnja, dipl. psiholog; Mladen Čančarević, dipl. pravnik i Dragana Đuđić, dipl. pravnik; Aleksandar Bulić, mr ekonomije i Branka Prpoš, menadžer prodaje; Bojan Kerezović, prof. razredne nastave i Vesna Vasiljević, dipl. pravnik; Mirko Komljenović, ekonomski tehničar i Dragana Vuković, dipl. pravnik.

 

Izvještaj iz Matične službe za 1. mart 2019. godine

Rođeni: Simona Vejnović, kći Miloša i Nataše; Nenad Novaković, sin Slaviše i Jane; Vladimir Jovanović, sin Zorana i Dragane; Tibor Tarlać, sin Marinka i Aleksandre; Marija Đurić, kći Marka i Danijele.

 

Izvještaj iz Matične službe za 28. februar 2019. godine

Rođeni: Andrej Vasilić, sin Miloša i Anastasije; Danilo Popović, sin Miroslava i Jovane; Kosta Mijatović, sin Zorana i Danke; Jelena Soldat, kći Dragoljuba i Nade; Tara Trivić, kći Vanje i Zorane; Dorotea Vujaković, kći Ozrena i Vlaste; Filip Grabovica, sin Draženka i Marine.

 

Izvještaj iz Matične službe za 27. februar 2019. godine

Rođeni: Lazar Gajić, sin Đorđa i Aleksandre; Teodora Sakan, kći Bobana i Ljubinke; Maksim Bojanić, sin Branislava i Jelene; Isidor Majkić, sin Dalibora i Sandre; Aleksandra Milotić, kći Zorana i Snežane; Jovan Sarač, sin Željka i Seme; Ines Šarović, kći Vladimira i Sanje; Matija Novković, sin Uroša i Dragane; Luka Fadžan, sin Denisa i Rade; Nikša Božić, sin Slaviše i Dragane; Nikolina Miljić, kći Nikole i Anđe; Jakov Marić, sin Marinka i Mirjane.

 

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 26. februar 2019. godine

Rođeni: Kosta Bundalo, sin Đure i Slobodanke; Lea Kaurin, kći Bojana i Sanje; Sergej Gak, sin Nikole i Danijele; Kalina Ninković, kći Maria i Milice; Sara Čegar, kći Igora i Nađe; Aleksej Pavlović, sin Draška i Mire; Gavrilo Nuždić, sin Saše i Nataše; Anastasija Maksić, kći Igora i Danice; Irina Galić, kći Dušana i Maje; Sofija Klincov, kći Nebojše i Nikoline; Dunja Dragojević, kći Milutina i Biljane; Uroš Tuckešić, sin Borisa i Anite; Sergej Trivić, sin Zlatka i Bojane; Katarina Komljenović, kći Dragana i Jelene.

 

Izvještaj iz Matične službe za 25. februar 2019. godine

Rođeni: Kalina Ružičić, kći Danijela i Milene; Andrej Radujković, sin Bobana i Radmile; Maja Kuprešak, kći Gorana i Zorice; Tadej Vasić, sin Duška i Snježane; Danica Plavšić, kći Milana i Olje; Vukašin Čekić, sin Dejana i Tanje; Simon Vuković, sin Brane i Branke.

Vjenčani: Nebojša Račić, tehničar elektroenergetike i  Nikolina Jakovljević, dipl. pravnik; Dejan Milošević, maturant gimnazije i  Dana Koruga, mr ekonomije; Jovan Volaš, prof. istorije i Jelena Džaja, dipl. farmaceut; Dragan Popović, elektrotehničar računara i Jelena Antić, dipl. pravnik; Duško Granulić, poljoprivredni tehničar i Valentina Rajčević, ekonomski tehničar; Draško Simatović, dipl. arhitekta i Mirjana Lazarević, dipl. inž. arhitekture; Savo Đukić, električar i Sanja Jovetić, farmaceutski tehničar; Lazo Pojatar, dipl. pravnik i Marta Kelečević, prof. srpskog jezika i književnosti; Vladan Radić, konobar i Olja Rogić, dipl. inž. informatike; Željko Kremenović, automehaničar i Jovana Mijić, laboratorijski tehničar.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 22. februar 2019. godine

Rođeni: Danilo Mišić, sin Nebojše i Jelice; Leonora Rapo, kći Vedrana i Maje; Sofija Kojčinović, kći Vladimira i Dane; Dunja Stranatić, kći Miroslava i Slađane; Jakov Ševa, sin Vukašina i Sanje; Stefan Tešanović, sin Dragana i Irene; Lazar Stanković, sin Dragana i Dragane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 21. februar 2019. godine

Rođeni: Atina Petković, kći Dejana i Andree; Luka Stupar, sin Darka i Sande; Jakov Gelić, sin Mihaila i Martine; Dunja Đokanović, kći Dejana i Olje; Vuk Čavić, sin Gorana i Anastasije; Muhammed Čavka, sin Adisa i Eldine; Milica Sladojević, kći Đorđa i Dragane; Vasilije Dragojević, sin Ljubomira i Aleksandre; Ana Berak, kći Siniše i Marijane; Pavle Šikanjić, sin Miroslava i Kristine; Viktor Simetić, sin Dejana i Milice; Dušan Milićević, sin Mladena i Slađane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 20. februar 2019. godine

Rođeni: Sergej Dunović, sin Marija i Dalije; Vuk Tešić, sin Siniše i Svjetlane; Dejan Jurišić, sin Dragana i Radane; Teodora Inđić, kći Vladimira i Dijane; Pavle Zec, sin Bojana i Malike; Miloš Jovičić, sin Borka i Milijane; Branislav Ivić, sin Zorana i Nikoline; Vera Živanić, kći Darka i Sanje; Mia Čovičković, kći Slaviše i Jelene; Simeon Crnovčić, sin Aleksandra i Andrijane; Matej Počuč, sin Miše i Dijane; Dejana Todić, kći Dejana i Svjetlane; Nikolaj Kuzmanović, sin Miloša i Milice; Dani Avdukić, sin Asmira i Irme; Sofija Savić, kći Nemanje i Nevene; Anđela Grujić, kći Marinka i Katarine.

 

Izvještaj iz Matične službe za 19. februar 2019. godine

Rođeni: Matija Đurić, sin Danka i Milkice; Sara Čegar, kći Marka i Sanje; Marko Šobot, sin Nikole i Tanje; Mila Čigoja, kći Radoslava i Danijele; Nikša Dušanić, sin Nikole i Sandre; Mirko Trifković, sin Željka i Vesne; Miloš Drljača, sin Mladena i Blanke; Vasilije Zlovarić, sin Radovana i Marijane; Boško Kovačević, sin Nenada i Vesne; Veljko Šajn, sin Miroslava i Dragane; Srna Jokić, kći Petra i Sandre; Danica Mijatović, kći Mlađana i Dubravke; Filip Crnadak, sin Miloša i Darije; Mila Đurić, kći Darka i Ane; Dunja Đurić, kći Dalibora i Dragane; Marija Stojković, kći Miroslava i Tanje.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 18. februar 2019. godine

Rođeni: Dunja Mićić, kći Petra i Slađane; Verica Džajić, kći Siniše i Slađane; Marija Milojević, kći Zorana i Jelene; Marko Dugonjić, sin Mladena i Brankice; Mila Moconja, kći Strahila i Gorice; Lara Lekanjić, kći Aleksandra i Jovane; Aleksa Branković, sin Bojana i Marije.

Vjenčani: Dušan Šuša, trgovački tehničar i Borka Čajić, kozmetički tehničar; Novo Jokanović, dipl. kineziolog i Danijela Stojanović, dipl. sanitarni inž; Konstantin Kostadinović, dipl. ekonomista i Andrea Anušić, stomatolog; Nebojša Sabljić, dipl. ekonomista i Svjetlana Vranješ, mr ekonomije.

Izvještaj iz Matične službe za 15. februar 2019. godine

Rođeni: Stefan Katić, sin Anđelka i Mirjane; Ajdin Hibić, sin Muje i Jasne; Milenko Minja Hrnjez, sin Marinja i Maje; Dunja Grbić, kći Aleksandra i Mirjane; Sofija Samardžija, kći Srđana i Maje; David Grabež, sin Slobodana i Vojislavke; Luka Banjac, sin Nemanje i Marije; Anđela Trninić, kći Saše i Milke; Anel Dunić, sin Sanela i Belmine; Irina Grajić, kći Anđelka i Tanje; Konstantin Petrović, sin Nemanje i Milane; Jovan Panić, sin Slađenka i Nataše; Luka Jorgić, sin Srđana i Nevene; Gabrijela Pejić, kći Srđana i Nade.

Izvještaj iz Matične službe za 14. februar 2019. godine

Rođeni: Vuk Potajac, sin Ranka i Monike; David i Konstantin Danojlić, sinovi Gorana i Nikoline; Pavle Vučanović, sin Dragana i Slađane; Emin Selimović, sin Emira i Asime; Andrej Miodragović, sin Mladena i Željke; Kosta Koprena, sin Željka i Nevenke; Marina Jaćimović, kći Branislava i Jelene; Luna Milaković, kći Žarka i Zvjezdane; Vladan Kovačić, sin Danijela i Dragane; Filip Bilbija, sin Milenka i Milke.

Izvještaj iz Matične službe za 13. februar 2019. godine

Rođeni: Relja Božić, sin Igora i Bojane; Lazar Jovanović, sin Vase i Biljane; Simon Morača, sin Davida i Željke; Anika Danojević, kći Drage i Biljane; Stefan Maslić, sin Vedrana i Bojane; Viktor Peulić, sin Gorana i Mladene; Andrej Bobar, sin Dragana i Milene; Una Marjanović, kći Ljubiše i Milijane; Elena Knežević, kći Mladena i Dragane; Georgije Novković, sin Bojana  i Branke; Milica Savić, kći Aleksandra i Danijele; Una Vujatović, kći Milenka i Dajane; Pavle Knežić, sin Slobodana i Gorane; Lana Savić, kći Milana i Dajane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 12. februar 2019. godine

Rođeni: Miloš Stojičić, sin Lazara i Martine; Aleksandar Krndija, sin Dalibora i Dušice; Katarina Braunović, kći Nikole i Snežane; Aleksej Popović, sin Miloša i Paole; Dimitrije Dojčinović, sin Borisa i Tamare; Lazar Nedić, sin Srđana i Zorane; Arsenije Dević, sin Milorada i Zorice; Pavle Piljak, sin Jovice i Mirele; Ana Pezer, kći Dražena i Branke; Anastasija Jaćimović, kći Dalibora i Ivane; Viktorija Saje, kći Ognjena i Marine; Danilo Đurić, sin Stojana i Nataše.

Izvještaj iz Matične službe za 11. februar 2019. godine

Rođeni: Kosta Kos, sin Igora i Tanje; Teodora Dopuđa, kći Marka i Dragane; Mia Buzaković, kći Danijela i Svetlane; Jovan Solarević, sin Milana i Milane; Mia Beharić, kći Sandija i Dajane.

Vjenčani: Zoran Miljuš, grafički tehničar i Rajana Poparić, frizer; Zoran Beslać, komercijalista i Ines Filipović, kozmetički tehničar; Mirko Kajkut, veterinarski tehničar i Mirela Sejmanović, kozmetički tehničar; Dragan Jurošević, dipl. inž. elektrotehnike i Marija Grujić, dipl. ekonomista; Ljubiša Kovačević, tehničar elektronike i Branka Subošić, dipl. pedagog; Goran Milošević, dipl. inž. mašinstva i Sanja Runić, dipl. inž. arhitekture; Bojana Savić, medicinski tehničar i Srećko Vukojević, ekonomski tehničar.

Izvještaj iz Matične službe za 8. februar 2019. godine

Rođeni: Pavle Vasić, sin Nenada i Danijele; Jovan Vujaković, sin Ognjena i Tatjane; Helena Zeljić, kći Milana i Bojane; Kalina Karaman, kći Gorana i Tijane; Elena Đukanović, kći Marka i Teodore; Andrijana Dobričanin, kći Saše i Aleksandre; Marko Lalić, sin Nikole i Dijane; Mihajlo Cvišić, sin Milidraga i Marije; Pavle Malešević, sin Miloša i Sanje.

Izvještaj iz Matične službe za 7. februar 2019. godine

Rođeni: Zorana Garača, kći Dejana i Danijele; Vuk Vujović, sin Dušana i Slađane; Una Katarina Praštalo, kći Srđana i Slađane; Marija Rističević, kći Bojana i Biljane; Julija Kaurin, kći Milovana i Sanje; Stribor Stanić, sin Tihomira i Gordane; Dunja Crnobrnja, kći Milana i Milice; Andrej Kljajić, sin Miodraga i Jelene; Anđela Radoš, kći Milana i Duške.

Izvještaj iz Matične službe za 6. februar 2019. godine

Rođeni: Mihaela Šiljegović, kći Srđana i Marije; Sofija Šukalo, kći Dragana i Milkice; Stefan Čanjgo, sin Nevena i Danijele; Stefan Miljanović, sin Dragiše i Renate; Jovana Grbić, kći Borisa i Željke; Jovan i Lazar Stojanović, sinovi Nenada i Katarine; Sofija Runić, kći Željka i Suzane; Lazar Milaković, sin Milana i Mirele; Leona Vinokurova, kći Pavela i Snježane; Pero Galić, sin Mladena i Milijane; Anđela Petrović, kći Dejana i Nataše.

Izvještaj iz Matične službe za 5. februar 2019. godine

Rođeni: Mila Kuzmanović, kći Mladena i Nine; Teodora Nedić, kći Aleksandra i Ivane; Jovan Ilić, sin Jovice i Tanje; Željana Mićić, kći Siniše i Nede; Sonja Brkić, kći Miroslava i Nataše; Vasilije Markanović, sin Dragana i Dragice; Dunja Janković, kći Zdravka i Tatjane; Nemanja Stanišljević, sin Nebojše i Gorane; Tamara Đurić, kći Miloša i Mire; Sanja Brkić, kći Nemanje i Milice.

Izvještaj iz Matične službe za 4. februar 2019. godine

Rođeni: Emanuela Tomić, kći Draška i Ljiljane; Stefan Kevac, sin Dragana i Tamare; Tara Bošnjak, kći Slaviše i Anje; Nikola Cvjetković, sin Branislava i Tanje; Njegoš Kovačević, sin Branka i Dragane; Kristina Vujnić, kći Bogdana i Dragane; Matija Milošević, sin Branka i Suzane; Vuk Pilipović, sin Nebojše i Nataše; Pavle Prpa, sin Dušana i Željke; Vladimir Bojić, sin Branislava i Branke; Jovana Adamović, kći Miroslava i Božane.

Vjenčani: Rajko Popržen, elektrotehničar elektronike i Jelena Čergić, hemijski tehničar-laborant; Nemanja Jaćimović, poljoprivredni tehničar i Draženka Cvijanović, inž. elektrotehnike; Miroslav Rakita, dipl. inž. šumarstva i Dragana Drljača, dipl. ekonomista; Vladimir Pavlović, higijeničar na održavanju i Marija Čivčić, medicinski tehničar; Đorđe Trbović, programer i Ružica Davidović, dipl. ekonomista

Izvještaj iz Matične službe za 1. februar 2019. godine

Rođeni: Jovana Aćić, kći Zorana i Jelene; Dušan Vukajlović, sin Gruje i Jelene; Savo Kostić, sin Gorana i Ivane; Marko Bjelac, sin Dražena i Nataše; Lazar Ostojić, sin Nikole i Tatjane; Andrej i Filip Glamočić, sinovi Slobodana i Dajane; Milan Plavšić, sin Nikole i Marije; Lazar Vrhovac, sin Aleksandra i Nataše.

Izvještaj iz Matične službe za 31. januar 2019. godine

Rođeni: Aljoša Svitlica, sin Mihajla i Tamare; Teodora Tomić, kći Milana i Dajane; David Olić, sin Dalibora i Marijane; Filip Zeljković, sin Darija i Dijane; Katarina Arsenić, kći Dražena i Sanje; Aleksej Čoprka, sin Miodraga i Svjetlane; Sofia Bundalo, kći Milana i Dijane; Luka Veselić, sin Miljana i Maje; Kristina Škorić, kći Jovice i Dragane; Andrea Ponorac, kći Branka i Slavice; Luka Vujmilović, sin Marka i Jelene.

Izvještaj iz Matične službe za 30. januar 2019. godine

Rođeni: Jovan Popović, sin Branislava i Jelene; Marko Savić, sin Željka i Snježane; Vuk Dragojević, sin Miladina i Daliborke; Filip Vuković, sin Miroslava i Dijane; Valentina Smiljić, kći Dragiše i Sandre; Damjan Tubić, sin Dejana i Branke; Staša Pejaković, sin Dejana i Dajane; Anika Stijak, kći Bojana i Belinde; Tara Adamović, kći Zlatana i Marijete; Andrea Crnić, kći Đorđa i Jovane; Lazar i Ljubica Stojčić, sin i kći Milijana i Biljane; Ana Grublješić, kći Igora i Jelene; Pavle Vujanović, sin Dragana i Dragane.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 29. januar 2019. godine

Rođeni: Aleksej Lipić, sin Bobana i Ivane; Jovana Jovanović, kći Danijela i Snežane; Jovana Savić, kći Slaviše i Slađane; Deana Barnjak, kći Slavka i Ružice; Helena Trivunović, kći Tatomira i Aldine; Vasilije Gligorić, sin Dragana i Vesne; Arsen Macanović, sin Gorana i Sanje; Sofija Vučković, kći Bojana i Bojane; Stefan Vujković, sin Draška i Tamare; Emilija Kunarac, kći Slaviše i Dobrile; Jovana Polić, kći Mirka i Gorice; Milica Sember, kći Darija i Tamare; Marko Grgić, sin Vladimira i Ene; Nataša Milanović, kći Branka i Nikoline; Dunja Kojić, kći Dušana i Aleksandre; Anika Lekanić, kći Đorđa i Milice; Kristian Vrebac, sin Tomislava i Ivane; Jovana Naramčić, kći Dalibora i Mirjane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 28. januar 2019. godine

Rođeni: Lazar Ignjatić, sin Gorana i Đukice; Konstantin Garić, sin Nedeljka i Milane; Iris Đukić, kći Aleksandra i Timee; Aleksandar Kajkut, sin Nemanje i Dijane; Milica Kušljić, kći Slavena i Slobodanke; Vasilije Martić, sin Nenada i Jovane; Milica Sukara, kći Stefana i Milane; Vasilije Ilić, sin Predraga i Jovane; Vasilije Ciganović, sin Mijodraga i Jelene; Vukašin Savić, sin Nemanje i Nikoline; Anja Stjepanović, kći Cvijetina i Daliborke; Marija Blagojević, kći Srećka i Željke; Milana Šešum, kći Gojka i Bojane; Kristijan Kostrešević, sin Dragana i Tanje; Srđan Mandić, sin Saše i Snježane.

Vjenčani: Denis Grubor, autolimar i Jasna Trivić, ekonomski tehničar; Mihajlo Nagraisalović, ugostititeljsko – kulinarski tehničar i Gabriela Guduraš, ekonomski tehničar; Živojin Janičić, dr medicine i Valentina Milovanović, master arhitekture; Goran Jošić, vozač i Marina Stupar, dipl. ekonomista; Vladimir Grahovac, dipl. ekonomista i Jana Ivanović, student.

 

Izvještaj iz Matične službe za 24. januar 2019. godine

Rođeni: Jovana Malić, kći Nenada i Zorice; Vasilija Vučanović, kći Duška i Bojane; Georgije Gajić, sin Borijana i Nede; Radivoj Konjević, sin Predraga i Dragane; Natalija Kočić, kći Vukašina i Nataše; Vasilija Panić, kći Marka i Nikoline; Ema Krajcer, kći Tomislava i Rose; Nikola Crnadak, sin Milenka i Irene; Vasilije Baroševčić, sin Nikole i Hristine; Stefan Arivuković, sin Rajka i Miroslave; Danilo Cvijić, sin Darija i Danijele.

 

Izvještaj iz Matične službe za 23. januar 2019. godine

Rođeni: Dimitrije Đuranović, sin Draška i Sare; Danilo Latinović, sin Nikole i Jelene; Staša Knežević, kći Saše i Tanje; Mila Railić, kći Veselina i Maje; Đorđe Marjanović, sin Kiće i Nevene; Milica Santrač, kći Milana i Branke; Matej Dević, sin Stefana i Romane; Lazar Mihaljčić, sin Ratka i Daliborke; Uroš Džombić, sin Gorana i Branke; Pavle Pažin, sin Bojana i Suzane; Lazar Gvero, sin Bojana i Nikoline; Luka Rajković, sin Slaviše i Dragane; Mia Đukić, kći Zorana i Ljiljane; Kalina Malešević, kći Miroslava i Blanke; Branko Ličina, sin Đorđa i Stane.

Izvještaj iz Matične službe za 22. januar 2019. godine

Rođeni: Stefan Majkić, sin Predraga i Dijane; Evgenija Kudra, kći Milana i Slađane; Tara Kljajić, kći Željka i Milene; Todor Gavrilović, sin Vladimira i Marijane; Milan Marčeta, sin Željka i Nikoline; Kalina Orašanin, kći Miroslava i Zorice; Arsenije Petrović, sin Dragana i Milene; Damjan Vidaković, sin Dragana i Jagode; Danilo Ančić, sin Neše i Daliborke; Hristija Pejaković, kći Dragana i Mirjane; Stefan Rogić, sin Slaviše i Tijane; Miloš Žabić, sin Vida i Mirjane; Jakov Kljajić, sin Damira i Sandre; Vasilije Grozdanić, sin Jovice i Maje; Danilo Mijatović, sin Gorana i Milice; Dunja Miljković, kći Igora i Maje; Sofija Bojić, kći Nikole i Tee; Jovan Kanjski, sin Zorana i Bojane.

Izvještaj iz Matične službe za 21. januar 2019. godine

Rođeni: Danilo Stojanović, sin Nemanje i Dražane; Ema Todorović, kći Momčila i Sandre; Marko Damjanović, sin Mire i Gordane; Helena Kalamanda, kći Mladena i Dijane.

Vjenčani: Mladen Dragojević, mesar i Jovana Kremenović, trgovački tehničar.

 

Izvještaj iz Matične službe za 18. januar 2019. godine

Rođeni: Anja Grahovac, kći Marinka i Maje; Mia Kovačević, kći Dalibora i Sanje; Mila Marinković, kći Saše i Patrizije;  Mihajlo Purišić, sin Zorana i Tine; Dunja Marjanović, kći Mladena i Bojane.

Izvještaj iz Matične službe za 17. januar 2019. godine

Rođeni: Pavle Pilipović, sin Damjana i Jovane; Marija Đurica, kći Bojana i Vanje; Jana Vranjković, kći Nenada i Marije; Mia Radetić, kći Jakova i Božane; Sunčica Malićević, kći Mitra i Branke; Stefan Pavlović, sin Zdravka i Aleksandre; Teodora Lepir, kći Nebojše i Dušanke; Nikolina Preradović, kći Dalibora i Slađane; Aleksandar Golubović, sin Srđana i Zorice; Matej i Marija Sekulić, sin i kći Slavena i Jelene; Gavrilo Zelenika, sin Milivoja i Vlatke; Elena Kukolj, kći Nikole i Milice; Uroš Vuković, sin Željka i Ivane; Slavko Ratkovac, sin Nebojše i Milene; Kosta Mitrović, sin Dalibora i Slađene.

Izvještaj iz Matične službe za 16. januar 2019. godine

Rođeni: Stefana Danojević, kći Aleksandra i Milane; Dunja Marković, kći Renka i Nataše; Petar Đurđević, sin Mladena i Biljane; Sofija Marić, kći Aleksandra i Milice; Sofija Đuraš, kći Đorđa i Marine; Hristiana Knežević, kći Dejana i Nedeljke; Anika Dukić, kći Borisa i Aleksandre; Adrijan Čekić, sin Aleksandra i Dajane; Sofija Glišić, kći Radenka i Sanele; Nikša Golubović, sin Alekseja i Brankice; Lena Bogić, kći Dražena i Zorane; Tara Koljančić, kći Željka i Jelene; Njegoš Korov, sin Aleksandra i Jelene; Iva Ožegović, kći Dejana i Dajane; Ena Kušljić, kći Nikole i Nede; Nikolina Čavić, kći Željka i Svjetlane; Miloš Vidnjević, sin Zorana i Dražene; Stefan Majkić, sin Slobodana i Danijele; Ivana Trivić, kći Dragana i Milijane; Lana Popović, kći Danijela i Dejane; Danica Malić, kći Čedomira i Gordane.

Izvještaj iz Matične službe za 15. januar 2019. godine

Rođeni: Mia Lukač, kći Marka i Dajane; Milica Malešević, kći Vlade i Vanje; Nikola Krkeljaš, sin Marka i Janje; Mila Kljajić, kći Mile i Jelene; Tanja Dobraš, kći Radomira i Dragane; Konstantin Đuđić, sin Đorđa i Ružice; Lav Julian Tomić, sin Aleksandra i Monike; Sara Cvijanović, kći Vitomira i Tanje; Nikola Šukalo, sin Bojana i Maje; Sofija Vuković, kći Milana i Marijane; Pavle Šušilović, sin Miloša i Aleksandre; Lidija Grgić, kći Dragana i Slavice; Iskra Bajić, kći Milana i Sanje; Nikolina Grujić, kći Čede i Marijane; Matej Kovačević, sin Nedeljka i Slavice; Ema Đurašinović, kći Srđana i Jasne; Nikolina Lazendić, kći Milana i Vesne; Viktor Vranac, sin Samojka i Tijane; Jovana Talić, kći Igora i Vere; Lea Šutilović, kći Vladimira i Maje.

Vjenčani: Vedran Jokić, medicinski tehničar i Aleksandra Stanić, profesor njemačkog jezika; Ognjen Jakovljević, dipl. sportski menadžer i Aleksandra Mišan, tehničar drumskog saobraćaja; Tihomir Ličinar, precizni mehaničar i Sanda Ševa, dipl. menadžer za finansije i bankarstvo; Marinko Kaurin, mašinbravar i  Dajana Stanivuković, frizer; Boris Krečar, kuvar i Milica Kasapović, student; Saša Stošić, dipl. pravnik i Renata Panić, dipl. pedagog; Vladan Aleksić, dipl. ekonomista i Svetislava Milošević, profesor razredne nastave.

 

Izvještaj iz Matične službe za 11. januar 2019. godine

Rođeni: Đorđe Đukić, sin Gojka i Branislave; Kosta Boroja, sin Nikše i Bojane; Tea Lukač, kći Zorana i Sare; Aleksa Karakaš, sin Darka i Mirjane; Vasilije Nedić, sin Ljubomira i Irene; Helena Šešić, kći Nikole i Dragane; Miloš Savanović, sin Predraga i Vesne; Nađa Milić, kći Dejana i Monike; Danilo i Lazar Soldat, sinovi Dragana i Bojane; Sara Grujić, kći Aleksandra i Nade; Lara i Nina Čigoja, kćeri Nebojše i Ilijane; Andrej Radovanović, sin Vedrana i Milane; Ranka Grahovac, kći Novaka i Vlatke; Matej Božičković, sin Vladana i Dijane; Lazar Ševa, sin Milana i Dragane; Vanja Đervida, sin Dražena i Nikoline; Maksim Zdjelar, sin Saše i Ivane; Arijana Ćerketa, kći Dijane; Dunja Erić, kći Gligorija i Tatjane; Helena Pušić, kći Marka i Maje; Nikola Đurić, sin Vjekoslava i Dragane; Sergej Lukić, sin Slavena i Vanje; Arsenije Miletić, sin Draženka i Suzane; Stefan Stojaković, sin Vladana i Jelene; Dušan Todorović, sin Igora i Maje; Ana Topić, kći Nenada i Jovane; Dragoljub Popović, sin Đorđa i Dunje; Tina Abutović, kći Marka i Jovane.

Izvještaj iz Matične službe za 10. januar 2019. godine

Rođeni: Ranko Ćoćkalo, sin Branka i Radmile; Ivana Gavrić, kći Nebojše i Mirjane; Milica Vujmilović, kći Miroslava i Mirjane; Jovana Višić, kći Darka i Dijane; Matea Volaš, kći Milenka i Mire; Marija Marić, kći Vojčeta i Sretane; Ali Begović, sin Edvina i Karmele; Lazar Lizdek, sin Nikole i Silvane; Vuk Jerilović, sin Mladena i Jasmine; Ilija Marjanović, sin Predraga i Vanje; Anđela Bulović, kći Damjana i Duške; Tara Pašić, kći Aleksandra i Duške; Helena Petrušić, kći Branka i Jelene; Ana Aleksić, kći Miroslava i Radane; Una Simunović, kći Dražena i Dajane; Jelena Tomić, kći Zorana i Miladinke; Sergej Pavlović, sin Slavena i Biljane; Andrija Stanković, sin Nikole i Jovane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 8. januar 2019. godine

Rođeni: Vukašin Stojaković, sin Željka i Svjetlane; Jelena Žarić, kći Dragana i Dragane; Milica Kretić, kći Miladina i Jovane; Ana Popović, kći Gorana i Sanele; Luka Danilović, sin Dragana i Jelene; Milica Vujković, kći Rajka i Danke; Lazar Kojić, sin Milojice i Tanje; Lena Kajkut, kći Vladimira i Ane; Mihajlo Grahovac, sin Miloša i Ivanke; Anđela Đukić, kći Nebojše i Radmile; Nikol Bratić, kći Mišela i Suzane; Elena Todić, kći Borisa i Dragane; Anastas Ivanović, sin Nemanje i Tamare; Elena Miladinović, kći Svetomira i Stoje.

Izvještaj iz Matične službe za 4. januar 2019. godine

Rođeni: Vukašin Tubić, sin Dragoslava i Nikoline; Aleksandra Vučanović, kći Aleksandra i Svjetlane; Sofija Vulin, kći Alena i Obrenke; Nemanja Dekić, sin Dražena i Biljane; Aleksa Španić, sin Željka i Stojanke; Anđela Vukman, kći Slobodana i Milijane; Anđela Đurić, kći Žakline; Sergej Radovanović, sin Zorana i Sanje; Aljoša Popović, sin Nikole i Bosiljke; Dunja Serdar, kći Zorana i Suzane; Dora Dragaš, kći Zorana i Jelene; Novak Kovačević, sin Siniše i Sanele; Njegoš Vojinović, sin Slaviše i Rajke; Jovan Milojica, sin Gorana i Jelene; Vasilije Prole, sin Mirka i Tanje.

Izvještaj iz Matične službe za 3. januar 2019. godine

Rođeni: Miloš Predragović, sin Draška i Snežane; Dunja Škrbić, kći Dragana i Dragane; Krsman Marković, sin Slaviše i Milice; Mihajlo Tešanović, sin Predraga i Bojane; Filip Živanić, sin Zorana i Sanje; Emilija Vračević, kći Mladena i Bojane; Irina Prodanović, kći Duška i Maje; Elena Đurić, kći Čede i Jelene; Dunja Joveš, kći Davora i Ljiljane.

Izvještaj iz Matične službe za 8. maj 2019. godine

Rođeni: Gavrilo Tatić, sin Gostimira i Branke; Luka Knežević, sin Dražena i Jasne; Sara Pojetar, kći Radoslava i Nikoline; Sara Ilić, kći Momčila i Milane; Konstantin Glišić, sin Nebojše i Duške; Dragana Bajičić, kći Bojana i Fatime; Uroš Bojić, sin Bojana i Vanje; Lara Prerad, kći Ljubiše i Milice; Mihailo Hršum, sin Vlastimira i Jelene; Staša Kovačević, kći Dragoslava i Andree; Lana Đukić, kći Save i Sanje; Petar Jelić, sin Uroša i Ljubice; Jana Kovačević, kći Blagoja i Maje; Irina Antonić, kći Dušana i Dragane; Anastasija Ćetojević, kći Željka i Vanje; Maksim Zgonjanin, sin Dragane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 7. maj 2019. godine

Rođeni: Rijad Mehić, sin Eldina i Elme; Ana Bjelić, kći Jove i Jelene; Matija Kezija,sin Boška i Svjetlane; Jovan Stijaković, sin Aleksandra i Danijele; Andrija Pačavra, sin Dragana i Ljiljane; Luka Šćepanović, sin Igora i Dragane; Leona Kovačević, kći Igora i Marinele; Helena Popržen, kći Rajka i Jelene; Anastasija Maletić, kći Gorana i Gorice; Danica Makarić, kći Slaviše i Nevene.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 6. maj 2019. godine

Rođeni: Tadija Mitrović, sin Marka i Milane; Mila Todorović, kći Milanka i Ane; Lea Zec, kći Ostoje i Desanke; Kosta Karanović,sin Nemanje i Radmile; Helena Kovačević, kći Vladimira i Teodore; Andrej Ostojić, sin Srđana i Milanke; Srna Šipka, kći Bojana i Radmile; Jovan Džombić, sin Milovana i Branke; Vuk Španić, sin Aleksandra i Milice; Dušan Vučanović, sin Draška i Sonje; Vasilije Mušić, sin Siniše i Tanje; Milica Đukić, kći Dejana i Dragane; Viktor Pejanović, sin Milana i Zorice; Lorena Kremenović, kći Sandija i Suzane; Andrej Čolić, sin Gordana i Nikoline; Vanja Gajić, kći Vedrana i Vedrane; Daris Ćošabić, sin  Admira i Erne; Aljoša Ćurković, sin Predraga i Adrijane; Mihael Nikolić, sin Dejana i Željke.

Vjenčani: Ilija Slavnić, građevinski tehničar i Sandra Slavnić, trgovac; Marko Trkulja, električar i Nikolina Nina Čičić, student; Aleksandar Marković, vodoinstalater i Daria Popović, PTT tehničar; Davor Račić, dipl.inž.elektrotehnike i Savičić Nikolina, dipl.inž.saobraćaja; Slaviša Račić, vozač i Borislavka Savanović, trgovački tehničar; Darko Lakić, tehničar elektronike i Milena Malinić, dr stomatologije; Srđan Vojnović, teh.telekomunikacija i Vesna Kačavenda, prehrambeni teh; Filip Mlađenović, dipl. ekonomista i Tamara Piljagić, dipl. inž. građevine; Veljko Divljak, el.tehničar i Žabić Dajana, menadžer, asistent; Dejan Mitrović, saobraćajni teh. i Mišić Božana, dipl.ekonomista; Mladen Dragić, građ. inžinjer i Maja Mirković, dr medicine, Vladimir Bodroža, muški frizer i Galić Vedrana,vazduhoplovni teh.

 

Izvještaj iz Matične službe za 3. maj 2019. godine

Rođeni: Marija i Milica Božić, kćeri Borislava i Vanje; Dunja Kičić, kći Danijela i Lidije; Lazar Knežević, sin Darka i Maje; Filip Milošević, sin Gorana i Sanje; Vasilije Mitrović, sin Srđana i Natalije; Mila Banjac, kći Dragana i Bojane; Petar Matić, sin Gorana i Danire; Petar Keleman, sin Željka i Mirjane; Lav Šukalo, sin Darka i Vanese; Luka Gruban, sin Dejana i Jelene; Lazar Popović, sin Dragana i Milene; Vasilije Milošević, sin Vojislava i Dragane; Katarina Živanić, kći Aleksandra i Dijane; Vuk Ilić, sin Vladimira i Tine; Lana Škrbić, kći Nikole i Aleksandre; Magdalena Ostojić, kći Slaviše i Olivere; Konstantin Novaković, sin Zorana i Ljiljane; Kian Delić, sin Fikreta i Senade; Valentina Nikoletić, kći Mirka i Zorice; Zara Hodžić, kći Zlatka i Amre; Milica Ivanković, kći Veliše i Bogdane; Marija Novković, kći Darka i Ljiljane; Viktorija Knežević, kći Bojana i Sanje; Lorena Jovanović, kći Aleksandra i Tamare.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 30. april 2019. godine

Rođeni: Nikola Kondić, sin Zorana i Milice; Maša Mitrović, kći Borisa i Maje; Nastja Popović, kći Radovana i Dragane; Ana Mićić, kći Dragana i Dubravke; Jana Jeremić, kći Dragana i Sanje; Aleksa Filipović, sin Zorana i Želimirke; Monika Popović, kći Vojina i Gorane; Zdravko Trifunović, sin Milana i Ljiljane; Stefan Jerkić, sin Radomira i Slađane; Ivana Tripić, kći Miladina i Dragane.

Vjenčani: Branislav Ristić, omladinski radnik i Jelena Ivanić, prof. ekologije i zaštite životne sredine; Marko Popović, medicinski tehničar i Kristina Stojanović, farmaceutski tehničar; Goran Medić, konditor i Jovana Marković, frizerski tehničar; Slobodan Kusić, dipl. pravnik i Zorica Šaula, referent prijema pošte; Dragan Grajić, mašinski tehničar i Nataša Krivokuća, frizer; Dalibor Šaran, dr medicine i Nevena Nedinić, student; Ranko Slavnić, elektrotehničar i Mirjana Milašinović, građevinski tehničar; Vanja Mihajlović, grafički dizajner i Sonja Aulić, dipl. ekonomista.

 

Izvještaj iz Matične službe za 25. april 2019. godine

Rođeni: Anastasija Babić, kći Siniše i Vedrane; Njegoš Savanović, sin Sime i Marijane; Dunja Ratković, kći Slobodana i Jovane; Lana Gligić, kći Milka i Milice; Matej Krnetić, sin Darka i Tanje; Mila Škondrić, kći Drage i Slađane; Tara Talijan, kći Mladena i Dragane; Emira Bilanović, kći Edina i Sanite; Dajana Mitrović, kći Ranka i Dragane; Lazar Tomić, sin Đorđa i Dragane; Kristijan Kukolj, sin Vedrana i Dejane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 24. april 2019. godine

Rođeni: Katja Šakić, kći Predraga i Vedrane; Lana Ostrolučanin, kći Aleksandra i Gordane; Mihailo Janošev, sin Bogdana i Milke; Luka Todorović, sin Jovice i Tanje; Veljko Tešić, sin Gorana i Brankice; Aleksa Granulić, sin Duška i Valentine; Danilo Vinčić, sin Tihomira i Duške; Ana Jović, kći Predraga i Gordane; Nemanja Stanivuk, sin Ratka i Slavice; Sunčica Milačak, kći Slobodana i Snježane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 23. april 2019. godine

Rođeni: Tina Vranješ, kći Saše i Sanele; Helena Stokanić, kći Danijela i Svjetlane; Ariana Verić, kći Bore i Nikoline; Katja Dragušić, kći Vladana i Slađane; Jana Kuridža, kći Predraga i Mladenke; Matej Marčeta, sin Davora i Svetlane; Marko Crnobrnja, sin Nebojše i Ivane; Jakša Stojanović, sin Bojana i Kristine; Vukašin Vuković, sin Velibora i Anje; Gavrilo Milanović, sin Ljubiše i Jelene; Magdalena Mirković, kći Bojana i Snežane; Lara Đukić, kći Milovana i Dragane; Helena Tubić, kći Gorana i Nikoline.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 22. april 2019. godine

Rođeni: Lazar Brkić, sin Stefana i Ane; Aleksej Pijetlović, sin Alena i Natalije; Matija Topić, sin Milana i Silvane; Kalina Jungić, kći Čedomira i Jelene; Tanasije Adžić, sin Rade i Dubravke.

Vjenčani: Milorad Batajić dipl. inž. hemijske tehnologije i Marija Bukva, dipl. ekolog i master biologije; Sergej Klašnja, mesar i Dragana Gatarić, PTT tehničar; Igor Lugonjić, PTT tehničar i Ivona Tešanović, medicinski tehničar; Slobodan Ciganović, kuvar i Maja Talić menadžer u kulturi i umjetnosti; Aleksandar Đekić, dipl. pravnik i Milica Antonić, student; Dragan Davidović, dr stomatologije i Danijela Ilibašić, trgovac; Goran Lipovac, rukovalac građevinske mehanizacije i Marijana Janković, recepcionar; Slobodan Blagojević, trgovac i Marina Nenadić, student; Miroslav Vučković, dipl. ekolog i Nataša Vasić, dipl. sanitarni inženjer.

 

Izvještaj iz Matične službe za 19. april 2019. godine

Rođeni: Katarina Malinić, kći Eldara i Gordane; Nastja Butulija, kći Nenada i Bojane; Katja Kovačić, kći Bojana i Tanje; Jelena Tica, kći Ognjena i Maje; Una Antonić, kći Momčila i Ane; Atina Dvizac, kći Milanka i Anastasije; Vuk Barišić, sin Živka i Slobodanke; Viktor Pavlović, sin Predraga i Danijele; Tadija Jović, sin Jovana i Branke.

 

Izvještaj iz Matične službe za 18. april 2019. godine

Rođeni: Teodora i Anastasija Đurić, kćeri Slaviše i Božane; Nadja i Anika Božić, kćeri Aljoše i Jelene; Marko Vujičić, sin Nenada i Danijele; Kristina Bjelaković, kći Dragiše i Biljane; Emilija Koprena, kći Milana i Dajane;  Dušan Radić, sin Vojina i Milijane; Valentina Jurišić, kći Nenada i Violete; Bojana Dodig, kći Bojana i Milane; Danica Maletić, kći Borka i Dragane; Tibor Krtolica, sin Duška i Aleksandre.

 

Izvještaj iz Matične službe za 17. april 2019. godine

Rođeni: Lenka Vuksan, kći Nemanje i Tijane; Ana Knežević, kći Dragiše i Tanje; Dunja Petraš, kći Mladena i Marijane; Vuk Đurđević, sin Slaviše i Željke; Sara Gavrić, kći Sanele; Aleksa Jorgić, sin Draženka i Nine; Vukašin Vrhovac, sin Dragana i Nikoline.

 

Izvještaj iz Matične službe za 16. april 2019. godine

Rođeni: Luka Stanojević, sin Aleksandra i Aleksandre; Marija Subašić, kći Radovana i Zorane; Tibor Vojinović, sin Aleksandra i Biljane; Andrej Bojić, sin Dražena i Nede; Ema Gajić, kći Mihajla i Dževade; Katarina Kubat, kći Ognjena i Olje; Miloš Grbić, sin Miroslava i Biljane; Georgina Vojinović, kći Miodraga i Ljiljane; Nikolina Pavić, kći Branka i Dijane; Pavle Pačariz, sin Adija i Milice; Anastasija Bjelić, kći Mladena i Jelene; Katarina Vuković, kći Radiše i Ranke; Anđela Čiča, kći Zdravka i Jelene; Matija Čuković, sin Siniše i Liliane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 15. april 2019. godine

Rođeni: Teodora Rauković, kći Pante i Sanje; Dunja Brnić, kći Duška i Nikoline; Stefan i Sofija Ćulum, sin i kći Nikole i Maje; Pavle Subotinjski, sin Dragana i Nataše; Aleksej Kljajić, sin Đorđa i Aleksandre; Minja Komljenović, kći Save i Dare; Đorđe Lekić, sin Draženka i Brankice; Isidora Marjanović, kći Dalibora i Milijane.

Vjenčani: Veljko Radoja, dipl.informatičar i Maja Bašić, dipl.novinar.

 

Izvještaj iz Matične službe za 12. april 2019. godine

Rođeni: Viktor i Iris Ritan, sin i kći Ognjena i Dragane; Luka Jovanović, sin Igora i Tamare; Danica Šebić, kći Vladana i Snježane; Stojna Milovanović, kći Zorana i Valentine; Koštana Brljić, kći Danijela i Maje; Kira Ranković, kći Uroša i Svetlane; Valentina Đurić, kći Ratka i Tanje; Kosta Aleksić, sin Miroslava i Jelene; Hana Pala, kći Harisa i Almire.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 11. april 2019. godine

Rođeni: Stefan Marjanović, sin Mirona i Jasne; Nenad Đukić, sin Mile i Zorke; Ema Pejičić, kći Milana i Nadice; Jakša Dragoljević, sin Velimira i Mirele.

 

Izvještaj iz Matične službe za 10. april 2019. godine

Rođeni: Luka Tica, sin Draška i Brankice; Danica Jovanović, kći Đorđa i Vanje; Arsenije Blagojević, sin Gorana i Suzane; Lazar Gajić, sin Sime i Jelene; Viktor Blagić, sin Dragana i Tamare; Tea Petrović, kći Dušana i Marijane; Magdalena Mučalović, kći Milomira i Jelene; Aleksa Kerkez, sin Jovice i Darinke; Mihajlo Mikać, sin Velibora i Svjetlane; Lana Pajić, kći Veselina i Branke; Anja Topić, kći Lazara i Nataše; Teodor Marinković, sin Ljubiše i Jelene.

 

Izvještaj iz Matične službe za 9. april 2019. godine

Rođeni: Marko Belenzada, sin Rade i Milice; Sonja Radumilo, kći Vladiira i Nikoline; Viktor Đurđević, sin Danijela i Danijele; Kristina Ivanović, kći Save i Jelene; Pavle Kojić, sin Bojana i Ranke; Pavle Radić, sin Stanka i Jovane; Jelena Šljivić, kći Darija i Nevene; Nevena Aleksić, kći Zlatka i Nataše; Jovan Vujčić, sin Nemanje i Dragane; Aleksandar Kavržić, sin Milana i Zdravke; Luka Kopanja, sin Draženka i Suzane; Vukašin Prodanović, sin Stefana i Nikoline; Aleksandar Dragišić, sin Milana i Leksije; Luka Tadić, sin Nikole i Marijane; Marija Seizović, kći Gorana i Dijane; Andrej Kukrika, sin Žarka i Dragane.

Izvještaj iz Matične službe za 8. april 2019. godine

Rođeni: Milica Novaković, kći Branislava i Dragane; Andreja Babić, kći Nikole i Nikoline; Mihajlo Zgonjanin, sin Miroslava i Mirjane; Sofija Zrnić, kći Darka i Branke; Lana Avramović, kći Branislava i Jelene; Filip Subašić, sin Slavena i Aleksandre; Mihajlo Gligorić, sin Branimira i Ljiljane; Pavle Blagojević, sin Slobodana i Kristine;  Stefan Paštar, sin Mladena i Simonide; Dunja Ćutković, kći Mladena i Tamare; Aleksandar Đekić, sin Milana i Sandre; Luka Grmuša, sin Predraga i Dijane.

Vjenčani: Dario Radić, tehničar elektrotehnike i Ivona Pavlović, prof. engleskog jezika; Goran Vasiljević, vozač i Dajana Milojević, dipl. fizioterapeut; Vladimir Milovac, vozač i Olja Šešić, mašinski tehničar; Bogdan Janošev, moler i Milka Račić, poslastičar; Igor Janković, dipl. inž. elektrotehnike i Božidarka Miljanović, dipl. medicinar radiološke dijagnostike; Dejan Jelača, inž. saobraćaja i Natalija Šuša, ekonomski tehničar; Milan Rujević, dipl. ekonomista i Nikolina Bijelić, dipl. ekonomista; Aleksandar Gatarić, poljoprivredni tehničar i Kristina Stoini, medicinski tehničar; Nemanja Damjanović, dipl. ekonomista i Marija Malešević, medicinski tehničar; Dejan Gatarić, prof. razredne nastave i Dejana Nedić, inž. geodezije.

Izvještaj iz Matične službe za 5. april 2019. godine

Rođeni: Andrej Lolić, sin Gorana i Milve; Georgije Mirković, sin Igora i Vanje; Dunja Marjanović, kći Miše i Željke; Emin Đaferović, sin Emira i Anele; Aleksandar Vujasin, sin Nebojše i Milene; Sergej Mijatović, sin Miše i Branke; Nastja Cvetanovska, kći Dejana i Lane; Gavrilo Kučuk, sin Slobodana i Dragane; Sergej Grahovac, sin Vladimira i Jane; Marija Malešević, kći Darka i Dijane; Gabriel Gatarić, sin Aleksandra i Darije.

Izvještaj iz Matične službe za 4. april 2019. godine

Rođeni: Helena Rudakević, kći Romana i Jelene; Aleksa Majkić, sin Jovana i Milene; Dajana Suvajac, kći Ljubiše i Brankice; Teodora Gašić, kći Željka i Gordane; Milana Gavrić, kći Varnave i Dejane.

Izvještaj iz Matične službe za 3. april 2019. godine

Rođeni: Uroš Ilić, sin Mirka i Sanje; Milica Šakota, kći Slaviše i Vedrane; Rastko Perinović, sin Duška i Bojane; Iskra Pavlović, kći Vladimira i Marije; Lenka Katić, kći Dragana i Dragane; Tea Pejić, kći Dragana i Rade; Gavrilo Tegeltija, sin Sretka i Danijele; Pavle Šarac, sin Rajka i Blažene.

Izvještaj iz Matične službe za 2. april 2019. godine

Rođeni: Anastasija Tepić, kći Dejana i Dragane; Stefan Radulović, sin Miroslava i Žane; Milorad Galešić, sin Stanislava i Dragane; Kalina Jarić, kći Vedrana i Milice; Nađa Gak, kći Borisa i Dragane; Marko Bunić, sin Đorđa i Danijele; Miljan Savić, sin Milana i Branke; Demir Dunić, sin Damira i Envere; Magdalena Bunić, kći Ognjena i Aleksandre; Pavle Nježić, sin Jovana i Milice; Jagoš Eskić, sin Saše i Smiljane.

Izvještaj iz Matične službe za 1. april 2019. godine

Rođeni: Jovana Đoković, kći Aleksandra i Marijane; Viktor Džombić, sin Aleksandra i Ane; Stefan Kalamanda, sin Aleksandra i Bojane; Andrea Gojić, kći Dejana i Željane; Matej Šikanjić, sin Miše i Marijane; Anja Dragojević, kći Stefana i Nataše.

Vjenčani: Andrej Birač, programer i Milica Rokvić, turistički tehničar; Vladimir Žmarić, dipl. novinar i komunikolog i Jovana Đurđević, građevinski tehničar; Vanja Vranješ, fizioterapeut i Jovana Nikodinović, fizioterapeut; Saša Kecman, diplomirani trener atletike i Andrea Račić, trgovac; Branko Tepić, profesor fizičkog vaspitanja i Maja Zrnić, medicinski tehničar.

 

Izvještaj iz Matične službe za 29. mart 2019. godine

Rođeni: Marko Railić, sin Milana i Jelene; Petar Vasić, sin Milana i Jelene; Sara Spasenić, kći Milana i Jelene; Marija Bogdanović, kći Alena i Mirele; Arsenije Tubak, sin Novka i Nikoline; Lenka Vučić, kći Saše i Jelene; Mia Delić, kći Nebojše i Branke; Marija Subašić, kći Darka i Nedeljke; Aleksej Jagodić, sin Igora i Sanje.

Izvještaj iz Matične službe za 28. mart 2019. godine

Rođeni: Katarina Banjac, kći Davida i Sonje; Aleksej Kežić, sin Dejana i Darije; Pavle Dačić, sin Bojana i Milijane; Lazar Mijatović, sin Dalibora i Seke; Emilija Kojčinović, kći Branimira i Božane; Jakov Kotur, sin Nenada i Milene; Aleksa Lazić, sin Nemanje i Jokice; Anastasija Kajkut, kći Nikole i Dajane; Dragan Palikuća, sin Borisa i Željke.

Izvještaj iz Matične službe za 27. mart 2019. godine

Rođeni: Kalina Timarac, kći Saše i Milke; Marija Ivić, kći Branislava i Rade; Anđelina Kuzmanović, kći Duška i Tanje; Mia Kovačević, kći Gorana i Dajane; Andrej Ćurković, sin Radenka i Maje; Teona Banjac, kći Draška i Nataše; Jovana Dodig, kći Boška i Željke; Tara Mirić, kći Zlatana i Danijele; Viktor Nagraisalović, sin Marka i Maje; Vasilije Jungić, sin Dejana i Milje; Aleksandar Keser, sin Dragana i Darije; Zoran Vidović, sin Draženka i Milice; Teodora Ćulibrk, kći Srđana i Mirjane; Adis Fifić, sin Šahde i Alise; Marko Babić, sin Vladimira i Radmile; Aleksa Zirojević, sin Branislava i Tijane.

Izvještaj iz Matične službe za 26. mart 2019. godine

Rođeni: Jovana Stojčić, kći Bojana i Vesne; Veljko Karanović, sin Milorada i Nikoline; Teona Đurić, kći Vedrana i Milanke; Uroš Ratkovac, sin Đorđa i Dijane; Viktor Kremenović, sin Dalibora i Doris; Vuk Spasić, sin Dejana i Andrijane.

Izvještaj iz Matične službe za 25. mart 2019. godine

Rođeni: Vukašin Lukić, sin Slaviše i Sanje; Elena Gašić, kći Miloša i Dragane; Minja Banjac, kći Ilije i Zorane; Aleksa Čučak, sin Milana i Ilijane; Helena Dojčinović Džejms, kći Džejms Vesli Vilijam Ričarda i Nataše; Milica Popović, kći Marka i Zorane; Sofija Puzigaća, kći Nemanje i Stelamaris; Anđela Joldžić, kći Zorana i Dušice.

Vjenčani: Aleksandar Bojić, dipl. inž. saobraćaja i Mirjana Milekić, dipl. inž. saobraćaja; Dejan Miljić, kuvar i Jelena Udovčić, fotograf; Zoran Plaić, mr filozofskih nauka i Jana Šakić, ljekar subspecijalista; Mladen Špica, dipl. inž. saobraćaja i Dragana Končar, poslovno-pravni tehničar; Milan Pejić, građevinski tehničar i Ana Trikić, dipl. vaspitač predškolske djece.

Izvještaj iz Matične službe za 22. mart 2019. godine

Rođeni: Jakša Mirković, sin Ognjena i Nikoline; Matej Kremenović, sin Želimira i Tamare;  Tara Malešević, kći Bojana i Sanje; Matej Jelisavac, sin Dalibora i Jelene; Teodora Župljanin, kći Aleksandra i Ivane; Stela Bošković, kći Save i Vesne; Lazar Kasipović, sin Damira i Zorice; Jovan Stijaković, sin Gorana i Slađane; Mia Milijaš, kći Dragana i Jovane; Milutin i Vukašin Trivić, sinovi Miroslava i Tanje; Leon Blagojević, sin Čede i Violete; Lana Šešum, kći Nikole i Mirjane; Zoran Vračar, sin Stevana i Maje.

Izvještaj iz Matične službe za 21. mart 2019. godine

Rođeni: Anja Gajić, kći Bojana i Danijele; Vuk Baroš, sin Dragana i Bojane; Maksim Petrić, sin Dragana i Snježane; Milica Kovačević, kći Borisa i Jelene; Mihailo Jekić, sin Aleksandra i Željke; Teodora Smiljanić, kći Nenada i Stoje; Sofija Knežević, kći Željka i Sanje; Mihailo Koljanin, sin Miodraga i Sanje.

Izvještaj iz Matične službe za 20. mart 2019. godine

Rođeni: Oliver Ristić, sin Vladana i Mirne; Larisa Jovanić, kći Radovana i Andree; Milica Bojić, kći Mladenka i Milane; Nikša Labus, sin Milana i Milkice; Luka Gajić, sin Dragana i Božane; Vasilija Trivunović, kći Milana i Veliborke; Mateo Jorgić, sin Bojana i Leonarde; Stojan Reljin, sin Aleksandra i Slađane.

Izvještaj iz Matične službe za 19. mart 2019. godine

Rođeni: Vasilije Trivić, sin Ognjena i Rade; Matej Kojić, sin Boriše i Tanje; Nađa Lakić, kći Siniše i Dajane; Uroš Knežević, sin Ozrena i Radmile; Tara Račić, kći Aleksandra i Jelene; Teodor Grubor, sin Denisa i Jasne; Kosta Radić, sin Đorđa i Vanje; Milica Milanović, kći Milana i Vukice; Nađa Stričević, kći Dragane; Vladan Stambolić, sin Milana i Gordane; Simon Dabić, sin Gorana i Daliborke; Kalina i Anika Gajić, kćeri Dejana i Tanje.

Izvještaj iz Matične službe za 18. mart 2019. godine

Rođeni: Anastazija Vulić, kći Dade i Jelene; Lana Simić, kći Maje; Arsenije Kvrgić, sin Miloša i Gordane; Luka Anikić, sin Dragana i Sandre; Radoš Goranović, sin Dubravka i Dijane; Luka Mučalović, sin Milutina i Jelene; Ana Pejić, kći Jovice i Gordane; Haris Imširović, sin Denise; Tamara Labotić, kći Miloša i Kristine.

Vjenčani: David Tomašević, kulinarski tehničar i Slađana Pažin, ekonomski tehničar; Velibor Vranješ, autoelektričar i Milica Tučić, student.

 

Izvještaj iz Matične službe za 15. mart 2019. godine

Rođeni: Jovan Ćelić, sin Milijana i Marije; Teodora Grujinović, kći Darka i Nataše; Sajma Kerkez, kći Elvira i Anane; Ela Kovačević, kći Danijela i Vanje; Aleksa Bulajić, sin Steve i Gordane; Marko Stojnić, sin Darka i Tanje; Irina Beslać, kći Zorana i Ines; Elena Đurić, kći Borisa i Dragice; Ema Kukrika, kći Nemanje i Aleksandre; Aleksa Marković, sin Gorana i Dijane; Lana Savanović, kći Dobrice i Vere; Pavle Šmitran, sin Deana i Anje; Magdalena Valentić, kći Dejana i Maje.

Izvještaj iz Matične službe za 14. mart 2019. godine

Rođeni: Petar Đerić, sin Anđelka i Biljane; Đorđe Smiljić, sin Dražena i Željane; Milana Radulović, kći Milana i Nikoline; Elena Kežić, kći Stanka i Danijele; Kalina Buzadžija, kći Slobodana i Marije; Zaharije Janičić, sin Živojina i Valentine; Vlado Kosić, sin Zorana i Višnje; Rea Madžar, kći Nenada i Kornelije; Teodora Pena, kći Dragana i Brankice; Tara Lukić, kći Negoslava i Danijele; Teodora Šljivić, kći Slaviše i Dragane; Aurora Stijaković, kći Nevena i Vanje; Eva Kutić, kći Nemanje i Ivane; Sergej Perić, sin Slobodana i Dijane; Iskra Kos, kći Gorana i Ivanke; Helena Pekez, kći Miroslava i Nikoline.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 13. mart 2019. godine

Rođeni: Dimitrije Mijatović, sin Dragana i Dragane; Teodora Babić, kći Vojislava i Bojane; Jana Popović, kći Gorana i Tamare; Ema Kljajić, kći Bože i Jelene; Leona Ćerketa, kći Milijane; Ozren Kovačević, sin Saše i Maje; Anastasija Bjelovuk, kći Davora i Marijane; Nemanja Trikić, sin Damjana i Dragane; Ivona Čolić, kći Slobodana i Milane; Vasilije Rajković, sin Saše i Milane; Marija Jokanović, kći Jovana i Gorane; Kosta Peričević, sin Nikole i Dragane; Anika Popović, kći Ognjena i Nataše; Milica Dobrijević, kći Gorana i Danijele; Nia Barbara Plavšić, kći Vedrana i Tamare; Lazar Diljkan, sin Dejana i Gordane; Marija Rakita, kći Miroslava i Dragane; Marina Dubravac, kći Dalibora i Suzane; Matej Danilović, sin Aleksandra i Mirele; Bogdan Miljić, sin Slobodana i Milke; Tara Ivančević, kći Miroslava i Tamare; Teodor Bunić, sin Saše i Danijele.

Izvještaj iz Matične službe za 12. mart 2019. godine

Rođeni: Mila Miletić, kći Slaviše i Sanje; Tara Dobratić, kći Nedeljka i Aleksandre; Lazar Đurašinović, sin Aleksandra i Dražane; Kasija Janjić, kći Srđana i Ljiljane; Đorđe Sikimić, sin Mire i Svetislavke; Đorđe Šajić, sin Milodraga i Nikoline; Jovana Stanivuk, kći Saše i Milke; Marko Pajić, sin Darka i Ane; Nikodina Kopanjić, kći Đorđa i Milice; Ilja Krsman, sin Luke i Loredane; Lav Moconja, sin Nikole i Eme; Andria Sarrazin, sin Sarrazin Stéphane Jean Jacquesa i Gordane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 11. mart 2019. godine

Rođeni: Luka Sailović, sin Pere i Dijane; Teodora Jović, kći Duška i Miljane; Maria Kresojević, kći Bobana i Biljane; Nikola Grujić, sin Dragomira i Milijane; Stevan Prole, sin Dragana i Slađane; Filip Ćulafić, sin Srđana i Tijane.

Vjenčani: Stefan Pećanac, medicinski tehničar i Dragana Korać, turistički tehničar; Nemanja Petrović, policajac i Nikolia Novaković, ekonomski tehničar; Aleksandar Milić, prof. informatike i Maja Subašić, mr farmacije; Igor Šešić, prof. fizičkog vaspitanja i sporta i Jovana Grumić, medicinska sestra; Boris Solomun, elektrotehničar računara i Sanja Karalić, dipl. pravnik; Slobodan Jorgić, dipl. pravnik i Andrijana Gradina, ekonomski tehničar; Igor Jakovljević, politikolog i Danijela Bijak, kuvar; Dejan Janković, elektrotehničar energetike i Jovana Matić, ugostiteljsko-kulinarski tehničar; Slobodan Vuković, dipl. pravnik za bezbjednost i kriminalistiku i Ines Kerezović, dipl. ekonomista; Jovan Ritan, ekonomski tehničar i Ana Subotić, poslovno-pravni tehničar; Branislav Dulić, NK radnik i Jovana Vučković, prehrambeni tehničar; Milan Vulić, kuvar i Miroslava Marinković, ekonomski tehničar; Stefan Pekez, tehničar drumskog saobraćaja i Jovana Sumonja, prof. razredne nastave; Dragan Galić, instalater i Sanja Radinković, dipl. ekolog; Aleksandar Ostrolučanin, dipl. pravnik i Gordana Ciganović, dipl. pravnik; Denis Bates, elektro inženjer i Nikolina Milivojević, vaspitač predškolske djece.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 8. mart 2019. godine

Rođeni: Luka Aćić, sin Dejana i Dragane; Peđa Lazić, sin Siniše i Darije; Tara Malešević, kći Milutina i Olge; Erina Ćoragić, kći Elvedina i Šejle; Tara Pavić, kći Vladimira i Bojane; Pavle Kelečević, sin Aleksandra i Krstine; Ana Mila Tadić, kći Radoslava i Suzane; Adrian Pavlović, sin Duška i Vesne; Luka Janković, sin Zdravka i Sanje; Filip Gigović, sin Aleksandra i Borjane; Danilo Kecman, sin Aleksandra i Perke; Marija Čelebić, kći Jovane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 7. mart 2019. godine

Rođeni: Jana Marković, kći Darka i Jelene; Darko Jovanović, sin Đurđine; Lazar Knežević, sin Vedrana i Nikoline; Dositej Marjanović, sin Darija i Radojke; Vasilije Kostrešević, sin Dražena i Dragane; Lenka Savić, kći Mile i Jelene; Teodora Raca, kći Milorada i Zorane; Katarina Blagojević, kći Nikole i Irine; Matej Marčeta, sin Darka i Sanje; Emilija Petrović, kći Mladena i Milje; Milica Stojanović, kći Petka i Živke.

 

Izvještaj iz Matične službe za 6. mart 2019. godine

Rođeni: Vasilije Bijak, sin Radomira i Snežane; Natalija Davidović, kći Dragana i Radmile; Šejla Vladović, kći Indire; Kalina Zelenac, kći Gorana i Dijane; Ana Dumnić, kći Lazara i Sanje; Konstantin Aleksić, sin Bojana i Jelene; Andrija Vidaković, sin Aleksandra i Željke; Maša Milinković, kći Mladena i Jelene; Stefan Čučak, sin Dejana i Milice; Bogdan Jerosimović, sin Deana i Ljiljane.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 5. mart 2019. godine

Rođeni: Nađa Medar, kći Darka i Aleksandre; Dejana Dragojević, kći Marijane; Dunja Dakić, kći Dalibora i Jelene; Miloš Đundić, sin Mladena i Dajane; Stefan Milanović, sin Danijela i Branke; Filip Višekruna, sin Marka i Ljubinke; Angelina Maksimović, kći Boška i Božane; Lorena Borković, kći Dragana i Milanke; Teodora Ćikić, kći Bojana i Jasne; Miloš Jovanić, sin Miroslava i Nataše; Dunja Drinić, kći Milana i Dajane; Anđela Pavlović, kći Darka i Vidanke; Sofija Marić, kći Marka i Bojane; Nika Ostojić, kći Nebojše i Tanje; Marko Kljunić, sin Nebojše i Dragane; Minja Kelečević, kći Predraga i Ivane; Lorena Tomić, kći Radovana i Ane.

 

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 4. mart 2019. godine

Rođeni: Aljoša Gnjatović, sin Bojana i Biljane; Teodora Živković, kći Marka i Marijane; Kalina Malešević, kći Vedrana i Jovane; Sofija Stanetić, kći Bojana i Rade.

Vjenčani: Bojan Živanić, grafički tehničar i Milica Ždrnja, dipl. psiholog; Mladen Čančarević, dipl. pravnik i Dragana Đuđić, dipl. pravnik; Aleksandar Bulić, mr ekonomije i Branka Prpoš, menadžer prodaje; Bojan Kerezović, prof. razredne nastave i Vesna Vasiljević, dipl. pravnik; Mirko Komljenović, ekonomski tehničar i Dragana Vuković, dipl. pravnik.

 

Izvještaj iz Matične službe za 1. mart 2019. godine

Rođeni: Simona Vejnović, kći Miloša i Nataše; Nenad Novaković, sin Slaviše i Jane; Vladimir Jovanović, sin Zorana i Dragane; Tibor Tarlać, sin Marinka i Aleksandre; Marija Đurić, kći Marka i Danijele.

 

Izvještaj iz Matične službe za 28. februar 2019. godine

Rođeni: Andrej Vasilić, sin Miloša i Anastasije; Danilo Popović, sin Miroslava i Jovane; Kosta Mijatović, sin Zorana i Danke; Jelena Soldat, kći Dragoljuba i Nade; Tara Trivić, kći Vanje i Zorane; Dorotea Vujaković, kći Ozrena i Vlaste; Filip Grabovica, sin Draženka i Marine.

 

Izvještaj iz Matične službe za 27. februar 2019. godine

Rođeni: Lazar Gajić, sin Đorđa i Aleksandre; Teodora Sakan, kći Bobana i Ljubinke; Maksim Bojanić, sin Branislava i Jelene; Isidor Majkić, sin Dalibora i Sandre; Aleksandra Milotić, kći Zorana i Snežane; Jovan Sarač, sin Željka i Seme; Ines Šarović, kći Vladimira i Sanje; Matija Novković, sin Uroša i Dragane; Luka Fadžan, sin Denisa i Rade; Nikša Božić, sin Slaviše i Dragane; Nikolina Miljić, kći Nikole i Anđe; Jakov Marić, sin Marinka i Mirjane.

 

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 26. februar 2019. godine

Rođeni: Kosta Bundalo, sin Đure i Slobodanke; Lea Kaurin, kći Bojana i Sanje; Sergej Gak, sin Nikole i Danijele; Kalina Ninković, kći Maria i Milice; Sara Čegar, kći Igora i Nađe; Aleksej Pavlović, sin Draška i Mire; Gavrilo Nuždić, sin Saše i Nataše; Anastasija Maksić, kći Igora i Danice; Irina Galić, kći Dušana i Maje; Sofija Klincov, kći Nebojše i Nikoline; Dunja Dragojević, kći Milutina i Biljane; Uroš Tuckešić, sin Borisa i Anite; Sergej Trivić, sin Zlatka i Bojane; Katarina Komljenović, kći Dragana i Jelene.

 

Izvještaj iz Matične službe za 25. februar 2019. godine

Rođeni: Kalina Ružičić, kći Danijela i Milene; Andrej Radujković, sin Bobana i Radmile; Maja Kuprešak, kći Gorana i Zorice; Tadej Vasić, sin Duška i Snježane; Danica Plavšić, kći Milana i Olje; Vukašin Čekić, sin Dejana i Tanje; Simon Vuković, sin Brane i Branke.

Vjenčani: Nebojša Račić, tehničar elektroenergetike i  Nikolina Jakovljević, dipl. pravnik; Dejan Milošević, maturant gimnazije i  Dana Koruga, mr ekonomije; Jovan Volaš, prof. istorije i Jelena Džaja, dipl. farmaceut; Dragan Popović, elektrotehničar računara i Jelena Antić, dipl. pravnik; Duško Granulić, poljoprivredni tehničar i Valentina Rajčević, ekonomski tehničar; Draško Simatović, dipl. arhitekta i Mirjana Lazarević, dipl. inž. arhitekture; Savo Đukić, električar i Sanja Jovetić, farmaceutski tehničar; Lazo Pojatar, dipl. pravnik i Marta Kelečević, prof. srpskog jezika i književnosti; Vladan Radić, konobar i Olja Rogić, dipl. inž. informatike; Željko Kremenović, automehaničar i Jovana Mijić, laboratorijski tehničar.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 22. februar 2019. godine

Rođeni: Danilo Mišić, sin Nebojše i Jelice; Leonora Rapo, kći Vedrana i Maje; Sofija Kojčinović, kći Vladimira i Dane; Dunja Stranatić, kći Miroslava i Slađane; Jakov Ševa, sin Vukašina i Sanje; Stefan Tešanović, sin Dragana i Irene; Lazar Stanković, sin Dragana i Dragane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 21. februar 2019. godine

Rođeni: Atina Petković, kći Dejana i Andree; Luka Stupar, sin Darka i Sande; Jakov Gelić, sin Mihaila i Martine; Dunja Đokanović, kći Dejana i Olje; Vuk Čavić, sin Gorana i Anastasije; Muhammed Čavka, sin Adisa i Eldine; Milica Sladojević, kći Đorđa i Dragane; Vasilije Dragojević, sin Ljubomira i Aleksandre; Ana Berak, kći Siniše i Marijane; Pavle Šikanjić, sin Miroslava i Kristine; Viktor Simetić, sin Dejana i Milice; Dušan Milićević, sin Mladena i Slađane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 20. februar 2019. godine

Rođeni: Sergej Dunović, sin Marija i Dalije; Vuk Tešić, sin Siniše i Svjetlane; Dejan Jurišić, sin Dragana i Radane; Teodora Inđić, kći Vladimira i Dijane; Pavle Zec, sin Bojana i Malike; Miloš Jovičić, sin Borka i Milijane; Branislav Ivić, sin Zorana i Nikoline; Vera Živanić, kći Darka i Sanje; Mia Čovičković, kći Slaviše i Jelene; Simeon Crnovčić, sin Aleksandra i Andrijane; Matej Počuč, sin Miše i Dijane; Dejana Todić, kći Dejana i Svjetlane; Nikolaj Kuzmanović, sin Miloša i Milice; Dani Avdukić, sin Asmira i Irme; Sofija Savić, kći Nemanje i Nevene; Anđela Grujić, kći Marinka i Katarine.

 

Izvještaj iz Matične službe za 19. februar 2019. godine

Rođeni: Matija Đurić, sin Danka i Milkice; Sara Čegar, kći Marka i Sanje; Marko Šobot, sin Nikole i Tanje; Mila Čigoja, kći Radoslava i Danijele; Nikša Dušanić, sin Nikole i Sandre; Mirko Trifković, sin Željka i Vesne; Miloš Drljača, sin Mladena i Blanke; Vasilije Zlovarić, sin Radovana i Marijane; Boško Kovačević, sin Nenada i Vesne; Veljko Šajn, sin Miroslava i Dragane; Srna Jokić, kći Petra i Sandre; Danica Mijatović, kći Mlađana i Dubravke; Filip Crnadak, sin Miloša i Darije; Mila Đurić, kći Darka i Ane; Dunja Đurić, kći Dalibora i Dragane; Marija Stojković, kći Miroslava i Tanje.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 18. februar 2019. godine

Rođeni: Dunja Mićić, kći Petra i Slađane; Verica Džajić, kći Siniše i Slađane; Marija Milojević, kći Zorana i Jelene; Marko Dugonjić, sin Mladena i Brankice; Mila Moconja, kći Strahila i Gorice; Lara Lekanjić, kći Aleksandra i Jovane; Aleksa Branković, sin Bojana i Marije.

Vjenčani: Dušan Šuša, trgovački tehničar i Borka Čajić, kozmetički tehničar; Novo Jokanović, dipl. kineziolog i Danijela Stojanović, dipl. sanitarni inž; Konstantin Kostadinović, dipl. ekonomista i Andrea Anušić, stomatolog; Nebojša Sabljić, dipl. ekonomista i Svjetlana Vranješ, mr ekonomije.

Izvještaj iz Matične službe za 15. februar 2019. godine

Rođeni: Stefan Katić, sin Anđelka i Mirjane; Ajdin Hibić, sin Muje i Jasne; Milenko Minja Hrnjez, sin Marinja i Maje; Dunja Grbić, kći Aleksandra i Mirjane; Sofija Samardžija, kći Srđana i Maje; David Grabež, sin Slobodana i Vojislavke; Luka Banjac, sin Nemanje i Marije; Anđela Trninić, kći Saše i Milke; Anel Dunić, sin Sanela i Belmine; Irina Grajić, kći Anđelka i Tanje; Konstantin Petrović, sin Nemanje i Milane; Jovan Panić, sin Slađenka i Nataše; Luka Jorgić, sin Srđana i Nevene; Gabrijela Pejić, kći Srđana i Nade.

Izvještaj iz Matične službe za 14. februar 2019. godine

Rođeni: Vuk Potajac, sin Ranka i Monike; David i Konstantin Danojlić, sinovi Gorana i Nikoline; Pavle Vučanović, sin Dragana i Slađane; Emin Selimović, sin Emira i Asime; Andrej Miodragović, sin Mladena i Željke; Kosta Koprena, sin Željka i Nevenke; Marina Jaćimović, kći Branislava i Jelene; Luna Milaković, kći Žarka i Zvjezdane; Vladan Kovačić, sin Danijela i Dragane; Filip Bilbija, sin Milenka i Milke.

Izvještaj iz Matične službe za 13. februar 2019. godine

Rođeni: Relja Božić, sin Igora i Bojane; Lazar Jovanović, sin Vase i Biljane; Simon Morača, sin Davida i Željke; Anika Danojević, kći Drage i Biljane; Stefan Maslić, sin Vedrana i Bojane; Viktor Peulić, sin Gorana i Mladene; Andrej Bobar, sin Dragana i Milene; Una Marjanović, kći Ljubiše i Milijane; Elena Knežević, kći Mladena i Dragane; Georgije Novković, sin Bojana  i Branke; Milica Savić, kći Aleksandra i Danijele; Una Vujatović, kći Milenka i Dajane; Pavle Knežić, sin Slobodana i Gorane; Lana Savić, kći Milana i Dajane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 12. februar 2019. godine

Rođeni: Miloš Stojičić, sin Lazara i Martine; Aleksandar Krndija, sin Dalibora i Dušice; Katarina Braunović, kći Nikole i Snežane; Aleksej Popović, sin Miloša i Paole; Dimitrije Dojčinović, sin Borisa i Tamare; Lazar Nedić, sin Srđana i Zorane; Arsenije Dević, sin Milorada i Zorice; Pavle Piljak, sin Jovice i Mirele; Ana Pezer, kći Dražena i Branke; Anastasija Jaćimović, kći Dalibora i Ivane; Viktorija Saje, kći Ognjena i Marine; Danilo Đurić, sin Stojana i Nataše.

Izvještaj iz Matične službe za 11. februar 2019. godine

Rođeni: Kosta Kos, sin Igora i Tanje; Teodora Dopuđa, kći Marka i Dragane; Mia Buzaković, kći Danijela i Svetlane; Jovan Solarević, sin Milana i Milane; Mia Beharić, kći Sandija i Dajane.

Vjenčani: Zoran Miljuš, grafički tehničar i Rajana Poparić, frizer; Zoran Beslać, komercijalista i Ines Filipović, kozmetički tehničar; Mirko Kajkut, veterinarski tehničar i Mirela Sejmanović, kozmetički tehničar; Dragan Jurošević, dipl. inž. elektrotehnike i Marija Grujić, dipl. ekonomista; Ljubiša Kovačević, tehničar elektronike i Branka Subošić, dipl. pedagog; Goran Milošević, dipl. inž. mašinstva i Sanja Runić, dipl. inž. arhitekture; Bojana Savić, medicinski tehničar i Srećko Vukojević, ekonomski tehničar.

Izvještaj iz Matične službe za 8. februar 2019. godine

Rođeni: Pavle Vasić, sin Nenada i Danijele; Jovan Vujaković, sin Ognjena i Tatjane; Helena Zeljić, kći Milana i Bojane; Kalina Karaman, kći Gorana i Tijane; Elena Đukanović, kći Marka i Teodore; Andrijana Dobričanin, kći Saše i Aleksandre; Marko Lalić, sin Nikole i Dijane; Mihajlo Cvišić, sin Milidraga i Marije; Pavle Malešević, sin Miloša i Sanje.

Izvještaj iz Matične službe za 7. februar 2019. godine

Rođeni: Zorana Garača, kći Dejana i Danijele; Vuk Vujović, sin Dušana i Slađane; Una Katarina Praštalo, kći Srđana i Slađane; Marija Rističević, kći Bojana i Biljane; Julija Kaurin, kći Milovana i Sanje; Stribor Stanić, sin Tihomira i Gordane; Dunja Crnobrnja, kći Milana i Milice; Andrej Kljajić, sin Miodraga i Jelene; Anđela Radoš, kći Milana i Duške.

Izvještaj iz Matične službe za 6. februar 2019. godine

Rođeni: Mihaela Šiljegović, kći Srđana i Marije; Sofija Šukalo, kći Dragana i Milkice; Stefan Čanjgo, sin Nevena i Danijele; Stefan Miljanović, sin Dragiše i Renate; Jovana Grbić, kći Borisa i Željke; Jovan i Lazar Stojanović, sinovi Nenada i Katarine; Sofija Runić, kći Željka i Suzane; Lazar Milaković, sin Milana i Mirele; Leona Vinokurova, kći Pavela i Snježane; Pero Galić, sin Mladena i Milijane; Anđela Petrović, kći Dejana i Nataše.

Izvještaj iz Matične službe za 5. februar 2019. godine

Rođeni: Mila Kuzmanović, kći Mladena i Nine; Teodora Nedić, kći Aleksandra i Ivane; Jovan Ilić, sin Jovice i Tanje; Željana Mićić, kći Siniše i Nede; Sonja Brkić, kći Miroslava i Nataše; Vasilije Markanović, sin Dragana i Dragice; Dunja Janković, kći Zdravka i Tatjane; Nemanja Stanišljević, sin Nebojše i Gorane; Tamara Đurić, kći Miloša i Mire; Sanja Brkić, kći Nemanje i Milice.

Izvještaj iz Matične službe za 4. februar 2019. godine

Rođeni: Emanuela Tomić, kći Draška i Ljiljane; Stefan Kevac, sin Dragana i Tamare; Tara Bošnjak, kći Slaviše i Anje; Nikola Cvjetković, sin Branislava i Tanje; Njegoš Kovačević, sin Branka i Dragane; Kristina Vujnić, kći Bogdana i Dragane; Matija Milošević, sin Branka i Suzane; Vuk Pilipović, sin Nebojše i Nataše; Pavle Prpa, sin Dušana i Željke; Vladimir Bojić, sin Branislava i Branke; Jovana Adamović, kći Miroslava i Božane.

Vjenčani: Rajko Popržen, elektrotehničar elektronike i Jelena Čergić, hemijski tehničar-laborant; Nemanja Jaćimović, poljoprivredni tehničar i Draženka Cvijanović, inž. elektrotehnike; Miroslav Rakita, dipl. inž. šumarstva i Dragana Drljača, dipl. ekonomista; Vladimir Pavlović, higijeničar na održavanju i Marija Čivčić, medicinski tehničar; Đorđe Trbović, programer i Ružica Davidović, dipl. ekonomista

Izvještaj iz Matične službe za 1. februar 2019. godine

Rođeni: Jovana Aćić, kći Zorana i Jelene; Dušan Vukajlović, sin Gruje i Jelene; Savo Kostić, sin Gorana i Ivane; Marko Bjelac, sin Dražena i Nataše; Lazar Ostojić, sin Nikole i Tatjane; Andrej i Filip Glamočić, sinovi Slobodana i Dajane; Milan Plavšić, sin Nikole i Marije; Lazar Vrhovac, sin Aleksandra i Nataše.

Izvještaj iz Matične službe za 31. januar 2019. godine

Rođeni: Aljoša Svitlica, sin Mihajla i Tamare; Teodora Tomić, kći Milana i Dajane; David Olić, sin Dalibora i Marijane; Filip Zeljković, sin Darija i Dijane; Katarina Arsenić, kći Dražena i Sanje; Aleksej Čoprka, sin Miodraga i Svjetlane; Sofia Bundalo, kći Milana i Dijane; Luka Veselić, sin Miljana i Maje; Kristina Škorić, kći Jovice i Dragane; Andrea Ponorac, kći Branka i Slavice; Luka Vujmilović, sin Marka i Jelene.

Izvještaj iz Matične službe za 30. januar 2019. godine

Rođeni: Jovan Popović, sin Branislava i Jelene; Marko Savić, sin Željka i Snježane; Vuk Dragojević, sin Miladina i Daliborke; Filip Vuković, sin Miroslava i Dijane; Valentina Smiljić, kći Dragiše i Sandre; Damjan Tubić, sin Dejana i Branke; Staša Pejaković, sin Dejana i Dajane; Anika Stijak, kći Bojana i Belinde; Tara Adamović, kći Zlatana i Marijete; Andrea Crnić, kći Đorđa i Jovane; Lazar i Ljubica Stojčić, sin i kći Milijana i Biljane; Ana Grublješić, kći Igora i Jelene; Pavle Vujanović, sin Dragana i Dragane.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 29. januar 2019. godine

Rođeni: Aleksej Lipić, sin Bobana i Ivane; Jovana Jovanović, kći Danijela i Snežane; Jovana Savić, kći Slaviše i Slađane; Deana Barnjak, kći Slavka i Ružice; Helena Trivunović, kći Tatomira i Aldine; Vasilije Gligorić, sin Dragana i Vesne; Arsen Macanović, sin Gorana i Sanje; Sofija Vučković, kći Bojana i Bojane; Stefan Vujković, sin Draška i Tamare; Emilija Kunarac, kći Slaviše i Dobrile; Jovana Polić, kći Mirka i Gorice; Milica Sember, kći Darija i Tamare; Marko Grgić, sin Vladimira i Ene; Nataša Milanović, kći Branka i Nikoline; Dunja Kojić, kći Dušana i Aleksandre; Anika Lekanić, kći Đorđa i Milice; Kristian Vrebac, sin Tomislava i Ivane; Jovana Naramčić, kći Dalibora i Mirjane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 28. januar 2019. godine

Rođeni: Lazar Ignjatić, sin Gorana i Đukice; Konstantin Garić, sin Nedeljka i Milane; Iris Đukić, kći Aleksandra i Timee; Aleksandar Kajkut, sin Nemanje i Dijane; Milica Kušljić, kći Slavena i Slobodanke; Vasilije Martić, sin Nenada i Jovane; Milica Sukara, kći Stefana i Milane; Vasilije Ilić, sin Predraga i Jovane; Vasilije Ciganović, sin Mijodraga i Jelene; Vukašin Savić, sin Nemanje i Nikoline; Anja Stjepanović, kći Cvijetina i Daliborke; Marija Blagojević, kći Srećka i Željke; Milana Šešum, kći Gojka i Bojane; Kristijan Kostrešević, sin Dragana i Tanje; Srđan Mandić, sin Saše i Snježane.

Vjenčani: Denis Grubor, autolimar i Jasna Trivić, ekonomski tehničar; Mihajlo Nagraisalović, ugostititeljsko – kulinarski tehničar i Gabriela Guduraš, ekonomski tehničar; Živojin Janičić, dr medicine i Valentina Milovanović, master arhitekture; Goran Jošić, vozač i Marina Stupar, dipl. ekonomista; Vladimir Grahovac, dipl. ekonomista i Jana Ivanović, student.

 

Izvještaj iz Matične službe za 24. januar 2019. godine

Rođeni: Jovana Malić, kći Nenada i Zorice; Vasilija Vučanović, kći Duška i Bojane; Georgije Gajić, sin Borijana i Nede; Radivoj Konjević, sin Predraga i Dragane; Natalija Kočić, kći Vukašina i Nataše; Vasilija Panić, kći Marka i Nikoline; Ema Krajcer, kći Tomislava i Rose; Nikola Crnadak, sin Milenka i Irene; Vasilije Baroševčić, sin Nikole i Hristine; Stefan Arivuković, sin Rajka i Miroslave; Danilo Cvijić, sin Darija i Danijele.

 

Izvještaj iz Matične službe za 23. januar 2019. godine

Rođeni: Dimitrije Đuranović, sin Draška i Sare; Danilo Latinović, sin Nikole i Jelene; Staša Knežević, kći Saše i Tanje; Mila Railić, kći Veselina i Maje; Đorđe Marjanović, sin Kiće i Nevene; Milica Santrač, kći Milana i Branke; Matej Dević, sin Stefana i Romane; Lazar Mihaljčić, sin Ratka i Daliborke; Uroš Džombić, sin Gorana i Branke; Pavle Pažin, sin Bojana i Suzane; Lazar Gvero, sin Bojana i Nikoline; Luka Rajković, sin Slaviše i Dragane; Mia Đukić, kći Zorana i Ljiljane; Kalina Malešević, kći Miroslava i Blanke; Branko Ličina, sin Đorđa i Stane.

Izvještaj iz Matične službe za 22. januar 2019. godine

Rođeni: Stefan Majkić, sin Predraga i Dijane; Evgenija Kudra, kći Milana i Slađane; Tara Kljajić, kći Željka i Milene; Todor Gavrilović, sin Vladimira i Marijane; Milan Marčeta, sin Željka i Nikoline; Kalina Orašanin, kći Miroslava i Zorice; Arsenije Petrović, sin Dragana i Milene; Damjan Vidaković, sin Dragana i Jagode; Danilo Ančić, sin Neše i Daliborke; Hristija Pejaković, kći Dragana i Mirjane; Stefan Rogić, sin Slaviše i Tijane; Miloš Žabić, sin Vida i Mirjane; Jakov Kljajić, sin Damira i Sandre; Vasilije Grozdanić, sin Jovice i Maje; Danilo Mijatović, sin Gorana i Milice; Dunja Miljković, kći Igora i Maje; Sofija Bojić, kći Nikole i Tee; Jovan Kanjski, sin Zorana i Bojane.

Izvještaj iz Matične službe za 21. januar 2019. godine

Rođeni: Danilo Stojanović, sin Nemanje i Dražane; Ema Todorović, kći Momčila i Sandre; Marko Damjanović, sin Mire i Gordane; Helena Kalamanda, kći Mladena i Dijane.

Vjenčani: Mladen Dragojević, mesar i Jovana Kremenović, trgovački tehničar.

 

Izvještaj iz Matične službe za 18. januar 2019. godine

Rođeni: Anja Grahovac, kći Marinka i Maje; Mia Kovačević, kći Dalibora i Sanje; Mila Marinković, kći Saše i Patrizije;  Mihajlo Purišić, sin Zorana i Tine; Dunja Marjanović, kći Mladena i Bojane.

Izvještaj iz Matične službe za 17. januar 2019. godine

Rođeni: Pavle Pilipović, sin Damjana i Jovane; Marija Đurica, kći Bojana i Vanje; Jana Vranjković, kći Nenada i Marije; Mia Radetić, kći Jakova i Božane; Sunčica Malićević, kći Mitra i Branke; Stefan Pavlović, sin Zdravka i Aleksandre; Teodora Lepir, kći Nebojše i Dušanke; Nikolina Preradović, kći Dalibora i Slađane; Aleksandar Golubović, sin Srđana i Zorice; Matej i Marija Sekulić, sin i kći Slavena i Jelene; Gavrilo Zelenika, sin Milivoja i Vlatke; Elena Kukolj, kći Nikole i Milice; Uroš Vuković, sin Željka i Ivane; Slavko Ratkovac, sin Nebojše i Milene; Kosta Mitrović, sin Dalibora i Slađene.

Izvještaj iz Matične službe za 16. januar 2019. godine

Rođeni: Stefana Danojević, kći Aleksandra i Milane; Dunja Marković, kći Renka i Nataše; Petar Đurđević, sin Mladena i Biljane; Sofija Marić, kći Aleksandra i Milice; Sofija Đuraš, kći Đorđa i Marine; Hristiana Knežević, kći Dejana i Nedeljke; Anika Dukić, kći Borisa i Aleksandre; Adrijan Čekić, sin Aleksandra i Dajane; Sofija Glišić, kći Radenka i Sanele; Nikša Golubović, sin Alekseja i Brankice; Lena Bogić, kći Dražena i Zorane; Tara Koljančić, kći Željka i Jelene; Njegoš Korov, sin Aleksandra i Jelene; Iva Ožegović, kći Dejana i Dajane; Ena Kušljić, kći Nikole i Nede; Nikolina Čavić, kći Željka i Svjetlane; Miloš Vidnjević, sin Zorana i Dražene; Stefan Majkić, sin Slobodana i Danijele; Ivana Trivić, kći Dragana i Milijane; Lana Popović, kći Danijela i Dejane; Danica Malić, kći Čedomira i Gordane.

Izvještaj iz Matične službe za 15. januar 2019. godine

Rođeni: Mia Lukač, kći Marka i Dajane; Milica Malešević, kći Vlade i Vanje; Nikola Krkeljaš, sin Marka i Janje; Mila Kljajić, kći Mile i Jelene; Tanja Dobraš, kći Radomira i Dragane; Konstantin Đuđić, sin Đorđa i Ružice; Lav Julian Tomić, sin Aleksandra i Monike; Sara Cvijanović, kći Vitomira i Tanje; Nikola Šukalo, sin Bojana i Maje; Sofija Vuković, kći Milana i Marijane; Pavle Šušilović, sin Miloša i Aleksandre; Lidija Grgić, kći Dragana i Slavice; Iskra Bajić, kći Milana i Sanje; Nikolina Grujić, kći Čede i Marijane; Matej Kovačević, sin Nedeljka i Slavice; Ema Đurašinović, kći Srđana i Jasne; Nikolina Lazendić, kći Milana i Vesne; Viktor Vranac, sin Samojka i Tijane; Jovana Talić, kći Igora i Vere; Lea Šutilović, kći Vladimira i Maje.

Vjenčani: Vedran Jokić, medicinski tehničar i Aleksandra Stanić, profesor njemačkog jezika; Ognjen Jakovljević, dipl. sportski menadžer i Aleksandra Mišan, tehničar drumskog saobraćaja; Tihomir Ličinar, precizni mehaničar i Sanda Ševa, dipl. menadžer za finansije i bankarstvo; Marinko Kaurin, mašinbravar i  Dajana Stanivuković, frizer; Boris Krečar, kuvar i Milica Kasapović, student; Saša Stošić, dipl. pravnik i Renata Panić, dipl. pedagog; Vladan Aleksić, dipl. ekonomista i Svetislava Milošević, profesor razredne nastave.

 

Izvještaj iz Matične službe za 11. januar 2019. godine

Rođeni: Đorđe Đukić, sin Gojka i Branislave; Kosta Boroja, sin Nikše i Bojane; Tea Lukač, kći Zorana i Sare; Aleksa Karakaš, sin Darka i Mirjane; Vasilije Nedić, sin Ljubomira i Irene; Helena Šešić, kći Nikole i Dragane; Miloš Savanović, sin Predraga i Vesne; Nađa Milić, kći Dejana i Monike; Danilo i Lazar Soldat, sinovi Dragana i Bojane; Sara Grujić, kći Aleksandra i Nade; Lara i Nina Čigoja, kćeri Nebojše i Ilijane; Andrej Radovanović, sin Vedrana i Milane; Ranka Grahovac, kći Novaka i Vlatke; Matej Božičković, sin Vladana i Dijane; Lazar Ševa, sin Milana i Dragane; Vanja Đervida, sin Dražena i Nikoline; Maksim Zdjelar, sin Saše i Ivane; Arijana Ćerketa, kći Dijane; Dunja Erić, kći Gligorija i Tatjane; Helena Pušić, kći Marka i Maje; Nikola Đurić, sin Vjekoslava i Dragane; Sergej Lukić, sin Slavena i Vanje; Arsenije Miletić, sin Draženka i Suzane; Stefan Stojaković, sin Vladana i Jelene; Dušan Todorović, sin Igora i Maje; Ana Topić, kći Nenada i Jovane; Dragoljub Popović, sin Đorđa i Dunje; Tina Abutović, kći Marka i Jovane.

Izvještaj iz Matične službe za 10. januar 2019. godine

Rođeni: Ranko Ćoćkalo, sin Branka i Radmile; Ivana Gavrić, kći Nebojše i Mirjane; Milica Vujmilović, kći Miroslava i Mirjane; Jovana Višić, kći Darka i Dijane; Matea Volaš, kći Milenka i Mire; Marija Marić, kći Vojčeta i Sretane; Ali Begović, sin Edvina i Karmele; Lazar Lizdek, sin Nikole i Silvane; Vuk Jerilović, sin Mladena i Jasmine; Ilija Marjanović, sin Predraga i Vanje; Anđela Bulović, kći Damjana i Duške; Tara Pašić, kći Aleksandra i Duške; Helena Petrušić, kći Branka i Jelene; Ana Aleksić, kći Miroslava i Radane; Una Simunović, kći Dražena i Dajane; Jelena Tomić, kći Zorana i Miladinke; Sergej Pavlović, sin Slavena i Biljane; Andrija Stanković, sin Nikole i Jovane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 8. januar 2019. godine

Rođeni: Vukašin Stojaković, sin Željka i Svjetlane; Jelena Žarić, kći Dragana i Dragane; Milica Kretić, kći Miladina i Jovane; Ana Popović, kći Gorana i Sanele; Luka Danilović, sin Dragana i Jelene; Milica Vujković, kći Rajka i Danke; Lazar Kojić, sin Milojice i Tanje; Lena Kajkut, kći Vladimira i Ane; Mihajlo Grahovac, sin Miloša i Ivanke; Anđela Đukić, kći Nebojše i Radmile; Nikol Bratić, kći Mišela i Suzane; Elena Todić, kći Borisa i Dragane; Anastas Ivanović, sin Nemanje i Tamare; Elena Miladinović, kći Svetomira i Stoje.

Izvještaj iz Matične službe za 4. januar 2019. godine

Rođeni: Vukašin Tubić, sin Dragoslava i Nikoline; Aleksandra Vučanović, kći Aleksandra i Svjetlane; Sofija Vulin, kći Alena i Obrenke; Nemanja Dekić, sin Dražena i Biljane; Aleksa Španić, sin Željka i Stojanke; Anđela Vukman, kći Slobodana i Milijane; Anđela Đurić, kći Žakline; Sergej Radovanović, sin Zorana i Sanje; Aljoša Popović, sin Nikole i Bosiljke; Dunja Serdar, kći Zorana i Suzane; Dora Dragaš, kći Zorana i Jelene; Novak Kovačević, sin Siniše i Sanele; Njegoš Vojinović, sin Slaviše i Rajke; Jovan Milojica, sin Gorana i Jelene; Vasilije Prole, sin Mirka i Tanje.

Izvještaj iz Matične službe za 3. januar 2019. godine

Rođeni: Miloš Predragović, sin Draška i Snežane; Dunja Škrbić, kći Dragana i Dragane; Krsman Marković, sin Slaviše i Milice; Mihajlo Tešanović, sin Predraga i Bojane; Filip Živanić, sin Zorana i Sanje; Emilija Vračević, kći Mladena i Bojane; Irina Prodanović, kći Duška i Maje; Elena Đurić, kći Čede i Jelene; Dunja Joveš, kći Davora i Ljiljane.

Izvještaj iz Matične službe za 8. maj 2019. godine

Rođeni: Gavrilo Tatić, sin Gostimira i Branke; Luka Knežević, sin Dražena i Jasne; Sara Pojetar, kći Radoslava i Nikoline; Sara Ilić, kći Momčila i Milane; Konstantin Glišić, sin Nebojše i Duške; Dragana Bajičić, kći Bojana i Fatime; Uroš Bojić, sin Bojana i Vanje; Lara Prerad, kći Ljubiše i Milice; Mihailo Hršum, sin Vlastimira i Jelene; Staša Kovačević, kći Dragoslava i Andree; Lana Đukić, kći Save i Sanje; Petar Jelić, sin Uroša i Ljubice; Jana Kovačević, kći Blagoja i Maje; Irina Antonić, kći Dušana i Dragane; Anastasija Ćetojević, kći Željka i Vanje; Maksim Zgonjanin, sin Dragane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 7. maj 2019. godine

Rođeni: Rijad Mehić, sin Eldina i Elme; Ana Bjelić, kći Jove i Jelene; Matija Kezija,sin Boška i Svjetlane; Jovan Stijaković, sin Aleksandra i Danijele; Andrija Pačavra, sin Dragana i Ljiljane; Luka Šćepanović, sin Igora i Dragane; Leona Kovačević, kći Igora i Marinele; Helena Popržen, kći Rajka i Jelene; Anastasija Maletić, kći Gorana i Gorice; Danica Makarić, kći Slaviše i Nevene.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 6. maj 2019. godine

Rođeni: Tadija Mitrović, sin Marka i Milane; Mila Todorović, kći Milanka i Ane; Lea Zec, kći Ostoje i Desanke; Kosta Karanović,sin Nemanje i Radmile; Helena Kovačević, kći Vladimira i Teodore; Andrej Ostojić, sin Srđana i Milanke; Srna Šipka, kći Bojana i Radmile; Jovan Džombić, sin Milovana i Branke; Vuk Španić, sin Aleksandra i Milice; Dušan Vučanović, sin Draška i Sonje; Vasilije Mušić, sin Siniše i Tanje; Milica Đukić, kći Dejana i Dragane; Viktor Pejanović, sin Milana i Zorice; Lorena Kremenović, kći Sandija i Suzane; Andrej Čolić, sin Gordana i Nikoline; Vanja Gajić, kći Vedrana i Vedrane; Daris Ćošabić, sin  Admira i Erne; Aljoša Ćurković, sin Predraga i Adrijane; Mihael Nikolić, sin Dejana i Željke.

Vjenčani: Ilija Slavnić, građevinski tehničar i Sandra Slavnić, trgovac; Marko Trkulja, električar i Nikolina Nina Čičić, student; Aleksandar Marković, vodoinstalater i Daria Popović, PTT tehničar; Davor Račić, dipl.inž.elektrotehnike i Savičić Nikolina, dipl.inž.saobraćaja; Slaviša Račić, vozač i Borislavka Savanović, trgovački tehničar; Darko Lakić, tehničar elektronike i Milena Malinić, dr stomatologije; Srđan Vojnović, teh.telekomunikacija i Vesna Kačavenda, prehrambeni teh; Filip Mlađenović, dipl. ekonomista i Tamara Piljagić, dipl. inž. građevine; Veljko Divljak, el.tehničar i Žabić Dajana, menadžer, asistent; Dejan Mitrović, saobraćajni teh. i Mišić Božana, dipl.ekonomista; Mladen Dragić, građ. inžinjer i Maja Mirković, dr medicine, Vladimir Bodroža, muški frizer i Galić Vedrana,vazduhoplovni teh.

 

Izvještaj iz Matične službe za 3. maj 2019. godine

Rođeni: Marija i Milica Božić, kćeri Borislava i Vanje; Dunja Kičić, kći Danijela i Lidije; Lazar Knežević, sin Darka i Maje; Filip Milošević, sin Gorana i Sanje; Vasilije Mitrović, sin Srđana i Natalije; Mila Banjac, kći Dragana i Bojane; Petar Matić, sin Gorana i Danire; Petar Keleman, sin Željka i Mirjane; Lav Šukalo, sin Darka i Vanese; Luka Gruban, sin Dejana i Jelene; Lazar Popović, sin Dragana i Milene; Vasilije Milošević, sin Vojislava i Dragane; Katarina Živanić, kći Aleksandra i Dijane; Vuk Ilić, sin Vladimira i Tine; Lana Škrbić, kći Nikole i Aleksandre; Magdalena Ostojić, kći Slaviše i Olivere; Konstantin Novaković, sin Zorana i Ljiljane; Kian Delić, sin Fikreta i Senade; Valentina Nikoletić, kći Mirka i Zorice; Zara Hodžić, kći Zlatka i Amre; Milica Ivanković, kći Veliše i Bogdane; Marija Novković, kći Darka i Ljiljane; Viktorija Knežević, kći Bojana i Sanje; Lorena Jovanović, kći Aleksandra i Tamare.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 30. april 2019. godine

Rođeni: Nikola Kondić, sin Zorana i Milice; Maša Mitrović, kći Borisa i Maje; Nastja Popović, kći Radovana i Dragane; Ana Mićić, kći Dragana i Dubravke; Jana Jeremić, kći Dragana i Sanje; Aleksa Filipović, sin Zorana i Želimirke; Monika Popović, kći Vojina i Gorane; Zdravko Trifunović, sin Milana i Ljiljane; Stefan Jerkić, sin Radomira i Slađane; Ivana Tripić, kći Miladina i Dragane.

Vjenčani: Branislav Ristić, omladinski radnik i Jelena Ivanić, prof. ekologije i zaštite životne sredine; Marko Popović, medicinski tehničar i Kristina Stojanović, farmaceutski tehničar; Goran Medić, konditor i Jovana Marković, frizerski tehničar; Slobodan Kusić, dipl. pravnik i Zorica Šaula, referent prijema pošte; Dragan Grajić, mašinski tehničar i Nataša Krivokuća, frizer; Dalibor Šaran, dr medicine i Nevena Nedinić, student; Ranko Slavnić, elektrotehničar i Mirjana Milašinović, građevinski tehničar; Vanja Mihajlović, grafički dizajner i Sonja Aulić, dipl. ekonomista.

 

Izvještaj iz Matične službe za 25. april 2019. godine

Rođeni: Anastasija Babić, kći Siniše i Vedrane; Njegoš Savanović, sin Sime i Marijane; Dunja Ratković, kći Slobodana i Jovane; Lana Gligić, kći Milka i Milice; Matej Krnetić, sin Darka i Tanje; Mila Škondrić, kći Drage i Slađane; Tara Talijan, kći Mladena i Dragane; Emira Bilanović, kći Edina i Sanite; Dajana Mitrović, kći Ranka i Dragane; Lazar Tomić, sin Đorđa i Dragane; Kristijan Kukolj, sin Vedrana i Dejane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 24. april 2019. godine

Rođeni: Katja Šakić, kći Predraga i Vedrane; Lana Ostrolučanin, kći Aleksandra i Gordane; Mihailo Janošev, sin Bogdana i Milke; Luka Todorović, sin Jovice i Tanje; Veljko Tešić, sin Gorana i Brankice; Aleksa Granulić, sin Duška i Valentine; Danilo Vinčić, sin Tihomira i Duške; Ana Jović, kći Predraga i Gordane; Nemanja Stanivuk, sin Ratka i Slavice; Sunčica Milačak, kći Slobodana i Snježane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 23. april 2019. godine

Rođeni: Tina Vranješ, kći Saše i Sanele; Helena Stokanić, kći Danijela i Svjetlane; Ariana Verić, kći Bore i Nikoline; Katja Dragušić, kći Vladana i Slađane; Jana Kuridža, kći Predraga i Mladenke; Matej Marčeta, sin Davora i Svetlane; Marko Crnobrnja, sin Nebojše i Ivane; Jakša Stojanović, sin Bojana i Kristine; Vukašin Vuković, sin Velibora i Anje; Gavrilo Milanović, sin Ljubiše i Jelene; Magdalena Mirković, kći Bojana i Snežane; Lara Đukić, kći Milovana i Dragane; Helena Tubić, kći Gorana i Nikoline.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 22. april 2019. godine

Rođeni: Lazar Brkić, sin Stefana i Ane; Aleksej Pijetlović, sin Alena i Natalije; Matija Topić, sin Milana i Silvane; Kalina Jungić, kći Čedomira i Jelene; Tanasije Adžić, sin Rade i Dubravke.

Vjenčani: Milorad Batajić dipl. inž. hemijske tehnologije i Marija Bukva, dipl. ekolog i master biologije; Sergej Klašnja, mesar i Dragana Gatarić, PTT tehničar; Igor Lugonjić, PTT tehničar i Ivona Tešanović, medicinski tehničar; Slobodan Ciganović, kuvar i Maja Talić menadžer u kulturi i umjetnosti; Aleksandar Đekić, dipl. pravnik i Milica Antonić, student; Dragan Davidović, dr stomatologije i Danijela Ilibašić, trgovac; Goran Lipovac, rukovalac građevinske mehanizacije i Marijana Janković, recepcionar; Slobodan Blagojević, trgovac i Marina Nenadić, student; Miroslav Vučković, dipl. ekolog i Nataša Vasić, dipl. sanitarni inženjer.

 

Izvještaj iz Matične službe za 19. april 2019. godine

Rođeni: Katarina Malinić, kći Eldara i Gordane; Nastja Butulija, kći Nenada i Bojane; Katja Kovačić, kći Bojana i Tanje; Jelena Tica, kći Ognjena i Maje; Una Antonić, kći Momčila i Ane; Atina Dvizac, kći Milanka i Anastasije; Vuk Barišić, sin Živka i Slobodanke; Viktor Pavlović, sin Predraga i Danijele; Tadija Jović, sin Jovana i Branke.

 

Izvještaj iz Matične službe za 18. april 2019. godine

Rođeni: Teodora i Anastasija Đurić, kćeri Slaviše i Božane; Nadja i Anika Božić, kćeri Aljoše i Jelene; Marko Vujičić, sin Nenada i Danijele; Kristina Bjelaković, kći Dragiše i Biljane; Emilija Koprena, kći Milana i Dajane;  Dušan Radić, sin Vojina i Milijane; Valentina Jurišić, kći Nenada i Violete; Bojana Dodig, kći Bojana i Milane; Danica Maletić, kći Borka i Dragane; Tibor Krtolica, sin Duška i Aleksandre.

 

Izvještaj iz Matične službe za 17. april 2019. godine

Rođeni: Lenka Vuksan, kći Nemanje i Tijane; Ana Knežević, kći Dragiše i Tanje; Dunja Petraš, kći Mladena i Marijane; Vuk Đurđević, sin Slaviše i Željke; Sara Gavrić, kći Sanele; Aleksa Jorgić, sin Draženka i Nine; Vukašin Vrhovac, sin Dragana i Nikoline.

 

Izvještaj iz Matične službe za 16. april 2019. godine

Rođeni: Luka Stanojević, sin Aleksandra i Aleksandre; Marija Subašić, kći Radovana i Zorane; Tibor Vojinović, sin Aleksandra i Biljane; Andrej Bojić, sin Dražena i Nede; Ema Gajić, kći Mihajla i Dževade; Katarina Kubat, kći Ognjena i Olje; Miloš Grbić, sin Miroslava i Biljane; Georgina Vojinović, kći Miodraga i Ljiljane; Nikolina Pavić, kći Branka i Dijane; Pavle Pačariz, sin Adija i Milice; Anastasija Bjelić, kći Mladena i Jelene; Katarina Vuković, kći Radiše i Ranke; Anđela Čiča, kći Zdravka i Jelene; Matija Čuković, sin Siniše i Liliane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 15. april 2019. godine

Rođeni: Teodora Rauković, kći Pante i Sanje; Dunja Brnić, kći Duška i Nikoline; Stefan i Sofija Ćulum, sin i kći Nikole i Maje; Pavle Subotinjski, sin Dragana i Nataše; Aleksej Kljajić, sin Đorđa i Aleksandre; Minja Komljenović, kći Save i Dare; Đorđe Lekić, sin Draženka i Brankice; Isidora Marjanović, kći Dalibora i Milijane.

Vjenčani: Veljko Radoja, dipl.informatičar i Maja Bašić, dipl.novinar.

 

Izvještaj iz Matične službe za 12. april 2019. godine

Rođeni: Viktor i Iris Ritan, sin i kći Ognjena i Dragane; Luka Jovanović, sin Igora i Tamare; Danica Šebić, kći Vladana i Snježane; Stojna Milovanović, kći Zorana i Valentine; Koštana Brljić, kći Danijela i Maje; Kira Ranković, kći Uroša i Svetlane; Valentina Đurić, kći Ratka i Tanje; Kosta Aleksić, sin Miroslava i Jelene; Hana Pala, kći Harisa i Almire.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 11. april 2019. godine

Rođeni: Stefan Marjanović, sin Mirona i Jasne; Nenad Đukić, sin Mile i Zorke; Ema Pejičić, kći Milana i Nadice; Jakša Dragoljević, sin Velimira i Mirele.

 

Izvještaj iz Matične službe za 10. april 2019. godine

Rođeni: Luka Tica, sin Draška i Brankice; Danica Jovanović, kći Đorđa i Vanje; Arsenije Blagojević, sin Gorana i Suzane; Lazar Gajić, sin Sime i Jelene; Viktor Blagić, sin Dragana i Tamare; Tea Petrović, kći Dušana i Marijane; Magdalena Mučalović, kći Milomira i Jelene; Aleksa Kerkez, sin Jovice i Darinke; Mihajlo Mikać, sin Velibora i Svjetlane; Lana Pajić, kći Veselina i Branke; Anja Topić, kći Lazara i Nataše; Teodor Marinković, sin Ljubiše i Jelene.

 

Izvještaj iz Matične službe za 9. april 2019. godine

Rođeni: Marko Belenzada, sin Rade i Milice; Sonja Radumilo, kći Vladiira i Nikoline; Viktor Đurđević, sin Danijela i Danijele; Kristina Ivanović, kći Save i Jelene; Pavle Kojić, sin Bojana i Ranke; Pavle Radić, sin Stanka i Jovane; Jelena Šljivić, kći Darija i Nevene; Nevena Aleksić, kći Zlatka i Nataše; Jovan Vujčić, sin Nemanje i Dragane; Aleksandar Kavržić, sin Milana i Zdravke; Luka Kopanja, sin Draženka i Suzane; Vukašin Prodanović, sin Stefana i Nikoline; Aleksandar Dragišić, sin Milana i Leksije; Luka Tadić, sin Nikole i Marijane; Marija Seizović, kći Gorana i Dijane; Andrej Kukrika, sin Žarka i Dragane.

Izvještaj iz Matične službe za 8. april 2019. godine

Rođeni: Milica Novaković, kći Branislava i Dragane; Andreja Babić, kći Nikole i Nikoline; Mihajlo Zgonjanin, sin Miroslava i Mirjane; Sofija Zrnić, kći Darka i Branke; Lana Avramović, kći Branislava i Jelene; Filip Subašić, sin Slavena i Aleksandre; Mihajlo Gligorić, sin Branimira i Ljiljane; Pavle Blagojević, sin Slobodana i Kristine;  Stefan Paštar, sin Mladena i Simonide; Dunja Ćutković, kći Mladena i Tamare; Aleksandar Đekić, sin Milana i Sandre; Luka Grmuša, sin Predraga i Dijane.

Vjenčani: Dario Radić, tehničar elektrotehnike i Ivona Pavlović, prof. engleskog jezika; Goran Vasiljević, vozač i Dajana Milojević, dipl. fizioterapeut; Vladimir Milovac, vozač i Olja Šešić, mašinski tehničar; Bogdan Janošev, moler i Milka Račić, poslastičar; Igor Janković, dipl. inž. elektrotehnike i Božidarka Miljanović, dipl. medicinar radiološke dijagnostike; Dejan Jelača, inž. saobraćaja i Natalija Šuša, ekonomski tehničar; Milan Rujević, dipl. ekonomista i Nikolina Bijelić, dipl. ekonomista; Aleksandar Gatarić, poljoprivredni tehničar i Kristina Stoini, medicinski tehničar; Nemanja Damjanović, dipl. ekonomista i Marija Malešević, medicinski tehničar; Dejan Gatarić, prof. razredne nastave i Dejana Nedić, inž. geodezije.

Izvještaj iz Matične službe za 5. april 2019. godine

Rođeni: Andrej Lolić, sin Gorana i Milve; Georgije Mirković, sin Igora i Vanje; Dunja Marjanović, kći Miše i Željke; Emin Đaferović, sin Emira i Anele; Aleksandar Vujasin, sin Nebojše i Milene; Sergej Mijatović, sin Miše i Branke; Nastja Cvetanovska, kći Dejana i Lane; Gavrilo Kučuk, sin Slobodana i Dragane; Sergej Grahovac, sin Vladimira i Jane; Marija Malešević, kći Darka i Dijane; Gabriel Gatarić, sin Aleksandra i Darije.

Izvještaj iz Matične službe za 4. april 2019. godine

Rođeni: Helena Rudakević, kći Romana i Jelene; Aleksa Majkić, sin Jovana i Milene; Dajana Suvajac, kći Ljubiše i Brankice; Teodora Gašić, kći Željka i Gordane; Milana Gavrić, kći Varnave i Dejane.

Izvještaj iz Matične službe za 3. april 2019. godine

Rođeni: Uroš Ilić, sin Mirka i Sanje; Milica Šakota, kći Slaviše i Vedrane; Rastko Perinović, sin Duška i Bojane; Iskra Pavlović, kći Vladimira i Marije; Lenka Katić, kći Dragana i Dragane; Tea Pejić, kći Dragana i Rade; Gavrilo Tegeltija, sin Sretka i Danijele; Pavle Šarac, sin Rajka i Blažene.

Izvještaj iz Matične službe za 2. april 2019. godine

Rođeni: Anastasija Tepić, kći Dejana i Dragane; Stefan Radulović, sin Miroslava i Žane; Milorad Galešić, sin Stanislava i Dragane; Kalina Jarić, kći Vedrana i Milice; Nađa Gak, kći Borisa i Dragane; Marko Bunić, sin Đorđa i Danijele; Miljan Savić, sin Milana i Branke; Demir Dunić, sin Damira i Envere; Magdalena Bunić, kći Ognjena i Aleksandre; Pavle Nježić, sin Jovana i Milice; Jagoš Eskić, sin Saše i Smiljane.

Izvještaj iz Matične službe za 1. april 2019. godine

Rođeni: Jovana Đoković, kći Aleksandra i Marijane; Viktor Džombić, sin Aleksandra i Ane; Stefan Kalamanda, sin Aleksandra i Bojane; Andrea Gojić, kći Dejana i Željane; Matej Šikanjić, sin Miše i Marijane; Anja Dragojević, kći Stefana i Nataše.

Vjenčani: Andrej Birač, programer i Milica Rokvić, turistički tehničar; Vladimir Žmarić, dipl. novinar i komunikolog i Jovana Đurđević, građevinski tehničar; Vanja Vranješ, fizioterapeut i Jovana Nikodinović, fizioterapeut; Saša Kecman, diplomirani trener atletike i Andrea Račić, trgovac; Branko Tepić, profesor fizičkog vaspitanja i Maja Zrnić, medicinski tehničar.

 

Izvještaj iz Matične službe za 29. mart 2019. godine

Rođeni: Marko Railić, sin Milana i Jelene; Petar Vasić, sin Milana i Jelene; Sara Spasenić, kći Milana i Jelene; Marija Bogdanović, kći Alena i Mirele; Arsenije Tubak, sin Novka i Nikoline; Lenka Vučić, kći Saše i Jelene; Mia Delić, kći Nebojše i Branke; Marija Subašić, kći Darka i Nedeljke; Aleksej Jagodić, sin Igora i Sanje.

Izvještaj iz Matične službe za 28. mart 2019. godine

Rođeni: Katarina Banjac, kći Davida i Sonje; Aleksej Kežić, sin Dejana i Darije; Pavle Dačić, sin Bojana i Milijane; Lazar Mijatović, sin Dalibora i Seke; Emilija Kojčinović, kći Branimira i Božane; Jakov Kotur, sin Nenada i Milene; Aleksa Lazić, sin Nemanje i Jokice; Anastasija Kajkut, kći Nikole i Dajane; Dragan Palikuća, sin Borisa i Željke.

Izvještaj iz Matične službe za 27. mart 2019. godine

Rođeni: Kalina Timarac, kći Saše i Milke; Marija Ivić, kći Branislava i Rade; Anđelina Kuzmanović, kći Duška i Tanje; Mia Kovačević, kći Gorana i Dajane; Andrej Ćurković, sin Radenka i Maje; Teona Banjac, kći Draška i Nataše; Jovana Dodig, kći Boška i Željke; Tara Mirić, kći Zlatana i Danijele; Viktor Nagraisalović, sin Marka i Maje; Vasilije Jungić, sin Dejana i Milje; Aleksandar Keser, sin Dragana i Darije; Zoran Vidović, sin Draženka i Milice; Teodora Ćulibrk, kći Srđana i Mirjane; Adis Fifić, sin Šahde i Alise; Marko Babić, sin Vladimira i Radmile; Aleksa Zirojević, sin Branislava i Tijane.

Izvještaj iz Matične službe za 26. mart 2019. godine

Rođeni: Jovana Stojčić, kći Bojana i Vesne; Veljko Karanović, sin Milorada i Nikoline; Teona Đurić, kći Vedrana i Milanke; Uroš Ratkovac, sin Đorđa i Dijane; Viktor Kremenović, sin Dalibora i Doris; Vuk Spasić, sin Dejana i Andrijane.

Izvještaj iz Matične službe za 25. mart 2019. godine

Rođeni: Vukašin Lukić, sin Slaviše i Sanje; Elena Gašić, kći Miloša i Dragane; Minja Banjac, kći Ilije i Zorane; Aleksa Čučak, sin Milana i Ilijane; Helena Dojčinović Džejms, kći Džejms Vesli Vilijam Ričarda i Nataše; Milica Popović, kći Marka i Zorane; Sofija Puzigaća, kći Nemanje i Stelamaris; Anđela Joldžić, kći Zorana i Dušice.

Vjenčani: Aleksandar Bojić, dipl. inž. saobraćaja i Mirjana Milekić, dipl. inž. saobraćaja; Dejan Miljić, kuvar i Jelena Udovčić, fotograf; Zoran Plaić, mr filozofskih nauka i Jana Šakić, ljekar subspecijalista; Mladen Špica, dipl. inž. saobraćaja i Dragana Končar, poslovno-pravni tehničar; Milan Pejić, građevinski tehničar i Ana Trikić, dipl. vaspitač predškolske djece.

Izvještaj iz Matične službe za 22. mart 2019. godine

Rođeni: Jakša Mirković, sin Ognjena i Nikoline; Matej Kremenović, sin Želimira i Tamare;  Tara Malešević, kći Bojana i Sanje; Matej Jelisavac, sin Dalibora i Jelene; Teodora Župljanin, kći Aleksandra i Ivane; Stela Bošković, kći Save i Vesne; Lazar Kasipović, sin Damira i Zorice; Jovan Stijaković, sin Gorana i Slađane; Mia Milijaš, kći Dragana i Jovane; Milutin i Vukašin Trivić, sinovi Miroslava i Tanje; Leon Blagojević, sin Čede i Violete; Lana Šešum, kći Nikole i Mirjane; Zoran Vračar, sin Stevana i Maje.

Izvještaj iz Matične službe za 21. mart 2019. godine

Rođeni: Anja Gajić, kći Bojana i Danijele; Vuk Baroš, sin Dragana i Bojane; Maksim Petrić, sin Dragana i Snježane; Milica Kovačević, kći Borisa i Jelene; Mihailo Jekić, sin Aleksandra i Željke; Teodora Smiljanić, kći Nenada i Stoje; Sofija Knežević, kći Željka i Sanje; Mihailo Koljanin, sin Miodraga i Sanje.

Izvještaj iz Matične službe za 20. mart 2019. godine

Rođeni: Oliver Ristić, sin Vladana i Mirne; Larisa Jovanić, kći Radovana i Andree; Milica Bojić, kći Mladenka i Milane; Nikša Labus, sin Milana i Milkice; Luka Gajić, sin Dragana i Božane; Vasilija Trivunović, kći Milana i Veliborke; Mateo Jorgić, sin Bojana i Leonarde; Stojan Reljin, sin Aleksandra i Slađane.

Izvještaj iz Matične službe za 19. mart 2019. godine

Rođeni: Vasilije Trivić, sin Ognjena i Rade; Matej Kojić, sin Boriše i Tanje; Nađa Lakić, kći Siniše i Dajane; Uroš Knežević, sin Ozrena i Radmile; Tara Račić, kći Aleksandra i Jelene; Teodor Grubor, sin Denisa i Jasne; Kosta Radić, sin Đorđa i Vanje; Milica Milanović, kći Milana i Vukice; Nađa Stričević, kći Dragane; Vladan Stambolić, sin Milana i Gordane; Simon Dabić, sin Gorana i Daliborke; Kalina i Anika Gajić, kćeri Dejana i Tanje.

Izvještaj iz Matične službe za 18. mart 2019. godine

Rođeni: Anastazija Vulić, kći Dade i Jelene; Lana Simić, kći Maje; Arsenije Kvrgić, sin Miloša i Gordane; Luka Anikić, sin Dragana i Sandre; Radoš Goranović, sin Dubravka i Dijane; Luka Mučalović, sin Milutina i Jelene; Ana Pejić, kći Jovice i Gordane; Haris Imširović, sin Denise; Tamara Labotić, kći Miloša i Kristine.

Vjenčani: David Tomašević, kulinarski tehničar i Slađana Pažin, ekonomski tehničar; Velibor Vranješ, autoelektričar i Milica Tučić, student.

 

Izvještaj iz Matične službe za 15. mart 2019. godine

Rođeni: Jovan Ćelić, sin Milijana i Marije; Teodora Grujinović, kći Darka i Nataše; Sajma Kerkez, kći Elvira i Anane; Ela Kovačević, kći Danijela i Vanje; Aleksa Bulajić, sin Steve i Gordane; Marko Stojnić, sin Darka i Tanje; Irina Beslać, kći Zorana i Ines; Elena Đurić, kći Borisa i Dragice; Ema Kukrika, kći Nemanje i Aleksandre; Aleksa Marković, sin Gorana i Dijane; Lana Savanović, kći Dobrice i Vere; Pavle Šmitran, sin Deana i Anje; Magdalena Valentić, kći Dejana i Maje.

Izvještaj iz Matične službe za 14. mart 2019. godine

Rođeni: Petar Đerić, sin Anđelka i Biljane; Đorđe Smiljić, sin Dražena i Željane; Milana Radulović, kći Milana i Nikoline; Elena Kežić, kći Stanka i Danijele; Kalina Buzadžija, kći Slobodana i Marije; Zaharije Janičić, sin Živojina i Valentine; Vlado Kosić, sin Zorana i Višnje; Rea Madžar, kći Nenada i Kornelije; Teodora Pena, kći Dragana i Brankice; Tara Lukić, kći Negoslava i Danijele; Teodora Šljivić, kći Slaviše i Dragane; Aurora Stijaković, kći Nevena i Vanje; Eva Kutić, kći Nemanje i Ivane; Sergej Perić, sin Slobodana i Dijane; Iskra Kos, kći Gorana i Ivanke; Helena Pekez, kći Miroslava i Nikoline.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 13. mart 2019. godine

Rođeni: Dimitrije Mijatović, sin Dragana i Dragane; Teodora Babić, kći Vojislava i Bojane; Jana Popović, kći Gorana i Tamare; Ema Kljajić, kći Bože i Jelene; Leona Ćerketa, kći Milijane; Ozren Kovačević, sin Saše i Maje; Anastasija Bjelovuk, kći Davora i Marijane; Nemanja Trikić, sin Damjana i Dragane; Ivona Čolić, kći Slobodana i Milane; Vasilije Rajković, sin Saše i Milane; Marija Jokanović, kći Jovana i Gorane; Kosta Peričević, sin Nikole i Dragane; Anika Popović, kći Ognjena i Nataše; Milica Dobrijević, kći Gorana i Danijele; Nia Barbara Plavšić, kći Vedrana i Tamare; Lazar Diljkan, sin Dejana i Gordane; Marija Rakita, kći Miroslava i Dragane; Marina Dubravac, kći Dalibora i Suzane; Matej Danilović, sin Aleksandra i Mirele; Bogdan Miljić, sin Slobodana i Milke; Tara Ivančević, kći Miroslava i Tamare; Teodor Bunić, sin Saše i Danijele.

Izvještaj iz Matične službe za 12. mart 2019. godine

Rođeni: Mila Miletić, kći Slaviše i Sanje; Tara Dobratić, kći Nedeljka i Aleksandre; Lazar Đurašinović, sin Aleksandra i Dražane; Kasija Janjić, kći Srđana i Ljiljane; Đorđe Sikimić, sin Mire i Svetislavke; Đorđe Šajić, sin Milodraga i Nikoline; Jovana Stanivuk, kći Saše i Milke; Marko Pajić, sin Darka i Ane; Nikodina Kopanjić, kći Đorđa i Milice; Ilja Krsman, sin Luke i Loredane; Lav Moconja, sin Nikole i Eme; Andria Sarrazin, sin Sarrazin Stéphane Jean Jacquesa i Gordane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 11. mart 2019. godine

Rođeni: Luka Sailović, sin Pere i Dijane; Teodora Jović, kći Duška i Miljane; Maria Kresojević, kći Bobana i Biljane; Nikola Grujić, sin Dragomira i Milijane; Stevan Prole, sin Dragana i Slađane; Filip Ćulafić, sin Srđana i Tijane.

Vjenčani: Stefan Pećanac, medicinski tehničar i Dragana Korać, turistički tehničar; Nemanja Petrović, policajac i Nikolia Novaković, ekonomski tehničar; Aleksandar Milić, prof. informatike i Maja Subašić, mr farmacije; Igor Šešić, prof. fizičkog vaspitanja i sporta i Jovana Grumić, medicinska sestra; Boris Solomun, elektrotehničar računara i Sanja Karalić, dipl. pravnik; Slobodan Jorgić, dipl. pravnik i Andrijana Gradina, ekonomski tehničar; Igor Jakovljević, politikolog i Danijela Bijak, kuvar; Dejan Janković, elektrotehničar energetike i Jovana Matić, ugostiteljsko-kulinarski tehničar; Slobodan Vuković, dipl. pravnik za bezbjednost i kriminalistiku i Ines Kerezović, dipl. ekonomista; Jovan Ritan, ekonomski tehničar i Ana Subotić, poslovno-pravni tehničar; Branislav Dulić, NK radnik i Jovana Vučković, prehrambeni tehničar; Milan Vulić, kuvar i Miroslava Marinković, ekonomski tehničar; Stefan Pekez, tehničar drumskog saobraćaja i Jovana Sumonja, prof. razredne nastave; Dragan Galić, instalater i Sanja Radinković, dipl. ekolog; Aleksandar Ostrolučanin, dipl. pravnik i Gordana Ciganović, dipl. pravnik; Denis Bates, elektro inženjer i Nikolina Milivojević, vaspitač predškolske djece.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 8. mart 2019. godine

Rođeni: Luka Aćić, sin Dejana i Dragane; Peđa Lazić, sin Siniše i Darije; Tara Malešević, kći Milutina i Olge; Erina Ćoragić, kći Elvedina i Šejle; Tara Pavić, kći Vladimira i Bojane; Pavle Kelečević, sin Aleksandra i Krstine; Ana Mila Tadić, kći Radoslava i Suzane; Adrian Pavlović, sin Duška i Vesne; Luka Janković, sin Zdravka i Sanje; Filip Gigović, sin Aleksandra i Borjane; Danilo Kecman, sin Aleksandra i Perke; Marija Čelebić, kći Jovane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 7. mart 2019. godine

Rođeni: Jana Marković, kći Darka i Jelene; Darko Jovanović, sin Đurđine; Lazar Knežević, sin Vedrana i Nikoline; Dositej Marjanović, sin Darija i Radojke; Vasilije Kostrešević, sin Dražena i Dragane; Lenka Savić, kći Mile i Jelene; Teodora Raca, kći Milorada i Zorane; Katarina Blagojević, kći Nikole i Irine; Matej Marčeta, sin Darka i Sanje; Emilija Petrović, kći Mladena i Milje; Milica Stojanović, kći Petka i Živke.

 

Izvještaj iz Matične službe za 6. mart 2019. godine

Rođeni: Vasilije Bijak, sin Radomira i Snežane; Natalija Davidović, kći Dragana i Radmile; Šejla Vladović, kći Indire; Kalina Zelenac, kći Gorana i Dijane; Ana Dumnić, kći Lazara i Sanje; Konstantin Aleksić, sin Bojana i Jelene; Andrija Vidaković, sin Aleksandra i Željke; Maša Milinković, kći Mladena i Jelene; Stefan Čučak, sin Dejana i Milice; Bogdan Jerosimović, sin Deana i Ljiljane.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 5. mart 2019. godine

Rođeni: Nađa Medar, kći Darka i Aleksandre; Dejana Dragojević, kći Marijane; Dunja Dakić, kći Dalibora i Jelene; Miloš Đundić, sin Mladena i Dajane; Stefan Milanović, sin Danijela i Branke; Filip Višekruna, sin Marka i Ljubinke; Angelina Maksimović, kći Boška i Božane; Lorena Borković, kći Dragana i Milanke; Teodora Ćikić, kći Bojana i Jasne; Miloš Jovanić, sin Miroslava i Nataše; Dunja Drinić, kći Milana i Dajane; Anđela Pavlović, kći Darka i Vidanke; Sofija Marić, kći Marka i Bojane; Nika Ostojić, kći Nebojše i Tanje; Marko Kljunić, sin Nebojše i Dragane; Minja Kelečević, kći Predraga i Ivane; Lorena Tomić, kći Radovana i Ane.

 

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 4. mart 2019. godine

Rođeni: Aljoša Gnjatović, sin Bojana i Biljane; Teodora Živković, kći Marka i Marijane; Kalina Malešević, kći Vedrana i Jovane; Sofija Stanetić, kći Bojana i Rade.

Vjenčani: Bojan Živanić, grafički tehničar i Milica Ždrnja, dipl. psiholog; Mladen Čančarević, dipl. pravnik i Dragana Đuđić, dipl. pravnik; Aleksandar Bulić, mr ekonomije i Branka Prpoš, menadžer prodaje; Bojan Kerezović, prof. razredne nastave i Vesna Vasiljević, dipl. pravnik; Mirko Komljenović, ekonomski tehničar i Dragana Vuković, dipl. pravnik.

 

Izvještaj iz Matične službe za 1. mart 2019. godine

Rođeni: Simona Vejnović, kći Miloša i Nataše; Nenad Novaković, sin Slaviše i Jane; Vladimir Jovanović, sin Zorana i Dragane; Tibor Tarlać, sin Marinka i Aleksandre; Marija Đurić, kći Marka i Danijele.

 

Izvještaj iz Matične službe za 28. februar 2019. godine

Rođeni: Andrej Vasilić, sin Miloša i Anastasije; Danilo Popović, sin Miroslava i Jovane; Kosta Mijatović, sin Zorana i Danke; Jelena Soldat, kći Dragoljuba i Nade; Tara Trivić, kći Vanje i Zorane; Dorotea Vujaković, kći Ozrena i Vlaste; Filip Grabovica, sin Draženka i Marine.

 

Izvještaj iz Matične službe za 27. februar 2019. godine

Rođeni: Lazar Gajić, sin Đorđa i Aleksandre; Teodora Sakan, kći Bobana i Ljubinke; Maksim Bojanić, sin Branislava i Jelene; Isidor Majkić, sin Dalibora i Sandre; Aleksandra Milotić, kći Zorana i Snežane; Jovan Sarač, sin Željka i Seme; Ines Šarović, kći Vladimira i Sanje; Matija Novković, sin Uroša i Dragane; Luka Fadžan, sin Denisa i Rade; Nikša Božić, sin Slaviše i Dragane; Nikolina Miljić, kći Nikole i Anđe; Jakov Marić, sin Marinka i Mirjane.

 

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 26. februar 2019. godine

Rođeni: Kosta Bundalo, sin Đure i Slobodanke; Lea Kaurin, kći Bojana i Sanje; Sergej Gak, sin Nikole i Danijele; Kalina Ninković, kći Maria i Milice; Sara Čegar, kći Igora i Nađe; Aleksej Pavlović, sin Draška i Mire; Gavrilo Nuždić, sin Saše i Nataše; Anastasija Maksić, kći Igora i Danice; Irina Galić, kći Dušana i Maje; Sofija Klincov, kći Nebojše i Nikoline; Dunja Dragojević, kći Milutina i Biljane; Uroš Tuckešić, sin Borisa i Anite; Sergej Trivić, sin Zlatka i Bojane; Katarina Komljenović, kći Dragana i Jelene.

 

Izvještaj iz Matične službe za 25. februar 2019. godine

Rođeni: Kalina Ružičić, kći Danijela i Milene; Andrej Radujković, sin Bobana i Radmile; Maja Kuprešak, kći Gorana i Zorice; Tadej Vasić, sin Duška i Snježane; Danica Plavšić, kći Milana i Olje; Vukašin Čekić, sin Dejana i Tanje; Simon Vuković, sin Brane i Branke.

Vjenčani: Nebojša Račić, tehničar elektroenergetike i  Nikolina Jakovljević, dipl. pravnik; Dejan Milošević, maturant gimnazije i  Dana Koruga, mr ekonomije; Jovan Volaš, prof. istorije i Jelena Džaja, dipl. farmaceut; Dragan Popović, elektrotehničar računara i Jelena Antić, dipl. pravnik; Duško Granulić, poljoprivredni tehničar i Valentina Rajčević, ekonomski tehničar; Draško Simatović, dipl. arhitekta i Mirjana Lazarević, dipl. inž. arhitekture; Savo Đukić, električar i Sanja Jovetić, farmaceutski tehničar; Lazo Pojatar, dipl. pravnik i Marta Kelečević, prof. srpskog jezika i književnosti; Vladan Radić, konobar i Olja Rogić, dipl. inž. informatike; Željko Kremenović, automehaničar i Jovana Mijić, laboratorijski tehničar.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 22. februar 2019. godine

Rođeni: Danilo Mišić, sin Nebojše i Jelice; Leonora Rapo, kći Vedrana i Maje; Sofija Kojčinović, kći Vladimira i Dane; Dunja Stranatić, kći Miroslava i Slađane; Jakov Ševa, sin Vukašina i Sanje; Stefan Tešanović, sin Dragana i Irene; Lazar Stanković, sin Dragana i Dragane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 21. februar 2019. godine

Rođeni: Atina Petković, kći Dejana i Andree; Luka Stupar, sin Darka i Sande; Jakov Gelić, sin Mihaila i Martine; Dunja Đokanović, kći Dejana i Olje; Vuk Čavić, sin Gorana i Anastasije; Muhammed Čavka, sin Adisa i Eldine; Milica Sladojević, kći Đorđa i Dragane; Vasilije Dragojević, sin Ljubomira i Aleksandre; Ana Berak, kći Siniše i Marijane; Pavle Šikanjić, sin Miroslava i Kristine; Viktor Simetić, sin Dejana i Milice; Dušan Milićević, sin Mladena i Slađane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 20. februar 2019. godine

Rođeni: Sergej Dunović, sin Marija i Dalije; Vuk Tešić, sin Siniše i Svjetlane; Dejan Jurišić, sin Dragana i Radane; Teodora Inđić, kći Vladimira i Dijane; Pavle Zec, sin Bojana i Malike; Miloš Jovičić, sin Borka i Milijane; Branislav Ivić, sin Zorana i Nikoline; Vera Živanić, kći Darka i Sanje; Mia Čovičković, kći Slaviše i Jelene; Simeon Crnovčić, sin Aleksandra i Andrijane; Matej Počuč, sin Miše i Dijane; Dejana Todić, kći Dejana i Svjetlane; Nikolaj Kuzmanović, sin Miloša i Milice; Dani Avdukić, sin Asmira i Irme; Sofija Savić, kći Nemanje i Nevene; Anđela Grujić, kći Marinka i Katarine.

 

Izvještaj iz Matične službe za 19. februar 2019. godine

Rođeni: Matija Đurić, sin Danka i Milkice; Sara Čegar, kći Marka i Sanje; Marko Šobot, sin Nikole i Tanje; Mila Čigoja, kći Radoslava i Danijele; Nikša Dušanić, sin Nikole i Sandre; Mirko Trifković, sin Željka i Vesne; Miloš Drljača, sin Mladena i Blanke; Vasilije Zlovarić, sin Radovana i Marijane; Boško Kovačević, sin Nenada i Vesne; Veljko Šajn, sin Miroslava i Dragane; Srna Jokić, kći Petra i Sandre; Danica Mijatović, kći Mlađana i Dubravke; Filip Crnadak, sin Miloša i Darije; Mila Đurić, kći Darka i Ane; Dunja Đurić, kći Dalibora i Dragane; Marija Stojković, kći Miroslava i Tanje.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 18. februar 2019. godine

Rođeni: Dunja Mićić, kći Petra i Slađane; Verica Džajić, kći Siniše i Slađane; Marija Milojević, kći Zorana i Jelene; Marko Dugonjić, sin Mladena i Brankice; Mila Moconja, kći Strahila i Gorice; Lara Lekanjić, kći Aleksandra i Jovane; Aleksa Branković, sin Bojana i Marije.

Vjenčani: Dušan Šuša, trgovački tehničar i Borka Čajić, kozmetički tehničar; Novo Jokanović, dipl. kineziolog i Danijela Stojanović, dipl. sanitarni inž; Konstantin Kostadinović, dipl. ekonomista i Andrea Anušić, stomatolog; Nebojša Sabljić, dipl. ekonomista i Svjetlana Vranješ, mr ekonomije.

Izvještaj iz Matične službe za 15. februar 2019. godine

Rođeni: Stefan Katić, sin Anđelka i Mirjane; Ajdin Hibić, sin Muje i Jasne; Milenko Minja Hrnjez, sin Marinja i Maje; Dunja Grbić, kći Aleksandra i Mirjane; Sofija Samardžija, kći Srđana i Maje; David Grabež, sin Slobodana i Vojislavke; Luka Banjac, sin Nemanje i Marije; Anđela Trninić, kći Saše i Milke; Anel Dunić, sin Sanela i Belmine; Irina Grajić, kći Anđelka i Tanje; Konstantin Petrović, sin Nemanje i Milane; Jovan Panić, sin Slađenka i Nataše; Luka Jorgić, sin Srđana i Nevene; Gabrijela Pejić, kći Srđana i Nade.

Izvještaj iz Matične službe za 14. februar 2019. godine

Rođeni: Vuk Potajac, sin Ranka i Monike; David i Konstantin Danojlić, sinovi Gorana i Nikoline; Pavle Vučanović, sin Dragana i Slađane; Emin Selimović, sin Emira i Asime; Andrej Miodragović, sin Mladena i Željke; Kosta Koprena, sin Željka i Nevenke; Marina Jaćimović, kći Branislava i Jelene; Luna Milaković, kći Žarka i Zvjezdane; Vladan Kovačić, sin Danijela i Dragane; Filip Bilbija, sin Milenka i Milke.

Izvještaj iz Matične službe za 13. februar 2019. godine

Rođeni: Relja Božić, sin Igora i Bojane; Lazar Jovanović, sin Vase i Biljane; Simon Morača, sin Davida i Željke; Anika Danojević, kći Drage i Biljane; Stefan Maslić, sin Vedrana i Bojane; Viktor Peulić, sin Gorana i Mladene; Andrej Bobar, sin Dragana i Milene; Una Marjanović, kći Ljubiše i Milijane; Elena Knežević, kći Mladena i Dragane; Georgije Novković, sin Bojana  i Branke; Milica Savić, kći Aleksandra i Danijele; Una Vujatović, kći Milenka i Dajane; Pavle Knežić, sin Slobodana i Gorane; Lana Savić, kći Milana i Dajane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 12. februar 2019. godine

Rođeni: Miloš Stojičić, sin Lazara i Martine; Aleksandar Krndija, sin Dalibora i Dušice; Katarina Braunović, kći Nikole i Snežane; Aleksej Popović, sin Miloša i Paole; Dimitrije Dojčinović, sin Borisa i Tamare; Lazar Nedić, sin Srđana i Zorane; Arsenije Dević, sin Milorada i Zorice; Pavle Piljak, sin Jovice i Mirele; Ana Pezer, kći Dražena i Branke; Anastasija Jaćimović, kći Dalibora i Ivane; Viktorija Saje, kći Ognjena i Marine; Danilo Đurić, sin Stojana i Nataše.

Izvještaj iz Matične službe za 11. februar 2019. godine

Rođeni: Kosta Kos, sin Igora i Tanje; Teodora Dopuđa, kći Marka i Dragane; Mia Buzaković, kći Danijela i Svetlane; Jovan Solarević, sin Milana i Milane; Mia Beharić, kći Sandija i Dajane.

Vjenčani: Zoran Miljuš, grafički tehničar i Rajana Poparić, frizer; Zoran Beslać, komercijalista i Ines Filipović, kozmetički tehničar; Mirko Kajkut, veterinarski tehničar i Mirela Sejmanović, kozmetički tehničar; Dragan Jurošević, dipl. inž. elektrotehnike i Marija Grujić, dipl. ekonomista; Ljubiša Kovačević, tehničar elektronike i Branka Subošić, dipl. pedagog; Goran Milošević, dipl. inž. mašinstva i Sanja Runić, dipl. inž. arhitekture; Bojana Savić, medicinski tehničar i Srećko Vukojević, ekonomski tehničar.

Izvještaj iz Matične službe za 8. februar 2019. godine

Rođeni: Pavle Vasić, sin Nenada i Danijele; Jovan Vujaković, sin Ognjena i Tatjane; Helena Zeljić, kći Milana i Bojane; Kalina Karaman, kći Gorana i Tijane; Elena Đukanović, kći Marka i Teodore; Andrijana Dobričanin, kći Saše i Aleksandre; Marko Lalić, sin Nikole i Dijane; Mihajlo Cvišić, sin Milidraga i Marije; Pavle Malešević, sin Miloša i Sanje.

Izvještaj iz Matične službe za 7. februar 2019. godine

Rođeni: Zorana Garača, kći Dejana i Danijele; Vuk Vujović, sin Dušana i Slađane; Una Katarina Praštalo, kći Srđana i Slađane; Marija Rističević, kći Bojana i Biljane; Julija Kaurin, kći Milovana i Sanje; Stribor Stanić, sin Tihomira i Gordane; Dunja Crnobrnja, kći Milana i Milice; Andrej Kljajić, sin Miodraga i Jelene; Anđela Radoš, kći Milana i Duške.

Izvještaj iz Matične službe za 6. februar 2019. godine

Rođeni: Mihaela Šiljegović, kći Srđana i Marije; Sofija Šukalo, kći Dragana i Milkice; Stefan Čanjgo, sin Nevena i Danijele; Stefan Miljanović, sin Dragiše i Renate; Jovana Grbić, kći Borisa i Željke; Jovan i Lazar Stojanović, sinovi Nenada i Katarine; Sofija Runić, kći Željka i Suzane; Lazar Milaković, sin Milana i Mirele; Leona Vinokurova, kći Pavela i Snježane; Pero Galić, sin Mladena i Milijane; Anđela Petrović, kći Dejana i Nataše.

Izvještaj iz Matične službe za 5. februar 2019. godine

Rođeni: Mila Kuzmanović, kći Mladena i Nine; Teodora Nedić, kći Aleksandra i Ivane; Jovan Ilić, sin Jovice i Tanje; Željana Mićić, kći Siniše i Nede; Sonja Brkić, kći Miroslava i Nataše; Vasilije Markanović, sin Dragana i Dragice; Dunja Janković, kći Zdravka i Tatjane; Nemanja Stanišljević, sin Nebojše i Gorane; Tamara Đurić, kći Miloša i Mire; Sanja Brkić, kći Nemanje i Milice.

Izvještaj iz Matične službe za 4. februar 2019. godine

Rođeni: Emanuela Tomić, kći Draška i Ljiljane; Stefan Kevac, sin Dragana i Tamare; Tara Bošnjak, kći Slaviše i Anje; Nikola Cvjetković, sin Branislava i Tanje; Njegoš Kovačević, sin Branka i Dragane; Kristina Vujnić, kći Bogdana i Dragane; Matija Milošević, sin Branka i Suzane; Vuk Pilipović, sin Nebojše i Nataše; Pavle Prpa, sin Dušana i Željke; Vladimir Bojić, sin Branislava i Branke; Jovana Adamović, kći Miroslava i Božane.

Vjenčani: Rajko Popržen, elektrotehničar elektronike i Jelena Čergić, hemijski tehničar-laborant; Nemanja Jaćimović, poljoprivredni tehničar i Draženka Cvijanović, inž. elektrotehnike; Miroslav Rakita, dipl. inž. šumarstva i Dragana Drljača, dipl. ekonomista; Vladimir Pavlović, higijeničar na održavanju i Marija Čivčić, medicinski tehničar; Đorđe Trbović, programer i Ružica Davidović, dipl. ekonomista

Izvještaj iz Matične službe za 1. februar 2019. godine

Rođeni: Jovana Aćić, kći Zorana i Jelene; Dušan Vukajlović, sin Gruje i Jelene; Savo Kostić, sin Gorana i Ivane; Marko Bjelac, sin Dražena i Nataše; Lazar Ostojić, sin Nikole i Tatjane; Andrej i Filip Glamočić, sinovi Slobodana i Dajane; Milan Plavšić, sin Nikole i Marije; Lazar Vrhovac, sin Aleksandra i Nataše.

Izvještaj iz Matične službe za 31. januar 2019. godine

Rođeni: Aljoša Svitlica, sin Mihajla i Tamare; Teodora Tomić, kći Milana i Dajane; David Olić, sin Dalibora i Marijane; Filip Zeljković, sin Darija i Dijane; Katarina Arsenić, kći Dražena i Sanje; Aleksej Čoprka, sin Miodraga i Svjetlane; Sofia Bundalo, kći Milana i Dijane; Luka Veselić, sin Miljana i Maje; Kristina Škorić, kći Jovice i Dragane; Andrea Ponorac, kći Branka i Slavice; Luka Vujmilović, sin Marka i Jelene.

Izvještaj iz Matične službe za 30. januar 2019. godine

Rođeni: Jovan Popović, sin Branislava i Jelene; Marko Savić, sin Željka i Snježane; Vuk Dragojević, sin Miladina i Daliborke; Filip Vuković, sin Miroslava i Dijane; Valentina Smiljić, kći Dragiše i Sandre; Damjan Tubić, sin Dejana i Branke; Staša Pejaković, sin Dejana i Dajane; Anika Stijak, kći Bojana i Belinde; Tara Adamović, kći Zlatana i Marijete; Andrea Crnić, kći Đorđa i Jovane; Lazar i Ljubica Stojčić, sin i kći Milijana i Biljane; Ana Grublješić, kći Igora i Jelene; Pavle Vujanović, sin Dragana i Dragane.

 

 

Izvještaj iz Matične službe za 29. januar 2019. godine

Rođeni: Aleksej Lipić, sin Bobana i Ivane; Jovana Jovanović, kći Danijela i Snežane; Jovana Savić, kći Slaviše i Slađane; Deana Barnjak, kći Slavka i Ružice; Helena Trivunović, kći Tatomira i Aldine; Vasilije Gligorić, sin Dragana i Vesne; Arsen Macanović, sin Gorana i Sanje; Sofija Vučković, kći Bojana i Bojane; Stefan Vujković, sin Draška i Tamare; Emilija Kunarac, kći Slaviše i Dobrile; Jovana Polić, kći Mirka i Gorice; Milica Sember, kći Darija i Tamare; Marko Grgić, sin Vladimira i Ene; Nataša Milanović, kći Branka i Nikoline; Dunja Kojić, kći Dušana i Aleksandre; Anika Lekanić, kći Đorđa i Milice; Kristian Vrebac, sin Tomislava i Ivane; Jovana Naramčić, kći Dalibora i Mirjane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 28. januar 2019. godine

Rođeni: Lazar Ignjatić, sin Gorana i Đukice; Konstantin Garić, sin Nedeljka i Milane; Iris Đukić, kći Aleksandra i Timee; Aleksandar Kajkut, sin Nemanje i Dijane; Milica Kušljić, kći Slavena i Slobodanke; Vasilije Martić, sin Nenada i Jovane; Milica Sukara, kći Stefana i Milane; Vasilije Ilić, sin Predraga i Jovane; Vasilije Ciganović, sin Mijodraga i Jelene; Vukašin Savić, sin Nemanje i Nikoline; Anja Stjepanović, kći Cvijetina i Daliborke; Marija Blagojević, kći Srećka i Željke; Milana Šešum, kći Gojka i Bojane; Kristijan Kostrešević, sin Dragana i Tanje; Srđan Mandić, sin Saše i Snježane.

Vjenčani: Denis Grubor, autolimar i Jasna Trivić, ekonomski tehničar; Mihajlo Nagraisalović, ugostititeljsko – kulinarski tehničar i Gabriela Guduraš, ekonomski tehničar; Živojin Janičić, dr medicine i Valentina Milovanović, master arhitekture; Goran Jošić, vozač i Marina Stupar, dipl. ekonomista; Vladimir Grahovac, dipl. ekonomista i Jana Ivanović, student.

 

Izvještaj iz Matične službe za 24. januar 2019. godine

Rođeni: Jovana Malić, kći Nenada i Zorice; Vasilija Vučanović, kći Duška i Bojane; Georgije Gajić, sin Borijana i Nede; Radivoj Konjević, sin Predraga i Dragane; Natalija Kočić, kći Vukašina i Nataše; Vasilija Panić, kći Marka i Nikoline; Ema Krajcer, kći Tomislava i Rose; Nikola Crnadak, sin Milenka i Irene; Vasilije Baroševčić, sin Nikole i Hristine; Stefan Arivuković, sin Rajka i Miroslave; Danilo Cvijić, sin Darija i Danijele.

 

Izvještaj iz Matične službe za 23. januar 2019. godine

Rođeni: Dimitrije Đuranović, sin Draška i Sare; Danilo Latinović, sin Nikole i Jelene; Staša Knežević, kći Saše i Tanje; Mila Railić, kći Veselina i Maje; Đorđe Marjanović, sin Kiće i Nevene; Milica Santrač, kći Milana i Branke; Matej Dević, sin Stefana i Romane; Lazar Mihaljčić, sin Ratka i Daliborke; Uroš Džombić, sin Gorana i Branke; Pavle Pažin, sin Bojana i Suzane; Lazar Gvero, sin Bojana i Nikoline; Luka Rajković, sin Slaviše i Dragane; Mia Đukić, kći Zorana i Ljiljane; Kalina Malešević, kći Miroslava i Blanke; Branko Ličina, sin Đorđa i Stane.

Izvještaj iz Matične službe za 22. januar 2019. godine

Rođeni: Stefan Majkić, sin Predraga i Dijane; Evgenija Kudra, kći Milana i Slađane; Tara Kljajić, kći Željka i Milene; Todor Gavrilović, sin Vladimira i Marijane; Milan Marčeta, sin Željka i Nikoline; Kalina Orašanin, kći Miroslava i Zorice; Arsenije Petrović, sin Dragana i Milene; Damjan Vidaković, sin Dragana i Jagode; Danilo Ančić, sin Neše i Daliborke; Hristija Pejaković, kći Dragana i Mirjane; Stefan Rogić, sin Slaviše i Tijane; Miloš Žabić, sin Vida i Mirjane; Jakov Kljajić, sin Damira i Sandre; Vasilije Grozdanić, sin Jovice i Maje; Danilo Mijatović, sin Gorana i Milice; Dunja Miljković, kći Igora i Maje; Sofija Bojić, kći Nikole i Tee; Jovan Kanjski, sin Zorana i Bojane.

Izvještaj iz Matične službe za 21. januar 2019. godine

Rođeni: Danilo Stojanović, sin Nemanje i Dražane; Ema Todorović, kći Momčila i Sandre; Marko Damjanović, sin Mire i Gordane; Helena Kalamanda, kći Mladena i Dijane.

Vjenčani: Mladen Dragojević, mesar i Jovana Kremenović, trgovački tehničar.

 

Izvještaj iz Matične službe za 18. januar 2019. godine

Rođeni: Anja Grahovac, kći Marinka i Maje; Mia Kovačević, kći Dalibora i Sanje; Mila Marinković, kći Saše i Patrizije;  Mihajlo Purišić, sin Zorana i Tine; Dunja Marjanović, kći Mladena i Bojane.

Izvještaj iz Matične službe za 17. januar 2019. godine

Rođeni: Pavle Pilipović, sin Damjana i Jovane; Marija Đurica, kći Bojana i Vanje; Jana Vranjković, kći Nenada i Marije; Mia Radetić, kći Jakova i Božane; Sunčica Malićević, kći Mitra i Branke; Stefan Pavlović, sin Zdravka i Aleksandre; Teodora Lepir, kći Nebojše i Dušanke; Nikolina Preradović, kći Dalibora i Slađane; Aleksandar Golubović, sin Srđana i Zorice; Matej i Marija Sekulić, sin i kći Slavena i Jelene; Gavrilo Zelenika, sin Milivoja i Vlatke; Elena Kukolj, kći Nikole i Milice; Uroš Vuković, sin Željka i Ivane; Slavko Ratkovac, sin Nebojše i Milene; Kosta Mitrović, sin Dalibora i Slađene.

Izvještaj iz Matične službe za 16. januar 2019. godine

Rođeni: Stefana Danojević, kći Aleksandra i Milane; Dunja Marković, kći Renka i Nataše; Petar Đurđević, sin Mladena i Biljane; Sofija Marić, kći Aleksandra i Milice; Sofija Đuraš, kći Đorđa i Marine; Hristiana Knežević, kći Dejana i Nedeljke; Anika Dukić, kći Borisa i Aleksandre; Adrijan Čekić, sin Aleksandra i Dajane; Sofija Glišić, kći Radenka i Sanele; Nikša Golubović, sin Alekseja i Brankice; Lena Bogić, kći Dražena i Zorane; Tara Koljančić, kći Željka i Jelene; Njegoš Korov, sin Aleksandra i Jelene; Iva Ožegović, kći Dejana i Dajane; Ena Kušljić, kći Nikole i Nede; Nikolina Čavić, kći Željka i Svjetlane; Miloš Vidnjević, sin Zorana i Dražene; Stefan Majkić, sin Slobodana i Danijele; Ivana Trivić, kći Dragana i Milijane; Lana Popović, kći Danijela i Dejane; Danica Malić, kći Čedomira i Gordane.

Izvještaj iz Matične službe za 15. januar 2019. godine

Rođeni: Mia Lukač, kći Marka i Dajane; Milica Malešević, kći Vlade i Vanje; Nikola Krkeljaš, sin Marka i Janje; Mila Kljajić, kći Mile i Jelene; Tanja Dobraš, kći Radomira i Dragane; Konstantin Đuđić, sin Đorđa i Ružice; Lav Julian Tomić, sin Aleksandra i Monike; Sara Cvijanović, kći Vitomira i Tanje; Nikola Šukalo, sin Bojana i Maje; Sofija Vuković, kći Milana i Marijane; Pavle Šušilović, sin Miloša i Aleksandre; Lidija Grgić, kći Dragana i Slavice; Iskra Bajić, kći Milana i Sanje; Nikolina Grujić, kći Čede i Marijane; Matej Kovačević, sin Nedeljka i Slavice; Ema Đurašinović, kći Srđana i Jasne; Nikolina Lazendić, kći Milana i Vesne; Viktor Vranac, sin Samojka i Tijane; Jovana Talić, kći Igora i Vere; Lea Šutilović, kći Vladimira i Maje.

Vjenčani: Vedran Jokić, medicinski tehničar i Aleksandra Stanić, profesor njemačkog jezika; Ognjen Jakovljević, dipl. sportski menadžer i Aleksandra Mišan, tehničar drumskog saobraćaja; Tihomir Ličinar, precizni mehaničar i Sanda Ševa, dipl. menadžer za finansije i bankarstvo; Marinko Kaurin, mašinbravar i  Dajana Stanivuković, frizer; Boris Krečar, kuvar i Milica Kasapović, student; Saša Stošić, dipl. pravnik i Renata Panić, dipl. pedagog; Vladan Aleksić, dipl. ekonomista i Svetislava Milošević, profesor razredne nastave.

 

Izvještaj iz Matične službe za 11. januar 2019. godine

Rođeni: Đorđe Đukić, sin Gojka i Branislave; Kosta Boroja, sin Nikše i Bojane; Tea Lukač, kći Zorana i Sare; Aleksa Karakaš, sin Darka i Mirjane; Vasilije Nedić, sin Ljubomira i Irene; Helena Šešić, kći Nikole i Dragane; Miloš Savanović, sin Predraga i Vesne; Nađa Milić, kći Dejana i Monike; Danilo i Lazar Soldat, sinovi Dragana i Bojane; Sara Grujić, kći Aleksandra i Nade; Lara i Nina Čigoja, kćeri Nebojše i Ilijane; Andrej Radovanović, sin Vedrana i Milane; Ranka Grahovac, kći Novaka i Vlatke; Matej Božičković, sin Vladana i Dijane; Lazar Ševa, sin Milana i Dragane; Vanja Đervida, sin Dražena i Nikoline; Maksim Zdjelar, sin Saše i Ivane; Arijana Ćerketa, kći Dijane; Dunja Erić, kći Gligorija i Tatjane; Helena Pušić, kći Marka i Maje; Nikola Đurić, sin Vjekoslava i Dragane; Sergej Lukić, sin Slavena i Vanje; Arsenije Miletić, sin Draženka i Suzane; Stefan Stojaković, sin Vladana i Jelene; Dušan Todorović, sin Igora i Maje; Ana Topić, kći Nenada i Jovane; Dragoljub Popović, sin Đorđa i Dunje; Tina Abutović, kći Marka i Jovane.

Izvještaj iz Matične službe za 10. januar 2019. godine

Rođeni: Ranko Ćoćkalo, sin Branka i Radmile; Ivana Gavrić, kći Nebojše i Mirjane; Milica Vujmilović, kći Miroslava i Mirjane; Jovana Višić, kći Darka i Dijane; Matea Volaš, kći Milenka i Mire; Marija Marić, kći Vojčeta i Sretane; Ali Begović, sin Edvina i Karmele; Lazar Lizdek, sin Nikole i Silvane; Vuk Jerilović, sin Mladena i Jasmine; Ilija Marjanović, sin Predraga i Vanje; Anđela Bulović, kći Damjana i Duške; Tara Pašić, kći Aleksandra i Duške; Helena Petrušić, kći Branka i Jelene; Ana Aleksić, kći Miroslava i Radane; Una Simunović, kći Dražena i Dajane; Jelena Tomić, kći Zorana i Miladinke; Sergej Pavlović, sin Slavena i Biljane; Andrija Stanković, sin Nikole i Jovane.

 

Izvještaj iz Matične službe za 8. januar 2019. godine

Rođeni: Vukašin Stojaković, sin Željka i Svjetlane; Jelena Žarić, kći Dragana i Dragane; Milica Kretić, kći Miladina i Jovane; Ana Popović, kći Gorana i Sanele; Luka Danilović, sin Dragana i Jelene; Milica Vujković, kći Rajka i Danke; Lazar Kojić, sin Milojice i Tanje; Lena Kajkut, kći Vladimira i Ane; Mihajlo Grahovac, sin Miloša i Ivanke; Anđela Đukić, kći Nebojše i Radmile; Nikol Bratić, kći Mišela i Suzane; Elena Todić, kći Borisa i Dragane; Anastas Ivanović, sin Nemanje i Tamare; Elena Miladinović, kći Svetomira i Stoje.

Izvještaj iz Matične službe za 4. januar 2019. godine

Rođeni: Vukašin Tubić, sin Dragoslava i Nikoline; Aleksandra Vučanović, kći Aleksandra i Svjetlane; Sofija Vulin, kći Alena i Obrenke; Nemanja Dekić, sin Dražena i Biljane; Aleksa Španić, sin Željka i Stojanke; Anđela Vukman, kći Slobodana i Milijane; Anđela Đurić, kći Žakline; Sergej Radovanović, sin Zorana i Sanje; Aljoša Popović, sin Nikole i Bosiljke; Dunja Serdar, kći Zorana i Suzane; Dora Dragaš, kći Zorana i Jelene; Novak Kovačević, sin Siniše i Sanele; Njegoš Vojinović, sin Slaviše i Rajke; Jovan Milojica, sin Gorana i Jelene; Vasilije Prole, sin Mirka i Tanje.

Izvještaj iz Matične službe za 3. januar 2019. godine

Rođeni: Miloš Predragović, sin Draška i Snežane; Dunja Škrbić, kći Dragana i Dragane; Krsman Marković, sin Slaviše i Milice; Mihajlo Tešanović, sin Predraga i Bojane; Filip Živanić, sin Zorana i Sanje; Emilija Vračević, kći Mladena i Bojane; Irina Prodanović, kći Duška i Maje; Elena Đurić, kći Čede i Jelene; Dunja Joveš, kći Davora i Ljiljane.